Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:24:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dezkata 07.07.2013  (Прочетена 17449 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 20, 2013, 21:08:51 »

скъпа напълно споделям емоцията ти от предстоящото събитие smile още по-вълнуващо става когато всичко е готово smile вече нямам търпение да дойде денят smile и дано да случиме на хубаво време
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 20, 2013, 21:15:44 »


shantall : Мила, ти си един ден по рано от нас:) Знам че всичко ще мине като сън ама дотогова...... Bravo
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 20, 2013, 21:16:42 »

Времето го дават перфектно около 28-29 градусаааааааааа, което е просто суперрррр за сватбииии
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 20, 2013, 21:28:24 »

хих, да знам, че съм преди теб, затова имах в предвид, че споделям чувството ти smile а за времето - променливо е, последно за 6ти го дават да превали
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 27, 2013, 20:51:12 »

Момичета, остават 10 дена и тъй като ми е пълна лудница на главата така че слушайте какво съм свършила тези дни:
Тъй като сестра ми идва днес с цялото си семейство- гледах да изфорисирам половината неща за тази седмица.
В Понеделник, направихме тейбълите картички, етикети абе всичкооо което трябва да се напечата, но направо съм бясна как може да има още хора да ми звънят и да се двоумят ама ще дойдат или не. Направоооооо - абе хора или идвате или не- няма голяма дилема?Дадох за печатане нещата така 4е....който се обади и ми заидва 10 дена преди сватбата ще седни, където има място:)
Ние май се поувлякохме и май май 140 човека си ги правиме ей така без да искаме:)
Иначе с  цветята ги уредих, роклята и сватбените подаръци и дреболийки ще ги взема в Петък. за съжаление ще ходя сама да си взимам роклята ама какво да се прави- сам война е войн:)
Най съм благодарна че мъжа ми е изцяло зад мен във всяка ситуация и спрях да се интерсувам от мненията на майка, свекърви, куми, приятелки и не знам си кои още- нашата сватба е такава каквато я искаме ние.
Добра лоша- ще я видим:) Нали сме се накиприли, халки ще имаме и много ядене и пиене  Bravo Bravo Bravo

О алкохола- ммммммм дам определено и там имаше яко тичане- Но и там сме готови:
разбира се уелкъм дринк с шампанско
бира, вино. качествено уиски и водка и бащина ракийка.
В понеделник последни уговорки с ресторанта и така. За сега съм 10000000000 % доволна от ресторант Санкт Петербург, Пловдив. Да знам много пари им даваме ама и ни карат да се чустваме за сега много специални:)
Последно решихме ще имаме детско меню - ще имаме 10 прекрасни дечица и не бих искала родителите им да се притесняват дали да поръчат или не.


ПС: Много бързо ми тече мисълта нали?
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 27, 2013, 20:57:58 »

Ммммм продължавам:
В вторник направихме изследваният с мед.център Здравец- платихме 58лв и хоопалаааа имаме си медицинско и всичките му там печати. Абе направо не знам за какво ни е този кръвен тест само за Сифилис- не сме от преди 30 години. Всеки нормален човек си прави поне един път годишно кръвни изследвания ама.....

За моминското парти: ееее тука мога да говора много..... ама много...
Когато моите приятелки се омъжваха- аз бях тази която тичаше и правеше техният купон- ще видим дали съм заслужила и аз blum blum blum blum
Истината е че, организация явно тайна тече  Bravo Bravo Bravo ще видим дали ще стане и действителност.Аз имам готовност да си го направа сама , а за плащането съм чувала какво ли не.
Последното парти което правихме на наша булка- събрахме всичките пари и платихме цялата сметка без булката. Но то си зависи от финанси и тн...
 smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 27, 2013, 21:27:09 »

Момичета- ако не е тайна кой какво ще подарява или е подарил на шаферките си?
Говора за шаферки- приятелки? smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 28, 2013, 08:22:40 »

dezkata виждам, че не съм единствената луднала smile поздравления за организираната работа, за гостите и аз се ядосвам, ама те на .... и все пак ти пожелавам спкойни последни дни и по-малко неща за вършене Wink
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 30, 2013, 18:07:42 »

Момичета, днес си поръчахме цветята и съм много доволнааааа- ще имам това което си мечтаех и така, сладурските ми шаферки ще имат малки букечета:)
Моминското ми парти е в ход- тайната организация май не е чак толкова тайна, но определено съм много щастлива, че сплотявам приятелките така  yahoo yahoo yahoo yahoo

Започвам да си посрещам първите гости, така че......код- СВАТБЕН е в действие. blum

ПС: взех си най най най прекрасната рокля на света с всичките му сватбарски глезотиии. магазин Дидика Асеновград направиха чудеса:))


Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #24 -: юли 02, 2013, 10:27:22 »

Ех, колко вълнуващо върви при теб!
Хайде, да си все така  yahoo до финала, или да го наречем началото на вашата приказка!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 02, 2013, 18:16:41 »

Ееее изпуснала съм ти темата.
Като чета как е вървяла подготовката досега, много се кефя на доброто настроение и позитивизма който лъха от теб  tease
Пожелавам ти весели последни дни до финалната права smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 04, 2013, 00:10:06 »

Момичета , часът е 1:00 някъде из полунощ и си открадвам време да пиша. Лудницата при мене е на 6. Но вскчко върви  по план. Тортата ще ми бъде триетажна тип Шоколина бяхме на дегустация и съм мн доволна,  определено така разбираш най добре дали ще бъде вкусно и хубаво.
Менюто е ясно, 5степенно гарнирано с пиене и програма.  Wink
Снимки ще качеим после като мине всичко. Най накрая  съм отпуска и утре с пьлна сила се заемам с задачкиге че не остана време.
 Утре- поръчване на сладки и бонбон,и етикети и лейбълеи, маникюр и педикюр, фризиор боядисване, среща с фото и видео.
Ммммммм дам почти като на работаааа  *YAHOO *
Някъде и вместване купуване на шаферките подарци
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 04, 2013, 08:39:57 »

dezkata честита темичка  give_rose То не останало денят наближава  Wink Пожелавам ти една приказна сватба  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 05, 2013, 13:05:12 »

ее, как така съм пропуснала темичката ти! Но звучиш страшно позитивно и спокойно. Браво. Още само ден и половина smilesmilesmile

Пожелавам ти страхотна сватба!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 05, 2013, 21:36:51 »

мила,използвам днешната вечер да ти пожелая страхотна сватба, тъй като най-вероятно няма да мога по-късничко!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines