Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:51:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сезонът на дините започваааа! 08 - 14.07.13  (Прочетена 24104 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 10, 2013, 09:51:18 »

Добро утро!
Муунче, много гадно, че си сама, но времето ей сега ще мине и твоето момче ще си е пак ри теб.
Неделина, как мразя някой да ме събуди рано-дано като съм решила да спя  angry. А за подаръците на тате- получи много хубав парфюм, ризка, узо. От нас беше тортата и организацията на празника. Birthday
Аз след малко отивам да уча, че точно след седмица ни предстои защита на дипломните работи. Вече нямам търпение да мине  Eeager
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 10, 2013, 10:15:11 »

рататуи, леко четене, мен още не ме е пуснала вълната  blum и само търся нещо за четене, че на работа няма какво да се прави -но др-та седмица съм на др-то място на натовареното и поне няма да се чудя кога ще свърши работния ден  Girl_hide
мулан, ммм колко вкусно нещо си предложила  give_rose
Отивам да подреждам стаите, че напоследък само се моткаме с мъжа и няма време за чистене -нали не уча като преди и да чистя като не ми се учи  pardon

И да ви почерпя малко снимков материал
котето на свекитата след подстрижката за лятото

аз в зоото или зУУ  blum

едно дУпенце в зоото  Wink





Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 10, 2013, 12:26:10 »

Здравейте smile

Завърнах се след почивката и сега малко работа smile

Муунче, честито, че си айляк. Трябва да ме заразиш с твоето желание за чистене.

Езра, честито за успешната сесия. Малко ми липсва, чувството след последния взет изпит.

Рататуи, успех с подготовката за защитата! Браво на всички, които съчетават завършване на университет с  подготовка за сватба. Това си е подвиг според мен!

Видях, че по-рано сте говорили за палатки - аз съм на мнението на Еми Wink

И понеже на мен много ми липсва, ще поста тук гледката, която имахме от терасата си на Тасос  Sunshine

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 10, 2013, 13:06:23 »

Ако продължавам чистенето с това темпо, сигурно ще стане утре! blum Ама какво да направя като доки все ми обяснява да си почивам и аз нали слушам и правя всичко супер бавно, което е много изнервящо за бързак като мен pardon А и коремчо расте ли расте и ми помага в забавянето Wink
Наде, пожелавам ти същите неща, които ти ми пожела give_rose Направи нещо за себе си и разпусни smoke
Рататуй, хубави подаръци е получил татко ти и съм убедена, че най-много му е харесала изненадата с организацията от вас smile
Езра, Хорхе Букай ли четеш? Спомена, че си купила скоро негова книга - коя е?
Панди, добре дошла give_rose Спомних си и аз за нашата прекрасна гледка от този хубав остров heart


Свекърва, замислих се, че нямам никъде снимка на гледката от апартамента, но изнамерих една от една агенция от времето, когато се продаваше blum Не е никак добра и морето се вижда много по-добре, затова обещавам следващия път като отидем да снимам и ще покажа smile


* gledka_4.jpeg (41.46 KB, 618x464 - видяно 381 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 10, 2013, 13:56:52 »

муунче, тази гледка е моята мечта! на твое място не бих чистила, а бих почивала, дори и да съм сама. или бих стояла на брега под чадър, то сега не знам как е при вас, ама при нас няма слънце, та май не е опасно и за бременни .
панди добре дошла, само ме дразните вие с тези гледки ейййй beating pardon
езра, котката е уникално постригана, ама се види че животното е от сой  и със, и без прическа. good
аз си свърших работата у дъртите и сега мързелувам заслужено, ма после ме чакат пералнята и печката.
ай, до скоро . smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 10, 2013, 14:11:55 »

Еми, мечтите се сбъдват, нали знаеш Wink А аз тая гледка ще я гледам постоянно скоро, надявам се до 10-тина дни. Тук слънцето за бременни си е доста силно и все още е доста топло, но планирам да се отбия по-късно в офиса, че днес е заплатено време blum Пък и официално да им кажа "Чао" Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #36 -: юли 11, 2013, 07:42:48 »

Добро утрооооо  danceg



Как сте, дами, в слънчевия четвъртък?  Sunshine

m0onlight, не знам кои температури са нормални за бременни, но ние като ходим на Гърция на плаж срещаме мнооого бременни жени, и то в доста напреднала бременност.

Езра, вашата котка изглежда без уши.  girl_haha Ама личи, че е красавица. И ние имаме котка, която започна да става супер досадна и постоянно иска да яде и т.н. Ветеринар каза, че е от възрастта. И се чудех дали котките са активни до края на живота си или и те имат нещо като менопауза, защото нашата уж стара, а миналата седмица беше разгонена.

Рататуи, успех на защитата! Съжалявам, че не съм в час, ама какво завършваш? smile

Желая ви успешен ден!!!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: юли 11, 2013, 08:13:59 »

Добро утро!
Муун, дори и да не се вижда морето, достатъчна ти е тази зеленина и простор. На хълм ли е жилището или е много горен етаж?
Котката на Езра направо е маскиран лъв smile, каква грива са му оставили само!
nadelina88, котките са много плодовити до дълбока старост. Храниш ли ги, имат ли добри условия - разгонват се. Нямат менопауза, това са човешки лиготии Wink
Успешен ден на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 11, 2013, 08:35:33 »

Добро утро!
В момента завършвам в НБУ- гражданска и корпоративна сигурност, а се надявам до края на годината да завърша и другото което уча - право в Бургас.
Свекърво, това което аз знам за разгонването на котките е че през живото си те могат да родят точно 28 малки- колкото е лунарния месец. Ако ги родят за няколко години край с разгонването, ако ли не си се разгонват до край. Не знам дали е вярно, не съм пробвала  pardon
А, твоите стажанти заминаха ли си или още имат стаж?
Пожелавам на всички лек ден!
« Последна редакция: юли 11, 2013, 08:38:19 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юли 11, 2013, 09:00:35 »

ratatui, това ми се вижда доста странно. Колежката имат дворна котка, която вече 7 години ражда по 2 пъти на година по 4 или 5 котета. Не зная защо не я кастрират, това направо е мъка за животното, че и за стопаните.
Нашата роди един път и след това я кастрирахме. То беше ужас, всеки месец разгонена.
Стажантите са още тук, но са прехвърлени на счетоводството. Аз само ги посрещам и изпращам. Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 11, 2013, 09:30:41 »

Привет!

муун, браво за хубавото местенце, ти си почивай, аз като видях колко е порастнало коремчето на кака направо се стреснах  blum големи стават ... не мога да повярвам още  pardon Взех си Хорхе Букай с едно списание т.като на работа е скучно и ми се четеше нещо, а до нас има магазинче и от там... много ми допада и лесно и бързо се чете; Сега мисля да потърся нещо по-дебело за четене, че тази почти свърши  smile smile
Черпя ви още една порция снимки (някои са гледани от ФБ)
мацата от село
хортензии от двора на вилата




и една от нета -идея за детска стая - мн ми хареса
« Последна редакция: юли 11, 2013, 09:42:23 от _Ezra_ » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: юли 11, 2013, 10:24:14 »

Привет на всички!
Муун, тази гледка си заслужава  give_rose
Рататуйче, ако някои котета раждат само по 28, явно има и по-плодовити. На вуйчото на моя мъж дворната котка ражда по два пъти в годината мининум по 4. Сега чакаме ново поколение! Проблемът е, че родените са повечето женски. По приблизителни изчисления с новото попълнение дворните им котета ще нараснат на около 20  crazy
Мислех, да ви черпя с една снимка на нашия дебелушко, ама се оказа, че няма с какво да я сваля на компютъра cray Скоро му празнувахме 10 г. - "Най-веселият котешки рожден ден" - както мъжът ми каза. Имаше шапки, надпис ЧРД, торта със свещички, подарък и букет за свекърва ми (нали тя сега му угажда)  tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 11, 2013, 10:45:41 »

Не знам дали е вярно, това някъде го бях чела, но много отдавна, в детските ми години, когато имах котки. Може би пък се отнасяше само за някои породи, не помня. А и не успях да проверя стигнах до към 15 малки за няколко години и котката изчезна  cray не съм я карала да ражда нарочно, но един път годишно, по 3-4 си раждаше, да не ме помислите за луда. Не че не съм де
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #43 -: юли 12, 2013, 10:25:25 »

Днес все още никой не се е разписвал в темичката, аз успявам да се включа едва в края на тази така натоварена седмица, която реши да ни подари летен дъжд в последния работен ден. По повода ви поздравявам с няколко снимчици и дъждовно кафе, а който има възможност и да се отпусне с хубава книга - още по-добре!


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: юли 12, 2013, 10:56:20 »

Привет и от мен! Тук няма дъжд все още, но главата ме боли и явно отива към разваляне на времето. Искам да валиииии!
Е...ти деня днес diablo Развалих принтера, повреди се копирната машина, имам да излизам в града и сега да отскоча до майка ми да видя как е. Колежката май е грипясала от стомашния вирус и като нищо, ако го хвана, ще ми скапе почивните дни diablo
Още малко и ще видим дали ще танцувам "Ода на радостта!" - т.е. химна на Европа
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines