Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:03:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 148550 пъти)
 
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 22, 2013, 10:58:09 »

И аз да се похваля поръчхме халките в събота и ни казаха че на 29.07 ще са готови, като гравировката е безплатна и решихме да грамиваме имената и датата, като съответно моето име на неговата халка и обратно.
 Нямам търпение да си ги получим  yahoo
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #31 -: юли 22, 2013, 18:15:03 »

Аз най- накрая свалих снимките на компютъра... Та, това са нашите гравирани халки  heart


* DSC02556.JPG (65.25 KB, 519x389 - видяно 426 пъти.)
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #32 -: август 01, 2013, 22:28:00 »

Момичета има ли някоя от вас,която да е със сватбени сребърни халки.Бях чула поверие,че носели нещастие за брака.Не че вярвам в такива поверия,ама в последно време съм заприличала на майка орлица -  ужас  tease
Питам понеже нещо 500 лв,определено няма да ни стигнат за халки бяло злато.А и двамата с мм не носим злато,честно казано го ненавиждам.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 02, 2013, 04:32:13 »

Не съм чувала лошо поверие за сребърните халки. Ако не обръщаш внимание на такива суеверия, няма да те застигнат. Wink Даже ако по принцип носите сребро халките ще ви се връзват с другите бижута. А ако искате може за някоя годишнина да си направите нови от бяло злато. smile   
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #34 -: август 02, 2013, 07:02:31 »

И аз не съм чувала за поверия, но ако продължаваш да питаш, 100% някоя роднина ще излезе с поверие  crazy При мен почнаха, но отстъпих само отначало, после казах стига вече  girl_impossible
Нямате ли да претопите злато? Но ако сте си решили, изберете по- лъскави и пак ще изглеждат като златни smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2013, 07:24:46 »

ММ каза,че ще си носи халаката. Но за себе си не съм сигурна, понеже не обичам пръстестени на ръцете и сме купили стоманени халки. Ако си ги носим имаме си злато по принцип ще си направим. Не съм чувала сребърните халки да са на лош късмет.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 02, 2013, 10:41:03 »

Моята е сребърна. И аз не бях сигурна дали ще е нося и за това си избрах този по-евтин вариант. Пък и ми харесва, защото не толкова лъскава като златото.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 02, 2013, 11:13:39 »

 danceg И аз тук smile
Избрахме халките- изчистени -бяло злато. Тръгнах с идеята, че искам да са с улей и двуцветни, но моят човек искаше неговата да е абсолютно изчистена...На всичко друго казваше кич nea мъже  nea  ПОнеже имам по- тънки пръсти, ми стояха добре само по-тесни пръстени и само изчистените... та така...
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #38 -: август 02, 2013, 13:06:01 »

То при нас малко история с тези халки.Та на кратко заедно сме от 6 години,и съответно още на първата си взехме халки сребърни много хубави и двамата си ги носихме.Обаче аз съм голям акъл  tease,предупредих всички гости да си свалят всички бижута,когато отиват на плаж,ама аз защо да си сваля халката и останах без нея. Oh my ...
от тогава вече 2 години не нося пръстени.(извинете малко се отклоних)
Та за халките - имам два варианта
1 да си вземем за 150 лв - сребърни ,красиви халки и да си гравираме,като спестя от бюджет.Пък примерно на 10 годишнина ,когато правим църковен да си купим бяло злато
2 да дам сега 600 лв - дори не знам дали ще стигнат -да са от бяло злато,ама определено няма да са това което искам.
Ама все ми е в главата,че нали правим сватба - халки златни.На мм му е все едно,само да не е жълто злато,че да го видя с халка никога smile
Сори за дългия пост
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 02, 2013, 19:54:56 »

Според мен паладият е страхотен вариант за хората, които не държат на злато. За разлика от среброто, той е по-твърд, не се надрасква и не потъмнява. От семейството на платината е, но е по-евтин и по-лек. Хипоалергичен метал е и за разлика от бялото злато няма опастност да пожълтее и изобщо е един много добър вариант.
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 03, 2013, 22:27:47 »

здравейте и ние днес си поръчахме халките след около 2 седмици ще са готови :)нямам търпение да си ги вземем
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 03, 2013, 23:41:34 »

Otiroz, според мен не би трябвало да има кой знае какво значение от какъв метал са направени халките , а по-скоро идеята в тях е самата им символика.Не се задълбочавай прекалено много , за да не се вкарваш излишно във филм и за да може изборът ви да е по-лесен.Няма смисъл да даваш повече пари в нещо , в което не си сигурна ,че ще ти харесва и ще го носиш с желание ,по -удачен ми се струва 1 вариант. И на мен тези халки и прическата са двете неща ,за които имам най-големи главоболия. За всичко друго по подготовката съм наясно какво искам.Но съм си казала ,че другата седмица вече трябва да изберем и поръчаме халките.Стискайте палци да си изберем и ние , иска ми се като я сложа на ръката ми да си кажа "Тя е " ,за сега пробването им беше  безуспешно .
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 06, 2013, 08:44:46 »

Халките са ни готови  yahoo yahoo yahoo yahoo
Звъннаха ми още в петък вечер, снощи отидохме да ги премерим. Станали са страхотни! Оставихме ги да ги гравират и днес ще мина да ги взема.
Милото е супер ентусиазиран, в магазина като я сложи и само си я гледа и се радвам. По едно време му казах "Нали знаеш, че сега трябва да я дадеш на момичето, за да ги гравират?"  funnytooth
Като си тръгнахме ми каза "Вече нямам търпение да си сложа халката и да не я махам никога!"
Аз бях:   heart twohearts  cray
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 06, 2013, 09:30:41 »

Здравейте, нашите вече са готови и сме супер щастливи. Като пипна кутийката и ми се разтреперват ръцете, а като го сложа да го видя как стои на пръста още повече smile
колко ви излезнаха с изработката всичко
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 06, 2013, 18:02:34 »

Ето един линк -полезен според мен - за определяне на размерите на пръстените.
http://www.nakit.bg/iframe.php?height=400&width=530
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines