Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:39:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 150448 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #45 -: август 07, 2013, 11:14:36 »

Ние не сме сигурни, че искаме да ни се надписват халките. Чудим се от доста време вече, разглеждахме различните варианти с ръчно и лазерно гравиране и пак не можем да се решим.
На моята може само на половината площ отвътре, а при него естествено като няма камъчета може по цялата. Мислехме на моята да пише инициалите и датата, а на неговата кратките форми на имената ни и датата, но се чудим още. Притеснявам се да не стане грозно и да се ядосам, че аз като си навия нещо...

Казаха ни, че гравирането си важи дори след сватбата ако искаме да го направим, ама не знам веднъж като мине всичко дали ще ни се занимава...
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 07, 2013, 11:24:22 »

malkabulka според мен щом не сте сигурни, по-добре изчакайте. Не е фатално и да не са гравирани. Все пак няма да ги махате халките кой знае колко и да четете надписа (ако има такъв) Wink

Аз доста мислих какво да напишем, в крайна сметка решихме, гравирахме, а сега се чудя дали ми харесва  crazy
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 07, 2013, 13:50:58 »

...
Като си тръгнахме ми каза "Вече нямам търпение да си сложа халката и да не я махам никога!"
Аз бях:   heart twohearts  cray

малкоооооо завидях...мъничко  Girl_hide  pardon
Моето мило хич не се вдъхнови и даже 3 пъти повтори в магазина-Аз не съм свикнал, едва ли ще я нося... На 3 пъти, бях на по-малко от косъм от лишаване на сватбата ни от младоженец pardon beating  smile
Ние също се колебаем за надписването, но мисля, че ще ги гравираме накрая с едно от следните: обичам те; завинаги твоя/твой; сърцето ми-в ръцете ти; Ab ovo (от начало до край)... или някакво такова романтичнииичко biggrin
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 07, 2013, 17:02:29 »

Явно не съм само аз с дилемата относно гравирането и какво да е точно то. Искам ми се да има надпис , но имената и датата , не знам не ме грабва много ,пък се чудя ,ако е послание какво да е то. Искам ми се да е нещо хем оригинално , хем романтично .Ще ви покажа от каталога на Сара Трейд кой халки си избрахем , за мен ще бъде тази http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=39409  а за него http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=39408 .
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 07, 2013, 18:24:12 »

Явно не съм само аз с дилемата относно гравирането и какво да е точно то. Искам ми се да има надпис , но имената и датата , не знам не ме грабва много ,пък се чудя ,ако е послание какво да е то. Искам ми се да е нещо хем оригинално , хем романтично .Ще ви покажа от каталога на Сара Трейд кой халки си избрахем , за мен ще бъде тази http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=39409  а за него http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=39408 .
извинявай за малко тъпия въпрос, но ако не питаш не боли smile. тези халки са златни нали?и посочената цена е крайната с израбока или на грам?! по добре тук да питам отколкото да се излагам другаде( става въпрос за халките от сара сайта който си публикувала
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 07, 2013, 19:48:29 »

извинявай за малко тъпия въпрос, но ако не питаш не боли smile. тези халки са златни нали?и посочената цена е крайната с израбока или на грам?! по добре тук да питам отколкото да се излагам другаде( става въпрос за халките от сара сайта който си публикувала

Тези цени в сайта им нямат много общо с действителността, и са за посочената мостра, ако размера ти е друг ще е с друга цена, почти всеки ден се сменя цената на златото, затова тази цена е ориентировъчна, но не е крайна, и да халките са златни. Ако имаш и др.въпроси питай  girl_wink
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 07, 2013, 20:01:05 »

 мн ти благодаря за помоща. ако им пратя мерки дали ще изчислят за опреден артикул.вашите колкж излезнаха
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 07, 2013, 20:29:59 »

Ние си ги поръчахме от ателие , в което грамажа в момента е 62 лв. Те не могат да три кажат колко точно ще струват ,докато не станат готови ,защото не се знае колко злато ще им е необходимо , но грубо ни обясниха , че около 16 г ще бъдат двете .Аз не знам как ще успееш да им пратиш мерки ,понеже те си имат специална връзка с различни по големина пръстени с размери и после мерят на един конусовиден уред и така някак определят точния размер на пръстена като диаметър .А сайта не съм го разглеждала ,може би си има начин. По принцип на колкото места ходихме да гледаме модели ,навсякъде работят с този каталог ,някъде имат и готови техни модели ,ние така ги избрахме на място ги видяхме.Моят съвет е да се разходите и да пробвате различни модели , понеже на картинка е едно , а друго като го сложиш.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 08, 2013, 07:56:51 »

мн ти благодаря за помоща. ако им пратя мерки дали ще изчислят за опреден артикул.вашите колкж излезнаха

Ако питаш мен, най-добре е да отидете на място, те си взимат размерите по специалин начин, има значение каква е ширината на халката и по това също се определя по специфичен размер, поне при нас беше така, като ги поръчахме ни казаха ориентировъчна цена, като отидохме да ги вземем,  моята беше малко по-скъпа отколкото бяха казали, но все пак докато не ги направят нямя как да ти кажат цена. Отиди на място е моя съвет :-)
Нашите излезноха 1098 лв. общо са 19.45 гр., моята е 8.32 гр.
« Последна редакция: август 08, 2013, 07:59:42 от stasynka » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 08, 2013, 08:07:03 »

мерси smile за помоща girl_wink
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 08, 2013, 08:08:36 »

прави сте, аз бях писала. Тук ми бяха взели мярка, която се указа 2,5 мерки по-малка.Моята я разпъваха, можеше да се скъса. Но сега всичко е ок.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 08, 2013, 09:02:23 »

Мерки задължително на място!
Ние като ходихме да поръчваме нашите халки първо ни дадоха да мерим от онази вързка с мерките. Но на връзката халките са тесни. Затова след това ни дадоха мостри на халки с близка до желаната от нас широчина, за да преценим дали първоначално избрания размер е ок. Премерихме доста, а и беше жега, следователно пръстите ни се надуха. Жената ни помоли за всеки случай да отидем още веднъж, за да доуточним размера. Беше събота, ние отидохме в понеделник след работа. При мен размера се оказа, че трябва да е с 1 номер по-малък, а на милото остана същия. Сега след като вече са готови ни пасват идеално!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 09, 2013, 21:30:54 »

И едни халки с мотив "пръстови отпечатъци" - вместо гравиране например - на всеки халката с отпечатъка на другия. http://cdn.trendhunterstatic.com/thumbs/williamsgoldsmiths-rings.jpeg
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 10, 2013, 06:10:26 »

Ние като и ако си купим златни халки мисля да напишем завинаги твой и завинаги твоя  pardon
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 10, 2013, 14:01:47 »

Ето ги и нашите халки. Заложихме на класическия модел халка, матирана. Излязоха ни 10гр двете. Доволна съм от избора. Отвътре написахме имената и датата, стандартния надпис. Остават броени дни до слагането им  smile


* SAM_0025.JPG (35.36 KB, 277x208 - видяно 3196 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines