Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:48:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 150050 пъти)
 
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #195 -: януари 04, 2014, 07:34:49 »

Ние най-вероятно ще обиколим златарската уличка в Пловдив и ще си харесаме Wink
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 08, 2014, 08:27:39 »

Днес и ние отиваме за халки. Свекърва ми е приготвила 10г злато...
Проблемът при нас е, че аз нося само сребро, а той само злато.
Аз исках едната халка да е бяла със златна ивица по средата, а другата златна с бяла ивица по средата... но се чудя добре ли е като идея? Трябва ли да са еднакви?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 08, 2014, 09:05:24 »

Трябва да са такива, каквито на вас ви харесват smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 08, 2014, 09:08:12 »

Трябва да са такива, каквито на вас ви харесват smile

Да разбирам, че няма някаква строга традиция, която ме задължава еди какво си...мм...така обичам  danceg
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 08, 2014, 09:40:27 »

Днес и ние отиваме за халки. Свекърва ми е приготвила 10г злато...
Проблемът при нас е, че аз нося само сребро, а той само злато.
Аз исках едната халка да е бяла със златна ивица по средата, а другата златна с бяла ивица по средата... но се чудя добре ли е като идея? Трябва ли да са еднакви?
Много ми харесва идеята ти smile
Единствено знам като поверие за халките не трябва да е прекъснат кръгът с камани или някакъв процеп. Макар мойта да е така smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 08, 2014, 12:10:16 »

При нас моята халка е сребърна, а неговата златна. И двете са изчистени,но не са напълно еднакви по форма. Всеки е с това, което му е удобно и му харесва smile Може би затава си ги носим, въпреки че преди сватбата и двамата бяхме убедени, че ще ги носим на врата  pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #201 -: януари 08, 2014, 12:12:31 »

Нашите халки също не са еднакви - моята е 4 мм с камъче, неговата е 6 мм без камъче, но като детайли иначе и форма са същите. Всеки си прави наистина каквото му е удобно, за мен е ок да не са еднакви.

Да не говорим, че примерно в Англия масово са коренно различни халките - мъжките са класически, а дамските са редовно в комплект с годежния и са в друга форма или с камъни. Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #202 -: януари 08, 2014, 12:40:19 »

Нашите са тотално различни, моята е обиколена с камъни, тънка и комплект с годежният ми пръстен, а на мм е плътна и доста по-дебела, само с метал, и един улей минаващ през средата. И що се отнася до поверията, които сме "нарушили"  Girl_hide, ами още сме в блестящо здраве, обичащи се, и женени  heart, почти 5 месеца след сватбата  girl_wink
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 09, 2014, 09:13:45 »

Не успяхме вчера да си ги поръчаме, че златарят, който сме си избрали го нямаше. Но пък твърдо реших, че ще отстоявам себе си и ще искам да са ни такива, каквато си е нашата идея, а няма да позволявам на свекърви, зълви, майки и т.н. да ми се бъркат.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 09, 2014, 09:47:37 »

А те трябва ли да знаят какво сте поръчали? Някаква уговорка ли имате? При нас към това никой не е проявил интерес все още, ама знам ли...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 09, 2014, 09:55:34 »

колкото по-малко инфо, толкова по -добре blum. Ние си ги поръчахме и след това ги показахме, чак когато бяха готови.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 09, 2014, 09:58:28 »

То пък за халки да се месят...вярно, че в случая на Кали, златото го е дала свекито, ама те ще си го носят. Да не говорим, че има мъже, като баща ми, които не си носят и халките. Но идеята ми е, че се отнася до тях, а не като менюто на сватбата да речем. Ние също имаме злато, което ще ползваме за халките, което е мое, но в майка ми, но всеки път ми казва "както прецените", "каквото на вас ви харесва", чак имам чувството, че тя е против конкретното обсъждано biggrin
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 09, 2014, 17:32:13 »

А те трябва ли да знаят какво сте поръчали? Някаква уговорка ли имате? При нас към това никой не е проявил интерес все още, ама знам ли...

Те искат във всичко да имат участие...навсякъде да ги водя. Доста е изнервящо понякога, но...

Понякога имам чувството, че все едно..ох, не знам..някак все едно ни нямат доверие, че можем да изберем сами.

Моите родители не са така. Татко ми даде парите, които ми заделил и ми каза: Знам, че ще ги разпределиш правилно. Ето имай си да си организираш сватбата спокойно.

Докато неговите родители (понеже делят сватбата на две откъм пари) не ни дадоха парите ние да разполагаме с тях..та едва ли не се чувстваме принудени да ги водим с нас.

Само да видя точно още колко ще проявявам тихо търпение
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 10, 2014, 00:57:17 »

Поръчахме гииии!  danceg  danceg  danceg

 В другия петък ще са готови и ще ходим да си ги вземем. Свекърва ми даде 5г злато...решила да си запази една верижка, та като цена ще дойдат към 520лв.
Моето момче поиска халката му да е същата като моята...така че в крайна сметка ще са ни еднакви. По ръба ще има златно, а вътре широка ивица бяло злато.

Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #209 -: януари 10, 2014, 09:47:05 »

Не успяхме вчера да си ги поръчаме, че златарят, който сме си избрали го нямаше. Но пък твърдо реших, че ще отстоявам себе си и ще искам да са ни такива, каквато си е нашата идея, а няма да позволявам на свекърви, зълви, майки и т.н. да ми се бъркат.
Няма да се даваш!Разбирам за някакви неща все пак да изразят мнение,но за халките... nea
Иначе честито за поръчването! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines