Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:07:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Danito 13.07.2013  (Прочетена 47692 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 21, 2013, 15:38:43 »

Дани, пожелавам ти остатъка от подготовката да мине спокойно.

Много хубави неща си показала  good
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 22, 2013, 06:05:23 »

дани,честита темичка душице,пожелавам ти леки финални метри,вълнувам се за сватбата ти,като за моята,не остана...пожелавам ти тези 21 дни,които ти остават да бъдат ползотворни от към изпълнени задачки,дано всичко да ти се нареди smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #17 -: юни 22, 2013, 11:36:57 »

Ели, Петя  give_rose
Аз искам да се похваля, че вече имах и моминско парти изненада  Ashamed
И определено успяха да ме изненадат, като се има предвид, че почти винаги успявам да разкрия като се замисля нещо  smile
Бях организирала излизане за РД, и въпреки че един приятел леко ги издаде не успях да се усетя тогава  Girl_hide
И опитвам да се уговоря с кой да тръгна всички ми отказват, едната имала уговорка преди това, другата била без кола и накрая едната приятелка се съгласи. Вземам я аз с такси и с качването си тя ми казва имам една молба днес да казваш само ДА  tease
И казва на шофьора друго заведение, не това, в което аз ги бях поканила  Girl_hide
Отиваме ние, моли ме да стигна до мястото със затворени очи  girl_haha
Там вече виждам, че всички са се събрали и ме чакат  Girl_hide
Бяха направили голям надпис моминско парти smile
Имах було и лента с надпис "Мома за последно"  Xixixi
Отделно бяха ми подхотвили и торта за изненада, много секси торта  girl_haha
Много забавно беше smile И сякаш ми се очертава още едно моминско в Бургас  Girl_hide
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 23, 2013, 11:33:00 »

Данито, страхотна изненада smile
с подготовката как вървят нещата? всичко готово ли ви е?
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #19 -: юни 23, 2013, 12:05:31 »

Ще пусна някоя снимка и от там по-късно  girl_wink Ако ви е интересно естествено smile
shantall общо взето в момента сме на пауза  girl_impossible
Има две-три приятелски двойки, които още не са потвърдили  angry
Заради това не мога да направя и подредбата на масите, също така да уточня броя на подаръците за гостите.
Младоженеца както казах ще приготвяме от 3.07 нататък  Girl_hide Дано на него поне бързо да намерим и харесаме всичко нужно.
Тортата не е поръчана, още не сме се спряли на определена.
Нямам късмети за хвърляне, алкохол не сме взели. Доста неща има, дано не забравим нещо  pardon
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 23, 2013, 12:08:26 »

общо взето сте на финала smile не се притеснявай млаоженеца бързо ще го оправите  - нашия за 5 часа се облече, че даже и с две ризи  Bravo
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #21 -: юни 24, 2013, 18:31:59 »

Да shantall, надявам се и при нас така да стане smile

При мен има голям обрат  tease Смяна на сватбената рокля. Не се чувствах комфортно с тази, която поръчах от интернет. Бях решила, че ще посетя един два магазина в Бургас, но днес благодарение на една приятелка си поръчах рокля от Варна. На 8-и съм на проба, дано всичко е нормално.
Роклята е гръцки стил, много изчистен модел от Julia Kontogruni. Аз бях влизала по-рано там, но харесах една рокля доста над бюджета ми. И днес като приятелката ми каза за една определена рокля, отидох, имаха налична една, не точно мой размер. Пробвах я ,много се харесах и я поръчах  yahoo
Към нея получавам подарък було, жартиер и чанта със същите декорации, каквито има и по роклята  girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 24, 2013, 19:10:11 »

Danito честита ти втора рокля smile ще чакаме да покажеш снимки smile моята също мисля, че се води стил гръцка бодиня  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 24, 2013, 19:14:18 »

Много интересен обрат. Честита нова рокля. А какво ще правиш с другата?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: юни 24, 2013, 19:18:13 »

ехаа герой. много добре си направила, важно е ти да се чувстваш удобно и красива. и аз съм така ако нещо не ми е на сърце просто не става. Въпреки че видях еx-роклята че я продаваш и мисля че е супер нежна и красива и ти седи много добре. ( айде да млъквам да не те разубедя ххихи)  blum
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #25 -: юни 24, 2013, 23:00:12 »

хаха, браво на теб  Bravo втора рокля  yahoo Пусни малко снимчици, ако ти остане време. Страхотно ви изненадват приятелките ви, чак ви завиждам благородно с надеждата и на мен да организиват най-страхотното моминско парти. Аз от известно време съм в чужбина и май ми е останала 1 по-близка приятелка- шаферката, сестра ми, кумата и една друга девойка, но не от същия град. Тайничко се надявам да се сети някоя от тях  huhhuh.gif
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #26 -: юни 25, 2013, 00:10:01 »

Shantall, pocketgirl търсих снимка в сайта обаче тази рокля я няма. Подобна е на тази http://womanplace.ru/images/topic/greek_style_wedding_dress_pronovias_famosa_front.jpg но без тези ръкави и лентата на талията, има малко камъчета вместо това, но все пак е много семпла и изчистена. Ще я покажа като имам снимки  girl_wink
pandapanda, другата вече я пуснах в темата за продаване, не ми се иска да я задържам, няма какво да я правя.Надявам се някой да види своята рокля в нея give_rose
Мариола85, благодаря ти  give_rose Повечето приятелки, на които се показах ме харесаха, но просто не се чувствах удобно  girl_wink
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #27 -: юни 25, 2013, 00:19:33 »

Пускам една снимка от моминското  Xixixi
Моля не припадайте при вида на тортата  tease
Приятелките ми са големи шегаджийки  Girl_hide
http://prikachi.com/images/537/6258537M.jpg
Слагам го като линк, че като изображение ме е срам  girl_haha
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 25, 2013, 08:37:43 »

Дани, привет и от мен и честита тема  smile
Много щури са приятелките ти, обзалагам се, че е било страхотно парти  Wink
А модела на новата рокля е страхотна и определено би се чувствала комфортно в нея. И аз в началото се бях насочила към подобен тип рокля, много ги харесвам.
От любопитство, какъв модел си беше избрала за първата рокля?

ПП: А ресторанта е направо мечта  give_rose
« Последна редакция: юни 25, 2013, 08:41:23 от Euphoria » Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #29 -: юни 25, 2013, 09:31:09 »

Благодаря ти Euphoria  give_rose
Първоначално роклята, която много харесах беше тази


Случайно я видях в ибей. Не исках да поръчвам от там, обаче по другите сайтове за рокли не я намерих и се реших. А и имаше много положителни коментари, че всичко е 6 при готовите рокли.
Да обаче не беше. Цветята бяха различни, гърба също. И оттам вече нямаше смисъл да се запазва същия модел и реших да махна презрамките и да я заоблим горе, за да се получи изчистено бюстие. И всъщност се получи това, което съм пуснала като снимки в темата за продажба на рокли  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines