Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:37:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 148513 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 30, 2014, 05:51:09 »

И аз за дебелината питах, ама не се разбрахме.

Фели, слагаш различни размери на пръста и, който най-добре ти седи, той е. На мен повече от 3 ми се виждаше много, но като сложих, се оказа различно. Та моят размер е 4,5. 4 беше малко, а 5 - много. Така че златарката вместо да ти казва, да ти показва smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 30, 2014, 08:03:33 »

Хах, да, но не се сетих и за това... Мерих като номер на пръста и уточнихме, и каза че обикновено е към 5мм, но годежния пръстен в най-широката му част е 5 мм и някак халката ще ми малее biggrin Милото се е престарало като е избирало годежния, да е голям, та да е голям /получи похвала от златаря де/. А за неговата халка пък 5мм съвсем малко ми се струват... пръстчетата му са големи! smile
Имаме няколко дни за доуточнения и после каквото - такова, та се сетих да питам вас да споделите...
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 02, 2014, 05:56:35 »

Feli, какво стана с пръстените?

Нашите пръстени ще станат готови в края на тази седмица, нямам търпение и много ги мисля biggrin
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 02, 2014, 08:27:32 »

Останаха си, както се бяхме уговорили и не съм променяла ширината им, защото пробвах мамината и видях, че е толкова широка и ми стои добре. Не е малко 5мм. Дано и като видя нашите да ми харесат и да не ми малеят  smile И аз вече нямам търпение да ги видя, защото ги избирахме по каталог, а друго е да ги видиш реално... Дори кутийката за тях вече си украсявам blum
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 02, 2014, 09:57:46 »

blackisback, вие ще ни изпреварите.  Bravo
Ние  около 15-ти юни ще ходим да уточним мерки и ще са готови на първи юли.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 04, 2014, 06:00:06 »

Ами Вики, така се получи  pardon Исках да го направим в началото на лятото, че можем да ходим само след работа. А лятото от жегата се подуват хората, в това число и ние, та пръстите стават кебапчета след края на деца. Нямаше какво толкова да мислим самите модели, защото бяхме пробвали вече. А изборът на ателие беше по-трудното, защото не си купуваме злато всеки ден, не знаех какво да гледам. Благодаря на архивните теми тук, както и на една бъдеща булка, която не пише тук, но си общуваме активно с тея. Така се спрях и на "Еспер".

Разбира се условията бяха много важни, а там ни се видяха много добри.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 05, 2014, 19:41:26 »

 Искам да се похваля с нашите халки! Готови са още от 9-ти Май. С годеникът ми решихме да не сме с еднакви халки, а всеки да си избере каквото иска. Поръчахме от Еспер - и двамата си избрахме тънки халки от бяло злато, които въпреки ,че не са комплект се допълват много добре.
Надписът е "Hakuna matata", защото си го тананиках в деня, който трябваше да решим какво да си гравираме  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 06, 2014, 09:00:30 »

Искам да се похваля с нашите халки! Готови са още от 9-ти Май. С годеникът ми решихме да не сме с еднакви халки, а всеки да си избере каквото иска. Поръчахме от Еспер - и двамата си избрахме тънки халки от бяло злато, които въпреки ,че не са комплект се допълват много добре.
Надписът е "Hakuna matata", защото си го тананиках в деня, който трябваше да решим какво да си гравираме  blum



tinycat, разби ме направо с този надпис  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 06, 2014, 09:06:18 »

И мен. Адски, адски сладко! Браво smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 06, 2014, 09:11:38 »

  Хаха, благодаря ви  smile
   Offtopic когато сервирам масата обичам да си тананикам това https://www.youtube.com/watch?v=afzmwAKUppU&feature=kp
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 06, 2014, 10:20:03 »

Нашите халти също са готови  yahoo На живо са още по-красиви и съм много щастлива. Тази на милото е още по-хубава и от моята, защото при него поради това, че е по-голяма, шарките са по-едри и е разкошна! Ние си гравирахме имената и датата. Още малко и довършвам кутийката за тях и са готови да чакат големия ден smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 06, 2014, 17:36:00 »

Обадиха ми се. Готови са халките. Нямам търпение. Утре след 10 ще ходим да ги вземем. Ще ги снимам, като ги взема smile
Активен
eliT
Любопитен
*
Публикации: 25


Булка през септември


« Отговор #312 -: юни 06, 2014, 23:52:25 »

Аз искам нашите халки да бъдат бяло злато, като модел - нещо подобно http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=39152 girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 07, 2014, 12:40:48 »

Eто ги нашите. Разкошни са, много си ги харесваме. По същество са си класически халки. 14 карата, неговият е размер 63, дебелина 5мм. Моят е 50 размер и 4,5 мм. Щяхме да ги гравираме, но човекът, който гравира, си бил счупил ръката, та по-нататък smile
Активен
venelinapeeva
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #314 -: юни 08, 2014, 10:41:36 »

Колко време е нужно за направата на халките, по принцип? Колко се чака?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines