Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 18:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Danito 13.07.2013  (Прочетена 48174 пъти)
 
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #45 -: юли 03, 2013, 22:16:21 »

Danito тортата е разкошнааа, много ми харесва!

а за обувките не се примирявай с каквото и да е. те са най-важната част от твоето удобство този ден, с грешните обувки може да си развалиш най-хубавия ден. аз така взех едни и добре че тръгнх да ги разтъпквам и се оказаха ножове за краката ми. нямаше такова неудобство и после обиколих цяла софия и не се отказах докато не намерих удобни обувки, които чак към 22:30 вчерта свалих ( все пак бяха 12см токчета). задължително се запаси и с едни тип балетанки обувки. ще полетиш като ги обуеш късно вчерта, иначе ще искаш боса да си smile. успех с намирането на идеалните обувки!

ПС. ония ден видях сини гербери точно в твоя цвят на сватбата и бяха уникалниииии  girl_wink. герберите са ефтини и можеш да ги исползваш за украсата  yahoo
Не се примирявам, но направих компромис  Girl_hide Нямаше как, след като поне 20 пъти съм обиколила абсолютно всички магазини.
Лошото е, че като се влюбиш в нещо определено, всяко следващо сравняваш с тях. Така и не се сдобих с мечтаните обувки от Зара.
Но за да не остана без обувки днес си взех други пак от там. Направих компромис с тока - не ми харесва изобщо. Иначе обути, погледнати отпред обувките стоят много добре.
Няма ги в сайта вече, ще ги снимам тези дни  girl_wink
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #46 -: юли 03, 2013, 22:20:08 »

Много хубава торта, надявам се да успеят да я изработят! Аз дадох снимка на тортата, която исках да ми направят, но какво недоразумение бяха изработили от Skyline, не ми се говори! Нищо общо със снимката! Аз обаче го приех с усмивка. Наистина ми стана смешно като я видях тази торта! Важното е, че беше вкусна, защото гостите най-вече от това се интересуват. Успех! smile
Те ми направиха едноетажна пробно, да преценя дали ми харесва с тази платка. Ето това се получи реално, като ме предупредиха, че все още не е изсъхнало (тогава щяла да изглежда още по-добре).

Предложиха ми четири вкуса - шоколад с банан, шоколад с ванилия, ванилия с череша и бишкотело.
Понеже обожавам шоколад очаквах да се спра на един от двата с такъв, но не - бишкотелото най ми хареса  good Дано и на гостите им допадне  girl_wink
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #47 -: юли 03, 2013, 22:20:52 »

Малко късно включване и от мен Дани smile Разгледах постовете и снимките ти - всичко изглежда страхотно, особено бижутата и поканите Wink Ресторантът, тортата, роклята - като приказка. А тортата от моминското парти е най-щурият вариант , който съм виждала до сега  blush lol Успех с подготовката и ще следя темичката с интерес  girl_wink
Благодаря ти hulcy  give_rose
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #48 -: юли 03, 2013, 22:27:58 »

Да дам и прясна информация относно подготовката  smile
Снощи си посрещнах половинката  heart
И днес след обикаляне от 10 часа сутринта до 20 вечерта успяхме да му вземем халка, костюм, риза, обувки, колан, чорапи  chee Успяхме да извадим и медицинско  smile
А на мен обувки  smile
Уточнихме и алкохола - вино и ракия ще вземем от Винпром Поморие, а уиски, водка и бира от Метро ( но това към края на седмицата, когато сме в Бургас).
Трябва да поръчаме и бутилки за ракията и виното, набелязала съм два сайта за поръчка (ако сте поръчвали от някъде и сте доволни препоръчайте  girl_wink ).
Имаме поръчани етикети за тях ( там откъдето са ни поканите и книжките подаръци за гости). Те по план трябва да са готови утре.
Утре ще поръчаме и втората изненада за гостите - фенерите.
Лека вечер момичета  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 04, 2013, 08:44:31 »

Danito честита темичка и от мен smile Добре върви подготовката като гледам  Bravo Желая ти една чудесна сватба  weddingday
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 04, 2013, 08:48:53 »

Дани, много хубава работа сте свършили! Браво  Bravo

А тортата много ми харесва  good
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #51 -: юли 04, 2013, 08:50:04 »

Тортата изглежда супер! Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 04, 2013, 14:15:39 »

Нямам търпение за тортата от сватбата, ще е невероятна! Браво за идея! И за бързия напредък с младоженеца smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #53 -: юли 04, 2013, 16:59:06 »

Благодаря ви момичета  give_rose
И на мен ми хареса много тортата, надявам се цяла и в завършен вид да ми хареса още повече smile
Прибирам се от проба на роклята - всичко е ок. Взеха мярка докъде да я отрежат, отзад реших да ми я оставят малко по-дълга (и да има къде да се закача, пак в задната част).
Поръчахме и фенерите. Понеделник ще са при нас.
С бутилките имаме малък проблем - и от двете места ударихме на камък. Едните са в отпуска и ще доставят след нашата дата, а другите не доставят малки количества. Сега ще питаме направо от Винпрома дали може да вземем, само че да са без етикети.
Пускам снимка на етикетите - единствено ще им променят контрастта на буквите, че не си личат добре.
А това е подаръка за гости  girl_wink Ще научите и малко от историята ни, ако се разчита от снимките  Girl_hide







Това са smile Дано да ви харесат  blush
За изработката на проекта благодаря на една много мила съфорумка  thank you
За текста на две приятелки и след редакция на себе си  girl_haha
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 04, 2013, 17:28:32 »

подаръците са страхотни поздравления за напредъка с младоженеца. за бутилките дори и да са с етикети ще ги потопиш във вода и бързо ще паднат smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 04, 2013, 17:48:05 »

Дани, бързо наваксвате  Bravo Щом и обувки имаш всичко е наред Wink Подаръците са страхотни  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 05, 2013, 14:39:43 »

Страхотни подаръци smile Браво, браво  Bravo Bravo Bravo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #57 -: юли 05, 2013, 14:51:44 »

Дани, може ли да попитам къде ще ви правят тортата, страхотна е!!! smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 05, 2013, 15:04:29 »

Дани много хубави подаръци, поздравления  give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #59 -: юли 05, 2013, 16:03:41 »

Подаръцте са супер, а вие сте големи сладури! Желая ви винаги да се обичате така силно! heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines