Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:11:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лято с ухание на дъжд, липа и свежест-1.07-07.07.2013  (Прочетена 34056 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2013, 05:49:52 »

Добро утро! Нека новият месец ни е на късмет и сполука   Love Clover Clover Clover
За все още сладко спящите по едно кафе


Нека работата ни спори, въпреки че ни се спи
  Въпреки дъжда...

... се усмихнете и помнете, че сте обичани и обичате!

как искам да съм ето на такова място



Но за жалост съм на работа -после поне почивам три дни...
Хубав ден!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #1 -: юли 01, 2013, 07:44:44 »

Добро утро! Coffe

Снощи се събудих послед нощите и не можах да заспя, въртях се, въртях се и най-накрая се преместих в хола, че да не будя съпружието. Отдавна не ми се беше случвало...
А пък у нас е се е заселило чупещото духче - за 2 седмици ни се развалиха 2 електроуреда. Започвам да вярвам в конспирацията за 2-те години гаранция - като изтече и се развалят blum

Пожелавам ви приятна работна седмица и аз. Ще излизате ли в отпуска скоро? Аз след 20-ина дни и вече нямам търпение, ето така съм Eeager

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2013, 08:13:48 »

Добро утро и от мен!
Пожелавам ви една прекрасна седмица! При нас сутринта времето е супер- има слънце, но си е леко хладно.
Alleksia, аз не вярвах в това, че като изтече гаранцията на уредите и се чупят, но май новите са си точно така. Нашия лап топ е на 2год и половина и вече 2ра седмица е на ремонт, като един път си го прибрахме за около 30мин и у нас пак се счупи  pleasantry, добре че поне още има гаранция и ще ни го направят безплатно- надявам се! На нашите телевизора също се счупи като му изтече гаранцията. Така, че явно на около 2-3 години трябва да се подменят някой неща  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2013, 08:43:11 »

добро утро!
днес си е ден на задачките, няма как. но пък небето засега е синьо, надявам се така и да остане.
една закусчица от мен:
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: юли 01, 2013, 09:11:08 »

Честито ни джулай морнинг! Била съм един път на Камен бряг, няма да повторя....но емоцията си е емоция. Пожелавам да имаме прекрасно лято - топли и горещи дни, прохладни вечери и все пак да повалява за разхлаждане.
Понеделник започва с много задачи в личен и служебен план, дано се справя!
Успешен ден и да не ви се развалят електроуреди Wink. Един като сдаде багажа и веднага почват  другите. При мен това беше около Коледа - хладилник, пералня и бойлер. Но си бяха и доста стари, по на 20- 22 години. Сега са чисто нови и им тече гаранционният срок.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: юли 01, 2013, 10:14:05 »

добро утро на всички smile днес се очертава един много зает понеделник и влизам на бързичко да ви поздрава и да ви пожелая прекрасна и слънчева седмица. от утре го дават без вятър и слъчево smile

вчера ходихме до свекърите да им дадем снимките от сватбата, и понеже един пост на svekarva преди седмици ме накара да се замися за моите отношения със свекървата реших да си дам за цел да поработа върху нашето сближаване. жената не е лоша, даже добре се държи с мен, но е малко студен човек и ми се иска някък си да стоплим отношенията. тя няма дъщеря ( те са 3-ма братя) и можеби не знае как да подходи и аз съм първа снаха в семейството  huhhuh.gif. не еот хората които се месят в нашите решения даже и ни подкрепя но ми се иска тя да се чувства по комфортно около мен и аз колко нея smile. засега се виждаме с тях само по официални поводи ( а живеем в един квартал) и вчера малко се сампоканих  blush. поиска от мъжа ми да и намери ваучер за вега тест, аз и казах че аз и намерих та днес мисля да и звънна да и го дам smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2013, 10:21:03 »

Мариола, това е похвално мила! Браво на теб  Bravo на прав път си! Така всички ще се чувствате много по-добре, когато сте заедно или ви предстои да правите нещо заедно!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 01, 2013, 11:10:33 »

Хехе,mariola85 ,  ще ми помагаш и на мен в начинанието "добри връзки", естествено от твоята страна. То и аз съм била снаха на изцяло мъжка майка /съпругът ми има един брат/, но времената са се променили. Пък и всяка снаха и всяка свекърва е различна Wink. Изобщо не си мисли, че си се самопоканила - ти си равноправен член на семейството. Поне аз така разбирам нещата. Имаш и предимството, че сте в един квартал. При мен и свекърва и снаха бяха/са на един ден път.
Прекарайте си приятно, другото само ще си дойде. heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #8 -: юли 01, 2013, 11:24:19 »

svekarva а дано smile аз съм топъл човек бърбора много и искам да мога и с нея да си бърборя smile нашето смейство е много сплотено ( както каза ти за вашето) и мъжа ми се чувства много удобно като е при нашите на гости. но и те го предрасположиха от самото начало. майка ми му казва постоянно колко го обича и че за нея той е най-прекрасният зет smile. а за това мой съвет към теб е да я караш да прекарва време с теб когато е тук. а когато не е когато се чувате със сина ти да я потърсиш да я питаш как е какво има ново. мен това ми лиспва. тя ме поздравява по телефона но никога не е звъннала на мен да ме пита как съм. абе не знам дали ще съжелявам някой ден за това че търся близост но мисля че си струва да опитам. все пак разчитам на нея някой ден да ми помага с децата  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: юли 01, 2013, 12:23:10 »

mariola85 , нашата история е по- различна, разви се малко по непредвиден план. Някой път може и да разкажа за подготовката на сватбата, тогава се яви "препъни камъка". Имам чувството, че и родителите и я ревнуват от нас, тя им е едничка, родили са я късно. Не съм питала сина ми как се чувства при тях, но дори и да не искаше да стъпи там, аз щях да го карам да отиде. И на мен едно време не ми се ходеше на село да ме ядат бълхи, но бракът иска жертви Wink. Пък е и въпрос на желание, възпитание и възприемане на света. Едно време аз пишех писма на свекърите, съпругът ми, като всеки мъж, нещо го помързяваше....Аз пиша красиво, но малко нечетливо и хората се оплакаха по телефона, че не можели да ми разчитат. Хихи, намерих една стара пишеща машина в завода, на която и липсваха някои букви, между които и първата от името на съпруга. Оставях интервали и после попълвах ръчно, ако имах нужното време. Получаваха се и доста комични ситуации.
Аз съм оставила нещата да се развиват, не искам да насилвам събитията, че да не се получи отрицателен ефект. Щом за сина ми това е нормално, значи и за мене трябва да е така. В крайна сметка той е мъжът в семейството / не е лукова глава  Wink/ и би трябвало нищо да не става без негово съгласие. Малко ми е криво, че се опитват да решават кое е най- добро за нас, без да ни питат, ама сигурно им се виждаме прекалено стари и се разпореждат с нас, както между другото правя и аз с майка ми и много се срамувам  blush. Нищо ново под слънцето, след време децата им ще им го връщат pleasantry
На теб от сърце ти пожелавам да те потърси свекърва ти по телефона лично и да си поприказвате сладко good
« Последна редакция: юли 01, 2013, 12:28:35 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2013, 12:36:29 »

Свекърва, стана ми интересно, от колко време са женени твоя син и момичето, ако не е тайна разбира се smile
Понякога като те чета и ми става много тъжно и тъпо на моменти, че и аз съм свикнала вече повече да се виждаме с моите родители и да прекарваме много време с тях, а с техните се виждаме доста по-рядко. Но за това, че той понякога не иска да ходим при който и да е от тях (те се разведоха, но от доста време живеят разделени) и да ги вижда не е моя вината, а си е лично тяхна.
Мариола, а на теб огромни поздравления, че един ден ще разчиташ за децата на свекърва си, тази жена трябва много да е доволна и щастлива, че й имаш такова доверие! Аз не искам да казвам голяма дума, но като гледам моята как се държи със собствените си деца си представям как би се държала с нашите   tease
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2013, 12:40:05 »

Ех, че хубаво сте се разбърборилииииии  blum Много ми е интересно да ви чета, ама все не ми остава време да се включа  pardon След малко пак шефа ще цъфне в стаята и ще ме юрне да изчезвам на някъде да работя  pleasantry Затова набързо ви пожелавам приятна слънчева и усмихната седмица и мнооооого усмивки  smile  smile  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: юли 01, 2013, 13:03:20 »

така е svekarva при всеки е различно smile а дано да се случи някой ден да ме търси, че не знае някой ден ще дойде друга снаха и ще ме сравняват с нея не ми се иска аз да съм на второ място ( много ревнувам lol)


ratatui тя още от сега е заявила че ще си вземе моята втора година майчинство че тя все още работи, ама ще видим като му дойде времето smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2013, 13:06:28 »

. Малко ми е криво, че се опитват да решават кое е най- добро за нас, без да ни питат, ама сигурно им се виждаме прекалено стари и се разпореждат с нас, както между другото правя и аз с майка ми и много се срамувам  blush. Нищо ново под слънцето, след време децата им ще им го връщат pleasantry

така правим с баба ми и дядо ми, те се сърдят, но не разбират че нищо сами не мога да похванат. даже се дуят понякога, а дори за хляб не се ориентират да идат сами. shok
ама вие с мъж ти не сте старци като тях, така че във вашия случай, разбирам що ти е криво.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2013, 13:12:45 »

Здравейте и от мен smile
Отворили сте една тема, дето хич не ми се иска да я подхващам blum Само ще кажа на Мариола - дано наистина не съжаляваш един ден за тази близост, както сама казваш. Пък и може да извадиш късмет и да се разбирате добре. Сега чакам свекърва да ме "зачеше" по темата Wink blum
Явно уикенда е минал, щом днес е понеделник, но аз така и не разбрах кога huhhuh.gif И това изумено време хич не ми се отразява добре - вече трети ден ми е зле, усещам че и на малко човече не му е комфортно sad Дано ми мине скоро ...
Езра, страхотно заглавие си избрала за темата - няма как да е по-хубаво! give_rose Звучиш ми отпочинала и мноого заредена, което много ме радва smile Пожелавам ти само хубави и по-хубави неща да ви се случват на цялото семейство heart Много ми харесва подписа ти girl_wink
Алекс, да си оползотвориш почивно и релаксиращо отпуската, да събереш много мили спомени heart
Еми, пийва ми се от твоето кафе, чак тук му усетих аромата Coffe
Свекърва, такъв джулай морнинг са имали във Варна, че сигурно вятъра ги е отвял Xixixi Продължава да духа зверски силно, чак дърветата ги боли да навеждат клони толкова ниско
Мойта убавица заместничка много взе да ме забавлява да ви кажа girl_wink Хем иска всичко сама да прави без да й казвам, хем не може да го направи и почва да се чуди и мае "ама защо не става?" Много "бързо" схваща - неща, които съм й обяснявала първия, втория ден и ги прави всеки ден, още не може да ги прави сама - голяма забава пада хаха. А да, и вечно гледа къде съм, какво правя, следя ли я, а какви въпроси задава ... да се чудиш да се смееш ли, да се ядосваш ли и изобщо как може да му хрумне на човек да задава такива въпроси.
Е, разказах ви за моите забавления, кажете вие планувахте ли вече лятото? Къде ще почивате, отброявате ли дните до отпуска?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: юли 01, 2013, 14:09:35 »

Сега чакам свекърва да ме "зачеше" по темата Wink blum
Еха, днес съм най- споменаваният човек, кой като мен laugh Aviator
m0onlight, най- много да ти пожелая и второто да е момче, ама нали си приятелка - няма heart
Пак казвам, въпросът беше, че майка ми имаше юбилей /85 години/, а на 24.12 ние имахме годишнина /35/ и бяхме организирали тържества, на които ни се искаше да присъстват и двамата. Няма да крия, че и родата и приятелите ни искаха да видят повече тях, нас си ни знаят и ни виждат често. Два часа път отиване и връщане, два часа максимум да стои - 4 часа не е нещо невъзможно. Пък и нямаше да сме само двете, та да си дерем очите Wink, за пред хората все щяхме да се постараем.  blum Минало, заминало....достатъчно други лични проблеми си имам за да ровичкам. Е, щах да се радвам и да се фукам с учена и хубава снаха, защото съм първата свекърва между приятели и роднини, ама ....на  smile.
Ох, нямам време, друг път ще си говорим за първенството между снахите.
ratatui , официално са женени от две години и половина, но живеят заедно почти 7.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 01, 2013, 16:37:54 »

m0onlight, най- много да ти пожелая и второто да е момче, ама нали си приятелка - няма heart

Не знам защо всички говорят за второ Wink А пък ако ми отправиш такова пожелание, най-много теб да държа отговорна за случилото се АКО се случи хехехе blum Wink А твоите синове колко години разлика имат? Случката, за която говориш с юбилея я знам, точно това е въпросът, че трябва да има разбиране и от двете страни, а не само от едната. При мен е същото, но обратно на твоето(т.е. в случая ти проявяваш разбиране, а при нас моята свекърва държи да става все на нейната, без да иска да чуе доводите на отсрещната страна smile )
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 01, 2013, 18:50:26 »

Здравейте!
Муун, абе дали съм свежа не знам... настроението ми е не е идеално, напоследък нещо се сдухвам заради "истински " приятели...
Иначе днес реших да свърша някои задачки покрай сватбата на сестра ми и "забърсах" и аз едни обувки на 9 см ток  DANCE

Утре милото каза, че ще ги "разходим", че днес имам др ангажименти;
Като влизах в магазините (сватбените) такава меланхолия ме обзе... все едно не бе минало времето... сетих се и че преди година по това време на годината имах изпити и се мъчих над темите ...
Така лети времето ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: юли 01, 2013, 19:10:54 »

Ако се случи, ще си понесе отговорността - идвам да го гледам /второто момче/ Wink. Моите са с голяма разлика - 7 години. Тъкмо се бях затъжила за бебе, големият тръгваше в първи клас, когато се роди малкият.
Е, аз не зная дали проявявам разбиране Wink, защото от другата страна има само мълчание или твърдо нье. Пък и как да променя датите когато сме се женили или когато се е родила майка ми /макар да промених последната с тайната надежда, че в почивен ден няма нещо спешно за вършене/. Според теб какъв точно довод може да има да карат Коледа с майка и и баща и,  а да ги няма и двамата на нашето тържество по обяд. Елхата ли е трябвало да подреждат или да готвят там? Просто няма довод, а сигурно "не искам мама и татко да са сами". Ама не може да го каже, защото знае, че не е права. Пък и моят си знае, че мама винаги всичко прощава. Сигурно знаеш притчата, но ще я кажа пак, пък ти съвсем скоро ще ме разбереш: Две жени се карали на коя от тях е едно малко детенце. Всяка се кълняла, че е нейно, че много го обича и не може без него. Отишли при съдия, той да отсъди на кого е детето. Съдията се замислил и казал, че иска да постъпи правилно и понеже не може да реши на кого е, предложил да го разрежат на две равни части, за всяка жена по равно. Тогава едната скокнала и казала, че не иска детето и че с радост го отстъпва на другата. Това била истинската майка. Мъча се и аз да се залъгвам така пък и знам, че има хиляди други поводи, когато показва обичта си към нас.
Еха Езра, страхотни обувки! Все по хубави разходки да ги разтъпкваш good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #19 -: юли 01, 2013, 19:40:01 »

svekarva аз не мога да оправдая това което прават те. ние поне изкарахме късмет да празнуваме 2 коледи. на 24 сме тук на бъдни, 6ти януари сме в македония при нашите всички трябва да се уважът smile. малко е тегаво че великден празнуваме заедно с вас, и винаги сме при нашите на първия ден от великден при нашите, но на втория винаги се прибираме тук и отиваме при свекърите да хапнем и от техното агнешко smile. аз винаги съм мислила че самите деца са егоистични и не мислят да делят с никой нищо. но това си е мое мнение  pardon. но си е и до домашно възпитание. аз я гледах майка ми как цял живот се грижи за на баща ми майката, даже на смрътното и легло не позволи на дъщерите и ( те са 3) да я видат в най неудобните моменти и твърдеше че никой не трябва да вижда майка си така и ми е останало в съзнанието че свекърва и снаха трябва да се уважават и обичат както те двете  pardon.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 01, 2013, 20:22:59 »

Мариола, мога само да кажа, че много добре са те възпитали и си напълно права. Надявам се от другата страна да оценят това и да подходят към теб по същия начин, така можете да създадете истинска връзка между снаха и свекърва и живота и на двете ви и не само ще бъде много по-хубав и лек за в бъдеще.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 01, 2013, 22:26:21 »

Ако се случи, ще си понесе отговорността - идвам да го гледам /второто момче/ Wink. Моите са с голяма разлика - 7 години. Тъкмо се бях затъжила за бебе, големият тръгваше в първи клас, когато се роди малкият.
Е, аз не зная дали проявявам разбиране Wink, защото от другата страна има само мълчание или твърдо нье. Пък и как да променя датите когато сме се женили или когато се е родила майка ми /макар да промених последната с тайната надежда, че в почивен ден няма нещо спешно за вършене/. Според теб какъв точно довод може да има да карат Коледа с майка и и баща и,  а да ги няма и двамата на нашето тържество по обяд. Елхата ли е трябвало да подреждат или да готвят там? Просто няма довод, а сигурно "не искам мама и татко да са сами". Ама не може да го каже, защото знае, че не е права. Пък и моят си знае, че мама винаги всичко прощава. Сигурно знаеш притчата, но ще я кажа пак, пък ти съвсем скоро ще ме разбереш: Две жени се карали на коя от тях е едно малко детенце. Всяка се кълняла, че е нейно, че много го обича и не може без него. Отишли при съдия, той да отсъди на кого е детето. Съдията се замислил и казал, че иска да постъпи правилно и понеже не може да реши на кого е, предложил да го разрежат на две равни части, за всяка жена по равно. Тогава едната скокнала и казала, че не иска детето и че с радост го отстъпва на другата. Това била истинската майка. Мъча се и аз да се залъгвам така пък и знам, че има хиляди други поводи, когато показва обичта си към нас.

Да, знам я тая притча smile Ами не знам, не ми е удобно да говоря за нея след като не я познавам, но ми намирисва на "винаги единия във връзката е доминантен", обаче това не е оправдание. Не знам дали го прави от егоистична гледна точка или наистина не се замисля за вас, родителите на съпруга й. Аз не искам да казвам нищо лошо за свекърва си, тя все твърди, че ме обичала като дъщеря (което не ми се вярва някога да се случи, но аз не съм и искала подобно нещо), понякога е рязка в изказванията си и исканията си (напоследък ми изглежда променена, откакто разбра, че съм бременна). Аз не желая да влизам в конфликти с нея, (макар че често предизвиква такова отношение чрез разни изказвания и държание), да се налагам от своя страна и т.н. и винаги съм гледала да се съобразявам, празниците винаги тичаме и при едните и при другите и тем подобни. Та, мисълта ми беше ... не вярвам на твоята снаха да не й минава през ума, че само при нейните родители се ходи и да измислят милиони причини да са там, а не при вас (от типа самолета каца в София, затова ще сме там или идваме за малко и не можем да обиколим навсякъде). Не знам, не казвам, че съм права, просто и на мен ми става болно като говориш за тях и отношението им. Ти ги познаваш по-добре - как биха реагирали, ако се направите на сърдити заради това пренебрегване? Дали ще им подейства отрезвително и дали няма да осъзнаят, че не може само при едните, а при другите не?
Изпаднах в среднощни размисли blum
Езра, честита ти прибобивка! Ето ти повод да се наконтиш girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #22 -: юли 02, 2013, 07:10:06 »

Добро утро, момичетааа tease
Влизам само да ви поздравя и да ви пожелая спокоен ,слънчев и усмихнат ден give_rose
На мен ,колкото и да не ми се иска,ми се налага да отлитам към работата,така че до скороо Aviator
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: юли 02, 2013, 08:32:01 »

Добро утро! За мен е даже прекрасно, имам чудесни новини yahoo
Втората ми невъзвръщаема инвестиция е приета за магистратура! Браво на малкото момче, дано след това си намери подходяща работа и да сбъдва мечтите си smile heart
Има и още една радостна новина - стопират годините за пенсия, което ще рече, че ще се пенсионирам догодина тъкмо преди Коледа. Както казва Киви, при нас хубавите неща стават около Коледа.
Във връзка с първата  новина, по финансови причини отпадат ремонти, преобзавеждания на кухня, чуденки за ваканция и пътувания в чужбина, надежди за домашна помощница  Wink, организации за юбилеи и канене на гости, както и отделяне на средства в сметка "и аз съм човек". Заплатите отново ще ги броим в долари Wink и ще спонсорираме развитието на американската образователна система. В крайна сметка, се случва точно това, което казва бъдещият образован: "Каква по- голяма радост за вас от тази, да ви харчим парите?" Да са живи и здрави, после те ще харчат за децата си good.
Много съм щастлива, това са прекрасни моменти, пожелавам ви и вие да ги изживеете!
Хихи, по финансови причини, а и да не съблазнявам булките в положение, почерпката е голо кафе.  heart


* kafe.jpg (57.63 KB, 851x316 - видяно 269 пъти.)
« Последна редакция: юли 02, 2013, 08:35:56 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 02, 2013, 08:54:23 »

сметката И аз съм човек, майка ми я отвори едва преди  около 1 година. брат ми не ще да учи, работи, а и не е хукнал да се жени. та тая сметка и аз я знам и се радвам като някой я е отворил и я пълни вече.
ама и твоето време ще дойде, свекърва. Wink

аз днес съм при дъртите, за вас поздрав:
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 02, 2013, 09:02:33 »

Добро утро на всички и от мен!
Е свекърва, честито! Това е много хубаво, браво на твоето момче!
Аз пък тая сутрин точно за тебе си мислех и се сетих да попитам какво стана с онзи мома дето си беше отворила буркан банк и крадеше от работа, за да пълни бурканите?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: юли 02, 2013, 09:03:00 »

честито svekarva! да ти е жив и здрав и да завърши час по-бързо и да намери много хубава работа! напълно те разбирам за разходите, нашите бяха в същото положение, тъкмо бях завършила аз и си намерих работа, брат ми реши на 25 години да става студент, и айде пак на ново събиране на парички цепене на стотинката. и след като завърши миналата година, за един месец се уреди с хубава работа, тя майка ми беше в шок, и сега какво?! викам какво сега ще си поживеете, е да ама не, те първа почнаха да подменят вкъщи бойлери, печки, хладилници.

стискаме ти палци догодина да станеш една готина пенсионерка ( макър че се съмнявам да спреш да работиш Wink

пежелавам ви на всички един прекрасен слънчев ден! аз съм си облякла лятната зелена рокля с розови цеветенца и си пия Chai Чай, че било по въздейсващо от кафе, та да видим smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: юли 02, 2013, 09:06:52 »

Добро утро!
Така сте се разбъбрили за снахи и свекърви, че не се сдържам  blush Много мъчно ми става, като чета, че повечето момичета тук трудно се понасят със свекървите си. Явно аз съм късметлийка, че родителите на мъжа ми ме приеха толкова топло при запознаването ни и няколко дена след него и в дома си! За моята свекърва мога да говоря много и то все хубави неща. Една година живяхме под един покрив и една дума на криво не сме си казали. Тя е толкова фин човек, че с нея лесно можеш да се разбереш. На всичкото отгоре сме и на една дата родени blum Аз бях от хората, които още след годежа бързо си пречупих езика и казах Майко и Татко. Те ми помогнаха в изключително трудни моменти, когато се изпитват характери и отношения.
Сега сме в един квартал (съвпадение, че родителите ми преди години купиха тук апартамент). Много е мило, когато свекърва ми звънне по телефона и ме пита как съм или ей така да ме чуе.
Мариола, ти казваш, че го искаш това нещо. Търсиш ли го? Пробвала ли си ти да вдигнеш телефона и да питаш твоята свекърва как е, да й предложиш да излезете по магазините, на кафе или нещо друго по женски да направите двете? Сама казваш, че тя е мъжка майка. Не я съди - може да й е трудно и неудобно да търси тя път към теб. Няма и за какво да съжаляваш. Ако отношенията ви си останат хладни, трябва да си с чиста съвест, че поне си опитала. Ако пък нещата се получат - едва ли има нещо по-мило  от това  give_rose
Свекърва, браво на твоето момче!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #28 -: юли 02, 2013, 09:13:52 »

Юхуууууууууу ето ме и мен.  danceg danceg Липсвах ли ви Wink
Муунче как си как върви бремеността? Може да си писала, но нямах време да изчета предните ви темички. Дано всичко при теб е добре и скоро да се радвате на малкото човече.
Свекърва както винаги ми усмихна деня с твоите постове. Моля те за позволение да използвам този сладък лаф на синчето ти за паричките. Няма как да се сдържа и да не го обявя аз на моите.  lol Представям си физиономиите и отговора им. Аз сама си платих образованието и се надявам в най - скоро време да събера парички и за магистратура. Това за снахата - според мен всичко зависи до човека. Ставало ми е много тъжно като чета как постъпват, защото и аз до скоро може да се каже имаше " кандидат свекърва" , която обичаше да размахва пръст, но винаги съм я уважавала и колкото да се вбесявах на изказванията й винаги съм се интересувала как са имат ли нужда от нещо и т.н. За празниците винаги сме били при тях. Но минало заминало. На мнение съм , че свекървата обича сина си по един начин, а снахата мъжа си по коренно различен и няма място за дразки между двете жени, защото нараняват " принца на сърцата им ". Та така... smile
Езра честита придобивка изглеждат удобни, надявам се наистина да са така, че 9см ток не е малко Wink
със сигурност пропускам много от вас, желая ви спорна седмица и многооо усмивки kiss2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 02, 2013, 14:25:13 »

миши, влизам да ти кажа добре дошла отново, как си ?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: юли 02, 2013, 15:07:13 »

Благодаря на всички за милите думи!
Миши, лафове от малкия само да искаш. И все са верни Wink и приложими в живота.
ratatui , момата върна 8000, които са били в буркани, купи си кола за 3000, вероятно пак от бурканите и ....толкова. По липса на друг човек от селото под 60 години, сравнително трезвен преди 16ч., който може да пише и що - годе да смята, я върнахме на работа. Наказахме я с предупреждение за уволнние, връчен и е иск от съдебен изпълнител и май ще и конфискуват колата като имущество. Държим я под строг контрол, ама е много хлъзгава. Има едни очи Wink, дето и аз се заглеждам по тях. Като застане до касовия апарат и се понаведе, целия го закрива с тях pleasantry. Много умее да плаче и да се самолинчува. Първата ревизия излезе на нула, сигурно сега е подбарала бабите и дядовците в сметките. Още не са се оплакали и си я траем. Прави добри обороти и поне не губим.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 02, 2013, 16:09:21 »

Привет! Едно следобедно кафе, че аз като съм си вкъщи ставам по-късничко и после стоя до късно -до към 24 ч  blum

Днес поучих по латински, ходих да си вадя карта да си пазаря от нета, че до този момент не съм имала такв`ози чудо  LAUGHTER взех кутийките за поканите за сестра ми ... сега се чудя как ще ги крася  Victory
покрай тия изпити, работа ... не съм виждала скоро кака и коремчето расте и ми липсва  heart heart но поне са добре и тя активно се шляе и си почива вече  heart не помня дали споменах, че вече е ушила и одеалце за момата  Love girl
свекърва, мн се радвам за хубавите новини - браво  good
миши, здравей, как си
бременните мами как са  give_rose растат ли  blum

Ние ако не ни мине котка път тая вечер ще ходим до зУУ-то, аз мн. обичам да ходя там, но е като плажа - макар и наблизо рядко се ходи  smile

Хубава вечер  Boat Boat
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 03, 2013, 10:27:45 »

Еййй, сладурки, ето ме и мен Girl_hide
Вчера мойта миличка заместничка pleasantry (както тя ме нарича "миличка") ми скъса нервите още преди обяд и й се бях заканила да я оставя да се оправя и да си хвана пътя. Колко му е, на мен малко ми трябва да взема такова решение girl_wink Днес обаче не ми дреме и не може да ме изкара от нерви, а и съм в страхотно настроение danceg Може би защото довечера ще ходим малко "на гости" при майка ми и баща ми, които са малко на море близичко до нас. Малко им е мъчно, че не можем да останем за някой друг ден при тях и ние на море, но и една вечер си е нещо smile
Еййй, Мишеееее give_rose Радвам се, че се появи! Все се чудя кога и от къде ще се появиш да кажеш: "Юхууу" blum Аз съм добре, благодаря smile И се чувствам все по-добре като отброявам оставащите дни до болничния danceg Малкия и той е добре, доволен, супер шавлив е, чак започвам да се плаша като се сетя една приятелка как ме плашеше, че каквито са в корема, такива са и като се родят. Чак татко си изуми онзи ден - той му се радва и го милва, а малкото човече с такъв шут в отговор на радост му отвърна, че мъжът ми стоя опулен и без да мига сигурно 2 минути shok А аз му викам:"И по-силно рита вече" biggrin
Свекърва, честити ти радости girl_wink Сега поне се решиха всички проблеми с почивки, фондове "и аз съм човек" и т.н. Wink
Езра, как мина зуу-то Wink
Приятен малък петък ви желая и ви чакам тук за раздумка (днес ще имам повече време за включвания) и да ме почерпите с някой фотос, че аз оттук не мога kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #33 -: юли 03, 2013, 10:42:08 »

Здравейте момичета Wink
Нямам време да пиша много ,понеже съм на работа,но влизам да ви почерпя ,тъй като днес съм рожденничка Birthday Милото ми е замислило някаква изненада,но утре ще разказвам каква е била  smile
Хубав ден на всички give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 03, 2013, 10:49:43 »

честит празник мулан smile give_rose
аз наминавам набързо, че нещо днес нямам муза.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 03, 2013, 11:31:56 »

Мулан, честит рожден ден, мила! give_rose Пожелавам ти здраве и розови очила, през които да виждаш само красотите на света! Love girl Да разкажеш за изненадата на половинката Wink
Емчоооо, потърси я тая муза и се връщай тука, че не мога оттук да те преслушам по фейса Wink

А другите къде сте? scratch one-s head Hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #36 -: юли 03, 2013, 11:34:59 »

хехе тук сме тук сме. но нали е началото на месеца та правим заплатки и гледам да не се разсейвам много smile че хорицата при нас издивяват ако до 5-то число не си ги получат

Mulan–че   честит рожден ден да си жива и здрава и много щастлива. Задължително да раскажеш за изненадката утре smile


Поздрави на всички  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 03, 2013, 11:39:39 »

Мулан, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много късмет и любов! Весело прекарване довечера!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: юли 03, 2013, 12:00:34 »

Мулан, Честит Рожден ден и от мен  give_rose
Пожелавам ти много красиви моменти!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2013, 12:20:59 »

Мулан, честит рожден ден, мила! give_rose Пожелавам ти здраве и розови очила, през които да виждаш само красотите на света! Love girl Да разкажеш за изненадата на половинката Wink
Емчоооо, потърси я тая муза и се връщай тука, че не мога оттук да те преслушам по фейса Wink

А другите къде сте? scratch one-s head Hide
муунче, има 40 % намаление в румънския сайт, та се загледах. не че заслужавам повече покупки, днес си поръчах хипер намалено бельо на триумф за някакви смешни пари, но все пак .. пари. bad POMPOUS
голема съм патица. тааа сега просто плакнех око, тъй да се каже. ти що не мож в ФБ да драскаш?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 03, 2013, 14:10:01 »

Емчо, не мога, защото съм нелегално на един компютър, който ако системния ме види ще ме бие, щото пази важна информация и по принцип не трябва никой да сяда на него, пък камо като мене нагло да влиза в интернет blum Във фейса обаче не смея, защото ако скапя нещо, може безвъзвратно да изчезне важна информация blush
Кой е тоз румънски сайт? Има ли нещо интересно?
Мариола, вашите служители няма защо да притропват, защото 5-ти си е съвсем в началото на месеца. Ние взимаме на 10-то число, а на предната ми работа беше на 15-то - 20-то число angry А, да, ако ви остане някоя заплата в повече, пиши ми едно лично, ще ти дам номера на банковата ми сметка blum Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: юли 03, 2013, 14:21:26 »

Муун, то така да оставаха излишни заплати... LAUGHTER Тук цяла опашка виждам как се извива...  laugh
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #42 -: юли 03, 2013, 14:37:34 »

хехех мунче излишни заплатки нямаме ама хора за работа набираме smile те нашите хорица тук са много разлигавени, заплатите се дават по принцип до 5-я работен ден, но на тях винаги им се върти в главата 5-то число не знам що така  pardon, но сега петък е 5-я работен ден и няма бегане, и дебнат и питат само че са по бедни и от църковни мишки smile ходиха по морета насам натам и оп нема парички beating
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #43 -: юли 03, 2013, 20:27:26 »

Йеп не сте ме забравили Wink Благодаря добре съм. Много промени настъпиха и продължават да настъпват в живота ми и напоследък грам време нямах, но мислено бях с Вас.
Муунче честито ви момченце. Аз явно съм пропуснала тази част. Днес аз разбрах че едното бебешорче ще е момиченце , а утре ще разберем за другото. Тайно се надявам да е момченце, че леля им един ден ако се реши да мине под венчилото да има най - хубавите шаферчета  Wink
Муланче честит празник. Жива и здрава и сбъднати мечти от мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 04, 2013, 10:16:02 »

миши ти само ни пускаш мухата и бегаш.похвали се с нещо де smile

айде едно поздравче и да бегам, че с брат ми и неговия спорт, ми се налага да посетя и днес за втори път, като негова компания, ВМА.... boredom

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 04, 2013, 11:49:02 »

специално за муунчето и за всички по случай хубавите новини-


Привет и пльос в темата  Yes Yes
мина и последния изпит - резултати др седмица вторник
но трябва да е взет  good

Вчера си изкарах супер ден, на зууто предната вечер също  Wink като мога ще разкажа, иначе днес съм много летящо радостна  girl_in_love малката сладка бебка (на кака) е вече 800 г и се е обърнала в правилната посока, доста мърдала witch пу пу сладурнчето ни  smile

прегръдки за всички  give_rose
и поздрав с нещо, което ме трогва
Не е късно

Не е късно за малко надежда,
щом прозорец в душата ми свети.
Две ръце се протягат за нежност,
и за теб са, да знаеш, и двете.
Не е късно за обич и прошка.
Щом светът е безкрайно човешки,
ще изтрие през дните и нощите
всеки спомен за минали грешки.
Не е късно да вярваш в доброто.
През житейските бури преминал,
всеки път се изправяш, защото
пламък-вяра в сърцето ти има.
Не е късно. Мигът е прегръдка.
Любовта е най-чистата жажда.
Всеки свят се разделя на стъпки,
и така времената се раждат...
Не е късно... Къде се разбърза?
Има толкова много за всички.
А сърцето ми – с твоето свързано,
иска само да каже : Обичам те.

Мира Дойчинова - irini
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: юли 04, 2013, 12:28:29 »

Ето ме и мен, росна - родна smile.
Езра, не съм се и съмнявала, че ще ги гътнеш всичките изпити. Какво значи зуу crazy. Да не е зоологическа градина?
Аз се занимавам с практикуващи ученици от Търговската гимназия в Пловдив. Паднали ни са се хубави дечица, даже им се учи и искат да помагат. Ама не ги свърта на едно място. Всички моми пушат, момците - не. Имат по 3-4 мобилни апарата всеки и като започнат да звънят, все едно съм на концерт. Пък за какви глупости си говорят, да ги изядеш....
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 04, 2013, 12:36:17 »

Мммм благодаря ти, Езра - всичко изядох, нищо че хапнах преди малко Torte girl_haha pullpigtails
Аз днес съм си вкъщи да се оправям от настинка и да не ме продухват с климатика и да ми задават малоумни въпроси до безкрай. Смятам след малко да почета книжка, че отдавна съм я почнала и нямам време да си я дочета, а така искам.
Вие как сте? Какво ще се похвалите/оплачете?

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 04, 2013, 12:44:31 »

ох кви са тия деца-в тоя случай помага пирказката - можеше и по-зле, свекърва  good с тия телефони и тия цигари ... ужас!! и аз имам една колежка дет само на тел. стои;

иначе - да, зоологическа значи

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 04, 2013, 16:42:12 »

свекърва, разкажи за какво си говорят, моля те. покрай брат ми общувам с по-млади в кавички и ми е интересно  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 04, 2013, 18:49:28 »

Ох мн съм разсеяна girl_impossible мулан весел празник с пожелание за щастие и здраве !!!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #51 -: юли 04, 2013, 23:08:22 »

ииии ето най - щастливата леля минава да ви навести. Сбъдна сеееееее аз съм една голяма врачка  lol Сънувах преди време племеничето си, нищо че е още отроче и днес се оказа точно това което сънувах. И сега ще си имаме една принцеса и един малък " голям " мъж. Днес сестричката е била на преглед в добра форма и скоро ги очаквам в БГ да им се нарадвам на живо. При мен... какво да Ви кажа - живота ми се завъртя на 360 градуса. Днес разбрах , че до края на седмицата ще се изнасяме , а аз още не знам къде ще живея. Започнах работа, а от понеделник се очертава и втора. Не ме питайте как ще съм и двете са по 12ч , но не се оплаквам. Дано работата стане , че поне финансово ще закърпя положението. Има и много други глупости , но няма нужда да се оплаквам. Винаги с усмивка си посрещам трудностите. За сега най - важното е , че моите малки мишлета са в отлично здраве.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: юли 05, 2013, 08:23:26 »

Привет!
Миши, горда лельо, стягай се, ще помагаш здраво!
Мулан-че, няколко пъти тръгвах да ти честитя специалния ден и все не стигах до там.  blush Ама да си жива и здрава и много усмихната...
Днешният ден за мен е тъжен спомен, но в памет на баща ми, пускам този линк, малко да се посмеете. Той много си падаше по руските вицове и въобще по руската класика в цялото и разнообразие Wink. http://www.obekti.bg/chovek/7117-%D0%92%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D1%86-58-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D1%8A%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8
Хайде, чака ни танц в края на деня!
Еми, вчера всички разговори се въртяха около едно кученце: кой и го подарил на една кукла, как, защо и голям проблем, че пишка и ака където му падне. Всеки питаше роднини и познати с кучета и без кучета какво се прави в такива случаи, има ли кучешки памперси....просто празни приказки, хихикане, охкане и ахкане. Една друга г-ца пък си търсеше бански, на точки и само питаше и разпитваше къде има такъви, пък нали знаеш, да е с подплънки, да и скрива някакво петънце, пък да и се вижда татуировката....Все жизненоважни въпроси, които се обсъждат по време на моята тъпа презентация за видове трудови договори и структура на предприятието diablo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 05, 2013, 09:00:32 »



Добро утро и от мен  give_rose give_rose
Миши, правилно ли съм разбрала че ще имате близначета - това е мн хубаво  yahoo представям си колко си щастлива, че ще си леля  heart heart Мен ми е интересно аз как още не съм купила нищо на бебка, но си го обяснявам с това, че още не мога да повярвам от щастие, че ще помагам за едно бебче ... но си представям като наближи колко неща ще накупя и хич не ми пука за заплатата  Xixixi bouncinggirl bouncinggirl с кеф ще я изхабя цялата  blum blum

Днес мисля да се мотна до мола да видя за билети за

следобед съм на работа и малко ми е "екшън" стигането, защото не съм ходила до сега с буса до там  good

Хубав ден  Sunshine Flower
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 05, 2013, 09:22:04 »

свекърва, схванах, значи са същите смислени разговори, които чух на изпращането в едно уж елитно училище до нас. то няма лошо, всички си говорим за битовизми, ама не по цял ден като тия моми. blum
забелязвам ги и в метрото тия приказки без край, затова те попитах.
 лошото е че не мога да го отдам само на поколението им, колко жени на моята възраст има които могат да ми отнемат ( ако им позволя ) 2 часа от времето за да ми обясняват как сменили памперс, как ходили до метро за еди кое си пюре и как онзи крем е 3 пъти по -добър от другия, защото видиш ли сутрин като станели и кожата им била опъната. pleasantry
така че като цяло освен тук в форума, принципно общувам с много малко жени, с които може да си каже човек и някоя и друга свестна приказка. за съжаление, наблюденията ми са че стават все по-малко.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #55 -: юли 05, 2013, 09:35:03 »

Добро утро. Днес е петък и аз почивам  danceg но не за дълго де. След малко отивам да се потрудя и на другото място, че пари ще трябват за подаръци Wink
Езра мила, аз не съм обяснила правилно - сестра ми и чичо ми чакат по едно й също време бебчета. За нея е първороден син, а за чичо ми / с който имаме малка разлика и се очакваше заедно да си гледаме децата / очаква второ - момиченце. Вече има един голям батко, който ще помага. Странно е , че ще се родят в един месец и едното ще ми казва лельо, а другото како / както всички останали братовчеди / . Баба е най - щастлива едновременно внуче и правнуче ще посреща. За подаръците едвам се сдържам. Харесах хиляди неща, но не ми дават да купя sad Термина е 7-8.11 , но ще е секцио и се предполага че ще е по - рано октомври някъде.Така , че казах август почвам с покупките, че за 2 трябва да пазарувам Wink Единствената ми болка е, че са много далече от мен и двете и ще се надявам по празниците да ги виждам sad Но нали за това има отпуски, че да се ползват  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 05, 2013, 09:50:34 »

Здравейте smile
Днес съм по-добре и пак съм на работа ... добре, че е петък! danceg
Мише, како-лелината длъжност си е сериозна работа - успех! Wink Далеч ли живее сестра ти?
Езра, чудесна закуска! Аз от сутринта съм озверепяла, така че ще ми дойде чудно! Wink
Емчо, аз така съм свикнала с кифленски разговори - по цял ден ги слушам на работа Girl drink А като са придружени от гръмогласни писъци, наподобяващи смях, е истинско "блаженство" за душата и ушите girl_wink
Мулан, хайде, идвай тук да разказваш как мина Р.Д.-то blum
Танцувайте, че да минава по-бързо работния петък chee
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 05, 2013, 10:19:28 »

привет на всички и честит петък! danceg danceg danceg

аз да се оплача че тази седмица ми беше много натоварена и се занимавах с какво ли не а най-вече с хорските проблеми sad в крайна сметка имам двама напускащи и една я върнах от напускане , много рева вика ама се отказа на края.не я харесвал никой всички я мрзаели  girl_impossible скъса ми нервите, знам че ще бера още ядове с нея  shok

остава днес с още една кифличка да се срещам, хвана се тук с един клиент, взе си една седмица болничен и се върна 3 тона по тъмен тен  angry angry angry. та днес ще го види тя Гоце по бели гащи  diablo

Мулан то верно не расказа каква е била изненадата ? good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: юли 05, 2013, 11:44:14 »

Здравейте всички! Днес е петък и съм  yahoo Най-после мъжът ми да разбере какво е уикенд, като почива два дни. Радвам се, че вече ще има малко повече време, което да прекарваме заедно.
Свекърва, руските вицове ми напомниха за книгите на Илф и Петров. Нямаше как да не предизвикат усмивка  smile
Миши, няма да ти е лека работата на теб! Ама пък е толкова приятна! Стискам палци всичко да е по план  Wink
Еми, за разговорите ми стана смешно. Сигурно и аз ще стана същият кукумицин на тема брой напишкани памперси, пюрета, кремове и тн. За бременните казват, че е нормално да забравят (да оглупяват - бих уточнила), ама майките вече са патологичен случай  tease
Поздрави на всички останали  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: юли 05, 2013, 12:20:04 »

Alichka , те като си говорят очи в очи, не е необичайно, но говорим за разговори по мобилен телефон.  diablo. Чуваш само едната страна /без да искаш/ и тя меле все едно и също и на 5 души задава едни и същи въпроси. Днес разговорите касаеха уреждане на дискотека в събота - кой кого да доведе, какво ще се облече, да не се казва на еди- кого, че бил тъпак. Днес дойде класната им, да ги провери. Горките деца, разбирам ги......Да сме им диктували и те да пишат по мин 5 листа на ден. Те са луди, ще им диктувам кодекси....Дадох им линкове и флашка с материали, да преписват. Даскалицата е мома на 60, държи да и викат "госпожице" и има кило грим, та още повече да заприлича на мумия. Пък умниците не можели да четат на монитор, та тръгнаха да разпечатват и да копират материалите. Отиде един топ хартия и ксероксът загря и отказа. Викам им: "Хайде сега, всички момичета да ходим да му духаме!" И те с едни мътни погледи тръгват след мен....Как една от тях не включи, че ги бъзикам. Едно момченце се усети и се захили, ама другите спят. По този повод се сетих за първите дни на учителствуването ми.  Wink Ама тогава бях млада, около 30, пък водех мъжка паралелка завършващи техникум. Та обяснявам аз как се чертае нещо, пеня се, трия, пак чертая...А те: "Не можем, не става" Най- силно вика един сладур на първия чин, но си личи, че хич и не му дреме, че не може да начертае нещото. И аз, патката ми с патка, се ядосах и казах: "Ами как ще ти стане, като не ме гледаш!" Пък един друг хубавец само прошепна: "Аз, като гледах и пак не свърших...." Ей, щях да потъна в земята, заляха ме разни вълни и тръгнах да излизам от стаята. Вратата беше леко отворена, да става течение, че в клас с 30 момчета трудно се диша и гледам, там пък директорът. Онзи, същият, на когото на интервю казах, че съм 100% жена. Явно Господ ме пази, когото ръся простотии и нищо не се случи. angry nea Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: юли 05, 2013, 12:32:18 »

За даскалицата май се сетих коя е  lol И аз съм възпитаничка на ТГ и знам за какво (кого) говориш! Много е страшно като се изкривят професионално хората, ама не всички се усещат на къде духа вятърът.
Радвам се, че съм попаднала на класна, малко по-голяма от нас, която ни влизаше в стила. Будалкахме се и ние, ама и тя не ни отстъпваше Wink Ученическите години даже са ми по-ценни от студентските!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #61 -: юли 05, 2013, 12:38:22 »

Привет и от мен  Coffe Приемате ли нови попълнения? Моите сватбени емоции отминаха, но толкова ми е хубаво с вас, че не мога да ви оставя току-така  give_rose
Свекърва, ти си неизчерпаем източник на истории - така ти се кефя  Bravo Замисли се за мемоари.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: юли 05, 2013, 12:50:08 »

Noir , имам специална тетрадка ръчна изработка, подарък от Еми да си записвам историите Wink. Аз му намерих лесното - разпечатвам ги и ги лепя.
За новите попълнения, които не знаят историята с този директор: Веднага след промените и след второто майчинство останах без работа и се явих на обява за учител в този техникум, като изрично беше подчертано, че търсят мъж. Кандидатите естествено бяха само мъже и като влезнах аз при директора, той направо каза "Ние търсим мъж!" Е, аз какво да отговоря...и викам "Да, ама аз съм 100% жена!". Назначиха мен, но не за дълго. Директорът деликатно реши да провери процентите  Wink, аз не се дадох и съответно "потеглих".
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #63 -: юли 05, 2013, 13:39:42 »

Ох свекърва бях забравила за невероятните ти преживявания. Разсмя ме от сърце с тази мъжка паралелка. Днешната младеж много зле горката sad След набор ' 90, 91 е направо някаква трагедия. Грам възпитание и усет към нещата нямат. Гледам ги 12г с 1 тон кит по лицето, мини поличка , от която се вижда дупето и се мислят за големи.
Муунче за сега живеят в Кипър, но скоро ги очаквам на родна земя и за жалост ще се мести при зетя в Плевен sad Но все пак не е на края на света , едва на няколко часа път Wink
Успешен край на седмицата , аз се захващам със най умразната част - стягане на багажа.

п.с я споделете някоя вкусна рецепта, че да си поглезя като за последно вече бившата ми половинка smile Виждам че му е изключително тежко, но сам взе това решение и искам някак да се разделим наистина като приятели и да му стане по лекичко на душата.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #64 -: юли 05, 2013, 14:09:26 »

Здравейте, момичета smile
Наминавам набързо да ви попрочета, едва днес успях, ама тая седмица ми беше много нагорно. От допълнително заработени часове направих 1 седмица отпуска angry

Миши, пиле със сметана и гъби? Радвам се да те видя, отдавна не съм те засичала.

Аз междувременно си порачистих сметките с развалящото духче  tease Новата ни капучиноправяка (ама че дума) ще дойде в понеделник, другите музика ще се купува след ваканцията. Да има късмет пак да ми се яви това духче beating

Пък за учениците...сега им е времето да си мислят за бански и кучета, после целият живот ще им е сериозен smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 05, 2013, 14:43:45 »

Включвам се и аз, па макар и към края на седмицата, но все не успявах да ви прочета, а ми е толкова интересно Wink

Свекърва, не знам за твоята тетрадка с разкази, но и аз май скоро ще започна да те разпечатвам и лепя, че толкова смях не съм се смяла от много време. Чак и на милото те чета, ей така да му приповдигна духа.
Днес моята племенница става на цели 6 годинки Torte Черпя ви с нейните любимо сладко! Милата обожава тулумбички!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 05, 2013, 15:56:22 »

Ох, свекърва, ще ме задавиш! Чета и естествено нещо нагъвам и се пукам от смях funnytooth Казваш не щат девойките да духат прегрелия принтер, а? girl_wink А иначе за момчешката паралелка - нормално е като си млада учителка да ти "мятат белтъци" учениците Wink
Noir, добре си дошла give_rose
Мише, Кипър не е много далеч smile А Плевен в сравнение с Кипър е още по-близо, така че Wink Тъкмо ето ти повод за малко разходка и гости на сестра ти blum За рецептата - мога да допълня тази на Алекс с броколи, моркови и топено сирене, ако обича такива неща smile И ... внимавай с това изпращане, че нали знаеш - любовта на мъжете минавала през стомаха girl_wink
Алекс, дано новите уреди не ги пипа духчето
Али, да ти е жива и здрава малката племеница! Torte
Още малко остана до края на работния ден, а аз съм много доволна, защото докато говорих с майка ми по телефона, каза: "Ей сега до 5мин. сме при теб" Минаха да ме видят на връщане от морската им почивка и много им се зарадвах Girl_hide
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 06, 2013, 07:12:23 »

добро утро  smile
днес закуската е с подарък бебе  blum



ноир, добре дошла  give_rose give_rose как се чувстваш след сватбата?
Аз тази година нямах никакво време да гледам сватбените теми  blush или само гледам и нямам време да пиша;

муун, растете с коремчо нали  smile алития и тя  smile покажете по някоя снимка да се порадваме
свекърва, мн се смях на разказа ти -както винаги  heart

Днес сме на кино и на сладкарница с милото  heart да разпусна малко, че утре съм 13ч work  angry

мише и аз си помислих, че не съм разбрала ама сега вече разбрах схемата - да са живи и здрави  smile smile

на всички  give_rose хубава събота !!!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 06, 2013, 09:20:29 »

Езричка, обещавам другата седмица да кача някоя снимка на тумбака, че сега нямам нито една свалена. Муунче ме убеди миналия път, та ще се реванширам Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: юли 06, 2013, 10:12:48 »

Здравейте свежарки,
Мноого хубаво и свежо време си имаме днес! Пък аз пак съм забутана вкъщи с домакинска работа cray. Майка ми падна вчера и сега не може да се движи въобще и направо.......Няма счупено, но е натъртена и доста я боли. Пак малкият дявол е бил, дано си възвърне предишните възможности, колкото и ограничени да бяха.
Съпругът ми се върна от Южна Корея измършавял, всичко било адски люто и го карал на шепичка ориз и сутрешната закуска в хотела. Виках аз да сложим в куфара малко хляб и сирене, ама "просташко" било. И язвата го свила, да слуша друг път. Иначе е шашнат от високите технологии там. Той е ходил в Сингапур, но корейците били страшно напред - нямат криза и стандартът им бил страхотен. Не ми донесе мъничка корейка.......
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 06, 2013, 11:20:03 »

само корейка ти липсва.... Girl_hide, като те слушам си имаш достатъчно на главата.
абе мен това време не ми харесва. като стане жега се оплаквам, ама сега пък вкъщи е адски студ и е сенчесто, ужас. навън също ми е леко студено, зиморничава съм.
трябва да се накарам да ида да видя баща ми да не мрънка и да боядисам майка ми.следобядът се надявам на една разходка, ама да видим.
айде лек ви ден smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: юли 06, 2013, 11:51:56 »

emmmmmy, тя трябваше да е малка на ръст, ама голяма на години, здрава и пъргава, че да помага в домакинската работа Wink А, трябваше и да е грозна, щото можеха да ми се навъдят няколко с дръпнати очички с нашата фамилия Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 06, 2013, 12:05:43 »

emmmmmy, тя трябваше да е малка на ръст, ама голяма на години, здрава и пъргава, че да помага в домакинската работа Wink А, трябваше и да е грозна, щото можеха да ми се навъдят няколко с дръпнати очички с нашата фамилия Wink
това можеше да стане ако беше пратила мен  с тази заръка в корея примерно. ама ако пратиш мъж ми или мъж ти с подобни изисквания, ще се приберат с някое чудо на генетиката със съвършени форми и натурален силикон...мъже... dirol
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 06, 2013, 14:47:49 »

Свекърва, за какво ти е тая малка корейка? Нали търсеше висока снажна мома да ти отваря кухненските шкафове? Wink
Ние след малко излизаме на лов за някакъв интересен ламинат за детската, че отдавна нищо не можем да харесаме, а вече няма време ... някакви предложения? Отначало питахме по магазините за детски ламинати, т.е. с някакви детски шарки, но навсякъде ни показват 1-2 модела, които изобщо не са подходящи nea
Езра, приятна почивка, че после доста работа те чака give_rose
Али, хайде този път покажи ти тумбачето pqz
Емчо, айде, идвай насам - тук е топло и слънчево Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: юли 06, 2013, 15:55:48 »

Ами тъкмо де, снахата да чисти паяжини и да отваря най- горните шкафове, пък корейката да забърсва пода Wink. Да не се блъскат двете. Аз ще си вдигна краката и ще раздавам команди. pardon Ама като се зная какъв ми е късмета, ще ми се падне висока корейка и ниска снаха и аз от страх да не объркат работите, ще се наложи да си сваля краката и да си завържа кърпа и престилка.
Днес съм много лоша, мразя да върша домакинска работа. Отгоре на всичко, колежката ми става на 60 години другата седмица и още нямам подарък. Замислила съм фоторамка, ама да не е от най- скъпите. Втори вариант е да се набутам към родата и и да се включа със сума за микровълнова печка. Трети вариант - да и купя билети за великия Гетсби и да иде със съпруга си, че и тя като мен не е гледала 3Д. Какво да се прави, вече 5 години седим бюро до бюро и трябва да я уважа. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: юли 06, 2013, 16:26:09 »

svekarva аз съм за фоторамката, в техномаркет има едни много хубави на Нео за 59 лева, но зависи дали тя харесва такива неща, ако не както знаеш великият гетсби си залужава! good
щом сте си близки ще се зардава на всичко smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #76 -: юли 06, 2013, 17:41:08 »

Свекърва, ако й харесва книгата, й купи билети за филма - струва си гледането със сигурност. Фоторамката не знам дали ще й хареса, ти я познаваш най-добре и може да прецениш дали ще й допадне  pardon

Да се включа и аз с въпросче, виждали ли сте някъде - за предпочитане Бургас или София или пък от интернет - търся такива чашки дето са примерно момиче и момче гушнати, или сърца, които се допълват, сещате ли се, бяха много популярни по едно време...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 06, 2013, 18:02:25 »

и аз съм за билетите за кино.
алекс, е тука правят по поръчка със снимка даже, такива чаши:
http://sassnimka.com/produkti/chashi-sas-snimk/chashi-za-vliubeni/
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: юли 06, 2013, 19:09:29 »

Благодаря, Еми! Аз сякаш без снимка искам. Искам да купя за мъжлето и мен, ама той не е особен фен на нещата със снимка
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #79 -: юли 06, 2013, 19:47:14 »

Хелоууу blum
Ето ,че и аз намерих време да поклюкарствам из форума blum
Днес цял ден е голяма лудница,хора прийждат от всякъде и вече нямам търпение работният ден да приключи pardon
Свекърва,аз също съм за билетите ,макар ,че все още се ослушвам и не съм отишла да го изгледам и аз този филм най-сетне.
Муунче,колкото и да търсите мисля,че наистина има само 2 вида за детска стая.Миналия месец приятелката на братовчед ми се скъса да обикаля из всички магазини и на всякъде й предлагаха едно и сущо nea Може да се поровиш из сайтовете,там все пак може да изскочи нещо интересно good
Междувременно преди да ви разкажа каква беше изненадата,искам да благодаря на всички за прекрасните пожелания и нека ви се връщат и на вас поне стократно Wink
Та така...На рожденния ми ден за съжаление цял ден бях на работа и настроението ми беше на нула.Малко преди края на работния ден ,милото ми се обади и каза ,че ще дойде по-рано,защото не му се чакало до 10 часа.Стоя си аз,скучая си и в един момент по коридора се подава един огромен "ходещ" букет,придружен от любимата ми торта.Отначало си помислих ,че не е за мен ,защото моят мъж никак не спада към групата на романтичните и за това при тази гледка сигурно съм изглеждала така Oh my ... Oh my ... Oh my ... Подари ми букета и ми каза страхотни неща ,при което като изявена ревла,веднага се разциврих cray След това каза ,че ми е опаковал багажа и след като си похапнем ,заминаваме на минипочивка.Бях толкова развълнувана ,че дори забравих да го попитам къде точно отиваме pardon След около 40 мин. път,пристигнахме в Обзор и се настанихме в едно прекрасно хотелче, с още по-прекрасна гледка.Беше много романтично и приятно,вечеряхме и след това се разходихме по плажа!Е това беше,надявам се да не съм ви отегчила,но обещанието си е обещание Wink
Хубава вечер на всички и утре ме очаквайте в бърборилника biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 06, 2013, 19:53:45 »

Благодаря, Еми! Аз сякаш без снимка искам. Искам да купя за мъжлето и мен, ама той не е особен фен на нещата със снимка
може да поискаш картинка да им сложат, нещо на което сте фенове smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 06, 2013, 20:16:56 »

Е, Мулан супер изненада! Браво на твоя мъж!
Свекърва, аз лично бих се зарадвала и на фото-рамката, и на билетите. Ако си сигурна, че този филмби й харесал. Можеш да й подариш книгата и билети.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 06, 2013, 22:49:41 »

AliTia,ще чакам  good
мулан, браво за хубавата изненадка  smile smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines