Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 20:05:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятна седмица 24.06.2013-30.06.2013  (Прочетена 37454 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: юни 28, 2013, 14:21:05 »

m0onlight, много си ми далече, иначе и аз си търся компания и то чак до вторник. Хихи, изпратих си мъжа в командировка ...в Южна Корея. Поръчах да ми донесе в куфара малка корейка за снаха /на малкия син/, че били много пъргави Wink и работни, пък мен ме домързява нещо.
На всички четящи и гледащи сериали се възхищавам good, защото аз нещо не смогвам да се организирам да върша толкова работа. Опитах се да чета във влак, но съм любопитна, кой влиза, кой излиза, кой какво говори, кой какво носи, че не отметнах и една страница. Пък и си признавам, че не мога да върша няколко неща едновременно, какво остава две книги да чета  blush. И не е от възрастта, като млада също не можех. Та аз като слушам песен, първо я схващам като мелодия и чак после се заслушвам в текста. crazy На тези, които са харесали "За хората и мишките" препоръчвам една от ранните поредици на Стайнбек "Тортила Флет", "Благодатният четвъртък" и "Улица Консервна". Много леко написани, с чувство за хумор и дълбоко познаване на човешките взаимоотношения. За чик литература съм малко стара, но ми стига "Отнесени от вихъра" Wink /без продълженията/. По препоръки на Киви четох Беки-то, гледам и Съпругите и Сексът, но съм леко разочарована от последните епизоди.
Хайде, ще играем ли танца на петъка?  cleopatra
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 28, 2013, 14:49:49 »

Благодаря от сърце-резлутатите са добри, няма нищо  yahoo heart Боже Господи, благодаря ти от цялото си сърце!!!

благодаря ви много!!! супер сте от към стиснати палчета  heart Скенера след направената химиотерапия показва, че е ЗДРАВА !!!

за вас


Аз все още не съм започнала редовни смени на Златните, бях само 2 дни миналия месец, сега все още съм си на старото място, малко се измарям и като знам че и утре съм 12ч и ми иде да си лежа цял ден... От др. месец вече ще съм на новото място  smile дано всичко е наред, пък все ще мине...

На работа е екшън, че имаме почиващи и ние работим и за тях;

Сега си пускам музика и ще пиша латински  chee witch

почерпка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: юни 28, 2013, 14:55:11 »

Ей, чудесно! Езра, нямаш представа как се радвам! Хайде, дишай дълбоко и се готви за хубавите събития!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 28, 2013, 15:48:43 »

_Ezra_, Господ, все така добри новини да ви праща  give_rose Много се радвам за семейството ти!

m0onlight, и мен си ми далече иначе с теж винаги си бих правила компания.

Аз днес бях на фризьор и съм в много добро настроение. Ако и аз бях бизнес дама като шефката ми и аз щях да ходя всяка седмица  Makeup
Даже сготвих манджа на мъжа ми. (напоследък ми се ядат само пици и дюнери, а не него манджи, та реших да го зарадвам).

Ех, днес е хубав ден smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #79 -: юни 28, 2013, 16:02:42 »

Мариолка, направо ти завиждам за емоционалния момент с повишението на 6 души, напоследък такива хубави новини са рядкост и хората обикновено биват съкращавани/уволнявани - та много се радвам за вашата компания! Разкажи после как е минало smile

Езра, толкова се радвам! Слава Богу!  yahoo
Благодаря ти за обилната почерпка!

Аз тея последни два дни (вчера и днес) съм болнични, нещо много се преуморих през последните 2 седмици и не ми се отрази добре на имунната система. Та цял ден си чета книжки, почивам, поработвам малко от вкъщи - изобщо много приятно, но малко почнах да се чувствам като затворник.

Панди, как така толкова скоро си отново на фризьор - прическа ли си прави или се подстригва? А относно готвенето - поздравления, аз допреди да почнат протестите готвех доста често вкъщи, напоследък само бързи неща - спагети, омлети и т.н. Не ми остава време и сили... А каква манджа му сготви?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 28, 2013, 16:09:44 »

scilla, подстригах се малко, че от февруари не бях, за да ми поизрасте косата. И малко сешуар, че довечера ще излизаме. Ама без вафли, че ще е малко по-рок компанията. На края фризьорката май ме гледаше съжалително, че нямам вафли   blum

А манджата си е манджа - картофи, лук, чушки и малко пилешко в тенджерата.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 28, 2013, 16:22:38 »

Ейййй, миличка Езра, така се радвам!!! yahoo yahoo yahoo Чудесни новини!!! Да поздравиш майчето и й кажи, че е време да помисли за лятна заслужена почивка на море, планина - където й душа пожелае! Заслужава го! give_rose
Е, свекърва, колко пък да съм ти далеч - има-няма половин България път! Wink Понеже ти си повече време сама, предлагам ти да дойдеш при мен blum
Виж, Пандето наистина е по-далеч, но аз гости не отказвам Wink И аз искам всяка седмица на фризьор, даже всеки ден ако може Makeup Голям кеф е! danceg Представи си: ставаш сутрин и не ти пука как ти е косата - отиваш в салона и хоп прическа, докато си бъбрите приятно и пийвате кафенце Coffe Кой би отказал подобна глезотийка? girl_wink
Още малко и край на работната седмица dance
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #82 -: юни 28, 2013, 16:24:53 »

_Ezra_, чудесна новина! Поздравявам те  Bravo
Всички явно днес са много дейни! И мен ме беше хванала музата тези дни и съм наготвила манджи на мъжа ми. Той все мрънка, че няма течничко, а аз съм си злояда и винаги подбирам и ровя из чинията  pardon
Утре бях замислила да се боядисам, че доста време го отлагам. Обаче майка ми подхвърли идеята да ходим за обувки  heart После, защо съм имала цял шкаф само за мен. Върви обяснявай, че не съм виновна  blush
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #83 -: юни 28, 2013, 17:39:38 »

scilla, подстригах се малко, че от февруари не бях, за да ми поизрасте косата. И малко сешуар, че довечера ще излизаме. Ама без вафли, че ще е малко по-рок компанията. На края фризьорката май ме гледаше съжалително, че нямам вафли   blum

А манджата си е манджа - картофи, лук, чушки и малко пилешко в тенджерата.

Хаха, има си нужда наистина. Аз моята я подстригах последно преди сватбата (средата на април), вече ѝ е време... но след като се преместихме още не съм си намерила фризьор в района... трябва да си харесам някак си, но много ме е страх да опитвам... с моята коса...

А относно рок компанията и ние довечера ще сме в такава, но ние по принцип сме си доста рок-ориентирано семейство, та това не е нетипично  danceg Ще ходим на участието на една група, които са ни познати, добре поне че ни е на 10мин пеша от нас клубът  Bravo


Alichka, винаги е трудно да откажеш на оферта за обувки, предполагам всички тук ти съчувстваме  girl_wink
« Последна редакция: юни 28, 2013, 17:41:32 от scilla » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 28, 2013, 17:51:51 »

scilla, при мен нищо никога не е в района - аз съм в люлин, а днес ходих да се пострижа в младост 4 biggrin пандът ме мисли за луда, защото само от нас до метрото има 5-6 салона smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #85 -: юни 28, 2013, 17:55:28 »

Мариолка, направо ти завиждам за емоционалния момент с повишението на 6 души, напоследък такива хубави новини са рядкост и хората обикновено биват съкращавани/уволнявани - та много се радвам за вашата компания! Разкажи после как е минало smile


ох беше страхотно smile сега събрах целия екип и имаше викане аплодисменти smile е имаше и няколко тъжни лица които не получиха позициите но какво да се прави. толкова бяха щастливи всичките. повечето от тях нямат лидерски опит и ние тук в нашата компания предпочитаме да си повишаваме вътрешно и да си ги обучаваме ние докато не са създали навици които са вредни за нас понякога. От понеделник си имам  вече 6 малки помощника и ще мога да си работа вече спокойно smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #86 -: юни 28, 2013, 18:12:12 »

Хаха, Панди, убиваш ме просто от Люлин до Младост 4  Girl_hide Но да за фризьор мисля, че си заслужава... аз съм в района на ВМА, ако някой се сеща за добър фризьор наоколо или в центъра да предлага моля smile

Мариолка, много добра политика имате и много правилна бих казала! Друго си е да си обучаваш "свежи" кадри вътрешно, които все още нямат "вредни" навици или техен си подход на работа, който да не пасва на компанията. Наскоро провеждахме интервюта по няколко позиции и знам каква главоболие е това  shok Радвам се, че всичко все пак е минало така тържествено и позитивно, няма начин да няма разочаровани де в такива ситуации, но това е животът smile Честито на теб за помощниците! yahoo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 29, 2013, 05:52:53 »

Добро утро  give_rose

Рататуи , видях халките ви-мн са хубави  give_rose
мариола, мн хубав повод си имала  smile каква фирма сте?

поздрав за спящите
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #88 -: юни 29, 2013, 09:00:19 »

Добро утро с пожелания за слънчев и спокоен уикенд!


Езра, ти наистина си доста ранобудна!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #89 -: юни 29, 2013, 09:40:08 »

Добро утро!
След ужасен ден вчера, днес най-накрая мога да си почина.

Аз пък не обичам да ходя често на фризьор. Т.е. обичам, но никак не обичам да ме разпитват фризьорките, понякога искам просто да си почина. Имам 2 места, на които обичам да ходя, като съм в България и винаги оставам щастлива и доволна от посещението, тук ходенето на фризьор ми е малко противоречиво - тъкмо си намерих местенце, където ми правят прекрасна косата, и те взеха, че го затвориха sad

Мариола, пожелавам ти много да ти върви с новите прясно повишени и да имаш късмета още много пъти да повишаваш. Мисля, че повечето компании и по-големи работодатели предпочитат да повишават вътрешно и според мен това е логична стъпка.

Имате ли планове за уикенда? Аз мисля да си допия кафето, и да сляза до центъра да купя кафе и да поразгледам дали ще ме грабне нещо от разпродажбите smile

Хубав уикенд!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines