Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:35:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Euphoria – 20.07.2013  (Прочетена 23928 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« -: юли 08, 2013, 11:34:52 »

Мила, остават по-малко от 2 седмици до вашия ГОЛЯМ ден!
Пожелавам ви спокойни финални метри, а накрая незабравимо тържество  Flower



Чакаме да разказваш докъде си стигнала с подготовката  popcorn
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 08, 2013, 14:00:23 »

Елиии страшно ме изненада  give_rose Благодаря ти много за вниманието и темата, наистина не очаквах  blush

Докъде съм стигнала... ами аз съм уж готова.  Остават ми само бижутата, за които често казано, освен идея друго нямам.. Но пък бъдещият ми свекар ме изненада приятно онзи ден, когато ми каза, че нямам бижута, защото не съм ходила скоро на гости при тях  Wink Явно нещо е замислил, изненада и за свекърва ми..  smile Чудя се дали да си взема и още едни обувки пантофки за ресторанта..
Младоженеца също е готов, естествено много по-бързо от мен.
А аз днес цял ден се занимавам само със списъци, графици и темата за медицинските.
Общо взето остават дреболиите, но аз вече се паникьосвам, че ще забравя нещо и че времето няма да стигне..
Трябва да поръчам букета, декорацията за колата, гривните на шаферките, да вземем алкохола.... Последни детайли с ресторанта, Dj-я и фотографа.
Още 100 неща......  crazy
Но мога да се похваля, че явно ми се готви парти за събота, но освен това нищо друго не знам  smile
« Последна редакция: юли 08, 2013, 14:10:15 от Euphoria » Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #2 -: юли 08, 2013, 14:03:09 »

Честита темичка, Euphoria!
Не се шашкай изобщо, та ти си готова с всичко, къде ги видя тия 100 неща? smile
Пожелавам ти спокойствие и леки стъпки до големия ден!!! smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #3 -: юли 08, 2013, 14:24:15 »

честита темичка и от мен! Леки оставащи 2 седмици и само хубави пред сватбени вълнения! чакаме снимков материал на готовите неща  blum
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 08, 2013, 15:01:22 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти спокойни дни до сватбата и една прекрасна сватба  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 08, 2013, 15:30:59 »

Честита темичка. Пожелавам ти пълна и незабравима еуфория в тези оставащи дни до 20ти. Записвам се да следя и твоята темичка. Успех с всичко (като гледам, ти си вече готова с основните неща - браво!)
« Последна редакция: юли 08, 2013, 15:32:42 от milenuity » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 08, 2013, 16:25:29 »

Благодаря ви!!!
Allicia наистина с основното сме готови, но дреболиите ме мъчат.. и като започна със списъка, дългичък ми се струва.
В чуденка съм и за почерпката след ритуалната. Понеже, надявам се ще е топло /горещо/ и дано няма и помен от дъжд, смятам, че не е удачно да взимаме бонбони и съм се спряла на сладки и соленки микс в два подноса и се чудя достатъчно ли е?  huhhuh.gif
Също така не сме си гравирали пръстените, май сега ще си останат така, а пък след сватбата ще ги надпишем.
Но честно казано малко съм стресната от спокойствието на всички наоколо. Вълненията на майките се изчерпаха до подготовката на облеклото ни и съответно техните тоалети и сега пълно спокойствие biggrin
А пък скъпия само се шегува колко се вглеждам в детайли, които никой нямало да забележи.. и той е самото спокойствие.. Стресира се единствено от въпроса с първия танц, там вече е в тих ужас  LAUGHTER
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 08, 2013, 16:55:11 »

Честита темичка и от мен  smile
Пожелавам ви много хубава сватба и да бъдете спокойни в деня, за да му се насладите  twohearts

Хубаво е, че хората около теб са спокойни.
За всички задачи направи списък и не се опитвай да го изпълниш ти, давай и задачи на най-близките! Те ще ти помогнат с удоволствие и ще бъдат много старателни и педантични в изпълнението на задачите, защото няма за е тях, а за теб и ще са наясно колко е важно всичко да Ок и няма да претупат нещата. И аз имах дълъг списък със задачи седмицата преди сватбата, исках всичко сама да свърша. Три дена преди сватбата започнах да раздавам задачи на най-близките и всички бяха много щастливи, че помагат и, че са съпричастни с вълненията ми и бяха много старателни  pardon
А халките се гравират за 15 мин, така, че и да си решила преди сватбата да го свършиш това, имаш време. Бижутерите работят и в събота smile

Успех и най-важното е да си спокойна!  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 08, 2013, 17:45:18 »


В чуденка съм и за почерпката след ритуалната. Понеже, надявам се ще е топло /горещо/ и дано няма и помен от дъжд, смятам, че не е удачно да взимаме бонбони и съм се спряла на сладки и соленки микс в два подноса и се чудя достатъчно ли е?  huhhuh.gif

Ние сме на 17ти август и точно това сятаме и ние да направим - да няма бонбони, освен ако не са рафаело, защото те са индивидуално опаковани и по-трудно се топят, а соленки и сладки. Принципно, предвижда се да има по бонбон на човек, така че ако предвидите по сладка и соленка на човек, мисля, че е достатъчно. Ще има хора които няма да си вземат. Ако някой ги държи и ги предлаг както се прави обиновено с бонбоните (при пожеланията) тогава тази бройка е ок. Обаче, ако имате Welcome Drink след ритуала и са оставени на маса, тогава може би е по-добре бройката да е малко завишена. Ние ще имаме Welcome Drink и така мислим да направим -  да предвидим по 1 сладко и 1 солено на човек + 20% отгоре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 08, 2013, 18:22:14 »

Честита тема smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: юли 08, 2013, 19:15:21 »

честита темичка! чакаме те традиционното расказче как се запознахте и  как стигнахте до сватба! smile give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #11 -: юли 08, 2013, 19:51:31 »

Честита темичка и от мен мила Euphoria! Знам колко е напрегнато на края и ти пожелавам тази финална подготовка да мине колкото се може по-леко за теб!   smile Недей да се тормозиш и за дребните неща, защото наистина те не се забелязват на сватбения ден, включително и от теб! Аз също съм съгласна с това, че трябва да даваш задачки на близките или поне да им обясниш какво за къде трябва да се занесе(църква, ритуална, ресторант), защото аз сама се занимавах с подготовката за сватбата и знаех кое за къде е, но в сватбения ден изобщо нямах време да мисля за тези неща. Близките бяха проявили самоиницятива, но пак забравихме някои неща, за които трябваше майка ми да се връща. От напрежение бях забравила да сложа и гривните на шаферките, които си останаха в къщи!  Моят съвет е да разпределиш всичко по чанти и да дадеш точни инструкции на близките, предишните дни, така че да са наясно кой какво трябва да вземе и къде да го занесе. Желая ти успех и, разбира се, също очаквам да науча повече за вашето запознанство с любимия! girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #12 -: юли 08, 2013, 19:53:14 »

Честита сватбена темичка и от мен!Да я изпълниш само с положителни разкази около подготовката,а и след това give_rose
П.п. На мен пък ми е интересно какво е било предложението Wink
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #13 -: юли 08, 2013, 22:10:20 »

Нали знаеш, че дреболиите само ти ще ги забелязваш smile
А иначе гравирането става за 1 ден...имате време, може и сега да го направите, защото не е ясно дали след сватбата ще ви се занимава. Това е моето мнение де, вие най- добре си преценяте. smile
А за сладките... аз още не съм мислила по този въпрос, така че ще ми е интересно да видя какво ще споделят другите момичета относно количество и т.н.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 09, 2013, 08:55:05 »

Добро утро момичета  smile Благодаря за милите думи на всички! Да започна с разказчето:
Запознахме се преди 10 години  blush На сватбата ще станат точно толкова от както сме заедно.. Ученическа любов както се досещате  Wink
Запознанството бе интересно, макар и на пръв поглед нормално...
Отивахме на лагер с моя клас и един от съучениците беше поканил с нас компания от 5-6 негови приятели, та сред тях беше и моето момче. Първата ни среща беше в училищния коридор след записването, когато ни запознаха, а той забързано каза едно "здравей" и отмина..  Oh my ... При което аз си помислих обидено:" за какъв се мисли този" biggrin После ми разказа, че много бързал за среща с приятели тогава, таксито го чакало пред входа и това е била причината за бързането. Но най-интересното е следното, оказа се, че на отиване сме пътували в един и същ автобус и той ме забелязал още когато съм се качила, харесал ме и се чудел каде ли ще сляза, първоначално не повярвах, но той ми описа детайлно къде съм седяла и с кой съм говорела  Oh my ... Естествено слязохме заедно, но пък аз останах да чакам една приятелка на спирката и когато по-късно ме видял, че влизам в същия кабинет се зарадвал много...
Та така заминахме ние на лагер, там се упознахме, оказа се, че живеем на няколко блока разстояние  funnytooth и имаме много общи познати, но по ирония до тогава не се бяхме виждали.. Та от тогава до днес сме заедно. Имаме си и мъничка госпожица на 2г.
Странно нещо е живота, да срещнеш някого далече, а да сте били толкова близо...и той да се окаже сродната ти душа  Wink
А сватбата си беше естествено продължение на нещата  smile
« Последна редакция: юли 09, 2013, 08:59:50 от Euphoria » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines