Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:47:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятна седмица 24.06.2013-30.06.2013  (Прочетена 37429 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #90 -: юни 29, 2013, 10:12:09 »

Добро утро на всички !

аз нещо много късно се събудих днес , тия протести снощи много ме изтощиха бях с неудобни обувки, но извървях целия маршрут и ми беше много вълнуващо smile

scilla моята фризьорка е в бели брези и ако искаш мога горееещо да ти я препоръчам. аз хода при нея всеки месец защото косата ми цялата бяла и трябва на 3-4 седмици да се боядисвам. една колежка ми я препоръча миналата година. аз бях с черна коса свали ми цвета на косата и ми я направи кафява. много останах доволна от нея. много е мила готина и вече сме много добри приятелки. много ми е приятно да си лафим с нея като отида, чувствам се много приятно и мисля че това много важно за фризьор да се чувстваш удобно като отидеш ( абе като вкъщи ми е там  blum) тя ми прави и сватбената прическа.

а за външни лидери наемането не ми говори. аз зимата исках да наема външен Тим Лидер, е няма такива хора, некомпетенти а с вииисоки изисквания ( един имаше опит 4 месеца на лидерска позиция и искаше нето 2400 евроооо Oh my ...)

_Ezra_  нашата фирма е от популярните "кол центрове". аз там работя вече 5 години и ми беше първата работа, и за момента се чувствам много удобно. сигурно съм от малкото хора които си обичат работата smile  blush

айде лек и прекрасен ден на всички, аз ще се заемам с домакински задължения че в нас е като бомба да е паднало smile

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #91 -: юни 29, 2013, 18:07:01 »

Xa, супер си, Мариолка! Аз вече получих една препоръка от Пандичката за фризьорка в района на Пирогов, но приемам още оферти. Бели Брези ми е достатъчно близо smile

Относно протестирането... аз съм много нещастна, че тези дни като се разболях и времето е кофти и не мога да ходя, ах одих 13 дни подред без да пропусна... днес се бях настроила да ходя и то взе че заваля точно като трябваше да се излиза и мъжът ми отиде без мен  cray

Alleksia, а ти къде всъщност живееш, аз за съжаление не знам? smile На мен също не винаги ми е приятно да си "бъбря" с фризьорки/маникюристки/козметички и т.н. искам просто релакс, но те това не винаги го разбират, те се стараят уж клиентът да е доволен и в старанието си понякога прекаляват. Така например бях отишла на масаж преди 2-3 седмици в едно спа студио до офиса и масажистът не млъкна през целия час дори за 1минута... и накрая ми се извини, но каква файда... аз отидох на масаж да се отпусна, да си отпочина, а то какво... а на мен ми е неудобно да му кажа "може ли да спреш даг овориш, че искам да се насладя на масажа и да се отпусна?"  nea

Мариолка, аз също съм от тези, които си обичат работата... това е рядко щастие. Да не презираш, че утре е понеделник, защото си на работа, а напротив да е просто поредния хубав ден  good Съвпаденията между мен и теб стават все повече Wink Поредното, което съдейки по nickname ти тук е, че и двете сме набор 85  Girl_hide

Аз също посвърших малко домакинска работа днес, но никога не е достатъчно...
А планове за уикенда - утре вечер сме на постановка в зала 1 на НДК "Вражалец" smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 29, 2013, 18:36:43 »

Ох, момичета извинявам се, че ви прекъсвам сладкия и хубав разговор, но се чудя какво да правя.
Днеска кумата ни има имен ден, но вместо да празнуваме, те от сутринта се изпокарали с кума, тя го насинила жестоко, изпаднала в някакви нервни кризи. Той се обажда на мм и му казва трябва да ми помогнеш за нещо спешно идвам да те взема и ние си мислим, че нещо ще пренасят или майсторят. А той идва с бебето (утре става на 40 дни малката сладурка). Елате с мен да гледате детето, аз да си извадя медицинско. Отидохме, те двамата ходят по лекари, а аз стоя с бебешора в колата и така тъжно ми става за нея, още е толкова мъничка, а родителите й ще се разделят.  cray
В общи линии е това! Явно не на всички е писано да са заедно, вече толкова пъти мъжа ми ги сдобрява, ама този път май връщане няма!
Оплаках ви се! И само да кажа Свекърва, беше права, когато преди няколко месеца ми каза, че няма да ги бъде и детето няма да накара девойката да се стегне!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #93 -: юни 29, 2013, 22:35:46 »

ratatui, много съжалявам за случилото се sad Бих казала дано се съберат, но не знам кое е по-добре за тях, затова ще кажа, дано се случи това, което е най-добре за тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #94 -: юни 30, 2013, 08:40:04 »

Добро прохладно утро!
ratatui, то не бях само аз със съмнения, че нещата ще се оправят....за съжаление. По принцип,  едва забележимите пукнатини в двойката стават дълбоки и видими след появата на дете и са нужни усилия за да се преодолеят. Но когато става въпрос за насилие, нещата излизат от контрол blush. Детето нито ще е първото, нито последното на разведени родители. Дано всеки от тях има късмет и втори шанс с нова връзка. Представям си как страдате и вие, и родителите им....
Мен ме е налегнал страхотен мързел, придружен със страхотен апетит. Къщата е на "вили и мотовили", котката се скубе и се мотаят сиви космаци, но не ми пука. Хихихи, така е, като съм без мъж, когото да организирам Wink. Още малко, вторник идва.


* Kati_n.jpg (43.71 KB, 960x636 - видяно 265 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 30, 2013, 08:56:11 »

привет!
аз не съм ранобудна по желание, а заради работата  blum
рататуи, неприятна ситуация... не знам какво да кажа
свекърва, как ми домъчня за твоето коте, я пусни снимки на косматчо  heart
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #96 -: юни 30, 2013, 10:51:56 »

Здравейте и от мен!Докато се наканя да пиша и то станало обяд pardon
Рататуй ,наистина ситуацията ,в която са изпаднали вашите кумове не е никак приятна,но пък си мисля ,че по-добре разделени и щастливи,от колкото заедно и постоянно да са си изнервени един на друг и да имат всекидневни скандали pardon Смятам ,че и за детето ще е по-добре да живее сред щастливи родители,макар и отделно,от колкото да става свидетел на дразгите им.Това рано или късно би довело до разклащане и на неговата психика nea Така ,че погледнете и от хубавата страна на нещата и ще видите ,че в случая плюсовете ще са повече...и все пак стискам палци всичко да се подреди по най-добрия възможен начин и за двете страни Clover
Езра,много се радвам ,че с майка ти всичко е наред yahoo Нека само хубави новини да се чуват вече ,за да виждаме и ние повече усмихнати лица smile
Свекърва,аз до скоро имах твоя проблем с космите...моето куче оставяше следа ,където и да иде  beating Направо в един момент ми се привиждаха косми. pardon Тъкмо като изчистя и след 5 мин. пак забелязвах някой и друг косъм,а аз толкова много ги мразя nea ,но добре ,че вече всичко е под контрол и нещата се нормализираха good
На всички споменати и неспоменати пожелавам един страхотен и зареждащ уикенд! give_rose
« Последна редакция: юни 30, 2013, 10:55:41 от Mulan » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #97 -: юни 30, 2013, 11:21:04 »

Добро утро!

Е, свекърва, ти нямаш сърце, как сега ги пусна тия ми ти торти blum Аз чакам закуската да се изпече и се облизвам като коте.
На мен днес май ще ми е ден за чистене, гледам да не ми се събира голямо чистене, но в неделя винаги ме хваща неизменното пране и гладене.
Вчера успях да забърша една дантелена блузка от разпродажбите, мъжо се уреди с две, ама не дантелени blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #98 -: юни 30, 2013, 11:25:21 »

_Ezra_, ето ти я, как прави бели. Намърда се в кошницата за късмети, бях я извадила за една съседка. Голям, космест късмет Wink!
Alleksia, аз ще ходя до Кауфланд и ще си изпитвам волята да не купя нещо такова  NO


* PC151036.JPG (22 KB, 240x320 - видяно 2530 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 30, 2013, 14:21:59 »

свекърва, мерси за снимката, котето е супер сладък късметчо и ми иде да го изям!
ето и от мен малко снимки на котето на село, няколко на цветята от село и хортензии от вилата ни  smile

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2345/48273062011739876741372593020INmRxJvvdfwHN4UwNSww.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2515/1982458010726753801372592919LUFikFfYEbL5xAWbUReq.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1772/26873180120332989141372592928ibYWRMKVkhq0S33pdsti.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1733/169907831320194589721372592984AUuGx5t5Lcooc8XkubOf.JPG

Аз тая неделя се занивам с учене, но хич не ми се прави това... нещо ми е смотляво настроението, но ще се опитам да се оправя (ядосвам се на работа ...)

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 30, 2013, 15:10:41 »

ехааа, докато ме няма бая теми сте засегнали. аз ви качвам снимка от прекрасното време което улучихме на Боровец:
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #101 -: юни 30, 2013, 16:20:01 »

Ох, изгледът май е също толкова прекрасен! Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 30, 2013, 16:37:29 »

Ох, изгледът май е също толкова прекрасен! Wink
пълен комерс, чак енергията на планината не я усетих и за секунда. тр да се качи човек горе над последната станция на лифта, за да се оттърси от този маркетинг вид.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 30, 2013, 16:46:27 »

Ах, Еми колко е хубаво!
Аз да си дам рапорта от днес, понеже днес беше погачата на бебешока на кумувете. Уж за сега вървят към затопляне на отношенията. Днеска тя беше като натровена с гъби, няколко пъти се изрепчи на свекърва си. Мен в началото ме гледаше малко, все едно аз съм виновна, че вчера бащата си взел детето и ни помоли да я гледаме.
После се пооправи и ми показа даже с какви сладурски дрешки ще е бебо на сватбата.
Майка ми и тя взе да се притеснява и ми вика накрая тя да не направи някой скандал преди сватбата (защото тя винаги се оправдава, че нещо й е изнервено- дипломна разбота, бременност, след това от раждането, сега заради имения ден и погачата), та майка ми се чуди да не направи скандал преди сватбата, все пак те имат голяма роля и да не останем без кумуве в последния момент. Защото ние нямаме и голям избор, а и кой ще се съгласи да стане кум последните 2 дни примерно.
Оплаках ви се! Натоварих ви с моите глупости, за което се извинявам!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #104 -: юни 30, 2013, 16:55:14 »

ratatui, изобщо, ама изобщо не се притеснявай за кумовете! Ако са те - добре, ако не- все ще намерите някоя двойка за свидетели. При моя син така се случи, че на подписването имаха случайни свидетели, на изнесената церемония бяха други, а на църковния брак - трети. За всеки случай имай резервен вариант за кръстени мъж и жена, пък каквото стане good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines