Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:18:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shantall - 06.07.2013  (Прочетена 63154 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 12, 2013, 12:19:37 »

момичета, благодаря за пожеланията и за комплиментите smile не съм ви забравила, просто нямах време. бяхме малко по морето, а сега си топиме дупетата в минерални басейни  Wink

такааа..
денят на сватбата започна спокойно за мен и нервно за всички останали smile станах закусих пих кафе, а майка ми лети около мен и мрънка, че няма време. аз бях сигурна, че фризьорката ще закъснее, пък и все пак салона е точно до входа на блока. слязох точно в 10.30, а тя дойде след 15 минути. започна голямо то правене на прическата - чак до към 12. сменихме се със свекървата и аз си се качих вкъщи, обадих се на зълва ми да дойде да ме гримира и междувременно си похапнах smile
към 13 бяхме готови и с грима, облякох се и си седя спокойна, запознаха да идват гостите, чух младоженеца да тръгва /живеем през два блока/ и тъй като не знаех каква ще е колата ми беше много любопитно, но не успях да я видя sad
та си седиме пийваме си правиме си снимки и изведнъж чух клаксона - чак тогава усетих напрежение и притеснение smile
качи се само кумата забулиме и зачакахме останалите, а те се бавят - и най-накрая го чух на вратата : Имате ли булка? е тогава ми се разтуптя сърцето...

ще продължа малко по-късно с разказа, че ме дърпа съпруга Wink

Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 12, 2013, 13:34:26 »

така, откупиха ме пихме по едно и навреме тръгнахме за ритуалната, където ни посрещнаха много любезно и церемонията беше много хубава, дадохме си обети и ни обявиха за съпруг и съпруга, пуснах малко сълзички, но не успях да разваля грима. приехме поздравленията и поехме към семинарията, там всички бяха очаровани от природата и красотата на градината, бяхме подранили доста, направиха ни по някоя и друга снимка и церемонията започна по-рано. отчето водеше много добре и не беше дълга церемония - 20 минути. последваха снимки с гостите и фотосесията, която изтощи съпруга  Bravo и точно когато започна да се разваля времето се запътихме към ресторанта. и като по поръчка заваля точно когато спряхме пред входа.
Ангел ни чакаше отпред посрещна ни и ни въведе в залата до ресторанта да си поемем въздух. след 5 минути започна официалната част в ресторанта. свекървата ни захрани, ние захранихме майките и се настанихме. последва първи танц, разчупване на питата и много танци. оказа се, че мъжа ще носи парите, а аз ще ги харча  Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 12, 2013, 14:21:25 »

ооооооооо колко много се развълнуваххххх....  cray
Много сладка история. Мног красиво ви се е получило. И на мен ми се разтуптя сърцето, когато прочетох "
най-накрая го чух на вратата : Имате ли булка? е тогава ми се разтуптя сърцето... "  heart
 
ще очаквам още вълнуващи разкази smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #228 -: юли 12, 2013, 15:48:32 »

Имаме ли булка  girl_haha funnytooth girl_haha
Много ми харесват тези разказчета за след сватбата.
Продължавай, шантал, искаме още !!!!  blum
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 12, 2013, 18:40:31 »

ами всъщност вече в ресторанта някои неща ми се губят, бях се успокоила вече smile
всъщност бях толкова спокойна, че си изядох почти цялата порция и мога да кажа, че всичко беше повече от вкусно.
за захранването помня, че като ме захрани скъпия така сладко се облизах, че ди джея каза, че искам още и хапнах още едно парче smile не че после не върнах жеста smile тортата беше уникално вкусна ... без думи съм. страшно доволни сме от ресторанта като цяло, даже последния етаж от тортата си го изядохме вкъщи на следващия ден smile мезетата, които останаха родителите сигурно още ги дояждат ....
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 15, 2013, 20:19:24 »

шантал,и ти си била много красива булка,с младоженеца имате страхотни снимки сред природата,много нежна и романтична визия ,прекрасна  give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #231 -: юли 15, 2013, 23:53:08 »

Малко късно включване от мен, но искам да кажа, че си била много нежна булка, прическа, рокля, букет...Всичко е в синхрон Wink Пожелавам ви щастлив семеен живот  heart
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 16, 2013, 08:35:34 »

благодаря ви момичета  heart
още не са готови професионалните снимки, а вече нямам търпение ...
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 17, 2013, 06:28:48 »

да,и всички питат за тях и за видеото,и ти си в  тихо напрежение smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 17, 2013, 17:33:41 »

снимките са готови smile
задоволявам любопитството ви smile
- автомобилът
- Букетът /ужасно красив е нали?/
- с булото
- чашите
- тук искам да отбележа, че помолих учтива няколко пъти да бъте отлепен надписа на утилката. не можело, били пробвали. дрън дрън, като се прибрахме си допих шампанското и саморъчно махнах етикета!
- само едната свещ
- вече сте ни виждали, ама тук сме много хубави
- халките
- пак
- официалната маса
- тортата
- в цялата й прелест, за съжаление не мога да ви предам и уникалния й вкус smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 17, 2013, 18:26:44 »

 Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 17, 2013, 18:56:32 »

Мила, снимките са страхотни! А аз може ли да попитам от къде е шампанското, защото 1 път нашите кумуве ни бяха носили такова и е много хубаво, ама не съм го виждала никъде.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #237 -: юли 17, 2013, 20:05:49 »

ох много сте хубави и двамата особено ти  адашке lol)! колко хубаво се смееш на снимката с тортата lol) виджа че си се забавлявала много!  прекрасни сте още веднъж! yahoo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 17, 2013, 20:24:34 »

ratatui от кауланд е купено, свекърва ми искаше бутилката да не е зелена, но наистиина е много хубаво.
благодаря ви момичета за комплиментите, много се забавлявах, ако можеше да се повтори smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 17, 2013, 20:33:42 »

shantall: прелестна си и ти и твоят мъж!!! Страхотни снимки и да ти призная в събота на деня ви мислех, защото в Пловдив се изля егати дъжда, но се радвам адски много че на вас точно ви е вървяло по вода:)
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines