Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:49:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лято с ухание на дъжд, липа и свежест-1.07-07.07.2013  (Прочетена 34060 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: юли 06, 2013, 16:26:09 »

svekarva аз съм за фоторамката, в техномаркет има едни много хубави на Нео за 59 лева, но зависи дали тя харесва такива неща, ако не както знаеш великият гетсби си залужава! good
щом сте си близки ще се зардава на всичко smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #76 -: юли 06, 2013, 17:41:08 »

Свекърва, ако й харесва книгата, й купи билети за филма - струва си гледането със сигурност. Фоторамката не знам дали ще й хареса, ти я познаваш най-добре и може да прецениш дали ще й допадне  pardon

Да се включа и аз с въпросче, виждали ли сте някъде - за предпочитане Бургас или София или пък от интернет - търся такива чашки дето са примерно момиче и момче гушнати, или сърца, които се допълват, сещате ли се, бяха много популярни по едно време...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 06, 2013, 18:02:25 »

и аз съм за билетите за кино.
алекс, е тука правят по поръчка със снимка даже, такива чаши:
http://sassnimka.com/produkti/chashi-sas-snimk/chashi-za-vliubeni/
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: юли 06, 2013, 19:09:29 »

Благодаря, Еми! Аз сякаш без снимка искам. Искам да купя за мъжлето и мен, ама той не е особен фен на нещата със снимка
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #79 -: юли 06, 2013, 19:47:14 »

Хелоууу blum
Ето ,че и аз намерих време да поклюкарствам из форума blum
Днес цял ден е голяма лудница,хора прийждат от всякъде и вече нямам търпение работният ден да приключи pardon
Свекърва,аз също съм за билетите ,макар ,че все още се ослушвам и не съм отишла да го изгледам и аз този филм най-сетне.
Муунче,колкото и да търсите мисля,че наистина има само 2 вида за детска стая.Миналия месец приятелката на братовчед ми се скъса да обикаля из всички магазини и на всякъде й предлагаха едно и сущо nea Може да се поровиш из сайтовете,там все пак може да изскочи нещо интересно good
Междувременно преди да ви разкажа каква беше изненадата,искам да благодаря на всички за прекрасните пожелания и нека ви се връщат и на вас поне стократно Wink
Та така...На рожденния ми ден за съжаление цял ден бях на работа и настроението ми беше на нула.Малко преди края на работния ден ,милото ми се обади и каза ,че ще дойде по-рано,защото не му се чакало до 10 часа.Стоя си аз,скучая си и в един момент по коридора се подава един огромен "ходещ" букет,придружен от любимата ми торта.Отначало си помислих ,че не е за мен ,защото моят мъж никак не спада към групата на романтичните и за това при тази гледка сигурно съм изглеждала така Oh my ... Oh my ... Oh my ... Подари ми букета и ми каза страхотни неща ,при което като изявена ревла,веднага се разциврих cray След това каза ,че ми е опаковал багажа и след като си похапнем ,заминаваме на минипочивка.Бях толкова развълнувана ,че дори забравих да го попитам къде точно отиваме pardon След около 40 мин. път,пристигнахме в Обзор и се настанихме в едно прекрасно хотелче, с още по-прекрасна гледка.Беше много романтично и приятно,вечеряхме и след това се разходихме по плажа!Е това беше,надявам се да не съм ви отегчила,но обещанието си е обещание Wink
Хубава вечер на всички и утре ме очаквайте в бърборилника biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 06, 2013, 19:53:45 »

Благодаря, Еми! Аз сякаш без снимка искам. Искам да купя за мъжлето и мен, ама той не е особен фен на нещата със снимка
може да поискаш картинка да им сложат, нещо на което сте фенове smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 06, 2013, 20:16:56 »

Е, Мулан супер изненада! Браво на твоя мъж!
Свекърва, аз лично бих се зарадвала и на фото-рамката, и на билетите. Ако си сигурна, че този филмби й харесал. Можеш да й подариш книгата и билети.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 06, 2013, 22:49:41 »

AliTia,ще чакам  good
мулан, браво за хубавата изненадка  smile smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines