Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:57:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 146308 пъти)
 
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 22, 2014, 05:40:49 »

нашите са от там,не са лоши но определено очаквахме повече.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: април 22, 2014, 05:48:53 »

Мисля, че и те работят със Сара Трейд...
Активен
LeeAnn
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #272 -: април 24, 2014, 19:13:56 »

И аз се включвам с питане за ДУО на Раковски. Ние бяхме до един Ге оро и не съм особено впечатлена (от обслужването). В Зали има интересни неща, а в Еспер ще ходим утре.

Точно преди година минах по същия път  smile
В ДУО на каталог всичко ми хареса! Като цени обаче тогава бяха по-високи /или поне на мен така ми се стори/.
В Еспер си бях харесала два модела, но профилът и на двете се оказа много неудобен за моите пръсти.
В крайна сметка поръчахме от Зали и нито за момент не съм съжалила! Изработката им е перфектна! Избрахме модел от бяло и жълто злато, като моята е с 5 диаманта  smile
Не я свалям от ръката си - без забележки е  good

Ето ни ги - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.543158472398208.1073741843.164264580287601&type=1
« Последна редакция: април 24, 2014, 19:16:04 от LeeAnn » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: април 25, 2014, 06:01:25 »

Прекрасни са! Ние май в Еспер ще правим. Искаме класически от жълто злато, но нямаме консенсус за матирането (аз искам гладки, той мат), та още не знаем какво ще е biggrin И още нещо: уж щяхме да даваме наше злато. Ми...жал ми е sad
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #274 -: април 25, 2014, 10:35:05 »

за Варна - това което е предложила vania_kk -  ателието не е лошо , работят по каталог и цените им са прилични, но нашите ги правихме при друг златар. Най-важното е да решите какво искате като модел и после варианти много. Ако дадете ваше злато още по изгодно ще ви излязот - само изработката ще платите. Според мен е добре първо да обиколите магазините да пробвате различни модели и вече като сте на ясно какво искате да го поръчате при златарин.
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #275 -: април 25, 2014, 18:15:59 »

Да се похваля и аз, утре и ние ще си имаме халки  yahoo yahoo yahoo

Докато се спрем на модел беше едно неспирно обикаляне. При нас проблемът беше, че в който и магазин да влезехме винаги си харесвахме модел (учудващо винаги се спирахме на еднакъв) girl_wink

В крайна сметка, обаче, когато отидохме в SA Diamonds и двамата бяхме категорични - тук са нашите халки. Спряхме се на един изчистен вариант от бяло злато (гладко и матирано), който се преплита.
Ето ги и нашите халкички heart heart heart


* halki.jpg (11.44 KB, 300x300 - видяно 2603 пъти.)
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: април 27, 2014, 09:18:56 »

Момичетa, искaм дa ви се оплaчa. От известно време зaбелязaх, че бялото злaто нa хaлкaтa ми е пожълтяло NO тъй кaто мъжът ми не може дa носи своятa нa рaботa, неговaтa я слaгa от време нa време, и рaзликaтa с моятa е видимa. Дaже нa моя имa еднa изцяло жълтa точкa върху бялото. Дa кaжa, че от годинa сме женени. Много ме е яд и ме дрaзни, aз и без товa не хaресвaм жълто злaто и винaги жълтaтa половинкa нa хaлкaтa ми се нaбивa в очите, a сегa всичко жълтее. Четох, че можело дa се зaнесaт нa злaтaр дa се "окъпят". Aко някой е носил своите, моля дa сподели опит. Кaкво предстaвлявa товa "къпaне"?
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: април 27, 2014, 15:42:14 »

Чистото злато е жълто, бялото се получава като се примеси жълтото злато с други метали. Ако е 9 карата, най-вероятно е примесено със сребро и покрито с родий. 'Окъпването' е покриване на бялата част отново с родий.
За да не ти се износва толкова бързо бих препоръчала да си го махаш в басейни, защото хлора го разяжда. Също не е добре да се носи на плажа, когато чистиш, переш и т.н.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 08, 2014, 09:58:20 »

Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате добър златар в София? Искаме да дадем наше злато /свекъра и свекървата го дават/ и идеята е да платим само за изработката и евентуално за бялото злато smile
Ако и при вас е този вариант, споделете впечатления  tease
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 08, 2014, 10:04:10 »

Аз мога да ти препоръчам Еспер smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 08, 2014, 10:10:51 »

Пък ние сме решили за сребърни халки. На някои хора им е странно, но ние и дватама носим само сребро, като мойто мече каза, че като малък се е обринал от нещо златно и не ми се рискува. За това се спяхме на сребро. Ако имате идея от къде можем да си поръчаме хубави сребърни халки приемам предложения. Попринцип става дума за София, но и Пловдив ни устройва като вариант smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 08, 2014, 10:12:38 »

Пък ние сме решили за сребърни халки. На някои хора им е странно, но ние и дватама носим само сребро, като мойто мече каза, че като малък се е обринал от нещо златно и не ми се рискува. За това се спяхме на сребро. Ако имате идея от къде можем да си поръчаме хубави сребърни халки приемам предложения. Попринцип става дума за София, но и Пловдив ни устройва като вариант smile

Знам, че Сара Трейд имат богат каталог от сребърни халки. За мен лично те не са опция като производител, но това, което съм чела, е все за златни, така че можеш да им хвърлиш едно око.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 08, 2014, 11:49:36 »

Моята халка е сребърна от http://novobiju.com/za-nas.html Много съм доволна
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #283 -: май 09, 2014, 13:02:54 »

Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате добър златар в София? Искаме да дадем наше злато /свекъра и свекървата го дават/ и идеята е да платим само за изработката и евентуално за бялото злато smile
Ако и при вас е този вариант, споделете впечатления  tease
Ние сме много доволни от едни златари в SkyCity мол, имат два магазина, единия е на 1 етаж, казва се IVANEY, а другия на 2-ри NIXA, правят ръчна изработка, приемат и злато, като не е от значение дали ще дадеш жълто или бяло, за да поръчаш бели халки smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 09, 2014, 13:28:20 »

Благодаря, Деси!
Сега ще проверя дали имат сайт или дали има инфо в нета.
Вие само изработката ли си платихте? Имаш ли спомен за цената на грам?  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines