Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:22:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dezkata 07.07.2013  (Прочетена 17425 пъти)
 
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 14, 2013, 19:35:52 »

Момичета, аз продължавам разказа за моят сватбен ден!
След голямото тумба лумба и по едно уиски вкъщи, тръгнахме към дома. Хубавото е че тръгнахме с 10 мин по рано и наистина бяхме първи. Момичета един съвет, гледайте да сте първи и в дома и в църквата, за да няма чакане, изнерване и тези гости мой ли са или не?
Ние бяхме първи и в двете - дом и църква. Ако не сте чели по горе.
Дома е - зала Пълдин, старият град в Пловдив. Просто красота, много е тържествено и момичетата са просто много учитиви. Не подценявам изнесеният ритуал, но ние искахме в дома, направо не знам едвам се сдържах да не разплача, особено като почнаха цигулките и пиано. Страхотен момент!
На 5 мин от дома  е църквата св.св Константин и Елена!
Момичета, ако не сте от Пловдив и не сте били в тази църква. Отидете и няма да сбъркате. Попа беше много  добър, всичко му се разбираше и определено не беше супер дългаааа церемония, а напротив. Имахме 20 мин по рано в църквата и там се снимахме с почти всички гости и бях много доволна!
След църквата останахме на фотосесия с кумувете и шаферките!
Нямам търпение да видя снимките!

Тука е момента да спомена: Фото - Борислав Чепишев и видео- Илко - Неоджитал. Супер професионалисти, много ни помогнаха да се чустваме добре и да изглеждаме естествени и разбира се многооооо красиви.

След фотосесията отидохме бам ---->с най- доброто място за сватба в Пловдив (според мен, разбира се)
хотел- ресторант Санкт Петербург. Не за друго мястото има 4 звезди. Държах на това място и никога няма да съжалявам че там ни беше сватбата и то в Неделя!
Професионалисти от момента в който казахме че искаме там сватба, до момента с натоварването на цветята в колата.Отплеснах се....
И Спряхме пред хотела с яката кола- и хоп гостите бяха вече там, влезнах да видя ресторанта- приказано украсен, чак си помислих че съм объркала ресторанта и не може това наистина да е мойта сватба!!!!
Имахме уелкъм дринк- чаша шампанско с ягоди- комплимент от нас, за който много държах.
Тука е пак да кажа, който ви каже че уелкъма се проточва много като време , ви лъже. Нашите 140 човека минаха за по - малко от 30 мин, Повярвайте ми, всички гости бяха много доволни от това, че ги "отървахме " от цветя и пликове:) и спокойно си седнаха да си хапват салатка и ядки и тн.....
Мога с ръка на сърце да кажа, че ядене и пиене имаше на корем.
Мина първият танц, втори танц......дъжд от балони, класика в този ресторант.......и дойде гвозедеят на програмата - танцова формация Елика, така казаха повечето ни гости .....
С напредването на вечерта..... се чуствах все по щастлива и по щастлива.. купона ни продължи до 1:30

След това се прибрахме в хотела и до 3 часът си говорихме с мъжа ми, явно еуфорията още ни държешееееееееее
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 14, 2013, 19:39:10 »

Честито отново, имали сте прекрасна сватба smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 14, 2013, 19:48:52 »

Малко снимки, кои снимал оттук оттам:)


* 1003140_3162058026527_1398345386_n.jpg (57.17 KB, 960x720 - видяно 447 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 17, 2013, 21:05:22 »

dezkata тортата е върха!  Bravo
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 17, 2013, 21:07:29 »

Мерси мила, да ти кажа честно си и беше доста вкусна- шоколадовааааа ние много си я харесахмееее smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #50 -: юли 17, 2013, 21:21:59 »

Супер изглежда наистина тортата, а и вие smile Страхотно тържество е било! Честито.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines