Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 23:00:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лято с ухание на дъжд, липа и свежест-1.07-07.07.2013  (Прочетена 34371 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: юли 02, 2013, 15:07:13 »

Благодаря на всички за милите думи!
Миши, лафове от малкия само да искаш. И все са верни Wink и приложими в живота.
ratatui , момата върна 8000, които са били в буркани, купи си кола за 3000, вероятно пак от бурканите и ....толкова. По липса на друг човек от селото под 60 години, сравнително трезвен преди 16ч., който може да пише и що - годе да смята, я върнахме на работа. Наказахме я с предупреждение за уволнние, връчен и е иск от съдебен изпълнител и май ще и конфискуват колата като имущество. Държим я под строг контрол, ама е много хлъзгава. Има едни очи Wink, дето и аз се заглеждам по тях. Като застане до касовия апарат и се понаведе, целия го закрива с тях pleasantry. Много умее да плаче и да се самолинчува. Първата ревизия излезе на нула, сигурно сега е подбарала бабите и дядовците в сметките. Още не са се оплакали и си я траем. Прави добри обороти и поне не губим.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 02, 2013, 16:09:21 »

Привет! Едно следобедно кафе, че аз като съм си вкъщи ставам по-късничко и после стоя до късно -до към 24 ч  blum

Днес поучих по латински, ходих да си вадя карта да си пазаря от нета, че до този момент не съм имала такв`ози чудо  LAUGHTER взех кутийките за поканите за сестра ми ... сега се чудя как ще ги крася  Victory
покрай тия изпити, работа ... не съм виждала скоро кака и коремчето расте и ми липсва  heart heart но поне са добре и тя активно се шляе и си почива вече  heart не помня дали споменах, че вече е ушила и одеалце за момата  Love girl
свекърва, мн се радвам за хубавите новини - браво  good
миши, здравей, как си
бременните мами как са  give_rose растат ли  blum

Ние ако не ни мине котка път тая вечер ще ходим до зУУ-то, аз мн. обичам да ходя там, но е като плажа - макар и наблизо рядко се ходи  smile

Хубава вечер  Boat Boat
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 03, 2013, 10:27:45 »

Еййй, сладурки, ето ме и мен Girl_hide
Вчера мойта миличка заместничка pleasantry (както тя ме нарича "миличка") ми скъса нервите още преди обяд и й се бях заканила да я оставя да се оправя и да си хвана пътя. Колко му е, на мен малко ми трябва да взема такова решение girl_wink Днес обаче не ми дреме и не може да ме изкара от нерви, а и съм в страхотно настроение danceg Може би защото довечера ще ходим малко "на гости" при майка ми и баща ми, които са малко на море близичко до нас. Малко им е мъчно, че не можем да останем за някой друг ден при тях и ние на море, но и една вечер си е нещо smile
Еййй, Мишеееее give_rose Радвам се, че се появи! Все се чудя кога и от къде ще се появиш да кажеш: "Юхууу" blum Аз съм добре, благодаря smile И се чувствам все по-добре като отброявам оставащите дни до болничния danceg Малкия и той е добре, доволен, супер шавлив е, чак започвам да се плаша като се сетя една приятелка как ме плашеше, че каквито са в корема, такива са и като се родят. Чак татко си изуми онзи ден - той му се радва и го милва, а малкото човече с такъв шут в отговор на радост му отвърна, че мъжът ми стоя опулен и без да мига сигурно 2 минути shok А аз му викам:"И по-силно рита вече" biggrin
Свекърва, честити ти радости girl_wink Сега поне се решиха всички проблеми с почивки, фондове "и аз съм човек" и т.н. Wink
Езра, как мина зуу-то Wink
Приятен малък петък ви желая и ви чакам тук за раздумка (днес ще имам повече време за включвания) и да ме почерпите с някой фотос, че аз оттук не мога kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #33 -: юли 03, 2013, 10:42:08 »

Здравейте момичета Wink
Нямам време да пиша много ,понеже съм на работа,но влизам да ви почерпя ,тъй като днес съм рожденничка Birthday Милото ми е замислило някаква изненада,но утре ще разказвам каква е била  smile
Хубав ден на всички give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 03, 2013, 10:49:43 »

честит празник мулан smile give_rose
аз наминавам набързо, че нещо днес нямам муза.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 03, 2013, 11:31:56 »

Мулан, честит рожден ден, мила! give_rose Пожелавам ти здраве и розови очила, през които да виждаш само красотите на света! Love girl Да разкажеш за изненадата на половинката Wink
Емчоооо, потърси я тая муза и се връщай тука, че не мога оттук да те преслушам по фейса Wink

А другите къде сте? scratch one-s head Hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #36 -: юли 03, 2013, 11:34:59 »

хехе тук сме тук сме. но нали е началото на месеца та правим заплатки и гледам да не се разсейвам много smile че хорицата при нас издивяват ако до 5-то число не си ги получат

Mulan–че   честит рожден ден да си жива и здрава и много щастлива. Задължително да раскажеш за изненадката утре smile


Поздрави на всички  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 03, 2013, 11:39:39 »

Мулан, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много късмет и любов! Весело прекарване довечера!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: юли 03, 2013, 12:00:34 »

Мулан, Честит Рожден ден и от мен  give_rose
Пожелавам ти много красиви моменти!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2013, 12:20:59 »

Мулан, честит рожден ден, мила! give_rose Пожелавам ти здраве и розови очила, през които да виждаш само красотите на света! Love girl Да разкажеш за изненадата на половинката Wink
Емчоооо, потърси я тая муза и се връщай тука, че не мога оттук да те преслушам по фейса Wink

А другите къде сте? scratch one-s head Hide
муунче, има 40 % намаление в румънския сайт, та се загледах. не че заслужавам повече покупки, днес си поръчах хипер намалено бельо на триумф за някакви смешни пари, но все пак .. пари. bad POMPOUS
голема съм патица. тааа сега просто плакнех око, тъй да се каже. ти що не мож в ФБ да драскаш?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 03, 2013, 14:10:01 »

Емчо, не мога, защото съм нелегално на един компютър, който ако системния ме види ще ме бие, щото пази важна информация и по принцип не трябва никой да сяда на него, пък камо като мене нагло да влиза в интернет blum Във фейса обаче не смея, защото ако скапя нещо, може безвъзвратно да изчезне важна информация blush
Кой е тоз румънски сайт? Има ли нещо интересно?
Мариола, вашите служители няма защо да притропват, защото 5-ти си е съвсем в началото на месеца. Ние взимаме на 10-то число, а на предната ми работа беше на 15-то - 20-то число angry А, да, ако ви остане някоя заплата в повече, пиши ми едно лично, ще ти дам номера на банковата ми сметка blum Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: юли 03, 2013, 14:21:26 »

Муун, то така да оставаха излишни заплати... LAUGHTER Тук цяла опашка виждам как се извива...  laugh
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #42 -: юли 03, 2013, 14:37:34 »

хехех мунче излишни заплатки нямаме ама хора за работа набираме smile те нашите хорица тук са много разлигавени, заплатите се дават по принцип до 5-я работен ден, но на тях винаги им се върти в главата 5-то число не знам що така  pardon, но сега петък е 5-я работен ден и няма бегане, и дебнат и питат само че са по бедни и от църковни мишки smile ходиха по морета насам натам и оп нема парички beating
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #43 -: юли 03, 2013, 20:27:26 »

Йеп не сте ме забравили Wink Благодаря добре съм. Много промени настъпиха и продължават да настъпват в живота ми и напоследък грам време нямах, но мислено бях с Вас.
Муунче честито ви момченце. Аз явно съм пропуснала тази част. Днес аз разбрах че едното бебешорче ще е момиченце , а утре ще разберем за другото. Тайно се надявам да е момченце, че леля им един ден ако се реши да мине под венчилото да има най - хубавите шаферчета  Wink
Муланче честит празник. Жива и здрава и сбъднати мечти от мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 04, 2013, 10:16:02 »

миши ти само ни пускаш мухата и бегаш.похвали се с нещо де smile

айде едно поздравче и да бегам, че с брат ми и неговия спорт, ми се налага да посетя и днес за втори път, като негова компания, ВМА.... boredom

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines