Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:25:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятна седмица 24.06.2013-30.06.2013  (Прочетена 37476 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #60 -: юни 27, 2013, 17:15:02 »

Хаха, дам, точно този ползвам и аз, но сега съм го зарязала smile Иначе относно Shameless - друг такъв сериал няма, аз също го следя (американската версия де, която е изкопирана от английската, но английската нещо не успя да ме грабне - актьорите не стават, а аз обожавам Emmy Rossum!!!Дори сватбената ми прическа беше вдъхновена от нейната любима прическа тъй като косите ни са много сходни Girl_hide) Отсносно Downton Abbey - не съм го гледала всъщност, само съм чувала за него. Може и да го пробвам smile Сега сме на Six Feet Under - тестов период както и New Girl (на средата на 1ви сезон стигнахме и много ни допада дотук).

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #61 -: юни 27, 2013, 17:18:30 »

Страхотно сайтче! И аз по едно време гледах няколко сериала едновременно и просто винаги си пазех последната гледана серия и следях имдб за нови серии Wink

Но това сайтче изглежда може да ми спести много време, особено сега след летния сезон, всички почват по различно време и се бъркам.

Относно книгите, аз си пътувам по поне 1 час на ден по метрото и Киндъла ми е супер спасение, така бързо минава времето, иначе ми писва ужасно. Обаче напоследък не ми е до сериозни книги - по принцип обичам Пратчет, но сега чета само чик лит и намерих някакви книжки, които не знам какво ще стане накрая, което е много нетипично и ги чета с голям ентусиазъм. Wink За романтичните души препоръчвам - The Longest Holiday (Paige Toon)

Мюзикъли обожавам и съм гледала супер много! smile Mamma Mia, Rock of Ages, The Phanton of the Opera ... всички са уникални!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 27, 2013, 17:25:24 »

Аз четох Сватбата на Беки Б в месеца между двете ми сватби smile

А сериалите - аз гледам по детските - Pretty Little Liars примерно, даже и тези от Disney Chanel - Good Luck, Charlie и подобни. Много любим ми е Glee, заради песните, даже имам playlist Glee Wink, така, че мерси за Nashville give_rose Тази година доста от сериалите ми свършиха или доста ми доскучаха (How I Met Your Mother примерно), но за сега Big Bang Theory все още много ми харесва smile

Аз си падам по ученически сериали, така че и Революция Z ми харесва smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Vivi20, Mamma Mia на изуст го знам smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #63 -: юни 27, 2013, 17:33:49 »

Glee Pretty Little Liars, тия двата гледах няколко сезона, обаче ми станаха много еднообразни. sad Тия които с години наред гледам с кеф са - Desperate Housewives (той свърши вече де), The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Two and a half men. Много други съм гледала, но не постоянно, а тези първите 2 си ги гледам сама, а другите два ги гледаме заедно с мм, той ме запали и двата, защото аз сама никога не бих започнала да гледам такъв тип сериал. Wink

О, гледам и Столичани в Повече, много ми е смешен и ме кефи! smile

Сега, след препоръките мисля да погледна и Downton Abbey, да видим! Иначе тук са луди по Game of Thrones i Dexter, аз и двата не ги понасям. Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #64 -: юни 27, 2013, 17:37:55 »

Ха, аз пък гледам толкова разнообразни сериали, че направо свят да му се завие на човек... като се почне от лигавите-гимназиални от сорта на Pretty Little Liars, 90210, The Vampire Diaries и се мине през психарски като Dexter, American Horror Story, The Walking Dead (въпреки, че той си е чиста драма), после минем през epic fantasy като Game of Thrones, исторически като Spartacus, криминално-военни като Homeland, White Collar, 24, комедийни - Modern Family, Friends, Shameless, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother (наистина го развалиха, но то след толкова много сезони...) и се стигне до смесен тип като Parenthood, Mad Men, Revenge и т.н. и т.н. Едва ли някога ще успея да изброя всички сериали, които съм гледала или гледам или ще гледам  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Ееее... хубава темичка сте подхванали smile Книжки! Сваляте ли си ги от някъде в оргинал на английски?

За малко да пропусна да отговоря и на този въпрос... мда, аз лично си ги свалям от нета или си ги купувам - различно smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Vivi20, как щях да пропусна и Desperate Housewives - жесток сериал, много смислен и качествен smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 27, 2013, 17:42:15 »

Гледам сериалчета обсъждате и не мога да не се включа и да не си кажа blum. До тук от изброените  The vampire diaries, desperate housewifes. А от не изброените и по-любимите ми, някой от които горещо препоръчвам са- Game of thrones, criminal minds, hannibal, sherlock /има 2 сезона по 3 епизода, по час и половина и е страхотен/. Ханибал също е супер як, но не е много за хора, които не обичат кървища и жестоки убийства.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #66 -: юни 27, 2013, 17:46:45 »

Гледам сериалчета обсъждате и не мога да не се включа и да не си кажа blum. До тук от изброените  The vampire diaries, desperate housewifes. А от не изброените и по-любимите ми, някой от които горещо препоръчвам са- Game of thrones, criminal minds, hannibal, sherlock /има 2 сезона по 3 епизода, по час и половина и е страхотен/. Ханибал също е супер як, но не е много за хора, които не обичат кървища и жестоки убийства.

Game of Thrones и аз го споменах  good Иначе на hannibal отдавна му се каня да го пробвам, но не му е дошло времето, а и е сравнително нов, има време  Girl_hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #67 -: юни 27, 2013, 18:47:52 »

Ха, аз пък гледам толкова разнообразни сериали, че направо свят да му се завие на човек... като се почне от лигавите-гимназиални от сорта на Pretty Little Liars, 90210, The Vampire Diaries и се мине през психарски като Dexter, American Horror Story, The Walking Dead (въпреки, че той си е чиста драма), после минем през epic fantasy като Game of Thrones, исторически като Spartacus, криминално-военни като Homeland, White Collar, 24, комедийни - Modern Family, Friends, Shameless, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother (наистина го развалиха, но то след толкова много сезони...) и се стигне до смесен тип като Parenthood, Mad Men, Revenge и т.н. и т.н. Едва ли някога ще успея да изброя всички сериали, които съм гледала или гледам или ще гледам  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

За малко да пропусна да отговоря и на този въпрос... мда, аз лично си ги свалям от нета или си ги купувам - различно smile



Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Vivi20, как щях да пропусна и Desperate Housewives - жесток сериал, много смислен и качествен smile


ooo scilla  па ти гледаш почти същите като моите. Modern Family е велик! нямам такъв сериал,а за The Walking Dead се кана вече от година и все на първия епизод ме хваща страх и не мога много е creepy. знам че е срамно но аз много си падам по американските Junk риалита, особено The Kardashians,  ей сега съм си свалила най-новия епизод  blush. А и ако искате много да се смеете гледайте My big fat American Gypsy wedding, e няма такъв кич! много ми е готино да гледам празноглави американци smile а за Downton Abbey няма да сбъркате, просто е уникален аз изгледах всичките сезони за 3 дни, като всеки епизод е 1 час. явно всички сме пристрастени към сериали ! Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #68 -: юни 27, 2013, 19:01:44 »

Мариолка, само така е на пръв поглед, по принцип е сериал предимно за взаимоотношенията между хората, а тея зомбита само първоначално са "страшни", после свикваш с тях и дори започваш да забелязваш как първоначално са много бързи, смъртоносни и т.н., а в последствие се забавят и не са чак толкова страшни, хаха... просто явно сценаристите наблягат на историята,а не толкова на самите зомбита, затова ми и харесва  good

А относно риалитата - аз гледам само музикални и танцувални - гледам American Idol, X-Factor US(UK), So You Think You Can Dance... дори в момента почна новия сезон и много му се кефя  danceg
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #69 -: юни 27, 2013, 19:59:02 »

Уха, вие ме разбихте, подхванали сте някои от любимите ми теми - книги и кино.
На кино обожавам да ходя, мога да живея в киното и да се изхранвам със сладолед и тортия blush Пуканки не обичам обаче.
През седмица горе-долу ходим на кино, най-вече защото в неделя като не работи друго и това е забавление smile
Великият Гетсби го гледах на кино като излезе и останах очарована, меко казано. Книгата ми хареса страшно много, но филмът достатъчно се доближи до моите представи. Иначе обикновено не обичам да гледам филмирани книги.

Колкото до книгите, много обичам да чета и много се дразня, че работата ми е свързана с целодневно четене на разни неща, защото вечер като се прибера, обикновено ме болят очите и мога малко да чета за удоволствие. Обаче откакто имам Киндъл се родих, няма такова удобство...Само дето възникна проблем с ползването - не можем да се разберем с мъжа ми кой да чете  pardon

А пък за сериалите и предаванията -преди гледах много, бях изгледала повечето сериали, които вървяха, но напоследък се поограничих. Твърде много ми идва информационния поток, а и рядко има някой, койото силно да ме грабне. Gilmore girls ми е любимият, гледала съм го няколко пъти и всеки път ми носи страхотна емоция. Desperate housewives също ценя доста, но ми остават последите 2 сезона да догледам...

Ама че тирада изписах..

Киви, между другото в Амазон има страшно много безплатни книги и такива на символични цени (примерно 20 цента), а тези за Киндъл също са винаги значително евтини от хард копито. Зависи какво ти се чете... Аз нещо съм на българска вълна в момента и ползвам читанката.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 27, 2013, 21:32:33 »

аз обожавам да гледам риалитита, засищам си любопитството с тях. гледам и бг вариантите и чуждите, каквото хвана.
сериали гледам север-юг, великолепният век, и други подобни blum. от американските сериали ме грабват грозната бети, сексът и градът, триумфът на червилата. едно време гледах Ориндж Каунти.харесвам и Клюкарката, както и Бягство от затвора много.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 28, 2013, 06:01:54 »



Успешен ден!  smile smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #72 -: юни 28, 2013, 10:17:26 »

добро утро на всички! днес ми е прекрасно и сллънчево и се очертава един прекрасен петъчен ден на работа. Днес на края на деня ще съобща на 6 човека че са повишени и че заемат нова длъжност и ще станат мини шефчета smile yahoo. Много ми е мило да събощавам такива новини, особено след като аз съм минала през същия път. е трябваше да кажа и на 30 други че не са избрани ( но избрах лесния път по e-mail sad).

Бъдете днес засмяни щастливи като тези малки душици smile butterfly


* 941416_293807284089622_1538586483_n.jpg (23.7 KB, 336x336 - видяно 2261 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #73 -: юни 28, 2013, 10:20:55 »

Добро утро на всички! От вчера каква дискусия се е развихрила  Bravo Вие ме вдъхновихте да се поразровя из библиотеката на родителите ми. След един зловещ ремонт 10-тина кашона с книги отидоха към мазето. Не ми се мисли колко интересни неща мога да открия там  yahoo
Аз книги по принцип не купувам в последно време. Яд ме е с това ДДС и тези цени. Затова пиратствам усърдно, да ме прощават издателите. Майка вече се е специализирала в двустранното разпечатване и подвързването. Сега давам зор да ми подготви последната книжка от Моето семейство и други животни. Не съм предполагала, че мога да я изчета за 2 дена. Буквално на един дъх! Виж, за сметка на това обичам да ми подаряват книжки. Бях гледала преди години луксозна колекция на Агата Кристи - всичко, което е писала (романи, разкази)  Eeager За съжаление едва ли ще си я позволя някога, но напредвам все пак с нейното творчество.
С мъжа ми се шегуваме често - някой ден, когато имаме къща, ще имаме и библиотека... като в старите английски замъци...
А за серияли - сега сме забили поглед в Criminal Minds и настроя ли се, е време за последният сезон на Отчаяните съпруги
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 28, 2013, 11:01:54 »

Привет! girl_wink
Днес е петък, пък не виждам никой да танцува danceg

А, забравих! Киви, тези птици в първия момент ме стреснаха, че са щъркели...Викам си, пак има нещо интересно Wink за честито.... stork-boy

Свекърва, стига с тия сини щъркелчета! Цял отбор свекърви събра тук и пак не ти стигаме Wink blum
Езра, миличка, с теб сме и ти пращаме всичката положителна енергия give_rose give_rose give_rose
Днес ми е нетърпеливо да приключи денят, че уикенда е близо yahoo Не, че ще бъде истински почивен - утре моя мъж почти цял ден и цяла нощ е ангажиран служебно (по случай годишнината на фирмата е организиран тийм билдинг). Очертава се събота да се забавлявам самостоятелно, така че обявявам, че си търся компания girl_wink Довечера ще ходим да си поръчваме спалнята и матрака и започваме да се молим да пристигнат в нашия срок, иначе ще се наложи да спим на терасата под открито небе blum Смешно е, ама не е смешно, защото е 1 към 1 pardon Но пък фототапета вече е факт хаха blum Всичко е до половина направено и това ни побърква + тъпите изумени въпроси на колежката, която ще ме замества. Еййй тая жена ме изумява просто! А е по-голяма от мен с повече от 10год.! Такива въпроси ми задава, че направо се чудя как да реагирам huhhuh.gif shok
Ще ме извините, че не ви "черпя" подобаващо с фотоси, обаче съм нелегално на друг компютър (ако системния администратор разбере, много ще ми се кара diablo )
Все ми иде да си завърша постовете с "Целувки и прегръдки, клюкарката" .. а аз даже не го гледам тоя сериал blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines