Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:40:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shantall - 06.07.2013  (Прочетена 63103 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« -: юни 06, 2013, 10:34:52 »

Здравей мила Shantall, остава само месец до твоя приказен ден! Пожелавам ти да го изживееш пълноценно, безаварийно и да си безкрайно щастлива! Ще очакваме в тази темичка да ни разкажеш подробности около подготовката, запознанството, предложението и да ни направиш съпричастни с твоя празник! twohearts


* wedding1.jpg (15.48 KB, 448x280 - видяно 255 пъти.)
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 06, 2013, 10:40:36 »

Честита тема и от мен! Пожелавам ти слънчеви последни дни като госпожица и дано финалната права от подготовката е наситена само с приятни емоции  smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #2 -: юни 06, 2013, 10:48:16 »

честита темичка, Shantall , мъчничко остана до големия ден  Girl_hide До къде сте с подготовката, как е настроението? аз съм една седмица преди вас и адреналинът вече ме тресе денонощно  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 06, 2013, 11:28:31 »

Охо, ето че времето мина толкова бързо и остава само месец до вашия ден! Пожелавам ти този месец да се надладиш на всяка минута от оставащата подготовка и страхотна сватба накрая!
Разкажи ни как върви подготовката? Какво още ти остава? Как стигнахте до тук? Всичко, което решиш да споделиш!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 06, 2013, 11:53:13 »

хехе, и аз си имам темичка ... леле, остана само месец  yahoo

ние двамката сме заедно от цели 12 години  blush разликата ни е малка, в момента и двамата сме на 28 smile за сватба се заговори миналата година, че тази вече е време да сключим брак smile и така почна голямото чакане smile и дойде един ден, 28 февруари, аз отново закъснявам с подготовката да тръгна за работа и съм отворила гардероба, застана съм в поза Ф и се чудя и мая. в този момент приситга нашия с балетна стъпка и усмивка от ухо до ухо, прустъпва леко слага крак пред крак и лекииинко почва да се снижава, тук моето сърчице тупкаше многоооо силно. и така нашия е вече на колене и отваря кутийката поглежда ме и чака. и аз чакам все пак да ме попита нещо де  blush седи си нашия и едвам изрича: мацо, какво ще кажеш? е казах ДА smile

съответно можете да се досетите, че закъсях за работа, но усмивката на лицето ми и адреналина бяха доста силни... първо се обадих на сестра ми да й кажа, след това разбраха колегите. за вечерта имаше план да кажем на техните, а аз уговорих сестра ми да й се обадя и да ме пусне на високоговорителя , за да кажа на двамата родители едновремнно. и така, вечерта сме на вечеря, те подозират нещо, подпитват, а нашия се хили като тиква. аз изпълних моят план, но като се върнах се бяха скарали и нашия реши, че няма да им каже. до тук никой не забеляза моят пръстен  diablo

той трябваше да замине в съботата до македония и официалното съобщаване го оставихме за 3ти март smile нашите бяха предупредени, че трябва да бъдат много изненадани smile и изиграха добре изненадата smile
техните благоволиха да не го нервират и на тях казахме smile и радост голяма smile


Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 06, 2013, 12:20:19 »

Честита тема и от мен, спокоен последен месец и всичко да ви върви по план!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #6 -: юни 06, 2013, 12:22:03 »

Честито Шантал! Предсватбените трепети са нещо хем много хубаво, хем изнервящо на моменти.
Пожелавам ти повече положителни емоции по време на подготовката, а ние ще я следим отблизо  Wink
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 06, 2013, 12:26:01 »

Честита темичка!!! Хаха много прилича на моето предложение...хахха и той така мълча пък аз чаках нещо funnytooth
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 06, 2013, 12:38:14 »

та да продължа ....

последва разучване на ресторанти, мислехме май месец да се жениме, после стана за юни и накрая юли smile избрах аз 10тина ресторанта и едн прекрасен ден тръгнахме да ги обикаляме, 4 бяха отхвърлени защото се намираха в центъра, а скъпия неискаше центъра. в 2 не влязохме изобщо, защото се оказа, че входа на ресторанта е самото симеоновско шосе, 7мия не ни хареса как изглежда сградата, 8мия беше затворен, 9тия го разгледахме и ни хареса, но не се влюбихме в него, за десетия честно казано не помня smile последваха дни на размисълв, които открих Интерпред smile разбрахме се с управителя да отидем да го видим. беше приготвен за сватба smile хареса ни много, първо, че има паркинг, метрото минава от там, ресторанта е светъл, управителя беше много любезен. бъдещите свекъри изявиха желание да го видят, угодихме им и резервирахме. обадих се и запазих по телефона часове в ритуалната и църквата още на следващия ден. и бях много щастлива, че това се е нагласило. и така лека полека запознахме същинската част smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 06, 2013, 14:14:49 »

до тук булката е облечена, младоженеца за сега ще е по парфюм :d
остава ми да поръчам някакви подаръчета за гостите като отида си подкъся роклята, колкото и да ми се искаше да мина без всякакви фигурки.... също така трябва да си намеря кошница за късметите, да декорирам кутийката за халките, иначе в общи линии съм май доста готова  smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 06, 2013, 14:27:49 »

Shantall, на теб младоженеца и по парфюм ще ти хареса  laugh, а пък и имате време засега. Виж ако останат два-три дни, тогава си е притеснително. Пък и то ако нещата стават спокойно и навреме щеше да ни е толкова скучен живота  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #11 -: юни 06, 2013, 15:05:05 »

Шантал много забавно обясняваш, усмихна ми деня!   good
С нетърпение ще следя как върви вашата подготовка с танцова стъпка smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 06, 2013, 15:34:57 »

tsve4e, младоженеца е зодия скорпион, а на тях им трябва настроение за всичко, ако случайно излезе на пазар без да се е настроил да купи нещо ... край. карам го поне обувки да си вземе, за да ги разтъпче ...

malkabulka радвам се, че си се усмихнала smile

след предложението мисля, че цяла седмица не бях пила кафе  blum така ме беше хванал адреналина ... а сега май почна притеснение да ме гони, че напоследък не мога да спя като хората sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 07, 2013, 09:02:21 »

Шантал, колко бързо минава времето Wink Ето, че и ти си имаш тема smile

А какво стана с името?
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 07, 2013, 09:13:07 »

добре дошла Панди smile

ами мама се примири, че няма да имам тире, и аз се примирих, май...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines