Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:55:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятна седмица 24.06.2013-30.06.2013  (Прочетена 37569 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 25, 2013, 14:08:45 »

Голяма жега, голямо нещо, а уж ще се да се захлажда  Sunshine Но нищо, сега му е времето да е жега.

emmmmmy, супер са неоновите истории, особено гривната много ме грабна.

като стана дума за нокти, да ви покажа аз с какво с сдобих този weekend -


направиха ми го тук http://slavi-bg.com/massage-and-manicure, ако се чудите къде да прекарате weekend-a, супер е мястото.

m0onlight, ти си нервна, но много ме радваш с ффутболистчето smile

_Ezra_, до всичко с изпита, да е на 6 Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 25, 2013, 14:10:01 »

тия са некви супер тегави сърдити панди  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: юни 25, 2013, 14:56:14 »

Хихих, ако речеш да покажеш само пандите, как ще го направиш? Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 25, 2013, 15:32:51 »

ето ме и мен, малко грохнала ама пък щастлива
Ама сте лоши  girl_wink не може ли човек да има тройка с кеф  Wink мдам имам три - тежък е изпита и доста неща ми се объркаха в главата и не можах да се сетя, отделно е на две части и на първата също нямах макс точки, но малко не ми стигаше за 4... аз съм доволна, приех резултата след битката с лекциите като нещо нормално, нека др. неща да са наред, а пък оценката няма да я нося в др. живот  tease Така че след като мина този тежък ден съм хепиии yahoo пих кафе до сега с няколко колеги и си прекарах мн хубаво  good Вечерта с милото отиваме до морето на разходчица  heart
Муун, мн сладко звучи това - двамата стискаме палци-прегръдки за двамцата  heart

Благодаря на всички за вниманието - сега остана Латинския, там трябва да се постарая, да не се излагам да объркам нещо, защ. обичам езиците.

Сега се отдавам на почивка, че нещо ми понамаля силата от толкова емоции  Xixixi

Нещо за поздравче
Вратата на банята е заключена,
но слънцето влиза през прозореца
и се къпе във ваната,
и се смее във пяната,
а сапунът плаче, защото
му е влезло слънце в окото.

Жак Превер




 Sunshine Flower Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 25, 2013, 15:46:30 »

обожавам Превер. Не мога да не ти го върна с един друг стих  pleasantry
:
Някой чука

Кой е там?
Никой
Това е моето сърце,
което бие лудо
за теб.
А отпред
мъничката бронзова ръка
на голямата дървена врата
не мръдва
не трепва
с пръстче дори,
да ме спаси.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 25, 2013, 15:49:04 »

Браво, Езра!
Баща ми, все ни повтаря "Тройки- шестички са все две звездички!" /завършил е военно училище и там са им давали някакви звездички на пагоните за звание/. Така че важното е, че изпита е взет, ти можеш да отдъхнеш и да се освободиш от напрежението!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 25, 2013, 19:22:17 »

Здравейте момичета, наминавам само да ви кажа "Здрастиии"   give_rose
Напоследък съм целодневно под напрежение и като се прибера, само взимам душ и заспивам - в 20ч.  blush
Липсвате ми и днес като се появих ме зарадва новината за Цвети и все още не мога да си намеря място  yahoo
Целувки и прегръдки  yea bye
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 26, 2013, 05:53:12 »

Добро утро!  Coffe
Пожелавам ви денят да започне с усмивка така и да завърши!



панда, мн як лак  heart и пандички.
Аз днес съм на работа, че скоро не се бях вясвала  blum ама поне е по-кратка смяната. Не можах мн да спа, вчера се разчистих в 23ч и съм доволна, подредих един шкаф с учебници и лекции, измъкнах си латинския от там, имам да попълвам речник  smile
 Вече започнахме да отмятаме задачки по сватбата на сестра ми, аз имам честа да правя поканите за родителите  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 26, 2013, 09:08:22 »

аз се излюпих сравнително рано. ама нещо времето не ме предразполага към нищо полезно, а тр да сготвя и то сега. онзиден едва ли не беше за бански по улиците, а сега съм с чорапи. shok
Озоновата дупка ни предизвиква...

Поздравът за деня:
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 26, 2013, 09:14:19 »

Здравейтееее!
Как сте мили ми сладурки? girl_wink Виждам в добро настроение сте, и аз така (за сега) и затова влязох да ви поздравя blum Вчера пак ми се изпилиха нервите и направо ми идеше да размахам болничния и да ги оставя да се оправят сами. Нещо много неща ми се струпаха напоследък и само някакви срокове гоним и следим и доста ни е станало напрегнато. Но днес реших да глътна едно от ония хапчета "майната му!" и смятам да не ми дреме! Wink Усещам, че малко човече ме ритка нервничко от 2 дни и затова взимам радикални мерки - не мога да му причиня такова нещо на това малко същество.
Езра, така е и двамата се вълнуваме за теб give_rose Не се притеснявай за тройката - трябва да е шарена студентската книжка girl_wink
Ловче, и ти ни липсваше LOVING Как върви работата? Намериха ли се кадърни кадри или още е като преди - слагат баджове с какво да е име, защото днес са те, утре някои други? blum Ох, знаеш ли как ни се идва по вашия край ... Искам да видя леля си, да ви се нарадвам на курортите ... хайде няма да казвам "но" с надеждата, че може и да се случи Hide2
Май и аз станах фенка на Превер - много ми харесва какво сте постнали heart
Алекс, хайде да правим обратно броене заедно girl_wink Е, моето зачеркване на дни ще е повече от твоето, но все ще дойде danceg
Поздрави и на всички неспоменати поименно give_rose
Пожелавам ви една прекрасна сряда и ... който има нужда от хапчето, дето го глътнах, да свирка, имам в запас Wink

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
П.С. Емчо, какво готвиш?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 26, 2013, 09:18:01 »

мунче, нищо особено, летни нещица. канелони с доматен сос на фурна и една салата с корнишончета.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 26, 2013, 09:24:11 »

Ох, защо ми трябваше да питам с тоя моя вечен неспирен глад girl_impossible
Тук до офиса продават български плодове и всяка сутрин съм им редовна клиентка - опустошавам всичко! blum Тази сутрин момчето ми вика: "Ето ти торбичка, пълни до горе от всичко!" blum
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 26, 2013, 10:46:33 »

Здравейте и от мен!Днес съм в особено добро и бодро насторение.Аз се кефя,че малко захлади,тези жеги ме съсипваха.Захванала съм се да се забавлявам с гладене-на бебешки дрешки.Такъв ентусиазъм ме е обзел,че чак немога да повярвам.Обикновено частта с гладенето я пропускам до момента,в който не ми потрябва някоя дреха.
Приятен ден на всички!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 26, 2013, 12:00:09 »

Добър ден и от мен Wink

Аз също като повечето то вас съм в добро настроение, нищо че край мен се случват какви ли не неприятни неща, но гледам да съм оптимист и си мисля, че всичко ще се оправи, просто е въпрос на време.
Муунче, наш бебан също взе много да ритка. Ама баща му от сега му е взел страха и като почне много да притеснява мама, тати се намесва. Само докато сложи ръка на коремчето ми и спира, кротва за поне час, два.
Ловче, радвам се, че се появяваш от време на време да ни навестиш. Чакаме някоя изкушаваща снимка от прекрасното ти работно място. Зареждаме се предморски за лятото Sunshine.
Еми, Езра, прекрасни стихове heart
Ради, аз с гладенето също съм скарана. Не ми е от любимите домашни задължения, но предполагам гладенето на бебешките дрешки носи и друг заряд. Все пак ти предстои толкова невероятно събитие.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #29 -: юни 26, 2013, 15:54:26 »

Момичета,виждам, че много хубави неща разказвате напоследък. Тези дни само ви чета, някакво меланхолично ми е.

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines