Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:30:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139804 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #375 -: август 19, 2013, 13:16:45 »

Добре, Линдзи. Как ти е истинското име?
Аз мисля за себе си, че е по-удобно от там да ми е тортата, за да не се ангажирам и с това. Но ще съм сериозна с тортата при тях, дано не се разочаровам.
Някоя друга булка имала ли е проблем с това ?
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #376 -: август 19, 2013, 14:14:59 »

Лидия се казвам  understand Имам рядко сприхав характер понякога  crazy, затова не се плаши.
« Последна редакция: август 19, 2013, 14:16:50 от Lidsy » Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 19, 2013, 14:21:05 »

Таня и Lidsy, Честито и на двете Ви:) Желая Ви да сте много щастливи и безкрайно влюбени! Да се обичате и разбирате винаги, да устоявате след ''семейните бури'' без които не може никое семейство smile
Lidsy, много жалко за Рига, че са се отнесли по този начин. За съжаление все по-често се срещат подобни измами и неприятни ситуации,при които нямаш никакъв избор и те поставят пред свършен факт.
Ние ще сме на Левента, за който наскоро чух подобно нещо- младоженците уговарят една цена (примерно 30 лв. на човек) и 2 седмици преди сватбата казват- ами вече цената стана 35 лв. И ти нямаш избор освен да се съгласиш,защото просто нямаш физическото време да намериш друго място и да организираш и информираш гостите си....
Друг фрапиращ случай за Левента- отиваме при една фотографка и ни показва снимки от сватба там, през юни месец, пред шатрите бяха сложили сини чадъри на "Девин" точно между и без това не големия дансинг тип пътека, гостите танцуват между чадърите... на всяка снимка се виждат те вместо гостите под шатрите , фотографката се чудела как да застане за да не влизат в кадър, но уви почти няма снимка, на която да не присъстват чадърчетата, които се слагат на сергийките или на плажа... да не печало на гостите. Искрено се надявам при нас да няма финансови изненади в последния момент, и ако видя такива чадъри ги изселвам барабар с тях... адски непрофесионално и грозно  beating nea Но в крайна сметка на всички сватби има някакви гафове, така че важното е да сте си изкарали незабравимо и да сте се веселили smile другото - минало и заминало smile give_rose
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #378 -: август 19, 2013, 15:03:49 »

 Пеперудке, и аз се надявам да не ми пука в деня на сватбата. Преди тва може да лудна ххаха но в деня НЕ !   
 girl_wink
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 19, 2013, 20:10:29 »

Разбира се, че така ще бъде Bride:) Какъвто си го направим, такъв ще бъде денят ни smile бъдете усмихнати, веселете се на макс. и без това денят ще мине като един миг, няма да навредим на никой друг освен на нас самите, ако започнем да се ядосваме и да си убиваме настроението заради грешките и безхаберието на някои други ''хора" pleasantry . В същото време знам, че е почти невъзможно да не се ядосаш, очакваш и плащаш за едно,а насреща- друго.... Лично на мен, ако ми се случи подобно нещо (недай Боже) вероятно бих нахлюпила тортата на главите на сервитьорите без да ми мигне окото, а гостите .... ами гостите ще останат без тортичка, ама поне  ще ми олекне.
И все пак- хубаво е да направим този ден незабравимо весел, а не намусен и ядосан и ако сме в състояние да обърнем всеки гаф във шега и смях би било супер smile като се замисля сега какви гафове на сватби съм гледала- запалени коси на булката, припаднали младоженци, настъпани и скъсани булчински рокли, паднали булки в басейни...
ето малко да се посмеете smile
http://www.youtube.com/watch?v=ejnElP1hgS8
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 20, 2013, 20:19:25 »

Честито ,Lidsy,желая Ви много щастие , разбирателство ,топлина и уважение един към друг !Нека любовта с всяка година да става все по- силна ! Не се ядосвай толкова за тортата , но пък добър съвет даваш за следващите булки да имат едно на ум. Ние като бяхме на сватба май месец , не знам нашите младоженци каква торта са искали , но не споменаха да не е отговаряла на очакванията , на вкус беше страхотна , на външен вид нищо особено.
А тази информация относно Левента направо се възмути сериозно , то вярно ,че цените се качват ,но за две седмици да качиш с по 5 лева на човек си е доста оскъпяване като цяло. Направо не ги е срам тези хора.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #381 -: август 21, 2013, 11:35:49 »

Благодаря, Тони, за снимките - решила съм да качвам след като получа професионалните от Карчински.
Нямам лоши впечатления от Левента, на 10.08 бяхме на сватба там, младоженците не са споменавали за проблеми от страна на ресторанта. Ние като гости останахме доволни. Като за 70 човека не ни беше тясно. Наистина, пече доста, но като се скрие слънцето става приятно, даже късно вечер подухва повечко. Аз исках нашата сватба да бъде там, но се започна "Ами ако завали, ами ако е голяма жега..." и резултата е налице, да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли с Рига. Все още не мога да преценя дали е добре или зле, че не са занесли парче от грозната торта на всички гости. Какво пък, на други са занесли по три...
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #382 -: август 21, 2013, 18:58:53 »

 :\Аз ще ги прупредя за тортата да няма излагане. Уфф ужасс   


Някой да ми препоръча хубава и добре играеща кючекчийка, моля ви. Малко да изненадам нестандартно младоженеца хахахх
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 21, 2013, 22:34:16 »

Благодаря на всички за пожеланията. Нямах никакво време да пиша след сватбата, започнах с документи да се занимавам да сменям, ужас направо. Даже сега сме на меден месец така да се каже smile на морето и реших да вляза да видя какво има. И така сватбата мина много добре, неусетно и остава един прекрасен спомен. Още не сме взели снимките от фотографа, но поне има за сега доста любителски снимки. Ще сложа няколко в албума. На всички които сега им предстои им желая от все сърце много да се забавляват, да не спират да се усмихват (мен от толкова усмихване вечерта като си легнахме мислех, че продължавам да се смея, беше ме заболяла устата biggrin ). Дори и нещо да имате забравено, не се ядосвайте много (на мен ми забравиха книгата за пожелания да я пуснат на гостите, гълъбите бяха забравили които щяхме да пуснем след църквата и още някой други неща, но минало вече). Успех на всички и изживейте един незабравим ден!  girl_wink

Поздравления Лидси, желая ви много любов, разбирателство, бъдете много щастливи и нека хармонията цари в домът ви, в който скоро да има детски плач!  weddingday
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #384 -: август 22, 2013, 15:51:14 »

Честито ,на Лидия и Татяна. Желая ви много семейно щастие и много поводи за усмивки.
Лидия радвам се, че писа за Марти , защото собствника на Рай ме вбеси и ми ги наговори едни. Черешката беше като ми каза, че в 12 и 30 трябва да сме си тръгнали. Вашите сватби до колко продължиха?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #385 -: август 22, 2013, 20:57:56 »

Тише, ми няма ли overtime, какво ги интересува тях. Ооо я им кажи, че си плащаш и ще стоиш докато си искаш.
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 22, 2013, 22:12:39 »

Честито ,на Лидия и Татяна. Желая ви много семейно щастие и много поводи за усмивки.
Лидия радвам се, че писа за Марти , защото собствника на Рай ме вбеси и ми ги наговори едни. Черешката беше като ми каза, че в 12 и 30 трябва да сме си тръгнали. Вашите сватби до колко продължиха?

Нашата сватба беше до към 00.30ч, като започна от около 15.30-16ч. Но не защото ни казаха да си тръгваме, а защото имаше доста пътуващи. И ние бяхме се изморили и останахме направо там да спим. Все пак от около 8ч сутринта започна сватбата и си е изморителен ден, но пък невероятно изживяване е.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #387 -: август 22, 2013, 23:58:13 »

Към 1:00 започнаха да се разотиват гостите, ние също имахме доста пътуващи.

Лек ъпдейт за Рига - 4-ти ден чакаме обаждане от тях относно количеството алкохол, което оставихме и те приеха по опис. Обаждане няма. Един коментар от мъжа на управителката, цитирам:  "Иван Данов Благодарение на facebook всеки може да пише каквото си поиска, дори да оплюва някой без дори да има нещо общо с истината! Господинът явно е недоволен от парите, които е събрал на сватбата си и е решил да излее яда си върху някой. Първо иска да спести от цената за порциите, а пък след това да заявява недоволството си..." , който не вярва, ей къде е http://www.facebook.com/photo.php?fbid=569465373116526&set=a.267529886643411.65940.100699906659744&type=1&theater
Вие представяте ли си до какво се свежда всичко? За Рига нашето недоволство не се дължи на това, че питата за разчупване изчезна и се наложи да вземем тази, която беше подарък за кумовете, или че удариха в грамажа с мезетата, или че оплескаха тотално работата с тортата, ами на това колко пари сме събрали от гостите си. Гостите, които са нашите семейства, най-близки роднини и приятели...
Цветарката имаше доблестта да се извини, за което шапка й свалям, че държи на репутацията си.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #388 -: август 23, 2013, 08:16:38 »

Лидия, а като цяло ти забавлява ли се? Защото аз не знам как бих реагирала, ако ми се струпат толкова много неща? Надявам се , че все пак си била щастлива и си си изживяла приказния момент.
Брайд, питах , НО ми казаха , че нямало. На 08 имали сватба от 250 души, а нашата била малка. Проблемът бил , че персоналът е един и същт и щели да бъдат много изморени.
Малко не успокоихте за крайния час на сватбата, но аз за всеки случай ще запазя някъде места за малките часове.
Аз поръчала всичко - пити, торти, сладки. Бях на пробен грим и прическа( много добре се получиха) Малко сън отслабнала и не мога да съм с прибрана коса. Имам рокля и обувки, чаши и бокал. Остават малките неща като жартиер, кошница или възглавница и се чудя дали а имам кутия за подаруците( защото харата си ми казват , че подаруците са пликове)Извинявай те за дългата публикация.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #389 -: август 23, 2013, 08:59:58 »

Забавлявахме се много, запазих самообладание без да правя драми пред гостите, за тях всичко беше наред и много хора бяха учудени, когато се оплакахме след сватбата. И всеки си добави по нещо негово - на един били взели порцията, докато танцувал, друг останал без торта...

Относно кутията - купих си по-голяма кошничка за късметите и я използвахме за картичките и пликовете.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines