Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:59:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятна седмица 24.06.2013-30.06.2013  (Прочетена 37449 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 27, 2013, 06:13:21 »

Привет!


еми, вчера видях чудни чашки за кафе като за теб, нежни дребни, с лилав цвят от лавандула, пренасят те в полята  heart

Днес моля за едни силни палчета , мама ще прави скенер (което е мн важно след химеот.), резултата за жалост трябва да изчакаме поне 1 ден  Clover Clover Clover Clover Clover

за всички  kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: юни 27, 2013, 07:39:17 »

_Ezra_ , стискам палци и ти пожелавам много късмет за мама! Дано лечението е минало успешно good, че да се радвате от цяло сърце на хубавите събития, които ви предстоят good
Аз пък си падам по снежно бели чаши, точно каквито си показала. И бяло спално бельо много харесвам, за ужас на останалите от семейството.
Приятен и ползотворен ден на всички!
А, забравих! Киви, тези птици в първия момент ме стреснаха, че са щъркели...Викам си, пак има нещо интересно Wink за честито.... stork-boy
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #32 -: юни 27, 2013, 07:54:13 »

Добро утро!
Езра, стискам силно палци за майка ти! Дано всичко е наред, знам какво е да чакаш резултати,които ще излязат "само" след 1 ден.

Аз нещо киселея, ама се опитвам да се вкарва в ред, щото не бива така beating
Аз също много обичам бяло спално бельо, ама за чашите за кафе искам да имат малък мотив, защото чисто бели ми напомнят на хотел или на офисни. Между другото, преди няколко седмици една приятелка ми подари едни дълги лъжички за лате, само дето нямахме такива дълги чаши. И какво стана, отиваме в магазина и гледаме промоция 18 чаши (3х6) комплект - за вода, уиски и високи за лате/фреш и сега имаме тонове стъклени чаши, ама поне си правим лате. Въпросният уикенг каот ги купихме, беше много горещо и го изкарах целия на терасата с ледено лате или фреш.
Стискайте ми палци и на мен днес, че имам изпит по френски, а не съм преговаряла много, защото бях на едно обучение цял ден вчера, където изчетох цяла библиотека и като се прибрах, ми беше малко трудно да спрягам глаголи  blush

Хубав ден от мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 27, 2013, 08:58:36 »

езра, стискаме палци!
Ох, и аз гледах във Vivre сайта чашки за кафе с лавандула, ама мъжът ми кат се запънаа че не пием кафе blum....
Аз пък не обичам нищо в чисто бяло, особено бельо или спално бельо.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 27, 2013, 11:10:43 »

Привет и от мен smile
Не си мислете, че съм ви забравила, чета ви ама нямам много време да пиша smile, а от тел. ми не става, нямам кирилица sad
Много се радвам , че всичките сте добре.
Еми май ще идвам към вас за вечеря smile
Езра силно стиснати палчета от нас с Ангелчето за майката, сигурна съм, че ще имате добри резултати smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: юни 27, 2013, 11:24:37 »

Привет на всички smile от няколко седмици се каня да пиша в седмичната темичка че сте ми много интересни, но ма я е срам, не знам дали приемате нови попълнения  blum

От интересни неща във форума не мога да свърша никъква работа, сега съм се захванала с една презентация но едвам едвам върви smile добре че седа в отделен офис и никой не ми гледа в монитора. При мен в офиса е тъмно и дъждовно и прилича на есен sad но нека да расхлади малко!

Снощи гледах Великият Гетсби на кино на 3D и беше страхотно, препоръчвам го горещо на романтчино скроените души! А и музиката е страхотна.

Поздравявам ви с тази песен : smile

http://www.youtube.com/watch?v=oBJY3Extw1I
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 27, 2013, 11:37:03 »

отдавна се точа на Гетсби-то, огромен фен съм на Фицджералд. Но не ща с мъж ми, той не ги оценя тия филми pardon . Та са чакам да се накумим с кумата или с някоя приятелка и ем да имаме и двете пари, ем и двете време, което е трудно съчетаемо.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: юни 27, 2013, 11:42:21 »

аз ходих с мъжа ми и понеже бяхме на късната прожекция от 21:40, и на въпроса хареса ли ти каза "Спи ми се"  huhhuh.gif. а иначе е доста скъпо това 3D , 11 лева билета на човек, + 2 лева за очила + хапване 40 лева общо взето  shok
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 27, 2013, 11:55:03 »

ще чакам да го гледам в арена киното, там ми е близо и по -евтино определени дни.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юни 27, 2013, 12:24:29 »

Аз да си призная, не съм гледала 3Д blush. Освен този филм да ми е първият и без това искам да го гледам. Старата версия не успя да покрие очакванията ми, просто книгата е превъзходна. Дано сега заради музиката успея да го "гледам" като филм, а не като екранизация.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 27, 2013, 12:40:49 »

Свекърва по мое мнение, чел ли си книгата, никога няма да те очарова филма, каквато и музика да има , каквито и ефекти да има.От личен опит го казвам, винаги като чета нещо и после гледам филма , силно съжалявам, че съм отишла на кино да го гледам.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #41 -: юни 27, 2013, 13:00:25 »

svekarva той не етипичния 3D филм, просто няма толкова ефекти.но пак е много хубав. аз не съм чела книгата и толкова ме е яд и срам  blush ( все пак съм завършила английска филология и ми беше в задължителната литература) но вчера четох критики за филма, и пишеха че филма е колкото различен толкова и близък с книгата и че актьорите много се доближават до представата за героите от книгата, а в същото време въпреки че знаеш края и как приключва всичко тайничко се надяваш да не свърши по този начин  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #42 -: юни 27, 2013, 13:57:58 »

Темата за кино ме разведри. Ние с моя съпруг за 2 години и половина, откакто се познаваме, само един път сме ходили на кино и то на обикновено кино. Излезе ни към 40 лв удоволствието - билети, пуканки, коли, глупости...  tease Решихме да не завтаряме. Вкъщи изгледахме Ледена епоха и един филм за телескопа Хабъл на 3D и това ни беше с 3D-то  pardon
Сега се радвам, че ми дадохте идея коя книга да подхвана. Последният месец намирам време да чета повече и вече препускам през различните жанрове.  idea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 27, 2013, 14:03:11 »

каквото и да хванеш на този автор, е тежко. казвам го за всеки случай да знаеш. аз го обожавам, но всичко което съм чела е сериозно и понякога даже депресиращо.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #44 -: юни 27, 2013, 14:08:20 »

Аз имам навика да чета по две или три книги едновременно. Една, през която мога да препускам, и една, която да обмислям, да вниквам в обстановката. Даже "Ана Каренина" я четох близо година, защото покрай нея се рових надълго и нашироко да разбера нравите и епохата.
И тъй като минах няколко юношески приключенски романа, които се четат на един дъх, сега имам нужда наистина от нещо по-сериозно  Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines