Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:43:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dezkata 07.07.2013  (Прочетена 17426 пъти)
 
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« -: юни 09, 2013, 10:09:20 »

Хайде мила, честита темичка, до вашия мечтан ден остава по-малко от месец!!!  danceg danceg  danceg

Пожелаваме ви дълъг и щастлив семеен живот!
Обичайте се все така силно и страстно!
И помнете, че няма прегради, които любовта ви не може да прескочи!

Очакваме с нетърпение и трепет да ни разкажеш как върви подготовката!


* 10_svatbi.jpg (47 KB, 480x360 - видяно 314 пъти.)
« Последна редакция: юни 09, 2013, 10:16:05 от stasynka » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #1 -: юни 09, 2013, 10:18:20 »

Честита темичка и лека подготовка! smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 09, 2013, 20:43:24 »

Ау много сте мили:)
Благодаря за темата:)
Денят е: 07 Юли 2013
Гости: около 120 човека с около 7-8 дечица
Дом : Пълдин Пловдив
Църква: Св. Константин и Елена, старият град Пловдив
Ресторант: Санкт Петербург
Дж: Дж Миро
Фото: Борислав Чепишев
Видео: Неодижитал - Илко
Грим: Чуденка съм още
Прическа: мойто момиче Мимито:)
Маникюр: Кремена

Остават ни още 28 дена и ситуацията е такава:)
Поканите са раздадени- досега нямаме отказ, всички са налице.
Младоженеца има костюм с всичките му атрибути, булката - втора проба утре имам:)
Украсата е налице.
Сега съм на тема цветя - така че ако имате предложения - давайте:)
Меню ще обсъждаме тези дни , ние имаме идея като цяло. Хората от ресторанта са много внимателни и така започвам да се чуствам специална yahoo

Това е за сега................
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 09, 2013, 20:51:32 »

Честита темичка Деси  give_rose Записвам се да я следя с интерес, тъй като миналата година на тази дата и ние станахме семейство  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 09, 2013, 20:56:30 »

И аз се записвам да следя оставащата подготовка. Това беше и нашия първоначален избор, но после го сменихме.
Пожелавам ти спокойна и приятна оставаща подготовка.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 10, 2013, 23:16:15 »

Честита темичка!  Виждам, че вървите доста добре с подготовката, браво, че сте толкова организирани!  good
Фотосесията в стария град ли ще е и тя? Там е много красиво, наистина прекрасно място за сватба.  smile
Организирала ли си моминско парти или приятелките ще те изненадат?
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 11, 2013, 21:07:21 »

Запланували сме фотосесия в Старият град, но ще уточним всичко последната седмица с фотографа.Както и с оператора
Халките са по модел на Сара Трейд,много сме доволни:)
Ако някой има удобен списък със сватбарските дреболийки- много ще съм благодарна. Тъй като съм на тема сватбарски дреболии и цветя:)
Моминското парти- ммммммммммм чакам си шаферките от чужбина, както и сестричката ми идва от Франция така 4е моминското парти ще бъде дни преди сватбата. Имам някакви подозрения че ще има изненада, а за ергенското то вече и с дата насрочено:)

Втората ми проба мина значително добре, ще видим дали следващият път ще се похваля с супер дупер рокля:)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 12, 2013, 10:29:03 »

честита тема smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 12, 2013, 23:01:31 »

Момичета имам въпорс към вас- колко трябва да бъде броят на късмечетета.Някъде бях чела че трябва да бъде нечетен. Има ли въобще нещо вярно?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: юни 13, 2013, 08:06:23 »

Момичета имам въпорс към вас- колко трябва да бъде броят на късмечетета.Някъде бях чела че трябва да бъде нечетен. Има ли въобще нещо вярно?

нечетен и да е броя на годините на булката ако си примерно 26 трябва или 25 или 27 smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #10 -: юни 13, 2013, 08:17:59 »

Някой беше написал, че трябва да се закръгля на нечетно нагоре. Т.е., както mariola85  е казала, ако си на 26, късметчетата трябва да са 27.
Въпреки, че преди месец бях на сватба, където кумата хвърли толкова много късметчета, че имах чувството, че поне за 1/2 от гостите имаше... а ние бяхме над 100 човека.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 13, 2013, 08:25:00 »

честита темичка и от мен! пожелавам ти една приятна и спокойна последна подготовка!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 13, 2013, 08:32:08 »

Честита тема и от мен. С интерес ще следя, защото тази дата беше и нашият първоначален избор, но отпадна! Пожелавам ти безаварийно пътуване към най-прекрасния ден в живота ти  Flower
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 13, 2013, 18:41:09 »

Малеееееее ми който е на 30:) good good good good
Истината е че преди по малко от 15 дена станах на 30 така 4е, ще закръгляме на 29:) някак си все ме влече към 25+.Абе кой както се чувства:)
Иначе днес имам вече запазен час за грим при Инглот - Пловдив- Красимира. Двоумях се при Вили или Краси.Но последните снимки на Красимира адски много ми харесаха така че реших в нейна полза:)
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 20, 2013, 20:27:54 »

Нямам много време, но напоследък чета само сватбите на булките преди мене и вече почвам много ама много да е вълнувам и все повече се питам- дали всичко ще сработи в този специален ден за мен?
КОлкото до подготовката- роклята и всичките сватбарски малки дреболии ще са готови на 28, така че нямам търпение да ги взема. Колкото до другите неща- остават цветята още се двоумяяяя откъде да ги взема. Държа на естествените цветя. От 27 става още по напечена ситуацията- сестра ми идва от Франция, после шаферките ми и става една малка подвижна лудница  girl_wink Girl_hide
Това е засега от мене:)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 20, 2013, 21:08:51 »

скъпа напълно споделям емоцията ти от предстоящото събитие smile още по-вълнуващо става когато всичко е готово smile вече нямам търпение да дойде денят smile и дано да случиме на хубаво време
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 20, 2013, 21:15:44 »


shantall : Мила, ти си един ден по рано от нас:) Знам че всичко ще мине като сън ама дотогова...... Bravo
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 20, 2013, 21:16:42 »

Времето го дават перфектно около 28-29 градусаааааааааа, което е просто суперрррр за сватбииии
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 20, 2013, 21:28:24 »

хих, да знам, че съм преди теб, затова имах в предвид, че споделям чувството ти smile а за времето - променливо е, последно за 6ти го дават да превали
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 27, 2013, 20:51:12 »

Момичета, остават 10 дена и тъй като ми е пълна лудница на главата така че слушайте какво съм свършила тези дни:
Тъй като сестра ми идва днес с цялото си семейство- гледах да изфорисирам половината неща за тази седмица.
В Понеделник, направихме тейбълите картички, етикети абе всичкооо което трябва да се напечата, но направо съм бясна как може да има още хора да ми звънят и да се двоумят ама ще дойдат или не. Направоооооо - абе хора или идвате или не- няма голяма дилема?Дадох за печатане нещата така 4е....който се обади и ми заидва 10 дена преди сватбата ще седни, където има място:)
Ние май се поувлякохме и май май 140 човека си ги правиме ей така без да искаме:)
Иначе с  цветята ги уредих, роклята и сватбените подаръци и дреболийки ще ги взема в Петък. за съжаление ще ходя сама да си взимам роклята ама какво да се прави- сам война е войн:)
Най съм благодарна че мъжа ми е изцяло зад мен във всяка ситуация и спрях да се интерсувам от мненията на майка, свекърви, куми, приятелки и не знам си кои още- нашата сватба е такава каквато я искаме ние.
Добра лоша- ще я видим:) Нали сме се накиприли, халки ще имаме и много ядене и пиене  Bravo Bravo Bravo

О алкохола- ммммммм дам определено и там имаше яко тичане- Но и там сме готови:
разбира се уелкъм дринк с шампанско
бира, вино. качествено уиски и водка и бащина ракийка.
В понеделник последни уговорки с ресторанта и така. За сега съм 10000000000 % доволна от ресторант Санкт Петербург, Пловдив. Да знам много пари им даваме ама и ни карат да се чустваме за сега много специални:)
Последно решихме ще имаме детско меню - ще имаме 10 прекрасни дечица и не бих искала родителите им да се притесняват дали да поръчат или не.


ПС: Много бързо ми тече мисълта нали?
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 27, 2013, 20:57:58 »

Ммммм продължавам:
В вторник направихме изследваният с мед.център Здравец- платихме 58лв и хоопалаааа имаме си медицинско и всичките му там печати. Абе направо не знам за какво ни е този кръвен тест само за Сифилис- не сме от преди 30 години. Всеки нормален човек си прави поне един път годишно кръвни изследвания ама.....

За моминското парти: ееее тука мога да говора много..... ама много...
Когато моите приятелки се омъжваха- аз бях тази която тичаше и правеше техният купон- ще видим дали съм заслужила и аз blum blum blum blum
Истината е че, организация явно тайна тече  Bravo Bravo Bravo ще видим дали ще стане и действителност.Аз имам готовност да си го направа сама , а за плащането съм чувала какво ли не.
Последното парти което правихме на наша булка- събрахме всичките пари и платихме цялата сметка без булката. Но то си зависи от финанси и тн...
 smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 27, 2013, 21:27:09 »

Момичета- ако не е тайна кой какво ще подарява или е подарил на шаферките си?
Говора за шаферки- приятелки? smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 28, 2013, 08:22:40 »

dezkata виждам, че не съм единствената луднала smile поздравления за организираната работа, за гостите и аз се ядосвам, ама те на .... и все пак ти пожелавам спкойни последни дни и по-малко неща за вършене Wink
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 30, 2013, 18:07:42 »

Момичета, днес си поръчахме цветята и съм много доволнааааа- ще имам това което си мечтаех и така, сладурските ми шаферки ще имат малки букечета:)
Моминското ми парти е в ход- тайната организация май не е чак толкова тайна, но определено съм много щастлива, че сплотявам приятелките така  yahoo yahoo yahoo yahoo

Започвам да си посрещам първите гости, така че......код- СВАТБЕН е в действие. blum

ПС: взех си най най най прекрасната рокля на света с всичките му сватбарски глезотиии. магазин Дидика Асеновград направиха чудеса:))


Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #24 -: юли 02, 2013, 10:27:22 »

Ех, колко вълнуващо върви при теб!
Хайде, да си все така  yahoo до финала, или да го наречем началото на вашата приказка!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 02, 2013, 18:16:41 »

Ееее изпуснала съм ти темата.
Като чета как е вървяла подготовката досега, много се кефя на доброто настроение и позитивизма който лъха от теб  tease
Пожелавам ти весели последни дни до финалната права smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 04, 2013, 00:10:06 »

Момичета , часът е 1:00 някъде из полунощ и си открадвам време да пиша. Лудницата при мене е на 6. Но вскчко върви  по план. Тортата ще ми бъде триетажна тип Шоколина бяхме на дегустация и съм мн доволна,  определено така разбираш най добре дали ще бъде вкусно и хубаво.
Менюто е ясно, 5степенно гарнирано с пиене и програма.  Wink
Снимки ще качеим после като мине всичко. Най накрая  съм отпуска и утре с пьлна сила се заемам с задачкиге че не остана време.
 Утре- поръчване на сладки и бонбон,и етикети и лейбълеи, маникюр и педикюр, фризиор боядисване, среща с фото и видео.
Ммммммм дам почти като на работаааа  *YAHOO *
Някъде и вместване купуване на шаферките подарци
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 04, 2013, 08:39:57 »

dezkata честита темичка  give_rose То не останало денят наближава  Wink Пожелавам ти една приказна сватба  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 05, 2013, 13:05:12 »

ее, как така съм пропуснала темичката ти! Но звучиш страшно позитивно и спокойно. Браво. Още само ден и половина smilesmilesmile

Пожелавам ти страхотна сватба!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 05, 2013, 21:36:51 »

мила,използвам днешната вечер да ти пожелая страхотна сватба, тъй като най-вероятно няма да мога по-късничко!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 06, 2013, 00:29:38 »

Момичета имаххххххх страхотнооооооо моминскоооо партииииии
Ще разправям по къснооооо.
Мн благодаря
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 06, 2013, 07:41:24 »

Момичета открадвам си едни 5 мин да ви пиша и отивам по задачки.
Паритито беше организирано от сестра ми, която живеее в чужбина и съответно не познава повечето ми приятелки и с помоща на кумата ми.
Определено имаше някав таен заговор:) но най ми хареса че те са се организирали сами.
в 18 и 30 сестра ми каза почвай да се оправяш, ще излезнеме- подари ми огромна кошница цветя от всички моми4ета. Едната ми шаферка буквало от самолета бе дошла на партито. Бяхме в едно ресторантче  с отделна зала, украсена с воали и балони и като влезнахме ми дадоха един амулет на съпръгата- с биберон, бъркалака, секси бикини и с различни послания, после еднo звънче да ме обслужвал мъжа ми, .....ох много хубвао беше- куп други бъзикни от рода тиган да ме слуша, много цветя....
Беше страхотно и закапак една торта във формата на корсет на която пишеше Sexy lady Desi:)

Долкото разбрах и ергените не са се оплаквали, купона им е текъл до 5 сутринта, наше беше до към 1 така 4е..... спокойно днес си почивам, за да мога утре да съм налице:)

Ами това.... другият пър ще бъде госпожааааа
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #32 -: юли 07, 2013, 09:47:41 »

 Сватбаааа
Честито!! smile Пожелавам ви незабравим, слънчев и усмихнат ден! smile
А семейният ви живот да е изживяна приказка! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: юли 07, 2013, 09:52:26 »

Честито и от мен! Нека днес бъде най-перфектният ден във вашият живот!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #34 -: юли 07, 2013, 10:16:34 »

Честито,младоженциии yahoo Пожелавам ви най-прекрасната,вълнуваща,изпълнена с много приятни емоции и веселие сватба weddingday Сватбаааа
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 07, 2013, 12:40:06 »

Честито на младото семейство  Сватбаааа
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 07, 2013, 22:25:07 »

и от мен честито! пожелавам ви безкраен и щастлив семеен живот, да се обичате винаги толкова силно като днешния ден и никога да не спирате да се слушате smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 08, 2013, 09:16:11 »

Честито семейство  Bravo Много любов, достатъчно послушание и от двамата и нека съвместният ви живот бъде изпълнен само от  Sunshine и Love girl!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 10, 2013, 18:03:59 »

Момичета, сватбата мина и аз съм вече госпожа Кабаджова:))
Мног благодаря на всички за пожеланията. За всички които вече са госпожи- знаят за каква емоция говоря , а за всички бъдещи булки- пригответе се за най голямата емоция в живота си!
Нашата сватба мина просто перфектно, самата аз се изумих колко добре се получи абсолютно всичко!
Чакам снимките от нашият прекрасен фотограф!!
Не знам дали ще се качи да видите поне една снимка:


* 1000762_10152054328068986_1376296205_n.jpg (33 KB, 732x622 - видяно 309 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #39 -: юли 10, 2013, 18:57:12 »

честито още веднъж! прекрасни сте! чакаме те с детайлен расказ и повечко снимки когато са готови!  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #40 -: юли 10, 2013, 21:35:53 »

Честито и от мен! Bravo give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 11, 2013, 08:32:19 »

Честито на младото семейство! Много любов ви пожелавам  give_rose
Чакаме разказче smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #42 -: юли 11, 2013, 16:38:32 »

Честито Деси! Много любов и семейно щастие ви желая! Много сте хубави на снимката, как само ви светят очите! Пусни още някоя снимка на роклята, любопитна съм да видя цялата!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 13, 2013, 18:09:23 »

Здравейте момичета,
Съжалявам за късният раазказ но просто имам гости от чужбина и всеки да видя и изпратя и цял седмица се изтърколи!
Не знам как е при другите булки но при мен сватбата мина на един дух и някой път се щипам и си викам абе ние наистина ли се оженихме!
Не знам окъде да почна, но като цяло всяка една от вас знае че това прекрасно събитие като сватбата е свързано с много организация, прекалено много нерви на моменти и много верни приятели да помагат и разбира се финанси.
Нашата сватба я планувахме преди цели 8 месеца и въпреки това мога да кажа че времето на моменти не стигаше.
Но въпреки всичко - наистина всичко в денят се сработва перфектно и едно следва след друго.
Моят ден започна в 6:30 с поздрав- Добро утро , булке!Пихме кафе с сестра ми и майка и след това всичко започна на бързи обороти.
Майка ми отиде на прическа, после едната шаферка, другата. А отидох към 9:45 и ми започнаха прическата. Смея да твърдя, че мойто Мими се справи перфектно въпреки че не е толкова титулувана и не знам си за кой салон работи. Прическата ми не мръдна нито на мен нито на шаферки, сестра ми и майка ми. Гримиорката ми беше Краси от Инглот, Пловдив.Адмирации към профезионализма й, много добре те предразполага и въобще ако дори и за малко не си си чуствал специална но повярвайте ми в нейните ръце се чустваш божествено.!!!!!
Прибрахме се към 13 30 и бога ми.......рязбрах че идват да ме взимат- и оттук нататък всичко ми като  проблясъци.... роклята я сложхме за отрицателно време, фотото видеото дойдоха, снимки, шаферките и те готови да помагат приятелите доидоха абе за 10 мин от супер спокйно и лежерен ден започна да става суперрррррррррр бизи......
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 13, 2013, 19:06:47 »

Честито,госпожо yahoo
Много си красива give_rose
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 14, 2013, 19:35:52 »

Момичета, аз продължавам разказа за моят сватбен ден!
След голямото тумба лумба и по едно уиски вкъщи, тръгнахме към дома. Хубавото е че тръгнахме с 10 мин по рано и наистина бяхме първи. Момичета един съвет, гледайте да сте първи и в дома и в църквата, за да няма чакане, изнерване и тези гости мой ли са или не?
Ние бяхме първи и в двете - дом и църква. Ако не сте чели по горе.
Дома е - зала Пълдин, старият град в Пловдив. Просто красота, много е тържествено и момичетата са просто много учитиви. Не подценявам изнесеният ритуал, но ние искахме в дома, направо не знам едвам се сдържах да не разплача, особено като почнаха цигулките и пиано. Страхотен момент!
На 5 мин от дома  е църквата св.св Константин и Елена!
Момичета, ако не сте от Пловдив и не сте били в тази църква. Отидете и няма да сбъркате. Попа беше много  добър, всичко му се разбираше и определено не беше супер дългаааа церемония, а напротив. Имахме 20 мин по рано в църквата и там се снимахме с почти всички гости и бях много доволна!
След църквата останахме на фотосесия с кумувете и шаферките!
Нямам търпение да видя снимките!

Тука е момента да спомена: Фото - Борислав Чепишев и видео- Илко - Неоджитал. Супер професионалисти, много ни помогнаха да се чустваме добре и да изглеждаме естествени и разбира се многооооо красиви.

След фотосесията отидохме бам ---->с най- доброто място за сватба в Пловдив (според мен, разбира се)
хотел- ресторант Санкт Петербург. Не за друго мястото има 4 звезди. Държах на това място и никога няма да съжалявам че там ни беше сватбата и то в Неделя!
Професионалисти от момента в който казахме че искаме там сватба, до момента с натоварването на цветята в колата.Отплеснах се....
И Спряхме пред хотела с яката кола- и хоп гостите бяха вече там, влезнах да видя ресторанта- приказано украсен, чак си помислих че съм объркала ресторанта и не може това наистина да е мойта сватба!!!!
Имахме уелкъм дринк- чаша шампанско с ягоди- комплимент от нас, за който много държах.
Тука е пак да кажа, който ви каже че уелкъма се проточва много като време , ви лъже. Нашите 140 човека минаха за по - малко от 30 мин, Повярвайте ми, всички гости бяха много доволни от това, че ги "отървахме " от цветя и пликове:) и спокойно си седнаха да си хапват салатка и ядки и тн.....
Мога с ръка на сърце да кажа, че ядене и пиене имаше на корем.
Мина първият танц, втори танц......дъжд от балони, класика в този ресторант.......и дойде гвозедеят на програмата - танцова формация Елика, така казаха повечето ни гости .....
С напредването на вечерта..... се чуствах все по щастлива и по щастлива.. купона ни продължи до 1:30

След това се прибрахме в хотела и до 3 часът си говорихме с мъжа ми, явно еуфорията още ни държешееееееееее
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 14, 2013, 19:39:10 »

Честито отново, имали сте прекрасна сватба smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 14, 2013, 19:48:52 »

Малко снимки, кои снимал оттук оттам:)


* 1003140_3162058026527_1398345386_n.jpg (57.17 KB, 960x720 - видяно 447 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 17, 2013, 21:05:22 »

dezkata тортата е върха!  Bravo
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 17, 2013, 21:07:29 »

Мерси мила, да ти кажа честно си и беше доста вкусна- шоколадовааааа ние много си я харесахмееее smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #50 -: юли 17, 2013, 21:21:59 »

Супер изглежда наистина тортата, а и вие smile Страхотно тържество е било! Честито.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines