Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:44:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dezkata 07.07.2013  (Прочетена 17308 пъти)
 
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 06, 2013, 00:29:38 »

Момичета имаххххххх страхотнооооооо моминскоооо партииииии
Ще разправям по къснооооо.
Мн благодаря
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 06, 2013, 07:41:24 »

Момичета открадвам си едни 5 мин да ви пиша и отивам по задачки.
Паритито беше организирано от сестра ми, която живеее в чужбина и съответно не познава повечето ми приятелки и с помоща на кумата ми.
Определено имаше някав таен заговор:) но най ми хареса че те са се организирали сами.
в 18 и 30 сестра ми каза почвай да се оправяш, ще излезнеме- подари ми огромна кошница цветя от всички моми4ета. Едната ми шаферка буквало от самолета бе дошла на партито. Бяхме в едно ресторантче  с отделна зала, украсена с воали и балони и като влезнахме ми дадоха един амулет на съпръгата- с биберон, бъркалака, секси бикини и с различни послания, после еднo звънче да ме обслужвал мъжа ми, .....ох много хубвао беше- куп други бъзикни от рода тиган да ме слуша, много цветя....
Беше страхотно и закапак една торта във формата на корсет на която пишеше Sexy lady Desi:)

Долкото разбрах и ергените не са се оплаквали, купона им е текъл до 5 сутринта, наше беше до към 1 така 4е..... спокойно днес си почивам, за да мога утре да съм налице:)

Ами това.... другият пър ще бъде госпожааааа
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #32 -: юли 07, 2013, 09:47:41 »

 Сватбаааа
Честито!! smile Пожелавам ви незабравим, слънчев и усмихнат ден! smile
А семейният ви живот да е изживяна приказка! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: юли 07, 2013, 09:52:26 »

Честито и от мен! Нека днес бъде най-перфектният ден във вашият живот!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #34 -: юли 07, 2013, 10:16:34 »

Честито,младоженциии yahoo Пожелавам ви най-прекрасната,вълнуваща,изпълнена с много приятни емоции и веселие сватба weddingday Сватбаааа
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 07, 2013, 12:40:06 »

Честито на младото семейство  Сватбаааа
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 07, 2013, 22:25:07 »

и от мен честито! пожелавам ви безкраен и щастлив семеен живот, да се обичате винаги толкова силно като днешния ден и никога да не спирате да се слушате smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 08, 2013, 09:16:11 »

Честито семейство  Bravo Много любов, достатъчно послушание и от двамата и нека съвместният ви живот бъде изпълнен само от  Sunshine и Love girl!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 10, 2013, 18:03:59 »

Момичета, сватбата мина и аз съм вече госпожа Кабаджова:))
Мног благодаря на всички за пожеланията. За всички които вече са госпожи- знаят за каква емоция говоря , а за всички бъдещи булки- пригответе се за най голямата емоция в живота си!
Нашата сватба мина просто перфектно, самата аз се изумих колко добре се получи абсолютно всичко!
Чакам снимките от нашият прекрасен фотограф!!
Не знам дали ще се качи да видите поне една снимка:


* 1000762_10152054328068986_1376296205_n.jpg (33 KB, 732x622 - видяно 308 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #39 -: юли 10, 2013, 18:57:12 »

честито още веднъж! прекрасни сте! чакаме те с детайлен расказ и повечко снимки когато са готови!  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #40 -: юли 10, 2013, 21:35:53 »

Честито и от мен! Bravo give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 11, 2013, 08:32:19 »

Честито на младото семейство! Много любов ви пожелавам  give_rose
Чакаме разказче smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #42 -: юли 11, 2013, 16:38:32 »

Честито Деси! Много любов и семейно щастие ви желая! Много сте хубави на снимката, как само ви светят очите! Пусни още някоя снимка на роклята, любопитна съм да видя цялата!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 13, 2013, 18:09:23 »

Здравейте момичета,
Съжалявам за късният раазказ но просто имам гости от чужбина и всеки да видя и изпратя и цял седмица се изтърколи!
Не знам как е при другите булки но при мен сватбата мина на един дух и някой път се щипам и си викам абе ние наистина ли се оженихме!
Не знам окъде да почна, но като цяло всяка една от вас знае че това прекрасно събитие като сватбата е свързано с много организация, прекалено много нерви на моменти и много верни приятели да помагат и разбира се финанси.
Нашата сватба я планувахме преди цели 8 месеца и въпреки това мога да кажа че времето на моменти не стигаше.
Но въпреки всичко - наистина всичко в денят се сработва перфектно и едно следва след друго.
Моят ден започна в 6:30 с поздрав- Добро утро , булке!Пихме кафе с сестра ми и майка и след това всичко започна на бързи обороти.
Майка ми отиде на прическа, после едната шаферка, другата. А отидох към 9:45 и ми започнаха прическата. Смея да твърдя, че мойто Мими се справи перфектно въпреки че не е толкова титулувана и не знам си за кой салон работи. Прическата ми не мръдна нито на мен нито на шаферки, сестра ми и майка ми. Гримиорката ми беше Краси от Инглот, Пловдив.Адмирации към профезионализма й, много добре те предразполага и въобще ако дори и за малко не си си чуствал специална но повярвайте ми в нейните ръце се чустваш божествено.!!!!!
Прибрахме се към 13 30 и бога ми.......рязбрах че идват да ме взимат- и оттук нататък всичко ми като  проблясъци.... роклята я сложхме за отрицателно време, фотото видеото дойдоха, снимки, шаферките и те готови да помагат приятелите доидоха абе за 10 мин от супер спокйно и лежерен ден започна да става суперрррррррррр бизи......
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 13, 2013, 19:06:47 »

Честито,госпожо yahoo
Много си красива give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines