Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:55:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на macito 13.07.2013  (Прочетена 39224 пъти)
 
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #30 -: юли 03, 2013, 20:47:44 »

така, от заплануваните задачки останаха само разрешението за спиране на колата пред Ритуалната и виното. Но поне се видяхме с ди джея и уговорихме подробностите...Сега съм в очакване на утрешния ден smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 03, 2013, 21:00:46 »

Macito една идея, която ще използвам само за пред нас, че свекърва ми вече е купила сладките за след ритуалната. Бонбоните рафаело - не са шоколадови, облечени са си в отделна опаковка и са бели  tease
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #32 -: юли 03, 2013, 21:21:56 »

ами да! тези бонбони ги бях забравила, а са толкова добра идея. Ама и аз ще взема само за нас, че в Ритуална май клоня да нямам...
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 04, 2013, 08:47:34 »

Честита темичка Macito  give_rose Много хубава прическа  Wink Всичко минава за един миг, така че се наслаждавай  Sunshine Пожелвам ти една слънчева сватба  weddingday
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #34 -: юли 04, 2013, 14:06:51 »

Момичета и аз да се отчета за днес...Май никаква няма да я свърша, освен че си запазих час за маникюр и педикюр другия четвъртък. Утре сутрин взимаме виното и така...
Да ви се оплача - двама от най- желаните ми гости няма да дойдат sad Мъчно ми е, защото доста от моята страна отпаднаха, а така си ги исках sad(( Отделно, целите ми ръце са в някакви мехури и аз не знам от какво са. Започвам да се тревожа...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 04, 2013, 15:49:18 »

Спокойно, Маци smile Всичко ще бъде наред....и мехурите ти ще ти минат и сватбата ще бъде страхотна!  Girl_hide Що се отнася до желаните гости, които нямат възможност да присъстват - за съжаление винаги има такива  pardon И аз от това се притеснявам  sad Имаме едни мнооого добри приятели, които обаче може и да не дойдат защото на мацката термина й е няколко дена след сватбата ни и .....може и да роди на самата дата  Wink Важното е, че желание има -възможност няма  pardon
Мисли само положително Wink Не се шашкай и ще видиш, че всички много ще се забавлявате danceg
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 04, 2013, 17:31:28 »

Macito мажи ръцете с крем здраве, дано да не е нещо сериозно и да се оправят бързо  good
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #37 -: юли 04, 2013, 21:30:56 »

Казаха ми, че подават някакъв гел, подобен на течен азот, но ме е страх да пробвам преди сватбата. Ще си действам с крем здраве, че е изпитано...да не стане сеир smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 04, 2013, 21:48:22 »

Аз бих ти предложила да си вземеш крем здраве с лека формула или бочко. Доста по-лесно попиват и пак действат бързо.
Успех!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #39 -: юли 04, 2013, 21:52:04 »

аз бих ти предложила да сложиш паста за зъби. убедена съм че ще ги изуши за нула време  girl_wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 04, 2013, 22:14:13 »

Има един крем на Хималая-Антисептичен с алое, помага за всякакви кожни раздразнения и изгаряния. Кремчето е вълшебно  good и на мен ми излиза нещо като водни мехурчета по пръстите и само с това се оправят, струва 2 лв. пробвай smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #41 -: юли 05, 2013, 07:10:53 »

Ехеее, ето това е то - да си имаш приятелки smile
Пия кафето и с кумът ми отиваме за виното. После може би ще си запазя час за боядисване на коса, кола маска и т.н. И продължаваме да се лутаме как да подредим гостите по масите....smile
Сега обаче, момичета, защо ми се прииска да съм с пусната коса на сватбата... От януари месец я пускам, не съм я подстригвала, какви ли не маски й правих  и тя действително много порасна. Мисля го още smile
Хубав ден на всички - ще пиша довечера!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #42 -: юли 05, 2013, 07:15:38 »

А как можах да забравя най-важното от вчера. Имам си вече обици!!! Перли, висящи, с малки камъчета помежду тях. Mucka<3, разгледах в Бургас и си харесах в един магазин, защото исках и да ги пробвам smile
Целувкиии!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #43 -: юли 05, 2013, 07:50:15 »

macito да ти препиша как ние ги подреждахме по масите :

"Идея как най-лесно да разпределите хората по масите: принтирахме  им имената, на един голям картон нарисувахме схемата на масите, разделихме имената по компании и ги закачахме по масите с едни пинчета, отне ни 15 мин и бяхме много доволни как ги разпределихме !"

супер бързо става и имаш добра видимост кой къде ще седи и в коя компания ще му е добре  girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 05, 2013, 07:53:12 »

аз за нареждането на масите използвах екселска таблика. написах номерата на масите и колко хора могат да съберат. отстрани бях пренесла списъка с гостите. много бързо ги наредих. скъпия размести само две двойки, че не бях съобразила, че не се понасят  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines