Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:15:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Euphoria – 20.07.2013  (Прочетена 24043 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« -: юли 08, 2013, 11:34:52 »

Мила, остават по-малко от 2 седмици до вашия ГОЛЯМ ден!
Пожелавам ви спокойни финални метри, а накрая незабравимо тържество  Flower



Чакаме да разказваш докъде си стигнала с подготовката  popcorn
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 08, 2013, 14:00:23 »

Елиии страшно ме изненада  give_rose Благодаря ти много за вниманието и темата, наистина не очаквах  blush

Докъде съм стигнала... ами аз съм уж готова.  Остават ми само бижутата, за които често казано, освен идея друго нямам.. Но пък бъдещият ми свекар ме изненада приятно онзи ден, когато ми каза, че нямам бижута, защото не съм ходила скоро на гости при тях  Wink Явно нещо е замислил, изненада и за свекърва ми..  smile Чудя се дали да си взема и още едни обувки пантофки за ресторанта..
Младоженеца също е готов, естествено много по-бързо от мен.
А аз днес цял ден се занимавам само със списъци, графици и темата за медицинските.
Общо взето остават дреболиите, но аз вече се паникьосвам, че ще забравя нещо и че времето няма да стигне..
Трябва да поръчам букета, декорацията за колата, гривните на шаферките, да вземем алкохола.... Последни детайли с ресторанта, Dj-я и фотографа.
Още 100 неща......  crazy
Но мога да се похваля, че явно ми се готви парти за събота, но освен това нищо друго не знам  smile
« Последна редакция: юли 08, 2013, 14:10:15 от Euphoria » Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #2 -: юли 08, 2013, 14:03:09 »

Честита темичка, Euphoria!
Не се шашкай изобщо, та ти си готова с всичко, къде ги видя тия 100 неща? smile
Пожелавам ти спокойствие и леки стъпки до големия ден!!! smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #3 -: юли 08, 2013, 14:24:15 »

честита темичка и от мен! Леки оставащи 2 седмици и само хубави пред сватбени вълнения! чакаме снимков материал на готовите неща  blum
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 08, 2013, 15:01:22 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти спокойни дни до сватбата и една прекрасна сватба  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 08, 2013, 15:30:59 »

Честита темичка. Пожелавам ти пълна и незабравима еуфория в тези оставащи дни до 20ти. Записвам се да следя и твоята темичка. Успех с всичко (като гледам, ти си вече готова с основните неща - браво!)
« Последна редакция: юли 08, 2013, 15:32:42 от milenuity » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 08, 2013, 16:25:29 »

Благодаря ви!!!
Allicia наистина с основното сме готови, но дреболиите ме мъчат.. и като започна със списъка, дългичък ми се струва.
В чуденка съм и за почерпката след ритуалната. Понеже, надявам се ще е топло /горещо/ и дано няма и помен от дъжд, смятам, че не е удачно да взимаме бонбони и съм се спряла на сладки и соленки микс в два подноса и се чудя достатъчно ли е?  huhhuh.gif
Също така не сме си гравирали пръстените, май сега ще си останат така, а пък след сватбата ще ги надпишем.
Но честно казано малко съм стресната от спокойствието на всички наоколо. Вълненията на майките се изчерпаха до подготовката на облеклото ни и съответно техните тоалети и сега пълно спокойствие biggrin
А пък скъпия само се шегува колко се вглеждам в детайли, които никой нямало да забележи.. и той е самото спокойствие.. Стресира се единствено от въпроса с първия танц, там вече е в тих ужас  LAUGHTER
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 08, 2013, 16:55:11 »

Честита темичка и от мен  smile
Пожелавам ви много хубава сватба и да бъдете спокойни в деня, за да му се насладите  twohearts

Хубаво е, че хората около теб са спокойни.
За всички задачи направи списък и не се опитвай да го изпълниш ти, давай и задачи на най-близките! Те ще ти помогнат с удоволствие и ще бъдат много старателни и педантични в изпълнението на задачите, защото няма за е тях, а за теб и ще са наясно колко е важно всичко да Ок и няма да претупат нещата. И аз имах дълъг списък със задачи седмицата преди сватбата, исках всичко сама да свърша. Три дена преди сватбата започнах да раздавам задачи на най-близките и всички бяха много щастливи, че помагат и, че са съпричастни с вълненията ми и бяха много старателни  pardon
А халките се гравират за 15 мин, така, че и да си решила преди сватбата да го свършиш това, имаш време. Бижутерите работят и в събота smile

Успех и най-важното е да си спокойна!  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 08, 2013, 17:45:18 »


В чуденка съм и за почерпката след ритуалната. Понеже, надявам се ще е топло /горещо/ и дано няма и помен от дъжд, смятам, че не е удачно да взимаме бонбони и съм се спряла на сладки и соленки микс в два подноса и се чудя достатъчно ли е?  huhhuh.gif

Ние сме на 17ти август и точно това сятаме и ние да направим - да няма бонбони, освен ако не са рафаело, защото те са индивидуално опаковани и по-трудно се топят, а соленки и сладки. Принципно, предвижда се да има по бонбон на човек, така че ако предвидите по сладка и соленка на човек, мисля, че е достатъчно. Ще има хора които няма да си вземат. Ако някой ги държи и ги предлаг както се прави обиновено с бонбоните (при пожеланията) тогава тази бройка е ок. Обаче, ако имате Welcome Drink след ритуала и са оставени на маса, тогава може би е по-добре бройката да е малко завишена. Ние ще имаме Welcome Drink и така мислим да направим -  да предвидим по 1 сладко и 1 солено на човек + 20% отгоре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 08, 2013, 18:22:14 »

Честита тема smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: юли 08, 2013, 19:15:21 »

честита темичка! чакаме те традиционното расказче как се запознахте и  как стигнахте до сватба! smile give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #11 -: юли 08, 2013, 19:51:31 »

Честита темичка и от мен мила Euphoria! Знам колко е напрегнато на края и ти пожелавам тази финална подготовка да мине колкото се може по-леко за теб!   smile Недей да се тормозиш и за дребните неща, защото наистина те не се забелязват на сватбения ден, включително и от теб! Аз също съм съгласна с това, че трябва да даваш задачки на близките или поне да им обясниш какво за къде трябва да се занесе(църква, ритуална, ресторант), защото аз сама се занимавах с подготовката за сватбата и знаех кое за къде е, но в сватбения ден изобщо нямах време да мисля за тези неща. Близките бяха проявили самоиницятива, но пак забравихме някои неща, за които трябваше майка ми да се връща. От напрежение бях забравила да сложа и гривните на шаферките, които си останаха в къщи!  Моят съвет е да разпределиш всичко по чанти и да дадеш точни инструкции на близките, предишните дни, така че да са наясно кой какво трябва да вземе и къде да го занесе. Желая ти успех и, разбира се, също очаквам да науча повече за вашето запознанство с любимия! girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #12 -: юли 08, 2013, 19:53:14 »

Честита сватбена темичка и от мен!Да я изпълниш само с положителни разкази около подготовката,а и след това give_rose
П.п. На мен пък ми е интересно какво е било предложението Wink
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #13 -: юли 08, 2013, 22:10:20 »

Нали знаеш, че дреболиите само ти ще ги забелязваш smile
А иначе гравирането става за 1 ден...имате време, може и сега да го направите, защото не е ясно дали след сватбата ще ви се занимава. Това е моето мнение де, вие най- добре си преценяте. smile
А за сладките... аз още не съм мислила по този въпрос, така че ще ми е интересно да видя какво ще споделят другите момичета относно количество и т.н.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 09, 2013, 08:55:05 »

Добро утро момичета  smile Благодаря за милите думи на всички! Да започна с разказчето:
Запознахме се преди 10 години  blush На сватбата ще станат точно толкова от както сме заедно.. Ученическа любов както се досещате  Wink
Запознанството бе интересно, макар и на пръв поглед нормално...
Отивахме на лагер с моя клас и един от съучениците беше поканил с нас компания от 5-6 негови приятели, та сред тях беше и моето момче. Първата ни среща беше в училищния коридор след записването, когато ни запознаха, а той забързано каза едно "здравей" и отмина..  Oh my ... При което аз си помислих обидено:" за какъв се мисли този" biggrin После ми разказа, че много бързал за среща с приятели тогава, таксито го чакало пред входа и това е била причината за бързането. Но най-интересното е следното, оказа се, че на отиване сме пътували в един и същ автобус и той ме забелязал още когато съм се качила, харесал ме и се чудел каде ли ще сляза, първоначално не повярвах, но той ми описа детайлно къде съм седяла и с кой съм говорела  Oh my ... Естествено слязохме заедно, но пък аз останах да чакам една приятелка на спирката и когато по-късно ме видял, че влизам в същия кабинет се зарадвал много...
Та така заминахме ние на лагер, там се упознахме, оказа се, че живеем на няколко блока разстояние  funnytooth и имаме много общи познати, но по ирония до тогава не се бяхме виждали.. Та от тогава до днес сме заедно. Имаме си и мъничка госпожица на 2г.
Странно нещо е живота, да срещнеш някого далече, а да сте били толкова близо...и той да се окаже сродната ти душа  Wink
А сватбата си беше естествено продължение на нещата  smile
« Последна редакция: юли 09, 2013, 08:59:50 от Euphoria » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 09, 2013, 09:16:15 »

Малко и за предложението да разкажа:
Преди две години бяхме отново на морето, беше решил да ме изненада с романтичен уикенд. Да ви споделя, аз съм доста глезена, често ми прави изненади, жестове, а да не говорим, че вкъщи се включва във всяка дейност, при нас няма мъжка и женска работа. Та отиваме едната сутрин на плажа /моето любимо място/ и той се сеща, че бил забравил нещо в колата и уж да го вземе - изчезва за 10 мин... Аз си седя и се чудя какво става, а той пристига и след известно време изважда кутийка от джоба си и аз  huhhuh.gif а той задава решаващия въпрос  blum Отговора беше ясен на момента  Сватбаааа
Милия специално планирал почивка, за да ми предложи там, където започна връзката ни  Girl_hide
Но после разбрахме за появата на малкия човек и решихме да изчакаме със сватбата докато поотрасне. Та така преди година получих изненадващо второ романтично предложение и подготовката официално започна  danceg

Извинете за дългите постове, но за някои неща е трудно да си кратък  blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 09, 2013, 12:24:52 »

Много сладка история  twohearts
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #17 -: юли 09, 2013, 16:41:28 »

Много хубава история си имате! smile Надявам се да имате и една също толкова хубава сватба!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #18 -: юли 09, 2013, 17:36:16 »

Алл, каква романтика  cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 09, 2013, 18:56:02 »

Честита темичка!
Много романтична история! Виждам, че си на финала на подготовката и ти пожелавам един незабравим приказен ден, който да е началото на една нова още по-прекрасна глава от вашата приказка!
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 10, 2013, 08:10:24 »

 smile Добро утро!  Отново ви благодаря  give_rose
Да ви се похваля отметнах още 1-2 зазадчки вчера.
Взех кутия за подаръците, на която смятам да вържа една панделка само и да направя отвор за пликовете. Също така поръчахме меденките- подаръчета за гостите /снимки ще кача в галерията/, а днес ще трябва да се реши и въпроса с моя букет и декорацията за колата. Wink
По темата с разпределението на задачите към близки, определено е необходимо. Смятам след като приключа с покупките на останалите неща да се захвана и с това, както и със списъка със задачи на шаферките. Вие какво смятате да им възложите или сте възлагали освен почерпката пред ритуалната, после съдействие с цветята и в ресторанта евентуално помощ при настаняването на гостите? Защото мисля, мисля и сякаш нещо изпускам  crazy
Също така ме мъчат и бутониерите, дали да са естествени или не... Как мислите? И само за родители и кумове + гривни за шаферките достатъччно ли е?
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #21 -: юли 10, 2013, 08:20:28 »

Моите шаферки ще ми помагат и с раздаването на подаръчетата по време на наздравицата ( не знам ти как си го предвидила това); мисля да ги накарам и леко да напомнят на гостите да пишат в книгата за пожелания- това също можеш да го добавиш към задълженията им, ако имате такава.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 10, 2013, 08:35:20 »

Ами за подаръчетата пак е дилема как да процедираме. От една страна си мисля, че е добре да ги раздаваме също при наздравицата и тук те да се включат. От друга се чудя дали да не са подредени на масите при влизане на гостите.. защото въпроса със съхранението е малко сложен. Фонданът е мек и ако не са подредени специфично декорацията по тях се мачка... Вчера бях взела да покажа на майка ми няколко и по невнимание в чантата ми се бяха смачкали 1-2 рози..
ПП: Качих снимки на подаръчетата в галерията, като ще са опаковани в прозрачни пликчета с панделка  smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #23 -: юли 10, 2013, 08:42:18 »

Имаш още малко време да помислиш как точно ще се случат нещата. Гледай и на вас да ви е удобно smile
А иначе сладките са много симпатични и изглеждат вкусни.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #24 -: юли 10, 2013, 08:42:26 »

Честита тема! Бъди щастлива и се наслаждавай на всеки миг!
Сладките са страхотни! Нашите също бях с фондан, но не ми се стори толкова мек, не е нормално... Възможно е топлото време навън да не им влияе добре.  Sunshine Когато пристигнаха опаковани с целофан и панделка ги сложих в голяма кошница. Тъй като не са тежки нямаше никакви произшествия с цветлетата Wink Не ги мисли толкова!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 10, 2013, 09:28:33 »

Привет и от мен smile

Много романтична история  heart

Подаръчетата много ми харсват, миналато година сестра ми беше на сватна и подаръчетата бяха същите формички, но много по скучни. Вашите са много интересни - имат и цвят, и перлички, и релефни цветчета smile

Аз сега  видях и поканите и те също са много романтични.

А каква ще е ролята на малката ви госпожица на сватбата?
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 10, 2013, 09:51:16 »

Josephine® наистина е странна мекотата на фондана, но пък съм приятно изненадана от друга страна, защото очаквах твърдост, понеже съм яла някои доста твърди. Вероятно причината е температурата наистина.

pandapanda роклятите шаферки / моята госпожица и племенницата ми на 1г./ са в унисон с тези на големите - много сходен цвят, само отдолу майка ми направи лека корекция и сега рокличките са тип балон. Това беше първоначалния вид  smile :



* roklq_6aferki_mini.jpg (22.87 KB, 300x400 - видяно 2319 пъти.)
« Последна редакция: юли 10, 2013, 09:56:03 от Euphoria » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #27 -: юли 10, 2013, 10:39:28 »

Също така ме мъчат и бутониерите, дали да са естествени или не... Как мислите? И само за родители и кумове + гривни за шаферките достатъччно ли е?

Първо честита тема, Euphoria! Изглеждаш ми доста организирана, така че предполагам, че напрежението при теб ще бъде сведено до минимум!  girl_wink

Отсносно бутониерите какво направих аз за моята сватба - бяха всичките от свежи цветя, разбира се към края на вечерта някои от тях вече бяха клюмнали, но е неизбежно... от друга страна обаче изглеждат много по-красиво от изкуствените и според мен лично си заслужава. Аз бях поръчала за големите шаферки - предпочетоха такива за в косите, защото пък и букети им бях поръчала и за да не се "блъскат", за кумовете, за родителите, за братя/сестри - за ревера. За китката никой не пожела в крайна сметка. Получиха се прекрасни и според мен бяха напълно достатъчни да отличат най-близките гости. Някои хора предпочитат да раздават бутониери на всичките си гости, аз лично предпочетох само на най-близките smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 10, 2013, 13:33:24 »

Определено ще са само за най-близките. Едно време всички се закичваха помня, но сега съм решила да не е така.   pardon
Ще ви покажа бутониерите между които се колебая като цветовете са корал и зелено. Тази от последната снимка съответно бъде в нужния цвят. Общо взето вариантите са живо цвете, нещо нестандартно или силиконовите рози...  huhhuh.gif


* grooms-boutonniere-th.jpg (16.17 KB, 250x250 - видяно 2302 пъти.)
« Последна редакция: юли 10, 2013, 13:34:58 от Euphoria » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 10, 2013, 13:35:27 »

Втори вариант, който ми се струва много свеж. Единствено гривните за шаферките ще са малка дилема, за да са в унисон...  Може би цвете и пера..


* il_570xN.302987569.jpg (73.18 KB, 550x500 - видяно 327 пъти.)
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #30 -: юли 10, 2013, 13:37:10 »

Euphoria, аз чак сега обърнах внимание, че вашите цветове са почти като нашите, само леко по- различен нюанс- нашите са праскова и резеда.
А какво ще представлява украсата в ресторанта?





Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 10, 2013, 13:38:54 »

Ами Allicia в ресторанта ще са вази с еко почва, подобни на тези от галерията ми, като между розите ще има зелени хризантеми. При нас идеята беше корал и светло зелено... Но поради липсата на панделка корал за поканите ми бяха сложили прасковена и от там идва дилемата.... Иначе роклите на шаферките са корал и сега се чуда розите оранжеви и ярки като тези в галерията ли да са crazy Малко оплетено го обясних, дано си разбрала... Проблема ми идва и от гледна точка и на булченския букет, защото ми стоят по-нежно пастелните цветове в такъв букет и се притеснявам, че ако сложа ярки рози вътре ще е хмм натрапчиво.... Та за това се още умувам още с кое да съчетая декорацията с роклите или с поканите   pardon или микс  biggrin


И последен вариант на бутониери, като естествено в други цветове евентуално  blush


* 998655_10152981993455287_748568940_n.jpg (18.07 KB, 300x400 - видяно 2487 пъти.)
« Последна редакция: юли 10, 2013, 13:51:12 от Euphoria » Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #32 -: юли 10, 2013, 13:49:00 »

Да ти кажа честно и ние имахме проблеми с цвета на поканите. Понеже различните магазини разбират по различен начин нюансите ( понеже поръчвах онлайн повечето неща). И сега малко се преплетоха и при мен цветовете. Отделно бутониерки и украси за чаши, свещи и т.н. ги прави приятелка на майка ми и нейните панделки повече се доближават до праскова, но пък зеленото не е точно резедаво... Така че за тези неща те разбирам. Може би е по- важно да се придържаш към самите цветове, а нюансите не мисля, че ще правят впечатление на някой друг освен на теб и хората, които знаят каква е идеята ти.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #33 -: юли 10, 2013, 14:28:33 »

Euphoria, би ли споделила от къде ще поръчаш сладките за гостите и каква ще е цената им?
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 10, 2013, 14:48:14 »

pocketgirl Меденките ги поръчвам тук: https://bg-bg.facebook.com/SladkiMomenti. Дамата е невероятна, прави страхотни неща, а и вкусни, вече мога да кажа good
А за цените зависи от размера, който искате, ще ти дам пояснения на ЛС. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: юли 10, 2013, 15:34:12 »

аз съм за първия вариант! много са ми свежарски!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 11, 2013, 06:26:34 »

еуфория,честита тема(извинявам се,че чак сега пиша) пожелавам ти дните преди сватбата да са спокойни,а не като моите изнервящи и стресиращи
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 11, 2013, 08:43:57 »

Allicia за жалост, когато нещата не са правени на 1 място се получава така, но пък лошо няма и без това както ти казваш тези подробности само ние ги забелязваме Wink Аз реших моята дилема по въпроса със съчетание на всички нюанси в моя букет  danceg Така ще има единство в многообразието хахах..

mariola85 много е готин първия вариант, но щял да бъде много тежък .. Та такава ще е само на младоженеца, но само с една роза. На останалите реших различни, все пак той да се отличава.

Да ви се похваля гребенчето за коса, което чаках от Китай е дошло и днес ще отида до пощата да го взема  yahoo Нямам търпение да го видя, дано всички притеснения са били напразни! Вчера даже почти се бях примирила, че няма да дойде и с цветарката си говорих за цвете в косата   biggrin
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #38 -: юли 11, 2013, 09:08:59 »

ехаа супер че е дошло smile тъкмо бях писала в темата за прическа къде можеш да намериш подобно smile

Иначе за бутониерите а тежки са и моите бяха от живи цветя, само на младоженеца издържа, на кума беше паднала розичката а на кумата беше гривничка от живи цветя, вече в църквата беше само пластмаста останала sad
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #39 -: юли 11, 2013, 12:55:11 »

Euphoria, аз днес понеже съм на тема торти... каква избрахте и от къде? smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 11, 2013, 13:07:32 »

И аз пак се зачетох в темата за тортите.. Ами ние в крайна сметка се спряхме на MR Dino, пълнежа ще е Панетоне   smile Да видим само как ще изглежда, защото ще е комбинация от 3 торти biggrin
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 17, 2013, 11:56:10 »

Бавно и полека ме хваща треската... Тези дни бяха някак ужасни... С едната шаферка се скарахме, сега не знам ще идва ли въобще...  :angry:Решила е,че сега е момента да се сърди, че не е кума, след като вече веднъж го обсъдихме.. Та сега ми е едно криво... cray Дано се разберем.... много се надявам.
Текат последни приготовления, тук е момента да ви попитам колко питки са необходими? Една за църквата и две за ресторанта?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 17, 2013, 12:01:00 »

Не се притеснявай и измъчвай за шаферката. Детински работи от нейна страна! Вярвам, че накрая всичко ще се нареди.
А за питките май беше 1 за обреден дом, 1 за църква, 2 за ресторанта (чупене и захранване).
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 17, 2013, 12:07:50 »

Ох, това за приятелката се случва в "най-подходящия момент". Много е кофти когато за връх на всичките нерви и притеснения някой започне да прави фасони за глупости. Не ѝ обръщай внимание, нали ти е приятелка как ще пропусне сватбата ти ?!? В крайна сметка всички имаме много приятели, а кумата може да е само 1 човек, ще го преживее  Wink
Ние питка носихме само в ресторанта. Даже нашата май беше само една и за захранване и за разчупване. Нямам спомен наистина, но не е лошо да са 2, защото после се разчупват и се слагат по масите всички да ядат от тях, а нали се сещаш ако е една колко е малко  pleasantry
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #44 -: юли 17, 2013, 12:27:34 »

Надявам се да се разберете с твоята приятелка! Ние имахме една по-малка питка за църквата и две за ресторанта, но мисля, че и само една може да свърши работа за ресторанта!
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 17, 2013, 14:20:21 »

Благодаря ви момичета... Много се надявам да се разберем, поне каквото зависи от мен съм направила. И в името на това даже съм се извинила даже за неща, които сега като се замисля не съм имала никаква вина... Но както каза моят господин- жеска му работа, така, ама на мен ми тежи, защото не се познаваме от вчера и не очаквах. Дойде ми като гръм от ясно небе, при положение, че сме говорили, че такава драма ще се получи....
Вярвате ли ми,че не знам как да я попитам сега последно ще идва или не? Ще го измисля...

Относно питките, приготвили сме 3, като 2 са за ресторанта.. значи сме ок.. Тези дни направо не съм на себе си от задачи, ремонти и емоции, повечето от които неприятни за жалост nea На моменти въздух не ми стига... Сега трябва да мисля и булото как да гладя на деня... Наложи се да го изперем, защото имаше някакъв странен мирис biggrin
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юли 17, 2013, 15:45:26 »

ох милата ти, е не мога разбера някои хора стават много егоцентрични когато някой друг има щастливо събитие. аз искам да ти кажа че на нашата сватба присъства братовчедка ми с която сме скарани от години и не си говорим ( даже и на сватбата ми не сме говорили) но дойде и го направи най-вероятно заради добрите стари времена в които сме си мечтали какво ще е на сватбите ни  pardon. аз и пратих смс да я питам дали ще дойде, все пак аз отсъпих може и ти така да направиш  girl_wink

а за питките да 3 са, като тази за разчупването ( кумската) не трябва да е на топки, т.е да не е от отделни питки защото не разчупва рабномерно Wink дано ме разбра какво исках да кажа...
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 18, 2013, 05:47:20 »

еуфория,мила,ти изживя толкова сватби тук,сега се отпусни и изживей своята...да ти кажа струва,всяка нервичка,всяко ядосване,всяко недоразумение,ще си  го помислиш на края на вечерта 100%
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 18, 2013, 19:02:07 »

Еей, току що както си четях във форума и дадоха по ТВ  прогнозата за времето за събота и се сетих за теб!!!  Bravo Перфектно ще е! smilesmilesmile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #49 -: юли 18, 2013, 22:54:31 »

Euphoria !!! Ох, направо ме е срам да пиша чаккк сега  blush Как така те пропуснах не знам  Oh my ... Хайде, за предишните булки имах извинение - сесия, изпити... Но за сега..нямам думи..

Първо - честита темичка , остават броени дни до големия ден  heart Прочетох на един дъх всичко до тук и искам да кажа, че историята ви е страхотно романтична, и предложението - изобщо всичко. Поканите са много оригинални  good Бутониерите, които си показала, са много готини (всичките!)  Girl_hide А що се отнася до шаферката...Пфф...Разбирам те напълно. И при мен се получи нещо подобно - нещо й стана на една от най - добрите ми приятелки, и в момента аз съм пред дилема дали изобщо да я поканя на сватбата ми или не...Но заради милия спомен за нашето приятелство ще я поканя, въпреки ,че вече не я чувствам като никаква. Тя има сватба на 23-ти, а на 17-ти август..вместо да сме по - близки от всякога..ние..Както и да е , взех, че си излях мъката не на място  biggrin

Искам да ти пожелая спокойствие, и то огромно - точно такова, каквото имат твоите хора около теб  girl_wink За твой късмет и времето ще е супер  danceg Шаферката - просто я зарежи  :ost:Подготви се да бъдеш принцесата на твоя принц  twohearts
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #50 -: юли 19, 2013, 00:43:22 »

Много неприятно наистина с тази шаферка...дано нещата се оправят! Стискаме палци и в събота ще мислим за теб и твоята незабравима сватба   smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 20, 2013, 01:30:17 »

 weddingday Сватбаааа Днес е вашият ден! Честито!!!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #52 -: юли 20, 2013, 03:24:36 »

Честито на семейството! Много любов, разбирателство и подкрепа занапред  twohearts
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 20, 2013, 07:23:46 »

Щастлив ден ти желая
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #54 -: юли 20, 2013, 08:49:07 »

Сватбааа Сватбаааа Пожелавам ви прекрасен и изпълнен с много приятни емоции ден give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 20, 2013, 09:20:08 »

 weddingday Сватбаааа CHEERS
Страхотен ден ви пожелавам Sunshine
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 20, 2013, 10:23:13 »

 Сватбаааа weddingday
Честито, бъдете много щастливи и много се забавлявайте
DANCE DANCE DANCE DANCE
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 20, 2013, 10:57:12 »

Честито на младото семейство, прекрасен ден ви пожелавам!  weddingday Сватбаааа Party time drinks hurrah Dance bouncinggirl bounce
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: юли 20, 2013, 17:21:15 »

Честито! Пожелавам ви красив семеен живот  give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 20, 2013, 17:39:25 »

Честито! Пожелавам ви много семейно щастие, много разбирателство и нестихваща любов!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 20, 2013, 21:28:52 »

Честито! Бъдете много щастливи!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #61 -: юли 20, 2013, 22:04:15 »

Имаме си булкаааа  Girl_hide Пожелавам ви един щастлив семеен живот , изпълнен с много любов и усмивки   heart Обичайте се вечно  heart


* jjjjmmm.JPG (18.95 KB, 398x300 - видяно 2459 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 21, 2013, 09:42:49 »

Честито  Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #63 -: юли 21, 2013, 11:53:58 »

ЧЕСТИТО give_rose Много любов и разбирателство  heart
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 21, 2013, 19:51:55 »

Благодаря ви момичета!!! Беше страхотен ден и макар и с някои дребни гафове,всичко беше невероятно danceg сега още не можем да се осъзнаем,изпращаме гости .... Но скоро ще ви разкажа подробно blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #65 -: юли 21, 2013, 20:37:27 »

Честито, младо семейство! Дано от този ден нататък да ставате все по-сплотени, по-неразделни и силни!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #66 -: юли 22, 2013, 01:02:26 »

Честито, Еуфория! Дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много любов, разбирателство и подкрепа!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #67 -: юли 25, 2013, 10:13:30 »

Честита Сватбаааа! Желая ви да сте много щастливи заедно и любовта никога да не напуска сърцата ви! Чакам с нетърпение да разкажеш за сватбения ден!  smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #68 -: юли 25, 2013, 20:59:06 »

Честито и те чакаме с подробности smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 30, 2013, 11:21:10 »

След дълго отсъствие най-сетне мога да се включа с разказче  smile

Сутринта на 20ти се събудих сама в 7 и нещо, явно напрежението вече ме завладяваше  blush Закусих с нашите, те започнаха да се суетят около собствената си подготовка и накрая майка ми излезе на фризьор, а баща ми ме закара в къщата от която щяха да ме взимат. Когато пристигнахме там нямаше никой и аз останах сама да чакам Слав да дойде да се погрижи за грима и косата Makeup И понеже ми беше странно и скучно реших да отида при лелята на моя господин, която живее в съседната къща, като си мислех,че ще си побърборим и ще стане време за коса и т.н.... Но тя пък милата се беше захванала да прави украса от балони и двачките 1 час сме надували балони biggrin Без въздух бях останала накрая и пред 5 мин си поглеждах часовника не е ли време Слав да идва... Сякаш времето беше спряло, а напрежението витаеше във въздуха.. Моите шаферки решиха,че ще дойдат малко преди да дойдат да ме вземат и съответно техните разкрасителни процедури заеха цялата сутрин.. Да ви призная от една страна се чувствах по-добре да няма суетене около мен, но от друга ми беше странно да няма никой... и даже се поядосах..

Та Слав пристигна и салона отвори врати biggrin Страшно съм му благодарна за всичко, както писах в темата за грима.. Не само за прекрасния краен резултат, но най-вече и цялото спокойствие което ми вдъхна, накара ме да се отпусна и усмихна. В началото даже се стресна колко сериозна съм била и се погрижи накрая да забравя за всичко което ми предстоеше и да се насладя на процеса  Girl_hide
Малко преди да започнем с грима доядоха и майка ми и фотографа - Бони Бонев, с който се бяхме разбрали снимките да започнат именно с това.. От този момент нататък времето просто запрепуска, събитията следваха едно след друго, направо секунди сякаш..
Доведоха и малката ми госпожица, а тя ледаше стреснато мама и непрекъснато ми казваше колко съм била хубава. И днес, когато види единствената извадена снимка, която имаме от деня и казва - мама е булка  heart Не можете да си представите колко мили и специални бяха за мен тези мигове с нея... И как съм пазила роклята да не я нацапа със сандалки, когато я гушках, защото тя не приемаше отклоняване на молбата и за "гуш"..
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 30, 2013, 11:44:00 »

Така... часът стана 12,30, когато приключихме с грима и както се чудех преди това какво ще правя до 14ч., когато щяха да дойдат младоженската рода и кумовете, така и времето неусетно се изниза.. Използвахме го за снимки с нашите, сестра ми и шаферките, които междувременно дойдоха с  и изведнъж се чуха клаксони... Както можете да си представите сърцето ми за миг заби лудо, бързо се качих в спалнята, а моите хора се наредиха пред външната врата, за да охраняват. Това, което аз чувах от втория етаж беше суматоха и кикот, когато извъднъж се отчетвило чух нахлуването на отряда на младоженеца. Те много хитро се бяха сетили за задната врата и докато всички са се скупчили отпред те минали от там  pardon
Последваха снимки, закичвания и малко време за една две подкрепителни хапки, преди тръгването за ритуалната - Красно село. Пристигнахме пред нея на време, спокойно си занесохме всичко необходимо и за 0 време вече бяхме официално г-н и г-жа....
На павираната уличка и една алея пред входа на семинарията направихме чудесна фотосесия с кумовете, докато чакахме да дойде нашето време за влизане. А след церемонията чакахме трамвая на булеварда biggrin за да може да осъществим една от идеите на Бони за снимки.. При което събрахме погледите на всички минувачи, а поредица от коли не спираха да бибиткат и да ни поздравяват  blush
Стана време за ресторанта, Каса Бояна и се отправихме към него..
Тук е момента да благодаря на управителката им Радостина за цялото и седействие в организацията, посрещането беше чудесно smile
Целият ден за нас беше приказен, всичко мина гладко и без никакво напрежение.. Нямаше забравине неща или други драми.. Естествено не мина и без куриози, като например объркване на песента за първи танц... Което честно казано не беше по вина на ДЖ-я, защото се оказа,че има 2 версии на песента и просто не сме се разбрали коя точно искам, макар,че определено не беше бързата  funnytooth Но бързичко оправихме нещата и танците започнаха... Имахме изненади от кумовете - танцов ансамбъл, от моята невероятна леля - летящи фенери с желания....  yahoo
Купона продължи до 1ч. след полунощ, когато вече краката не ни държаха и след изпращането на гостите с кумовете се качихме да си легнем  Wink

Макар да се повтарям - това беше невероятен ден за нас, а съм сигурна,че при всяка една от вас е било така  heart А сега остана трепетното очакването на снимките...

PS: Защото знам с какво нетърпение резглеждах вашите снимки, качих една в галерията, макар и малка..
« Последна редакция: юли 30, 2013, 11:49:58 от Euphoria » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 30, 2013, 11:48:46 »

Колко хубаво - имали сте още по-специален ден, благодарение на малката ви принцеса smile и ние ще се радваме на снимки smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #72 -: юли 30, 2013, 12:17:00 »

Бравооо  Bravo Много се радвам за вас Euphoria, всичко е минало по мед и масло Wink Много сте готини и двамата - а ти си била прекрасна булка  heart Нямам търпение да те видя цялата, и аз се нареждам на опашката за снимкииии  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #73 -: юли 30, 2013, 12:30:29 »

 Bravo много сте хубави! чакам и аз повече снимки като са готови smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #74 -: юли 30, 2013, 19:54:12 »

Много се радвам за вас и с нетърпение очаквах разказа ти! Била си прекрасна булка, въпреки малката снимка, която си качила! Страхотно е,че не сте имали никакви тревоги в сватбения ден и всичко е минало добре! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот и все така да се обичате! heart С нетърпение ще чакам да разгледам още снимки! smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 30, 2013, 20:25:09 »

мила, всичко звучи прекрасно. Поздавления за избора на Бони Бонев. Със сигурност снимките ви ще са фантастични и много идейни и свежарски.

И мен ще ме гримира Слав и ми подейства страхотно да прочета как ти е подействал, освен това че ти е харесал и грима.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #76 -: юли 31, 2013, 22:04:00 »

Честито и от мен, euphoria ! Дълъг и щастлив семеен живот! Гафа е песента не е много приятен, но поне не е било нарочно, а не сте се разбрали. Всичко останало звучи чудесно. Снимката е много хубава и си личи, че мъжът ти се е притеснявал  pardon
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 23, 2013, 08:35:38 »

Момичета най-сетне дойде и моят момент да споделя с вас в албума малко от невероятните снимки, които направи за нас Бони   danceg
« Последна редакция: август 23, 2013, 08:46:52 от Euphoria » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 23, 2013, 09:02:07 »

Прекрасна си! Роклята е много красива, нежна и ти седи страхотно  Bravo
Снимките са много хубави, иска ми се да видим и още  Girl_hide
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 23, 2013, 09:03:51 »

разкош!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #80 -: август 23, 2013, 09:34:00 »

прекрасни сте! А роклята е толкова стилна и хубава smile  give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #81 -: август 23, 2013, 14:35:02 »

Снимките ви са страхотни, а вие сте много хубава двойка! Bravo Фотографът се е справил чудесно, а и Весела също, с роклята! Мисля, че направихме добър избор с нея. smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #82 -: август 24, 2013, 18:45:15 »

Много си красива! Прекрасна двойка сте, бъдете много щастливи и все така влюбени! smile Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 25, 2013, 10:36:45 »

Чудесни снимки! Особено тази дето държиш малката ! Бъдете много щастливи smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #84 -: септември 07, 2013, 20:33:59 »

Аз видях само 1 снимка , другите не знам къде са  pardon Била си страхотна булка!  heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines