Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:34:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-после истинска лятна седмица! 17-23.06.  (Прочетена 19061 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 21, 2013, 11:25:11 »

Еййй, ама никакви ви няма Wink
Много работите или ви напече слънцето и не ви се пише? blum
Днес половината колектив се разотиде, но пък аз си имам "страхотно занимание" - предавам безценни знания Speech writer help Уикенда ще сме общаци на "обекта" - пак събираме бригадата. Искам вече да се нанасяме и да не ходя на работа, че ми омръзна да нямаме 2 минути свободни
Така, "похвалих" ви се петъчно, сега сте вие Wink
И кой ще танцува петъчния танц?


* 1002971_10151561386614232_386961580_n.jpg (66.76 KB, 535x401 - видяно 301 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 21, 2013, 14:40:09 »

Привет girl_wink аз уча,завърнах се във Варна  good
Хубав слънчев петък Sunshine неделя сме на РД на открито на еко парка  bee
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 21, 2013, 15:40:27 »

аз танцувам танца на жегата  danceg
Разхлаждам ви с тази снимка.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #33 -: юни 21, 2013, 16:01:14 »

Пък аз довършвам задачите за седмицата и си мечатая как ще се захвана с декорация за сватба в зелено като приключа с работа smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: юни 21, 2013, 17:17:05 »

Kiwi, кого ще декорираш и то в зелено?
Аз съм скапана от жегата....Днес работата ми беше повече на открито, офисните задачи останаха за понеделник. Нямам сили за танц. Може след малко с мама Бошка /пералнята/ да поиграя, че утре ми се иска да излезна по- рано, пък и е Черешова задушница и уж не се работи.
Преполовихме годината, ей. Днес започва лятото.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 21, 2013, 17:57:27 »

Аз реших да намина тук smile Не сте много активни тази седмица, сигурно  е от жегата. Аз от утре съм волна птичка, т.е. работа ми е във ваканция и ще си уча на воля по цял ден  tease така, че другата седмица очаквайте само изтрещели постове от мен  girl_wink

m0onlight, тази седмица те ушещам много ентусиазирана smile въобще ти си много енергична винаги, много ме радваш  Bravo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 21, 2013, 21:43:03 »

Панда, ще си правим компания Wink ти дэржавен ли имаш?
Днес съм доволна-феята на чистотата ми даде крила и доста неща подредих. Ще ви покажа и снимки от село. Мн. приятно беше. Мн цветя има  smile

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 21, 2013, 21:58:07 »

_Ezra_, аз съм докторант и ученето ми е работа по дисертацията.

А феята на чистотата я пращай към нас, че ние имаме нужда от нея Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: юни 22, 2013, 08:50:45 »

Добро утро, дами  Sunshine
Надявам се да ви предам малко слънчево настроение преди да налегнат жегите. Като гледах прогнозата - и днес ще го пиша дъждовен ден... време за четене на книжки в леглото  Wink
Пандичка, не се притеснявай - феята на чистотата сама ще дойде при теб. Когато като студентка трябваше да чета за изпити, такова вдъхновение имах за чистене, подреждане, пазаруване, лакиране, фризиране... въобще неща, които нямат нищо общо с четенето и ученето  writer Speech
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 22, 2013, 08:59:12 »

Хаха именно. Понеже и аз уча и се чуде какво др да свърша  Girl_hide
Сега си хапнах една купа черешки и отивам да чета за "електрофорезата"  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 22, 2013, 09:05:14 »

аз днес съм пълна програма навън- първо съм на обяд в един хубав двор и после вечерта на палачинково парти chee CHEERS
Поздрави на всички и прекрасен ден !
една картина, която много ми хареса:
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 22, 2013, 09:13:02 »

Добро утро smile

Феята я пращайте и при мен, че такъв мързел ме е налегнал. Даже милото днес и кафето ми поднесе в леглото (което да поясня, в нашето семейство се случва само по празници) Вчерашният ден ми беше много натоварен и явно днес ми "изби". Ще се разтоваря с една дълга следобедна разходка. Нали пак съм на гости на родата, та днес в града има фестивал "Отворени пространства". Организацията от миналата година много ме впечатли и днес съм се настроила положително. После ще ви се похваля и със снимка Wink

Езра, думата ме затрудни само докато я прочета. Представям си какво е като съдържание shok
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юни 22, 2013, 16:43:19 »

привет в края на деня!
AliTia, думата е трудна, но ефектът е хубав - на тази основа е позлатяването и посребряването Wink
Голяма жега, но ние като се замотахме и излезнахме чак в 11 часа от къщи. По Главната, на Четвъртък пазара и го докарахме до 14ч. Поне хладилникът е пълен с плодове и зеленчуци, а аз си имам нов панталон. Накакво странно животно ме хапе по краката, първо сърби, после боли и стават огромни розово червени петна. Имам пет, първите две ги почесах леко и станаха морави. Вече позавяхнаха, ни никак не е приятно и трябва да открия причинителя. beating
Прохладна вечер на всички, завиждам на тези, които са около морето. good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: юни 22, 2013, 16:45:37 »

.... Kiwi, кого ще декорираш и то в зелено?
Черешова задушница и уж не се работи.
Преполовихме годината, ей. Днес започва лятото.

Лятото започна и при нас е адската жега, аз цял ден се помотвам успешно и спазвам правилото за неработенето. Само с мама Бошка (в моя случай е някаква друга мама, но не е важно) се видях за кратко, а феите не са минавали...

Иначеее... декорирам си аз, една приятелка се жени след месец smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 23, 2013, 10:28:04 »

 Привет - аз съм така   Girl_hide
още малко мъчения, поне следобеда сме на еко парка  yahoo милото ще ми прави и снимки;

Вчера бяхме при свекитата и добре си хапнах  diner вечеря, десерти ... ужас! сега ме хранят добре, не знам като имаме бебче един ден  girl_impossible сигурно постоянно нещо ще ми се сервира... Сега разпускам с повече вода и листи по физика  blum Иначе има доста по завъртяни думи от електрофореза, а колко закони има  angry
нещо интересно
http://medpedia.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BD

еми, последната картинка дет си пуснала е супер  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines