Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:34:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лято с ухание на дъжд, липа и свежест-1.07-07.07.2013  (Прочетена 34061 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2013, 05:49:52 »

Добро утро! Нека новият месец ни е на късмет и сполука   Love Clover Clover Clover
За все още сладко спящите по едно кафе


Нека работата ни спори, въпреки че ни се спи
  Въпреки дъжда...

... се усмихнете и помнете, че сте обичани и обичате!

как искам да съм ето на такова място



Но за жалост съм на работа -после поне почивам три дни...
Хубав ден!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #1 -: юли 01, 2013, 07:44:44 »

Добро утро! Coffe

Снощи се събудих послед нощите и не можах да заспя, въртях се, въртях се и най-накрая се преместих в хола, че да не будя съпружието. Отдавна не ми се беше случвало...
А пък у нас е се е заселило чупещото духче - за 2 седмици ни се развалиха 2 електроуреда. Започвам да вярвам в конспирацията за 2-те години гаранция - като изтече и се развалят blum

Пожелавам ви приятна работна седмица и аз. Ще излизате ли в отпуска скоро? Аз след 20-ина дни и вече нямам търпение, ето така съм Eeager

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2013, 08:13:48 »

Добро утро и от мен!
Пожелавам ви една прекрасна седмица! При нас сутринта времето е супер- има слънце, но си е леко хладно.
Alleksia, аз не вярвах в това, че като изтече гаранцията на уредите и се чупят, но май новите са си точно така. Нашия лап топ е на 2год и половина и вече 2ра седмица е на ремонт, като един път си го прибрахме за около 30мин и у нас пак се счупи  pleasantry, добре че поне още има гаранция и ще ни го направят безплатно- надявам се! На нашите телевизора също се счупи като му изтече гаранцията. Така, че явно на около 2-3 години трябва да се подменят някой неща  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2013, 08:43:11 »

добро утро!
днес си е ден на задачките, няма как. но пък небето засега е синьо, надявам се така и да остане.
една закусчица от мен:
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: юли 01, 2013, 09:11:08 »

Честито ни джулай морнинг! Била съм един път на Камен бряг, няма да повторя....но емоцията си е емоция. Пожелавам да имаме прекрасно лято - топли и горещи дни, прохладни вечери и все пак да повалява за разхлаждане.
Понеделник започва с много задачи в личен и служебен план, дано се справя!
Успешен ден и да не ви се развалят електроуреди Wink. Един като сдаде багажа и веднага почват  другите. При мен това беше около Коледа - хладилник, пералня и бойлер. Но си бяха и доста стари, по на 20- 22 години. Сега са чисто нови и им тече гаранционният срок.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: юли 01, 2013, 10:14:05 »

добро утро на всички smile днес се очертава един много зает понеделник и влизам на бързичко да ви поздрава и да ви пожелая прекрасна и слънчева седмица. от утре го дават без вятър и слъчево smile

вчера ходихме до свекърите да им дадем снимките от сватбата, и понеже един пост на svekarva преди седмици ме накара да се замися за моите отношения със свекървата реших да си дам за цел да поработа върху нашето сближаване. жената не е лоша, даже добре се държи с мен, но е малко студен човек и ми се иска някък си да стоплим отношенията. тя няма дъщеря ( те са 3-ма братя) и можеби не знае как да подходи и аз съм първа снаха в семейството  huhhuh.gif. не еот хората които се месят в нашите решения даже и ни подкрепя но ми се иска тя да се чувства по комфортно около мен и аз колко нея smile. засега се виждаме с тях само по официални поводи ( а живеем в един квартал) и вчера малко се сампоканих  blush. поиска от мъжа ми да и намери ваучер за вега тест, аз и казах че аз и намерих та днес мисля да и звънна да и го дам smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2013, 10:21:03 »

Мариола, това е похвално мила! Браво на теб  Bravo на прав път си! Така всички ще се чувствате много по-добре, когато сте заедно или ви предстои да правите нещо заедно!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 01, 2013, 11:10:33 »

Хехе,mariola85 ,  ще ми помагаш и на мен в начинанието "добри връзки", естествено от твоята страна. То и аз съм била снаха на изцяло мъжка майка /съпругът ми има един брат/, но времената са се променили. Пък и всяка снаха и всяка свекърва е различна Wink. Изобщо не си мисли, че си се самопоканила - ти си равноправен член на семейството. Поне аз така разбирам нещата. Имаш и предимството, че сте в един квартал. При мен и свекърва и снаха бяха/са на един ден път.
Прекарайте си приятно, другото само ще си дойде. heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #8 -: юли 01, 2013, 11:24:19 »

svekarva а дано smile аз съм топъл човек бърбора много и искам да мога и с нея да си бърборя smile нашето смейство е много сплотено ( както каза ти за вашето) и мъжа ми се чувства много удобно като е при нашите на гости. но и те го предрасположиха от самото начало. майка ми му казва постоянно колко го обича и че за нея той е най-прекрасният зет smile. а за това мой съвет към теб е да я караш да прекарва време с теб когато е тук. а когато не е когато се чувате със сина ти да я потърсиш да я питаш как е какво има ново. мен това ми лиспва. тя ме поздравява по телефона но никога не е звъннала на мен да ме пита как съм. абе не знам дали ще съжелявам някой ден за това че търся близост но мисля че си струва да опитам. все пак разчитам на нея някой ден да ми помага с децата  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: юли 01, 2013, 12:23:10 »

mariola85 , нашата история е по- различна, разви се малко по непредвиден план. Някой път може и да разкажа за подготовката на сватбата, тогава се яви "препъни камъка". Имам чувството, че и родителите и я ревнуват от нас, тя им е едничка, родили са я късно. Не съм питала сина ми как се чувства при тях, но дори и да не искаше да стъпи там, аз щях да го карам да отиде. И на мен едно време не ми се ходеше на село да ме ядат бълхи, но бракът иска жертви Wink. Пък е и въпрос на желание, възпитание и възприемане на света. Едно време аз пишех писма на свекърите, съпругът ми, като всеки мъж, нещо го помързяваше....Аз пиша красиво, но малко нечетливо и хората се оплакаха по телефона, че не можели да ми разчитат. Хихи, намерих една стара пишеща машина в завода, на която и липсваха някои букви, между които и първата от името на съпруга. Оставях интервали и после попълвах ръчно, ако имах нужното време. Получаваха се и доста комични ситуации.
Аз съм оставила нещата да се развиват, не искам да насилвам събитията, че да не се получи отрицателен ефект. Щом за сина ми това е нормално, значи и за мене трябва да е така. В крайна сметка той е мъжът в семейството / не е лукова глава  Wink/ и би трябвало нищо да не става без негово съгласие. Малко ми е криво, че се опитват да решават кое е най- добро за нас, без да ни питат, ама сигурно им се виждаме прекалено стари и се разпореждат с нас, както между другото правя и аз с майка ми и много се срамувам  blush. Нищо ново под слънцето, след време децата им ще им го връщат pleasantry
На теб от сърце ти пожелавам да те потърси свекърва ти по телефона лично и да си поприказвате сладко good
« Последна редакция: юли 01, 2013, 12:28:35 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2013, 12:36:29 »

Свекърва, стана ми интересно, от колко време са женени твоя син и момичето, ако не е тайна разбира се smile
Понякога като те чета и ми става много тъжно и тъпо на моменти, че и аз съм свикнала вече повече да се виждаме с моите родители и да прекарваме много време с тях, а с техните се виждаме доста по-рядко. Но за това, че той понякога не иска да ходим при който и да е от тях (те се разведоха, но от доста време живеят разделени) и да ги вижда не е моя вината, а си е лично тяхна.
Мариола, а на теб огромни поздравления, че един ден ще разчиташ за децата на свекърва си, тази жена трябва много да е доволна и щастлива, че й имаш такова доверие! Аз не искам да казвам голяма дума, но като гледам моята как се държи със собствените си деца си представям как би се държала с нашите   tease
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2013, 12:40:05 »

Ех, че хубаво сте се разбърборилииииии  blum Много ми е интересно да ви чета, ама все не ми остава време да се включа  pardon След малко пак шефа ще цъфне в стаята и ще ме юрне да изчезвам на някъде да работя  pleasantry Затова набързо ви пожелавам приятна слънчева и усмихната седмица и мнооооого усмивки  smile  smile  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: юли 01, 2013, 13:03:20 »

така е svekarva при всеки е различно smile а дано да се случи някой ден да ме търси, че не знае някой ден ще дойде друга снаха и ще ме сравняват с нея не ми се иска аз да съм на второ място ( много ревнувам lol)


ratatui тя още от сега е заявила че ще си вземе моята втора година майчинство че тя все още работи, ама ще видим като му дойде времето smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2013, 13:06:28 »

. Малко ми е криво, че се опитват да решават кое е най- добро за нас, без да ни питат, ама сигурно им се виждаме прекалено стари и се разпореждат с нас, както между другото правя и аз с майка ми и много се срамувам  blush. Нищо ново под слънцето, след време децата им ще им го връщат pleasantry

така правим с баба ми и дядо ми, те се сърдят, но не разбират че нищо сами не мога да похванат. даже се дуят понякога, а дори за хляб не се ориентират да идат сами. shok
ама вие с мъж ти не сте старци като тях, така че във вашия случай, разбирам що ти е криво.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2013, 13:12:45 »

Здравейте и от мен smile
Отворили сте една тема, дето хич не ми се иска да я подхващам blum Само ще кажа на Мариола - дано наистина не съжаляваш един ден за тази близост, както сама казваш. Пък и може да извадиш късмет и да се разбирате добре. Сега чакам свекърва да ме "зачеше" по темата Wink blum
Явно уикенда е минал, щом днес е понеделник, но аз така и не разбрах кога huhhuh.gif И това изумено време хич не ми се отразява добре - вече трети ден ми е зле, усещам че и на малко човече не му е комфортно sad Дано ми мине скоро ...
Езра, страхотно заглавие си избрала за темата - няма как да е по-хубаво! give_rose Звучиш ми отпочинала и мноого заредена, което много ме радва smile Пожелавам ти само хубави и по-хубави неща да ви се случват на цялото семейство heart Много ми харесва подписа ти girl_wink
Алекс, да си оползотвориш почивно и релаксиращо отпуската, да събереш много мили спомени heart
Еми, пийва ми се от твоето кафе, чак тук му усетих аромата Coffe
Свекърва, такъв джулай морнинг са имали във Варна, че сигурно вятъра ги е отвял Xixixi Продължава да духа зверски силно, чак дърветата ги боли да навеждат клони толкова ниско
Мойта убавица заместничка много взе да ме забавлява да ви кажа girl_wink Хем иска всичко сама да прави без да й казвам, хем не може да го направи и почва да се чуди и мае "ама защо не става?" Много "бързо" схваща - неща, които съм й обяснявала първия, втория ден и ги прави всеки ден, още не може да ги прави сама - голяма забава пада хаха. А да, и вечно гледа къде съм, какво правя, следя ли я, а какви въпроси задава ... да се чудиш да се смееш ли, да се ядосваш ли и изобщо как може да му хрумне на човек да задава такива въпроси.
Е, разказах ви за моите забавления, кажете вие планувахте ли вече лятото? Къде ще почивате, отброявате ли дните до отпуска?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines