Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:21:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139742 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #360 -: август 12, 2013, 22:06:25 »

Момичета, вие какви цветя ще слагате по масите smile Аз искам бели, но не знам още какви точно smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #361 -: август 13, 2013, 12:22:20 »

Lidsy, ти ги поръча или това момиче има магазин в Русе. Аз и разгледах нещата и са много красиви, но аз имам бюджет от 50 лв за чаши и бокал, пък нейните красотии са скъпички.

Поръчахме ги, малко надхвърлих бюджета, но резнах от друго място. И точно понеже са скъпи, мисля да ги показвам доста, например докато поздравяваме гостите в ресторанта.
За кафето - на 15 ми е граждаския, на 16 съм си вкъщи (по Беленско), на 17 е сватбата, а на 18-ти мисля да съм неадекватна цял ден.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 13, 2013, 21:27:35 »

Bride, боята е на водна основа и ми казаха за всякакви повърхности и засъхва бързо за около 15 минути. Но, ако имате възможност си вземете спрейче. Аз бях тръгнала за това и дори две бои си взех от два различни магазина, и в двата ми казаха, че боята е по добрия избор. Да да, ама не NO Първо става на четки, точно както се опасявах, и след това пластовете не са еднаква дебелина навсякъде, та тук е добрем там прозира. Минах поне 10 пъти досега, неравномерно е, на места покрито, на други прозира, на трети е толкова претрупано, че се цепи. А количеството е прекалено малко за да се маже с валяк, за да е равномерно и да не става на четки cray Така, че каквото и да ви разправят - вземете си спрей!!! Аз исках и кошничките да си боядисам, но при това положение се отказах и мисля да ги облека набързо със сатен и панделки.

А иначе, за срещата, мога и на 14-ти, но само до 19ч.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #363 -: август 14, 2013, 15:45:08 »

Момичета, днес обиколих в Русе. И за моя радост саи харесах две рокли. Едната е  в Евас, а другата е в Дунав. Дантелени са, цвят шампанско, но са ми много големи( ще трябва да я стесняват много). В понеделник ще реше какво да правя.В петък заминавам за Велико Търново. Lidsy , те си заслужават. Ти как се чувстваш?
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 15, 2013, 11:46:54 »

Момичета, какво решавате за срещата? Днес или утре от 18ч?
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: август 15, 2013, 17:08:14 »

Вече официално съм г-жа Костова  yahoo Вчера ни беше гражданския брак в общината подписахме. Мина добре и много бързо за около 10мин. Сега се стягаме за неделя за големия ден smile Ето и една снимка от подписването. Успех на всички бъдещи булки  girl_wink


* SAM_0068.JPG (70.78 KB, 346x260 - видяно 2141 пъти.)
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: август 15, 2013, 18:19:25 »

Честито ,Таня  weddingday  Пожелавам ви много любов и разбирателство . Много си красива  butterfly
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #367 -: август 15, 2013, 18:35:17 »

Честито и от мен kisskisskiss Мн любов и сладки дечица ви желая kiss
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #368 -: август 15, 2013, 18:58:57 »

Да питам- имахте ли/ ще имате ли падащи малки балони накрая на първият ви танц и как се организира това?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: август 15, 2013, 21:46:12 »

Брайд, за падащи балони  не знам , но гледах на Джъмбо конфети и някакви други подобни , от тях мисля да си вземем и мисля да кажа на кума и кумата или на сестра ми да ги думнат по време на  танца.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 15, 2013, 22:42:34 »

Честито Таня weddingday Много здраве, щастие, брачна хармония и благополучие.. А сега остава и  Сватбаааа Приятно и весело изкарване на тържеството. Ще бъдеш прекрасна булка  good
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: август 16, 2013, 08:32:43 »

Благодаря ви момичета  за милите пожелания give_rose
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #372 -: август 18, 2013, 20:23:05 »

Мили дами, вече ви пиша като г-жа Лидия Петрова. Сватбата беше вчера, като цяло съм доволна. Сега съвсем по съвест ще опиша общите впечатления от това кой как се справи, смятам, че ще бъда обективна.
Както съм споменавала, изведоха ме от къщата на родителите ми в Борово, на 15-ти вечерта, 16-ти и 17-ти до идването на сватбарите бях там, така, че нямах пряк поглед върху подготовката от страната на младоженеца.
Александър Карчински и Петър Петров бяха нашият избор за фото и видео, ако можехме да избираме отново, пак щяхме да работим с тях.
Не мога да кажа същото за цветарите - Йолови. Когато колата спря под прозореца ми, веднага видях, че е сложена половината от украсата, за която се бяхме разбрали - нямаше ги цветята, които трябваше да бъдат поставени върху дръжките на вратите. Букета, който беше основен елемент трябваше да бъде от рози, но в крайна сметка получих хризантеми и лилиум. ХРИЗАНТЕМИ... Моя букет трябваше да бъде с 2 вида рози - бели и шампанско, а в действителност имаше само един вид в цвят между прасковено и оранжево. Това при положение, че цветовете на сватбата са зелено (лайм) и екрю. Тяхната част от украсата в ресторанта беше под всякаква критика - 1000 пъти обясних, че искам букет под формата на топка, а не нещо, поставено върху ваза, което стърчи във всички посоки. Не бързайте да ме обвинявате, че съм свръх капризна - тези цветя не са подарък, за махна с ръка и да кажа, че на харизан кон зъбите не се гледат. Платихме си ги. ТУК ГОЛЯМ МИНУС.
Диджей Марти, когото подведохме в предварителния разговор, извиняваме се, ако сме му причинили някакво неудобство, има усет и реагира мигновено, тактичен е, през цялото време общуваше с нас и с родителите ни и ни води от-до. Всички бяха на дансинга, гостите ни са доволни от него. Същевременно ни остави да хапнем и да си отдъхнем.
Дежа Вю - хиляди благодарности, изпълнителни и коректни, без да са фалщиво любезни. Просто любезни.
Рига - откъде да започна... Благодарение на възможностите, капацитета и старата слава тези хора все още имат работа. Не го отдавам на нищо друго. По начина по който поднесоха всичко, поставиха нас и родителите ни в много неудобно положение. В чинийка от дълго кафе имаше подредени 3 (словом: три) резена филе "Елена" и 1 резен (словом: един) резен пушено филе. А тортата... Надявам се Петър Петров да не го изреже, за да се види реакцията ми в момента, в който я видях. Бях потресена. Отдавна не бях виждала по-грозна торта, все едно под краката ми се отвори пропаст, така се сащисах. Неприемливо е да ти вземат по 3 лева на парче и да ти дадат нещо, което ако всяка една от вас се хване и с краката си го направи, щеше да има приказна торта в сравнение с това чудо. Отново подчертавам - показват ни снимка, поемат ангажимент да го направят, плащаме си и получаваме крайно незадоволителен продукт. Граничи с наглост - щом ни задължавате да купуваме от вас, организирайте си нещата. За мен това е тарикатлък на дребно, кой знае какво си казват - паднали са ни веднъж, да ги изклатим както трябва, те така и така втора сватба няма да правят.
Извиняваме се на Жоро и Гери (други младоженци) за калабалъка пред църквата.
Сиана Пенчева - момичето, което ме гримира за различни поводи. Старателна и скромна, съгласи се да дойде до Борово, за да ме гримира. Тя гледа на себе си като на непрофесионалистка, понеже няма салон. В действителност момиче, което искам да видя да се реализира и да си изкарва прехраната именно с това.
Прощавайте за дългия пост. Честито на Танчето, да се обичате и зачитате винаги така, както в сватбения ден.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #373 -: август 19, 2013, 12:37:58 »

Линдси, честито ! Многода се обичате и много щастие kisskisskiss
Жялко, че не е минало перфектно, на такива събития май все нещо не е както трябва :-( За тортата - моля те не ме шашкай :-( Ще говоря с тях на място :-)
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #374 -: август 19, 2013, 13:05:00 »

Цитат на: Bride  link=topic=35338.msg615942#msg615942 date=1376908678
За тортата - моля те не ме шашкай :-( Ще говоря с тях на място :-)

Благодаря! Още нямам снимки да я покажа, управителката се смя, когато казах, че тортата може да не става за ядене, но трябва да е красива, явно е запомнила само частта "да не става за ядене". Миналата седмица бяхме на сватба в Левента, всичко беше прекрасно, тортата (от "Златните рибки") изглеждаше точно така, както на снимката, която е занесла булката. Това извиване на ръце от страна на Рига за сватбените торти трябва да престане, защото именно тази торта участва във важен ритуал, вниманието на гостите умишлено се насочва към нея. Какво ми пука, че върху пържолата има един стрък див лук за красота, като тортата на нищо не мяза. Настоявай си на твоето, ти си клиент, не някакъв клиент, ами булка. И ако те питат коя булка не си е харесала тортата, че си се разтревожила, не се притеснявай да кажеш, че съм била аз.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines