Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:21:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Следдъждовна, преддъждовна седмица - 10 - 16.06.2013  (Прочетена 29218 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 10, 2013, 22:41:03 »

пфу аз се опитах да легна по-рано, защото утре имам изпит, ама не мога да заспа-ставах правих си чай, хапнах нещо, гледах тв, четох книга, разбира се лекциите съм ги зарязала за утре за последен прочит (не искам да ги гледам вече)  DROWSE обаче не успях да заспя
Сега планирам да си пусна малко да гледам Мистър Бийн  danceg и дано задремя, ако не мисля да си мия косата, което планирах за утре сутринта  pardon pardon

еметоем, семестъра свърши, но съм в сесия, имам 4 изпита, утре е 2рия
Иначе времето бързо минава, наближава нашата почивка, както и сватбата на сестра ми, да-не е минала; всъщност те подписват на нашата дата (5.09), а празненството е ден преди нашата годишнина (07.09)  smile заформя ми се някаква идея за снимки и фотосесия пак с роклята, по случай 1 ни годинка, може ми мъжът ми ще снима ... нещо напоследък не мога го накарам да се снима, каза че за сватбата било изключение  smile ама не се оплаквам, защото като за човек който не танцува и не се снима, на сватбата бе супер  Bravo
Иначе сестра ми вече има рокля, покани, гримьорка, фризьорка, ресторант, дж, фото, видео, обувки  blum (сигурно нещо пропускам) бавно малко по малко напредваме   witch Ние с кака ще сме шаферки (за сега май ще сме в лилаво), не че някоя от нас има рокля вече, ще го мислим като мине сесията, пък и не се знае на кака колко ще е коремчето, че вече видимо расте по-бързо  heart Наскоро гледах и 4д клипчета на бебка  heart прилича на леля си, крие се, спи й се и хич не иска да обърне внимание, даже не се знае 100 процента пола, а 90  blum

Хубава вечер  Dance2 bouncinggirl
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 11, 2013, 08:44:13 »

Добро утро, аз днес ще се виждам с кумата, че и без това се срещаме от дъжд на вятър, да я видя как е.
Надявам се хубавото време да продължи, искам вече да си нося сандалите и роклите, аман от тези суичери и кецове. angry
Поздрав:
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 11, 2013, 09:34:32 »

Добро утро и от мен!

Радвам се се най после се докопах до компа и ви изчетох на един дъх.

Свекърва, относно снахичката, аз да ти кажа я разбирам. Ние с милото като живеехме в чужбина нямахме никакви неразбирателства нито с нашите нито с техните. Дето се вика, като се върнехме за празниците и разпределяхме гостуванията фифти- фифти. Нещата се промениха коренно откакто сме си в Бг. Появи се една нестихваща привързаност на техните към милото, която за 3 години преди това я нямаше или поне не се чувстваше така осезаемо. Разбирам го, макар и на моменти да ме дразни, но какво да се прави, все пак са му родители. Ние сме вързани един за друг и за това съм почти на 100% навсякъде с него. Като се роди бебчо ми се струва, че ще е още по сериозно положението, ама да видим.
Муунче, хубаво са ти казали момичетата за ремонта. Гледай да се пазиш повече, че това ще ни е почивката. После като се "излюпят" малките...  insane
Езра, като булка беше прекрасна, сега съм сигурна, че и като шаферка ще си чудесна. Идеята за годишнината много ми допадна. Хубаво е да се върнеш към онзи щастлив момент отново. Носи само положителни емоции.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: юни 11, 2013, 10:39:07 »

Привет и от мен! Все още времето е хубаво в Пловдив. Дано поне сутрините са такива, че да могат децата да излетят. Аз съм още в отпуска и си угоявам Wink детето. Вчера съседката ми се смя, че цялото стълбище миришело на готвено. И понеже синът има само един стомах с ограничен обем, всичко неизядено се прибира във фризера и имам чувството, че се запасяваме като за пред природно бедствие. Роднините също мъкнат "да си хапне детето" и няма как да не го вземем. Ще се наложи май да събера всички приятели на шведска маса. Последната придобивка е голямо парче синьо сирене, специално донесено от братовчед ми, което си пръска ухание на мръсни чорапи в хладилника. Няма да казвам какво миризливо нещо готвя пък аз, че да не дразня момите в положение. Wink
Прочетох писаното вчера за моите Радини вълнения и ми стана малко неудобно, че приемате нещата по- сериозно и от мен. Аз не се ровя толкова дълбоко нито в моята душа, нито в душите на хората. За Нероден Петко ще мисля когато се роди. Има много, което мога да дам на едно дете, стига то и родителите му да го искат. По света деца, лишени от внимание, колкото искаш, все някое ще има нужда от мен. Вчера се чувствах като всеки човек, който подготвя тържество, старае се, а един от гостите не идва. Е, снахата за мен е вече част от семейството, но чувството няма друго измерение за да го определя като по- различно. Точно така казах и на сина ми как се чувствам. Той пък ми каза, че много били мислили как да постъпят за да няма сърдита страна и решили, че това /разделяне и всеки при родителите му/ ще е най- справедливо за нас. Трогната съм, че са мислили, ама ако наистина са мислили за нас, можеха да ни попитат и тогава да решават. Не отричам, че сме старомодни /аз и съпругът ми /, но за нас нормално и справедливо е да са заедно, по равен брой дни, даже в плюс дните на пътуване за София. Това е моята правда, аз така виждам нещата и никой не може да ме убеди в противното, както и не се опитвам да убеждавам другите, че аз съм права. Изобщо и не мисля, че трябва да се съобразяват с нас, родителите, а да прекарат най- добре времето си за ваканция.
Пък аз ще трупам материал за книгата Wink.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 11, 2013, 11:17:44 »

Здравейте и от мен! Аз днес смятам да чистя и подреждам, че след съботно-неделното сватбарство всичко е с краката нагоре. smile Времето много ме дразни вече.. Снощи тъкмо щях да ходя да тичам и.. бум заваля. Като гледам прогнозите и днес ще е такова.  Swiming
Ето едно поздравче от мен. Нещо много ме е хванала носталгията за моренцето. Wink


* glitter-beach.jpg (32.91 KB, 500x335 - видяно 319 пъти.)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #20 -: юни 11, 2013, 11:31:12 »

 smile Дикси, мен въобще не ме дразни, да си седи така спокойно до 1.07 (тогава ми свършват изпитите pleasantry), и тука е кучи студ и вали нон стоп, казват, че е най-студената пролет от как се мерят температурите, вие поне имахте топла пролет, тук зимата не е свтршвала изобщо, имаше точно 5 топли и слънчеви дни! Никога не съм прживявала толкова мрачна пролет, а живея тук 7 год. вече. Така че се радвайте, че поне толкова топличко беше толкова дълго при вас. А за бягането, изобщо не ми пречи дъжда, аз си бягам в дъжд сняг 10 км три пъти в седмицата, ако иска и червен сняг да вали. Най-добре си обувай бързоходките и отивай навън, пролетноя дъжд е много освежаващ  blum witch SERENADE Aviator.
Моренцето и на мен мн ми липсва вече, ама...
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 11, 2013, 12:08:10 »

Браво, Мрявка. Аз по принцип също нямам проблеми като вали леко, ама вчера беше ужасна буря с гръмотевици, град и тн. и просто някак си не се виждах навън... biggrin Днеска ще наваксам, да ми е чиста съвестта Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 11, 2013, 14:46:33 »

Привет, мацки girl_wink
Днес нещо работата ми дойде в повече и не успях да се включа нито сутрешно, нито обедно, но поне успявам следобедно Wink На всички, които им е мъчно за морето и им е писнало от дъжда - идвайте насам! Тук си пече слънчице и е времето е страхотно Sunshine За сега седмицата ми върви бързо и неусетно, дано така да продължи smile Преди малко се заливахме от смях с колежката колко сме спънати, чак се просълзихме от смях и малката буболечка се разтанцува в корема ми - много хубаво ми става като усещам мъничето да шава Momy Бързам да ви успокоя, че с апартамента помагам само морално Wink Доки каза да се пазя и аз слушам Girl_hide Главата ми е пълна с милиони идеи .. да видим дали някой ден ще успея да реализирам поне 1/3 от тях blum Ще се наложи да си удължим престоя в квартирата с още месец, дано да е само толкова, че вече нямам търпение да си живеем у нас си, макар и в полупразно жилище /ще си мислим, че е заради стила минимализъм Wink/
Езра, завиждам ти, че ще ходите на сватба, ние тази година нямаме желаещи младоженци, а така ни се ходи на сватба. Да пожелаеш на сестричката ти много търпение, да се наслаждава на тези прекрасни мигове около подготовката give_rose Тя не хвърля ли по едно оче на форума? Wink А как мина твоят изпит? Скоро ли ще излязат резултатите? Айде по-бързо да минават и другите два, че имаш нужда от заслужена и презаслужена почивка. Кога планирате отпуските? Избрали ли сте дестинация вече - Турция?
Еме, радвам се, че от време на време минаваш да ни наглеждаш тук give_rose

Надявам се хубавото време да продължи, искам вече да си нося сандалите и роклите

И аз  и азззз! Омръзна ми всяка сутрин да се преобличам по 3 пъти! Искам вече само с роклички, туники, полички и по разходки blum Желаещи да се присъединят?

Дикс, прекрасна снимка! Кара ме да се размечтавам... heart

Искам в края на летния сезон и вие така Wink :


* 945661_618444441508495_1454435006_n.jpg (29.3 KB, 604x381 - видяно 304 пъти.)
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 11, 2013, 15:09:02 »

О, Мунче, задължително. Като гледам при вас какво е времето по снимки на приятели във фейсбук, най-много да оставя мъжо и да се прибера във Варна за 2-3 седмици... или повече.   girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 11, 2013, 15:16:51 »

Привет! Вчера филмчето беше мн.смешно и успях да заспя все пак, ама едва станах ...
По едно следобедно кафе

али, много си мила; надявам се всичко да мине много хубаво, само да сме здрави  Clover, всичко друго е без значение, дори с малко може да си направим голям купон  bouncinggirl  
Доста неща съм запланувала идните месеци, но дано всичко е добре, за да се радваме и борим за нови постигнати цели butterfly
На 27.06 ми трябва много, ама много позитивна сила, тогава ще видим резултатите от лечението на мама до тук; от сърце и душа се моля да са идеални! Clover
Муунче, почивката е платена от февруари, само си я чакаме, ами така е като "магистрвам" на дърти години  write TONGUE Вместо бебета да правим и почивката да е по-скоро... но и това ще се случи, поне се уча на търпение (мислех, че имам напредък, но осъзнах, че нямам-все така нетърпелива съм си ...)
За изпита - днес бе писмен, утре устен-утре ще видя какво съм направила... не обичам да казвам предварително; после "мятам" физиката. Мисля да почета на село, на въздух, но преди да ида на село имам няколко смени на работа.
Иначе сестра ми почти не чете тук, аз и кака й помагаме за някои неща, тя няма много време, че учи за държавен и работи;
еми, как мина срещата?

Да ви се похваля... чудех се дали да го пиша, защото не е нещо кой знае какво, но аз си се радвам (хубаво е човек да се радва, каквато и да е причината)-дълго време отказвах да си взема тел., който е по-модерен, дет му казвам " да се плъзга наляво, надясно"; не от гледна точка на парите, а защото старият е голямо "дърво", много здрав и не ми пука да го изтървам, а и не е толкова стар и зле на вид... но тия дни се реших и си взех; Сега му се радвам основно, защото мога да си сменям и качвам различни снимки на котки, цветя, мечета и подобни, радвам се и на песничките  Curtsey

дикси, на сватба ли бяхте? Добре си го замислила подреждането, аз като съм си у нас и милото ме остави да уча (а той работи) и докато уча си намирам и други неща да правя-да пера, да мия чинии... само и само да не уча, но пък после блести всичко у нас; вчера "кастрих" папрата;  crazy
мрявка, леко учене, ти по какво четеш и къде е така студено?
на всички, прегръдки  Love
« Последна редакция: юни 11, 2013, 15:19:13 от _Ezra_ » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #25 -: юни 12, 2013, 08:12:59 »

Добро утро момичета!

Аз днес като всяка сутрин станах пак с кокошките, изпратих мъжа в казармата (тук е само по 4 дни в годината, за сметка на това цял живот) и се залових за тежък умствен труд.
dixie Ооо да ясно, виж в гръмотевици и градушка типично по котешки се свивам в домашната дупка и с кран не можеш навън да ме изкараш  blum. Мразя буря мнгоо се страхувам от разбурено време. Иначе аз вчера си избягах моите км, но нещо не стигнах 10ката. Напоследък ме болят коленете, незнам на какво се дължи на възрастта??! angry shok - стара 27 годишна мрявка съм вече nea diablo Oh my ...
Ezra Като цяло следвам икономика, точно тази седмица се занимавам с последната статистика в моя живот, надявам се  angry bad Толкова да ми е противна тая материя, но какво да се прави, с мисълта, че е последната вървят нещата по-розово Love girl. А ти какво учиш?
А там където е много студено е на запад. Незнам дали дават по новините в бг, но положението с прелелите реки от дъждовете и "коледното" време посред юни месец е доста сериозно.  
Спорен ден на всички ви! butterfly Sunshine Flower
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 12, 2013, 09:10:06 »

добро утро!!!


Аз пийвам кафето, днес се понаспах поне, после ще преговоря малко за устния  smile
Съседът ни е решил да майстори нещо и от сега е започнал да шуми с някви машини  bad

мрявка, уча фармация (за втори път, първо завърших колеж и го работих и все още ходя на работа, после реших да уча и магистратурата наново 5 години и сега съм първа година)  Wink

хубав ден  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 12, 2013, 09:36:35 »

Прекрасен ден от мен на всички give_rose


* 1005141_499927990076807_1203524036_n.jpg (65.85 KB, 606x720 - видяно 294 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 12, 2013, 15:57:47 »

Днес муунче мина само на бързичко
защо така?  give_rose
Аз имам 5 по химия и съм доволна, защото е доста реална оценка  good
Разходихме се с мама едно хубаво, вечерта мисля с мъжа ми  smile купих си нова рокля - синичка, с едно тънко прозрачно дълго ръкавче, а в другата част без ръкав  heart много сладка  yahoo
Сутринта пихме кафе със свекървата и да е жива и здрава, много ми е приятно като си говорим  smile пу пу да не ни е на уроки и винаги да се разбираме;

Хубав следобед
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 12, 2013, 20:21:20 »

ей не сте много сериозни, а уж е лошо времето  blum
аз ходих да гледаме After Earth. хубав филм със отчасти много смислени реплики за страховете ни. Но е напрягащ доста, добре направен е.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines