Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:39:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 148522 пъти)
 
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #240 -: март 14, 2014, 17:50:49 »

Днес от Ел Градо пак ме разочароваха. В неделя си оставих годежния пръстен да го стеснят малко (от 52 на 50) и днес трябваше да е готов. Чаках цяла седмица, отивам, дадоха ми го, тръгвам си аз и почвам да психясвам .... абе тоя пръстен пак ми е широк  huhhuh.gif Направо реших, че вече откачам  pullpigtails Викам сега ако се върна, ще ме помислят за луда, но срам не срам се върнах. Казвам "Извинете, може ли да проверим пръстена, който си взех току що кой размер е" - тя мери - 52-ри. - "Ама аз 52-ри го оставих?!" И се показва момчето, при което го оставих и казва "ей, вярно, ама вие като го оставяхте нали говорихме кой размер е и на кой размер трябва да го направим и аз съм записал кой размер е бил..." И аз стоя и го гледам...."Нали няма да чакам още седмица?!".... Иначе поне съм доволна, занесе го момчето лично веднага и след час ми го върнаха стеснен.  girl_wink По принцип няма проблем, момчето доста се притесни, даже трябваше да го успокоя, то реши, че ще му се карам.  laugh  Случва се да направиш грешка, но за магазин, където грама на златото е почти 100 лв, трябва да внимават повече.  girl_wink

Извод - определено няма да си поръчаме халките от там  blum
Активен
mar1ah
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 18, 2014, 07:20:22 »

Тази събота и ние най-после поръчахме халките. Първоначално мислех да отидем на място в гр. Раковски, но се отказах. Наистина цените им в каталога им са сравнително ниски, което немога да си обясня на какво се дължи.. В крайна сметка поръчахме от Анели Голд на ул. "Отец Паисий" в Пловдив. От там е и годежния ми пръстен. Цената на грам: 53лв. А ето и снимка на самия модел  smile smile


* halki.jpg (8 KB, 147x173 - видяно 2308 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 18, 2014, 07:42:34 »

 Момичета, можете ли да ме ориентирате къде да си гравираме брачните халки? Останала съм с впечатлението ,че понякога се справят да гравират хубаво,а друг път не, затова си търся препоръка  smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 18, 2014, 09:54:14 »

Тази събота и ние най-после поръчахме халките. Първоначално мислех да отидем на място в гр. Раковски, но се отказах. Наистина цените им в каталога им са сравнително ниски, което немога да си обясня на какво се дължи.. В крайна сметка поръчахме от Анели Голд на ул. "Отец Паисий" в Пловдив. От там е и годежния ми пръстен. Цената на грам: 53лв. А ето и снимка на самия модел  smile smile

Надявам се и моята халка да е от там. Годежният ми пръстен е техех- цена и визия са идеални...Даже имаха някакви отстъпки
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 18, 2014, 21:49:22 »

нашите халки са от Сара трейд ,днес си ги взехме и честно казано очаквахме повече,но това е положението  nea
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 19, 2014, 09:37:31 »

Ще кажеш как се държат после. Противоречивите мнения за фирмата ме спират да поръчам от там, а моделите им са страшно красиви.
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 21, 2014, 20:29:02 »

Нашите халки също са от Сара Трейд. Взехме ги още есента и цената беше доста по-добра от останалите места, дадохме наше злато и не сме доплащали нищо. Халките ни излезнаха около 12 грама. Моделът е този   На живо изглеждат по-добре  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 22, 2014, 08:39:52 »

Jully, не се и съмнявам, че изглеждат супер. Мен ме притеснява, че с носенето идват проблемите. Вчера за още един такъв случай чух и то от близка. Дано да нямате проблеми, но на мен не ми се ще да рискувам.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 22, 2014, 14:09:06 »

нашите са класически халки и наистина цената на златото е най-изгодна там само че се разбрахме да ги направят 10 гр общо ,а са ги направили 7,70 гр ,а и гравирането ми изглежда грозно... добре че няма да го гледам надписа всеки ден
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 22, 2014, 16:30:37 »

А колко е грамът там?
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 22, 2014, 16:40:11 »

ами около 54 лв ни го продадоха ама с точност не помня ,златото го изкупуват на 33 лв
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 22, 2014, 16:41:45 »

Ясно smile Мерси.
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 23, 2014, 09:58:14 »

На нас ни хареса как ни гравираха халките, изработката също. Дано да нямаме проблем по-натам с тях.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 26, 2014, 17:46:23 »

Ех, записвам се и аз в тази тема, макар че скоро няма да обикалям за халки, че ми се струва мнооого рано (до сватбата има поне година)  Girl_hide
А аз да попитам- имате ли наблюдения за изделията на Панов голд - Пловдив? Изглеждат ми мноого обещаващи моделите..
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #254 -: март 27, 2014, 08:49:19 »

Здравейте ! Сара Трейд само в Раковски явно има. Та искам да питам как става пробването в други градове. Другите булки, които са си купили от там халки са ходили на място.. а хич не ми се пътува и за халки толкова надалеко.. / не ми понася пътя, не че пътя е много /
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines