Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:24:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на macito 13.07.2013  (Прочетена 38836 пъти)
 
mariola85
Гост
« -: юни 29, 2013, 10:55:35 »

macito Ето и твоята сватбена темичка, да ни радваш и да ни раскзваш как протича твоята подготовка за сватбения ден ! Честити финални метри lol)  give_rose


* etsy-wedding-registry.jpg (41.33 KB, 600x450 - видяно 243 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #1 -: юни 29, 2013, 11:56:53 »

Честита темичка. Много емоционални последни 2 седмици от подготовката ти пожелавам!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #2 -: юни 29, 2013, 15:40:21 »

Ехееее, момичета, страхотни сте!!!
mariola85, много ти благодаря за вниманието!  Bravo  Щастлива съм да си имам темичка! И с удоволствие ще разказвам за всеки ден от тези две седмици...Обратното броене започна  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 29, 2013, 17:36:31 »

Честита темичка! Малко ти остава още до заветния ден! Пожелавам ти прекрасни последни дни на подготовка!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #4 -: юни 29, 2013, 17:45:41 »

Благодаря lol))))))))
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 29, 2013, 18:30:14 »

Маци, честита темичка  danceg Много усмивки през оставащите дни и една незабравима прекрасна сватба  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 29, 2013, 18:38:11 »

Разкажи ни за това как стигнахте до тук? Как върви подготовката, до къде сте?
Много обичам тези предсватбени вълнения  heart
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 29, 2013, 19:01:33 »

мацито,честита темичка и от мен,с теб сме на една дата,ще следя с интерес твоята подготовка
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #8 -: юни 30, 2013, 09:05:53 »

Честита тема и от мен! Лека подготовка! smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #9 -: юни 30, 2013, 10:17:01 »

Честита сватбена темичка give_rose Пожелавам ти да я изпълниш само с положителни разкази около подготовката и на финала една страхотна сватба weddingday
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #10 -: юни 30, 2013, 10:29:05 »

Благодаря Ви още веднъж, момичета!!!!
Как стигнахме до тук ли? Ето как:
С моя приятел сме от седем години заедно. Миналата година на моя РД той ми подари годежен пръстен, което беше невероятна изненада за мен. Решихме да нямаме сватба, защото и без това се обичаме и може и без подпис. Но в началото на тази година реших, че някой ден ще съжалявам за "голямата бяла рокля", за емоциите, за празненството и всички усмивки около себе си. И така - казахме на родителите си, на приятелите си за решението си и се започна всичко.
Запазихме ресторант /от Бургас сме/, фотограф, видеооператор, Ди джей. Започнах да гледам за Агенция за украсата. Избрах си агенция, избрах си и тема - Злато. Благодарение на една съфорумка /hope4everton - благодаря ти!/ направих електронни покани, които изумиха света smile За родители и кумове направих хартиени, които се харесаха доста добре. От там нататък започнах да мисля за дреболийките - намерих си грим, фризьор. Ходих на пробен грим, предстои ми прическа.
Купих си обувките /два чифта - високи и пантофки/, булото, но така и нямах рокля. От малка искам един определен модел и колкото и да пробвах, това беше роклята. Реших да си я шия - ходих на една проба, а тази седмица трябва да си я взема. /ще пиша после/. Облякохме и младоженеца. Родителите са готови. За малките шаферки вече Ви се оплаках не веднъж. За моминското парти, Ви писах.  Писах и за това, че моите приятелки са се наговорили да са в златно, за да ме изненадат. Отделно, приятелите ми - момчета, също ще в златни вратовръзки - как да не съм щастлива, че правят това за мен...
Така, взехме си халките /отново да благодаря на съфорумка - InLoveGirl/! Започнах да гледам за дреболийки - свързах се с едно момиче от Пловдив, което ми направи всичко - кошнички, късмети - мн, мн добра. За момичетата /приятелките/ взех еднакви гривнички/ и така.... Бутилките за ракия наша приятелка ни ги рисува ръчно, а виното искам да е в кани.
Сега си търся бижута, трябва да уточним украсата, тортата, да взема роклята, да купим мезета, ядки, вино, ракия, да реша дали ще имам тейбълкартички и да подредим масите и да оправим менюто. Последните мисля, че ще са ни най-трудната задача. Трябва да се боядисам, да оправя маникюра, прическата. Направихме медицинските, но остана да вземем разрешение за колата за спиране пред Ритуална. Остана и да измисля сценарий за идването у дома и ...честно вече ми идва да се гръмна.  diablo Колкото и да се вълнувам, толкова се и притеснявам...
И така момичета. Доста емоции, доста вълнения и не искам да съм тривиална, НО вие много ми помогнахте! Надявам се и аз да съм била поне малко полезна за Вас! Обещавам, когато мога да Ви разкажа какво съм свършила от заплануваното smile
Междувременно моята най-добра приятелка /на която аз съм кума/ обеща да дойде няколко дни преди сватбата при мен, за да е изцяло при мен и да ме крепи и помага!
Искам да благодаря и на създателите на този форум, защото ни помогнаха да се срещнем и да се подкрепяме всички - момичета с еднакви трепети, еднаква радост и понякога жал smile
Хубав ден на всички и до скоро!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: юни 30, 2013, 10:40:49 »

абе маци ти си почти готова, сега остават последните детайли и ето го къде е твоя ден ще дойде.

аз също не исках голяма сватба само подпис но мъжа ми ме убеди че някой ден ще съжелявам и ще го обвинявам него че не е бил убедителен, но сега като гледам снимките виждам че си заслужават всичките нерви smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #12 -: юни 30, 2013, 13:54:44 »

Дано и аз го кажа след това, тъй като към момента не съм сигурна smile само живот и здраве да има, другото мисля, че все трябва да се нареди smile
А, забравих да ви кажа, че си уредих и танцьорите с пилето и тортата. И тях си ги избрах сама smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 30, 2013, 15:16:48 »

Браво, Маци  Bravo Ти наистина си почти готова smile Ще споделиш ли кой ще ти прави прическата и грима?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #14 -: юни 30, 2013, 15:24:35 »

Разбира се, че ще споделя smile Гримът ми ще е при Даниела Динкова, а прическата Снежи от SG Nail Bar
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines