Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:12:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Danito 13.07.2013  (Прочетена 48036 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 25, 2013, 14:19:52 »

Дани, честита тема и от мен.
Много хубав ресторант, сигурна съм, че флористката ще направи красиви декорации.
Много ми харесват и бижутата ти smile
Поздравления за втората рокля, че си се престрашила да я поръчаш и то за такъв кратък срок  Bravo
Най-важно е да се чувстваш себе си в роклята. А роклите на Джулия Контогруни няма какво да ги коментираме. Сигурна съм, че ще е прекрасна  Girl_hide
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #31 -: юни 25, 2013, 17:10:05 »

Дани, честита тема и от мен.
Много хубав ресторант, сигурна съм, че флористката ще направи красиви декорации.
Много ми харесват и бижутата ти smile
Поздравления за втората рокля, че си се престрашила да я поръчаш и то за такъв кратък срок  Bravo
Най-важно е да се чувстваш себе си в роклята. А роклите на Джулия Контогруни няма какво да ги коментираме. Сигурна съм, че ще е прекрасна  Girl_hide
Благодаря Ma6ka  give_rose
С ресторанта беше любов от пръв поглед  heart Аз всъщност за украса искам по една стъкленица с цветя, нищо специално.
А за роклите да ти кажа, ако не знам никога не бих предположила, че е на тази марка. На витрините им винаги има изложени много пищни от към камъни, дантели и т.н. модели. Дано точния размер да ми "заспи" и да нямам повече колебания  smile
Аз днес отивам към Бургас. Имам да уточня тортата, нямам късмети за хвърляне, обувки  angry Ще търсим тоалет на майка ми... изобщи имам доста задачи smile
Стискайте палци да успея да си намеря  girl_wink
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #32 -: юни 26, 2013, 08:02:02 »

Дани, честита темичка! Приказна подготовка и незабравими емоции до финала, или по-правилно "старта"  blum
Бижутата са страхотни, а в ресторанта ми оставаха очите!  danceg
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #33 -: юни 26, 2013, 08:49:44 »

Дани, втората рокля е повече от страохтна, много ми харесва.
Браво на приятелките ти за еротичната изненада, моите момичета само ми казаха, че заради здравословните ми проблеми не са ми взели "членска" торта хахах
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #34 -: юни 26, 2013, 14:30:26 »

Смях.... толкова съм л#бопитна да видя тортата и хопппп  beating сайта съдържа забранена информация хахахаха сигурно е толкова еротична, че не ми е позволено да я видя на работното място
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #35 -: юни 26, 2013, 20:51:17 »

ЕЕееее нееееее  Oh my ... тая торта е  Oh my ...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 26, 2013, 21:28:07 »

Честита темичка, Дани smile Всичко е много красиво  Girl_hide Ще следя с интерес бъдеща бургаска булка  girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 26, 2013, 22:19:21 »

Дани, малко късно се включвам, но честита темичка. И на мен ми останаха очите като видях бижутата, които си избрала - страхотни! И ресторантът е фантастичен.

На това му казвам торта за моминско! ХАХА. Браво на твоите приятлки smile.

Успех с останалата част от подготовката!
Обувки, ако не си взела още - можеш да потърсиш не бели, а в тюркоазено синьо. Ще се получи много ефектно, в тон с останалите неща smile.

Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #38 -: юли 01, 2013, 17:12:52 »

Дани, малко късно се включвам, но честита темичка. И на мен ми останаха очите като видях бижутата, които си избрала - страхотни! И ресторантът е фантастичен.

На това му казвам торта за моминско! ХАХА. Браво на твоите приятлки smile.

Успех с останалата част от подготовката!
Обувки, ако не си взела още - можеш да потърсиш не бели, а в тюркоазено синьо. Ще се получи много ефектно, в тон с останалите неща smile.


Аз първо сини търсих, с тях е още по-трудно, ако намеря подходящ цвят отново е налице проблема с номера. Затова минах на вариант бели. И сега след 5 дни в Бургас и там нищо  angry Още съм без обувки.
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #39 -: юли 01, 2013, 17:22:54 »

Момичета аз се завърнах от Бургас  smile
И като се замисля, освен че взехме рокля и обувки на майка не свърших почти нищо друго  girl_haha
Всъщност си взех късмети, много трудна задача се оказа намиране на сравнително изчистени късмети. Махнах панделата, която имаха и им вързах сини  girl_wink
Другото е, че мисля че уточних тортата  Torte Само остава половинката да я одобри  pardon
Кошницата за тях ще я наемем от агенцията, която ще ни украси ритуалната. От там отговарят и за танцьорите.
Днес мисля да оправя разположението на гостите по маси. Мисля че вече списъка е окончателен.
Утре посрещам младоженеца и тръгваме пак по магазините  tease ЬЗа него всичко каквото трябва, а за мен обувки.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #40 -: юли 01, 2013, 23:47:04 »

Браво, организацията е на лице  Bravo
Тези обувки се оказват едно от най-трудните неща май май...
Каква ще е тортата?  Torte
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #41 -: юли 02, 2013, 07:42:27 »

Браво, организацията е на лице  Bravo
Тези обувки се оказват едно от най-трудните неща май май...
Каква ще е тортата?  Torte
pocketgirl, не най-трудната, а направо невъзможна, накрая ще се пречупя и ще си купя обувки, които не ми харесват само и само да имам. Толкова ми дотегна да обикалям магазините вече  tease
Тортата ще е на три етажа, основен цвят бяла. Много исках рисувана, обаче там където поръчвам ме разубедиха. Препоръчаха ми да се направи с платка (не съм сигурна дали се казваше така). Направиха ми пробно на един етаж с тази платка, като се има предвид че не беше изсъхнало изглеждаше направо нарисувано  good
А това, което исках да се нарисува са едни цветя, които ще имаме на книжките (подаръци за гостите).
А като цяло за рисувана решихме от тази

Цветята, които искаме ние са тези. Без семенцето и надписа естествено  girl_wink

Като на последния етаж отново ще има направена фигурка от такива цветя. Кумската торта ще е същата в малък вариант.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #42 -: юли 02, 2013, 07:48:35 »

Danito тортата е разкошнааа, много ми харесва!

а за обувките не се примирявай с каквото и да е. те са най-важната част от твоето удобство този ден, с грешните обувки може да си развалиш най-хубавия ден. аз така взех едни и добре че тръгнх да ги разтъпквам и се оказаха ножове за краката ми. нямаше такова неудобство и после обиколих цяла софия и не се отказах докато не намерих удобни обувки, които чак към 22:30 вчерта свалих ( все пак бяха 12см токчета). задължително се запаси и с едни тип балетанки обувки. ще полетиш като ги обуеш късно вчерта, иначе ще искаш боса да си smile. успех с намирането на идеалните обувки!

ПС. ония ден видях сини гербери точно в твоя цвят на сватбата и бяха уникалниииии  girl_wink. герберите са ефтини и можеш да ги исползваш за украсата  yahoo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #43 -: юли 02, 2013, 10:13:38 »

Много хубава торта, надявам се да успеят да я изработят! Аз дадох снимка на тортата, която исках да ми направят, но какво недоразумение бяха изработили от Skyline, не ми се говори! Нищо общо със снимката! Аз обаче го приех с усмивка. Наистина ми стана смешно като я видях тази торта! Важното е, че беше вкусна, защото гостите най-вече от това се интересуват. Успех! smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #44 -: юли 03, 2013, 01:16:26 »

Малко късно включване и от мен Дани smile Разгледах постовете и снимките ти - всичко изглежда страхотно, особено бижутата и поканите Wink Ресторантът, тортата, роклята - като приказка. А тортата от моминското парти е най-щурият вариант , който съм виждала до сега  blush lol Успех с подготовката и ще следя темичката с интерес  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines