Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 22:07:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 150437 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 24, 2013, 09:09:03 »

Яна, тоест цените в Раковски ще са по-ниски от обявените в сайта?
Едно пръстенче, което ми харесва
http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/07/fa/d4/07fad409b73ec4bb0b495441627cb156.jpg
Да тука в Бс ни казаха че грама ще ни излезе над 65 лв...... а от Сара Трейд си ги поръчахме и грама ни беше 58 лв. smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 24, 2013, 09:13:55 »

Цената която е написана в сайт е приблизително за този грам който са написали.Моята излезе много малко 2 гр и нещо около 450 ни излезнаха.Такаче отивайте на място.Но нали знаеш почти всеки ден е различна цената на грама=валута все пак е . и колкото се може повече изчакайте ако не бързате няма смисал сега да ги купувате догодина мжое да има по-хубави модели дори(ако не се лъжа каза че сватбата ви е догодина) така че халките са най-малкия проблем ....стига да имате възможност де  blum
Охххх момичета времето напредвааааааааа  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 24, 2013, 09:52:55 »

Яна, така е, има време, но доста модели гледахме и харесваме един определен. Бяхме и в Турция, повече от 20 магазини за злато обиколихме, но това е положението. Трябва нещо изключително семпло и същевременно впечатляващо да се появи, за да размислим.

Пробвах един пръстен, който също като твоя беше 2гр и малко. Беше бяло и жълто злато, но доста дебел ми се стори, чак груб. Не знам колко беше като милиметри, защото турски не говоря, а златарят не говореше друг език. Та не знам дали 4мм няма да ми е дебеличък.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 24, 2013, 11:17:02 »

Да мн е масивен пръстена трябва да отиде и да видите и т.н. Най-добре на място  Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 06, 2013, 17:45:01 »

Момичета, аз се вкарах в едни размисли...

В съседния подфорум за свършената и несвършената работа има една тема за известните Сара Трейд. Много, много лоши неща прочетох там. Все едно не златни брачни халки се купуват, а китайски никелови дрънкулки. Всеки може да я прочете въпросната тема. Да, обаче повечето златарски ателиета предлагат халки чрез техни каталози. И тук е въпросът ми: къде да търся халки, които не са на Сара Трейд? sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: ноември 06, 2013, 23:28:58 »

Доколкото ми е известно, тези не са на Сара Трейд. Нашите са от тук и сме доволни

http://www.novobiju.com/brachni-halki-ot-zlato.html
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 07, 2013, 09:06:55 »

Благодаря ти. Всъщност, въпреки че имат доста по-малък асортимент, имат моделчето, което харесахме и в Сара Трейд. Нещо такова:
http://www.novobiju.com/brachni-halki-ot-zlato/item/bpachni-halki-ot-zlato/zlatni-brachni-halki-w-dwa-cwqta-bqlo-i-jalto-zlato-60949.html

Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: ноември 07, 2013, 10:27:46 »

Момичета, аз се вкарах в едни размисли...

В съседния подфорум за свършената и несвършената работа има една тема за известните Сара Трейд. Много, много лоши неща прочетох там. Все едно не златни брачни халки се купуват, а китайски никелови дрънкулки. Всеки може да я прочете въпросната тема. Да, обаче повечето златарски ателиета предлагат халки чрез техни каталози. И тук е въпросът ми: къде да търся халки, които не са на Сара Трейд? sad
Оооооооооо аз го четох това след като бяха поръчани и тръпнех в очакване. И даже кушмари санувах smile. Но повярвай халките ни са уникалнииии. След това ни се наложи няколко пъти за други златни подаръчета да купуваме и изобщо не сме се и занимавали да гледаме по магазините в Пловдив и директно газ до Раковски smile Много сме доволни
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #188 -: ноември 07, 2013, 10:39:42 »

И нашите халки са на Сара Трейд и сме много доволни. Освен това другата алтернатива е турските, които с нищо не са по-добри като качество.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: ноември 12, 2013, 11:38:11 »

Здравейте! Искам да попитам дали някоя от вас има впечатления от Zlatarna Celje ?  blush blush
Активен
carradios
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #190 -: ноември 27, 2013, 16:12:58 »

Здравейте приятели!

Искам да попитам дали някоя от вас има вече впечатление и опит с сайта  www.golden-rings.bg

Халките изглеждат невероятно на снимките и цените на диамантите са приемливи. Все пак на снимка е едно, а доста често по пощата пристига нещо съвсем друго:)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: ноември 28, 2013, 02:36:37 »

http://www.ge-oro.com/
 Е поръчахме халките.  danceg
Бяхме по работи из мола и решихме да влезем да разгледаме халки. Пробвахме модели и макар да не отидохме там с цел да си купим или поръчаме,но така се случи,че един модел страшно много ни хареса и на двамата ни седеше супер добре.Пробвахме и други,но  усетихме просто, че това ще са нашите пръстени и ги поръчахме. Доста се зарадвах. Ще са готовим към края на декември.  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: декември 18, 2013, 09:18:10 »

 Момичета, някоя от вас гледала ли е цените на пръстени и халки в zlatarna celje?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 18, 2013, 09:33:50 »

Момичета, някоя от вас гледала ли е цените на пръстени и халки в zlatarna celje?

Ние им хвърлихме по едно око на халките. Асортимента ми се стори беден обаче. Иначе са от около 400лв. за брой. Момичето така ни каза. Което беше странно, защото едно кръстче, което си харесах от там, беше 70лв. Пак бяло злато.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 31, 2013, 15:09:49 »

http://www.ge-oro.com/
 Е поръчахме халките.  danceg
Бяхме по работи из мола и решихме да влезем да разгледаме халки. Пробвахме модели и макар да не отидохме там с цел да си купим или поръчаме,но така се случи,че един модел страшно много ни хареса и на двамата ни седеше супер добре.Пробвахме и други,но  усетихме просто, че това ще са нашите пръстени и ги поръчахме. Доста се зарадвах. Ще са готовим към края на декември.  smile

не сте сбъркали изобщо smile нашите са от там и сме много доволни
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines