Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:12:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 146351 пъти)
 
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #435 -: октомври 25, 2014, 12:35:12 »

Здравейте момичета, и ние вече от месец си носим халките smile Нашите са най-обикновени, класически кръгли златни халки. Купихме ги от Valentin. Първия път като ходих сама, много харесах едни по-интересни, но като отидохме заедно да ги поръчваме и пробвахме различни халки, се оказа че на младоженеца не му стоят много добре на кебапчетата някакви по-изчанчени модели, затова избрахме класическите, и то възможно най-тънките. Така и той успя да се възприеме, защото никога не е носил пръстени, а и на мен най-много ми хареса как му стои този модел, доволна съм. Първите дни му беше странно и малко му пречеше халката, тъй-като не е свикнал. Казах му, че не държа да я носи, ако му пречи - родителите ми не си носят халките и са все още влюбени и до ден днешен heart. Но въпреки това той не си сваля халката и няма да крия - много ми е хубаво, като я мерна на ръката му...
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #436 -: ноември 04, 2014, 23:57:11 »

Нашите халки са от Сара Трейд. Ние пътувахме до Раковски. Имаше уникално разнообразие, а и цените на грам злато са повече от добри.  good
Нашите са от бяло злато и съвсем малко жълто злато и не сме имали проблем. В срок ни изпратиха всичко. Определено мога да кажа, че сме доволни.
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: ноември 14, 2014, 16:38:59 »

Здравейте,

И аз като moon_orchid се влюбих в едни халки от Варненски сайт/магазин. В същата дилема като нея съм, но не искам да поръчвам онлайн! А да отида до Варна ще е изключително трудно, тъй като живея в чужбина и се прибирам до София за кратки визити и организаторни сватбени вълнения  danceg

Прикачвам снимка на необикновеният модел, който ми влезе под кожата.
Тааа моделът е ръчна изработка и се чудех според вас дали може да се изработи и някъде в София и къде бихте ми препоръчали. Аз искам да го променя като махна камъчетата и го направя наполовина бяло, наполовина жълто злато. Шарката и вълничката в средата са тези, които ме вдъхновиха толкова smile
Намерих подобен модел в Пловдив в http://elamorgold.com/. Някой да има впечатления за този магазин и качество? До Пловдив по - лесно ще отида за проба и/или поръчка. smile

Успех в търсенето на всички smile


* wedding_rings.jpg (59.46 KB, 1000x1000 - видяно 413 пъти.)
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #438 -: ноември 15, 2014, 23:45:08 »

Мари, много са красиви тези пръстени, които си пуснала. Защо не си ги поръчаш онлайн? Доколкото съм запозната, за електронната търговия имаш право в определен срок да върнеш продукта и без да е дефектен, ако просто не ти хареса. Мисля, че по закон е така, защото не може да се гарантира, че снимката в интернет ще отговаря на качеството и ще дава реална представа за продукта.
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 16, 2014, 18:37:59 »

LoveMeAgain, не знам, изкушавам се, но не знам кой размер да поръчам и ме е страх да платя парите и да се окаже, че после не мога да ги върна... А и искам да попроменя модела... Такива работи.. А нали и не съм в България, трябва някак времево всичко да пасне, че да съм в София да ги пробвам, харесам и върна, ако нещо не е наред. Също се надявам да ми пратят злато, а не нещо различно. Въпреки че това сигурно е малко преувеличено от моя страна.  blush
Активен
tedinceto86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #440 -: ноември 17, 2014, 14:26:29 »

Здравейте,

И аз като moon_orchid се влюбих в едни халки от Варненски сайт/магазин. В същата дилема като нея съм, но не искам да поръчвам онлайн! А да отида до Варна ще е изключително трудно, тъй като живея в чужбина и се прибирам до София за кратки визити и организаторни сватбени вълнения  danceg

Прикачвам снимка на необикновеният модел, който ми влезе под кожата.
Тааа моделът е ръчна изработка и се чудех според вас дали може да се изработи и някъде в София и къде бихте ми препоръчали. Аз искам да го променя като махна камъчетата и го направя наполовина бяло, наполовина жълто злато. Шарката и вълничката в средата са тези, които ме вдъхновиха толкова smile
Намерих подобен модел в Пловдив в http://elamorgold.com/. Някой да има впечатления за този магазин и качество? До Пловдив по - лесно ще отида за проба и/или поръчка. smile

Успех в търсенето на всички smile


Marrie  , много красиви халки си харесала.Аз съм от Пловдив и нашите халки ги бяхме поръчали именно от магазина на Ел'амор голд на Отец Паисий.Момичетата са много любезни,поръчката се изпълнява бързо-ако не се лъжа до 10 дни бяха готови нашите и сме доволни.Освен всичко там бяха и най-добрите цени,които намерихме-халките ги правихме юли месец и цената на грам злато при тях беше 45 лв + безплатно гравиране от вътрешната страна. good
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 18, 2014, 14:38:29 »

Wooow 45лв? Че в София са между 60 и 70 лева (може би и нагоре) на грам. Супер, значи ще отида да разгледам smile Имат интересни модели на сайта!
Активен
tedinceto86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #442 -: ноември 18, 2014, 17:02:28 »

Wooow 45лв? Че в София са между 60 и 70 лева (може би и нагоре) на грам. Супер, значи ще отида да разгледам smile Имат интересни модели на сайта!

Само,че не мога да гарантирам,че и сега цените ще са такива...примерно май месец като гледахме ориентировъчно за халки,може би тогава заради абитуриентските балове, на повечето места златото вървеше 70-80 лв и когато вече тръгнахме да ги поръчваме имахме късмет,че бяха паднали цените..ако искаш мога да проверя в магазина как е сега и до края на седмицата ще ти пиша съобщение. Wink
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: ноември 18, 2014, 18:57:03 »

Само,че не мога да гарантирам,че и сега цените ще са такива...примерно май месец като гледахме ориентировъчно за халки,може би тогава заради абитуриентските балове, на повечето места златото вървеше 70-80 лв и когато вече тръгнахме да ги поръчваме имахме късмет,че бяха паднали цените..ако искаш мога да проверя в магазина как е сега и до края на седмицата ще ти пиша съобщение. Wink

50% разлика! Невероятно... Дано да имат коледни намаления smile То ние имаме още много време, но май преди сватбата само сега ще сме и двамата заедно в БГ, та ще е добре да свършим тази работа. Тук в Германия цените за невероятно измислени и не съм убедена, че качеството е кой знае колко по-различно, да не говорим, че в средно статистически магазин нямат голямо въображение за дизайн и разнообразие на модели smile

Много ти благодаря за помощта! Много мило от твоя страна!  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: ноември 24, 2014, 10:31:52 »

Нова тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35463.0.html
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines