Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:57:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лято с ухание на дъжд, липа и свежест-1.07-07.07.2013  (Прочетена 34062 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: юли 05, 2013, 12:32:18 »

За даскалицата май се сетих коя е  lol И аз съм възпитаничка на ТГ и знам за какво (кого) говориш! Много е страшно като се изкривят професионално хората, ама не всички се усещат на къде духа вятърът.
Радвам се, че съм попаднала на класна, малко по-голяма от нас, която ни влизаше в стила. Будалкахме се и ние, ама и тя не ни отстъпваше Wink Ученическите години даже са ми по-ценни от студентските!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #61 -: юли 05, 2013, 12:38:22 »

Привет и от мен  Coffe Приемате ли нови попълнения? Моите сватбени емоции отминаха, но толкова ми е хубаво с вас, че не мога да ви оставя току-така  give_rose
Свекърва, ти си неизчерпаем източник на истории - така ти се кефя  Bravo Замисли се за мемоари.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: юли 05, 2013, 12:50:08 »

Noir , имам специална тетрадка ръчна изработка, подарък от Еми да си записвам историите Wink. Аз му намерих лесното - разпечатвам ги и ги лепя.
За новите попълнения, които не знаят историята с този директор: Веднага след промените и след второто майчинство останах без работа и се явих на обява за учител в този техникум, като изрично беше подчертано, че търсят мъж. Кандидатите естествено бяха само мъже и като влезнах аз при директора, той направо каза "Ние търсим мъж!" Е, аз какво да отговоря...и викам "Да, ама аз съм 100% жена!". Назначиха мен, но не за дълго. Директорът деликатно реши да провери процентите  Wink, аз не се дадох и съответно "потеглих".
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #63 -: юли 05, 2013, 13:39:42 »

Ох свекърва бях забравила за невероятните ти преживявания. Разсмя ме от сърце с тази мъжка паралелка. Днешната младеж много зле горката sad След набор ' 90, 91 е направо някаква трагедия. Грам възпитание и усет към нещата нямат. Гледам ги 12г с 1 тон кит по лицето, мини поличка , от която се вижда дупето и се мислят за големи.
Муунче за сега живеят в Кипър, но скоро ги очаквам на родна земя и за жалост ще се мести при зетя в Плевен sad Но все пак не е на края на света , едва на няколко часа път Wink
Успешен край на седмицата , аз се захващам със най умразната част - стягане на багажа.

п.с я споделете някоя вкусна рецепта, че да си поглезя като за последно вече бившата ми половинка smile Виждам че му е изключително тежко, но сам взе това решение и искам някак да се разделим наистина като приятели и да му стане по лекичко на душата.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #64 -: юли 05, 2013, 14:09:26 »

Здравейте, момичета smile
Наминавам набързо да ви попрочета, едва днес успях, ама тая седмица ми беше много нагорно. От допълнително заработени часове направих 1 седмица отпуска angry

Миши, пиле със сметана и гъби? Радвам се да те видя, отдавна не съм те засичала.

Аз междувременно си порачистих сметките с развалящото духче  tease Новата ни капучиноправяка (ама че дума) ще дойде в понеделник, другите музика ще се купува след ваканцията. Да има късмет пак да ми се яви това духче beating

Пък за учениците...сега им е времето да си мислят за бански и кучета, после целият живот ще им е сериозен smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 05, 2013, 14:43:45 »

Включвам се и аз, па макар и към края на седмицата, но все не успявах да ви прочета, а ми е толкова интересно Wink

Свекърва, не знам за твоята тетрадка с разкази, но и аз май скоро ще започна да те разпечатвам и лепя, че толкова смях не съм се смяла от много време. Чак и на милото те чета, ей така да му приповдигна духа.
Днес моята племенница става на цели 6 годинки Torte Черпя ви с нейните любимо сладко! Милата обожава тулумбички!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 05, 2013, 15:56:22 »

Ох, свекърва, ще ме задавиш! Чета и естествено нещо нагъвам и се пукам от смях funnytooth Казваш не щат девойките да духат прегрелия принтер, а? girl_wink А иначе за момчешката паралелка - нормално е като си млада учителка да ти "мятат белтъци" учениците Wink
Noir, добре си дошла give_rose
Мише, Кипър не е много далеч smile А Плевен в сравнение с Кипър е още по-близо, така че Wink Тъкмо ето ти повод за малко разходка и гости на сестра ти blum За рецептата - мога да допълня тази на Алекс с броколи, моркови и топено сирене, ако обича такива неща smile И ... внимавай с това изпращане, че нали знаеш - любовта на мъжете минавала през стомаха girl_wink
Алекс, дано новите уреди не ги пипа духчето
Али, да ти е жива и здрава малката племеница! Torte
Още малко остана до края на работния ден, а аз съм много доволна, защото докато говорих с майка ми по телефона, каза: "Ей сега до 5мин. сме при теб" Минаха да ме видят на връщане от морската им почивка и много им се зарадвах Girl_hide
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 06, 2013, 07:12:23 »

добро утро  smile
днес закуската е с подарък бебе  blum



ноир, добре дошла  give_rose give_rose как се чувстваш след сватбата?
Аз тази година нямах никакво време да гледам сватбените теми  blush или само гледам и нямам време да пиша;

муун, растете с коремчо нали  smile алития и тя  smile покажете по някоя снимка да се порадваме
свекърва, мн се смях на разказа ти -както винаги  heart

Днес сме на кино и на сладкарница с милото  heart да разпусна малко, че утре съм 13ч work  angry

мише и аз си помислих, че не съм разбрала ама сега вече разбрах схемата - да са живи и здрави  smile smile

на всички  give_rose хубава събота !!!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 06, 2013, 09:20:29 »

Езричка, обещавам другата седмица да кача някоя снимка на тумбака, че сега нямам нито една свалена. Муунче ме убеди миналия път, та ще се реванширам Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: юли 06, 2013, 10:12:48 »

Здравейте свежарки,
Мноого хубаво и свежо време си имаме днес! Пък аз пак съм забутана вкъщи с домакинска работа cray. Майка ми падна вчера и сега не може да се движи въобще и направо.......Няма счупено, но е натъртена и доста я боли. Пак малкият дявол е бил, дано си възвърне предишните възможности, колкото и ограничени да бяха.
Съпругът ми се върна от Южна Корея измършавял, всичко било адски люто и го карал на шепичка ориз и сутрешната закуска в хотела. Виках аз да сложим в куфара малко хляб и сирене, ама "просташко" било. И язвата го свила, да слуша друг път. Иначе е шашнат от високите технологии там. Той е ходил в Сингапур, но корейците били страшно напред - нямат криза и стандартът им бил страхотен. Не ми донесе мъничка корейка.......
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 06, 2013, 11:20:03 »

само корейка ти липсва.... Girl_hide, като те слушам си имаш достатъчно на главата.
абе мен това време не ми харесва. като стане жега се оплаквам, ама сега пък вкъщи е адски студ и е сенчесто, ужас. навън също ми е леко студено, зиморничава съм.
трябва да се накарам да ида да видя баща ми да не мрънка и да боядисам майка ми.следобядът се надявам на една разходка, ама да видим.
айде лек ви ден smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: юли 06, 2013, 11:51:56 »

emmmmmy, тя трябваше да е малка на ръст, ама голяма на години, здрава и пъргава, че да помага в домакинската работа Wink А, трябваше и да е грозна, щото можеха да ми се навъдят няколко с дръпнати очички с нашата фамилия Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 06, 2013, 12:05:43 »

emmmmmy, тя трябваше да е малка на ръст, ама голяма на години, здрава и пъргава, че да помага в домакинската работа Wink А, трябваше и да е грозна, щото можеха да ми се навъдят няколко с дръпнати очички с нашата фамилия Wink
това можеше да стане ако беше пратила мен  с тази заръка в корея примерно. ама ако пратиш мъж ми или мъж ти с подобни изисквания, ще се приберат с някое чудо на генетиката със съвършени форми и натурален силикон...мъже... dirol
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 06, 2013, 14:47:49 »

Свекърва, за какво ти е тая малка корейка? Нали търсеше висока снажна мома да ти отваря кухненските шкафове? Wink
Ние след малко излизаме на лов за някакъв интересен ламинат за детската, че отдавна нищо не можем да харесаме, а вече няма време ... някакви предложения? Отначало питахме по магазините за детски ламинати, т.е. с някакви детски шарки, но навсякъде ни показват 1-2 модела, които изобщо не са подходящи nea
Езра, приятна почивка, че после доста работа те чака give_rose
Али, хайде този път покажи ти тумбачето pqz
Емчо, айде, идвай насам - тук е топло и слънчево Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: юли 06, 2013, 15:55:48 »

Ами тъкмо де, снахата да чисти паяжини и да отваря най- горните шкафове, пък корейката да забърсва пода Wink. Да не се блъскат двете. Аз ще си вдигна краката и ще раздавам команди. pardon Ама като се зная какъв ми е късмета, ще ми се падне висока корейка и ниска снаха и аз от страх да не объркат работите, ще се наложи да си сваля краката и да си завържа кърпа и престилка.
Днес съм много лоша, мразя да върша домакинска работа. Отгоре на всичко, колежката ми става на 60 години другата седмица и още нямам подарък. Замислила съм фоторамка, ама да не е от най- скъпите. Втори вариант е да се набутам към родата и и да се включа със сума за микровълнова печка. Трети вариант - да и купя билети за великия Гетсби и да иде със съпруга си, че и тя като мен не е гледала 3Д. Какво да се прави, вече 5 години седим бюро до бюро и трябва да я уважа. smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines