Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 00:51:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 150443 пъти)
 
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #225 -: март 11, 2014, 11:25:25 »

Оф, не вярвах, че с наближаването на сватбата ще стана толкова чувствителна... lol)) Lorenna, благодаря ти за мнението  smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #226 -: март 11, 2014, 11:30:24 »

 Offtopic Нормално е да си чувствителна, аз вече такива глупости започнах да сънувам (а има още много време, месец и половина до сватбата, непосредствено преди нея кой знае колко ще "бръмна" хахаха  tease ).
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 11, 2014, 11:47:12 »

Лорена, откъде и какви  smile

Напоследък много ги мисля тези халки. Хем искам нещо такова


..хем тънък не можело да бъде...
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #228 -: март 11, 2014, 12:12:26 »


Напоследък много ги мисля тези халки. Хем искам нещо такова


..хем тънък не можело да бъде...

Ние харесахме същият модел в Ел Градо. Но там са им малко надути цените. Ще ни ги изработи бижутер, много е добър, и баща му е бил златар.  Bravo В Ел Градо грама на златото е 98 лв...
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #229 -: март 11, 2014, 12:19:22 »

blackisback от един семеен приятел, който аз изобщо не знаех, че има познат, който е бижутер. Моята е такъв модел, само че малко по-дебела: http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=39264, а на мъжката не мога да намеря аналог да покажа. Тя е 6мм, горната и долната част са гладки и леко изпъкнали прямо средата, а средата е с едни орнаменти. Звучи натрупано, но всъщност е доста изчистена и интересна едновременно. Ама как го обясних  tease

В Ел Градо грама на златото е 98 лв...
Тези елградовци много са си повярвали  funnytooth
« Последна редакция: март 11, 2014, 12:21:45 от Lorenna » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 11, 2014, 19:36:05 »

Shaiya, аз също търся някое място, където да правят подобни модели. Сара Трейд ги отписах тотално, защото четох ужасни мнения за качеството на изработката. Общо взето там гледам само моделите...

Да питам: впечатления от златарския магазин на Графа и Раковски? Този, който е срещу Чил Бокс(преди Германос)?
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #231 -: март 11, 2014, 20:08:25 »

blackisback, не се сещам за кой магазин на Графа говориш, но пък като спомена Графа и се сетих за едно магазинче в пресечката на Графа, отстрани на Гарибалди. Ето сайта http://diddo.bg/brachni-halki-ot-zlato.html Магазинчето е малко, продават предимно сребърни неща вътре, но повечето модели могат да ги изработят златни, имат си каталог на сайта. Оттам съм купувала подаръчета за рожденни дни на приятелки. Бях ходила преди време да питам за халки, ръчна изработка са всички, можеш да разгледаш модели на сайта им, предполагам могат да ти направят и по твой модел. Цената на златото беше мисля малко по-ниска от другите бижутерски магазини, но не обърнах много внимание понеже ние си имаме злато и се приспада от цената, това което си дал - повечето бижутерии работят на този принцип.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 11, 2014, 20:34:06 »

Благодаря ти! Ще го посетя със сигурност.

А този на графа е...не знам как да обясня....този е като тръгнеш от пл. Славейков към Попа и вървиш от дясно. В началото, пред Мтел има малко площадче, след това тротоарът се стеснява и в едно от първите помещения е този магазин. Доста голям изглежда.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #233 -: март 12, 2014, 09:50:39 »

Аз го знам! мисля че беше на някакви арменци ако не бъркам - добре работят. Ходила съм да си поправям няколко златни неща, но нямам впечатления за халки sad
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #234 -: март 12, 2014, 10:29:10 »

И ние разглеждаме халки по разни каталози в интернет, такива красоти има, харесват ми поне по няколко варианта още при първия преглед heart, а когато започнем да обикаляме по магазините и видим на живо различни модели сигурно няма да е лек избора smile Би ми било полезно, ако някой е поръчвал халки или има впечатления от изработката в Uvel да сподели впечатления?

Годежният ми пръстен е от там и е страхотен и от любимия знам, че обслужването е на ниво. Приятели ми го препоръчаха. Засега мисля нашите халки да са оттам, но не съм ходила лично все още, понеже е доста рано и не искам да седят 6 месеца прибрани в някой шкаф вкъщи.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 13, 2014, 19:50:39 »

Бяхме в магазина, който Капучино ми препоръча. Жената е много подробна, любезна, разговорлива и ни помогна доста. Оказа се, че класическите халки ни отиват много повече от модела, който ни харесваше. Мъжката е 6мм., женската е 4мм. 14карата, жълто злато. Притесни ме цената обаче...64лв. за грам. Според курса на БНБ е 62лв. за грам, но на други места е дооооста по-скъпо, та не знам.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #236 -: март 13, 2014, 22:44:30 »

Притесни ме цената обаче...64лв. за грам. Според курса на БНБ е 62лв. за грам, но на други места е дооооста по-скъпо, та не знам.
Притеснява те, че е евтино ли? Защото при златаря, който ще прави нашите, е горе-долу същата цена, а за него си 1000000% сигурна за качество.  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 13, 2014, 23:02:28 »

Годежният ми пръстен е от там и е страхотен и от любимия знам, че обслужването е на ниво. Приятели ми го препоръчаха. Засега мисля нашите халки да са оттам, но не съм ходила лично все още, понеже е доста рано и не искам да седят 6 месеца прибрани в някой шкаф вкъщи.

Моите са в шкафа от октомври и не са мухлясали, тъй че давай смело Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 14, 2014, 07:08:24 »

Притеснява те, че е евтино ли? Защото при златаря, който ще прави нашите, е горе-долу същата цена, а за него си 1000000% сигурна за качество.  good

Да. На местата, където сме гледали, цените започваха от 72лв. за класическите халки.
На това място ни казаха, че има възможност да купят наше злато, с което цената пада още повече. Това, което ми хареса, е, че златото е българско, изработката е българска и те си ги правят. Такова място търся. Уикенда ще обикаляме още, но взех да се успокоявам за цената.
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #239 -: март 14, 2014, 07:36:33 »

blackisback, сега се сетих, че и на мен ми казаха тази цена, прецени си дали те притеснява, не мога да дам съвет и аз, ние също още не сме избрали, откъде да вземем халките. Мога да посъветвам всички момичета, ако те или половинката са родом от друг град извън София, да проверят и там как са цените - обикновено цената за изработката е двойно по-ниска от тази в София, а разлика в цената на златото също може да има малка - предполагам, че е така, защото и покупателната способност е по-различна от София.

Иначе гледах на няколко места халки на Сара Трейд, но нещо са ми съмнителни - изглеждат прекалено тънки все едно си купувам ламарина, а не пръстен и съм доста скептично настроена към тях. Та и аз още търся и съм в чуденка и с интерес ще следя какво споделяш,blackisback smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines