Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 06:33:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 148015 пъти)
 
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 19, 2014, 22:41:45 »

Харесахме си халки... От Valentine са, много нежни от бяло и жълто злато доста класическа форма оклоло 9 грама са двете общо и някеде 800 лв ще излязат след отстъпката,  която имаме там от наш приятел, което мисля че е нормална цена за халки... Как мислите?
Годежният ми пръстен е оттам. Дори ни дадоха 100 лв отстъпка за халки, но кракът ми няма да стъпи втори път в техен магазин. Ужасно обслужване, тромави корекции, качеството също няма нищо общо с цените и претенциите им.
Активен
Selena_
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #421 -: септември 23, 2014, 09:32:46 »


Това са нашите, взехме ги вчера. Излязоха ни по 59лв./гр., а гравирането беше безплатно.



Много, много красиви халки. Наистина са прекрасни, мен единствено ме притеснява дали тези камъчета на женския модел няма да изпадат... scratch one-s head
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 23, 2014, 15:30:03 »

Аз попаднах на едно златарско ателие в София, на спирката с/у Техническия. Ама как се казваше....не мога да се сетя. Та там имаха голям избор от халки, а цената на златото си беше АБСОЛЮТНО нормална- около 62 лв/г. Даже май от там ми е годежния пръстен. И така ходенето ни до Пловдив за халки отпада (там цените също са към 65лв/г). Ако някой се интересува, може да си потърся в хронологията за линк към сайта на ателието с/у ТУ. smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #423 -: септември 23, 2014, 15:53:56 »

Ателието срещу ТУ се казва Den Don  Girl_hide  Ние ходиме там за корекция на моя годежен пръстен. Имат и сайт, може да се разгледа какво предлагат.
nansita ние с теб май сме в съседни квартали  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 25, 2014, 14:29:21 »

хехе, комшийки! Аз съм си доволна от ателието. Милото като ми разказа как ги е изюркал и колко бързо са направили пръстена, направо останах изненадана,е са успяли. Технологичното време не е малко. smile smile
Активен
moon_orchid
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #425 -: септември 29, 2014, 09:31:54 »

Здравейте,
може ли да се включа и аз в темичката? Flower
С интерес започнах да я следя и въздишам с нотка романтика, при всеки ваш пост и се вълнувам с вас. Така, включвам се с едно питане, тъй като вече взехме решение с милото да се вземаме и коментираме събитието да стане догодина август( харесахме си 08.08.2015 като дата). Засега е на етап планиране, тъй като наскоро почнах работа, на него също му предстои смяна на работното място и тепърва започваме да заделяме средствата за сватбата, защото искахме принципно да си я направим изцяло с наши средства, но до догодина може и да не успеем да съберем цялата сума и сигурно ще се наложи да искаме помощ от родителите. Включвам се с питане относно халките. Харесахме си един модел от интернет, но малко мен лично ме е страх да ги поръчаме без да сме ги мерили  sad Видяхме,че в сайта пише, че имат магазин във Варна, може би по-добре ще бъде да си направим една разходка до там и да идем на място... Засега не срещнах в постовете някой да е купувал халки от този сайт - http://kirkorian-diamonds.com . Много бих се радвала, ако някой се включи и сподели мнение, дори някой негов познат да е купувал бижута от там.  blum Прикачвам модела, на който се спряхме-  още като ги видях, знаех, че това са те( не знам дали ще ви допаднат). Другото, което ме притеснява за тях е ,че много ми харесва дамската с камъчета, а някои приятелки започват да ме разубеждават как щели да изпадат, после не можело да се прави коркция... това за корекцията вярно ли е?  sad


* halkite__1411975875_10088 (6).jpg (26.86 KB, 480x402 - видяно 346 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: септември 29, 2014, 09:52:49 »

moon_orchid, честито за голямата крачка! smile  Bravo
А относно халките- аз лично избягвам да поръчвам бижута по интернет. Тези халки са супер готини, аз също обмислям моята халка да има камъчета. По принцип корекциите на халки с камъни не е невъзможна. В случая камъните не са по цялото пордължение на халката и има начин да се коригира малко. Камъчетата няма да изпаднат, според мен. Имам пръстени, които са с малки камъчета по тях и ги нося повече от 10г. Ами камъчетата не са паднали! Wink
Според мен може първо да се разходите по златарските ателиета и да видите какво се предлага там. Дори да няма същите, може да ви изработят такива.
Активен
moon_orchid
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #427 -: септември 29, 2014, 10:08:09 »

moon_orchid, честито за голямата крачка! smile  Bravo
А относно халките- аз лично избягвам да поръчвам бижута по интернет. Тези халки са супер готини, аз също обмислям моята халка да има камъчета. По принцип корекциите на халки с камъни не е невъзможна. В случая камъните не са по цялото пордължение на халката и има начин да се коригира малко. Камъчетата няма да изпаднат, според мен. Имам пръстени, които са с малки камъчета по тях и ги нося повече от 10г. Ами камъчетата не са паднали! Wink
Според мен може първо да се разходите по златарските ателиета и да видите какво се предлага там. Дори да няма същите, може да ви изработят такива.

Благодаря, nansita. Много се вълнувам, че вече ще настъпи и в моя живот този прекрасен момент.  yahoo И аз го обмислях като вариант,да изкарам една хубава снимка на модела и да пообиколим с милото да видим какво ще ни кажат за изработването. Засега няма да се отказвам, но ако ударим на камък пък явно няма да са били нашите. Просто като нещо ми грабне окото и много се вълнувам, затова много ги искам точно тях.  Love girl
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #428 -: септември 30, 2014, 12:01:43 »

Момичета аз не знам какво да правя с тези халки Мислех да ходя до Одрин но като сметнах цената и транспота и нощувка то ще излезе грама повече от 100 лв В същото време на моя позната за 4 год халката вече е квадратна
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #429 -: септември 30, 2014, 22:23:14 »

Много, много красиви халки. Наистина са прекрасни, мен единствено ме притеснява дали тези камъчета на женския модел няма да изпадат... scratch one-s head

Благодаря!  smile

Камъчетата са вградени по-дълбоко и това направи халката ми доста плътна. Скоро ще я снимам на пръста си.  smile
Иначе, моите родители изразиха същите притеснения, а златарят ни увери, че са неоснователни. Предстои да разберем.  Wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 02, 2014, 18:48:24 »

karanesheva, колкото златото е по-чисто, т.е. е с по-високи карати, толкова е по-меко. Ако твоята приятелка си е купила халка от 19 или 20 каратово злато например е напълно нормално да се изкриви с течение на времето.
Нашите халки са от 14 каратово бяло злато, моята е с камъни по цялото й продължение и изрично ме предупредиха в магазина, че заразди тях не може да се коригира. Мен лично това не ме притеснява и си прецених, че така ме устройва. Ако халката е например само половината в камъни тогава вече може да се коригира разметър й. Така че moon_orchid, не се притеснявай. Ние си поръчахме халките в магазина на Филип Голд в Русе, които предлагат продукти на Сара трейд. Имат много богат каталог на сайта си, аз лично ги препоръчвам. Не сме имали никакъв проблем. Вече почти месец откатко си носим халките и много им се радваме! smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: октомври 23, 2014, 15:02:50 »

Аз за Сара трейд съм чела, че имат проблем с матираните халки и отношението. Но не съм им била пряк клиент и не мога да дам мнение.
А относно 18каратовото злато- имам един пръстен 18К, който е като войнишка манерка вече!Обаче си ми е удобен и си го нося. Веднъж само съм му оправяла формата, във всяко ателие правят поправки сс/у заплащане.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: октомври 24, 2014, 11:02:24 »

Аз да попитам дали някой от вас си е поръчвал халките онлайн .  blum Харесали сме си халки от Сара Трейд , но нито аз , нито половинката имаме шофьорска книжка и ходенето ни до гр.Раковски означава , че трябва да ангажираме някой с когото да идеме , а не искаме !
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 24, 2014, 11:18:55 »

До колкото разбрах, от момичетата тук, Сватбеният център в Младост работят със Сара Трейд, така че може да се разходите до там и да видите дали не може да си поръчате халките от там. Съветвам те, обаче, първо да прочетеш малко мнения за Сара Трейд, защото май има много недоволни и май се оказва, че халиките им не са толкова качествени.
А котолкото до поръчка онлайн, аз не бих рискувала с нещо толкова важно. Все пак трябва да се вземат размери, а на всеки пръстите му са различни, но както си решите вие smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 24, 2014, 12:34:25 »

Благодаря ! Тези дни ще се разходим до Сватбения център smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines