Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:35:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139819 пъти)
 
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #330 -: август 07, 2013, 17:13:55 »

Аз от сега не смея да пиша ден и час, защото ако не си намеря рокля в Русе или Велико Търново, започва голямото обикаляне във Варна и София. Затова предложих друг да каже. Аз мога да кажа след 18 .
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: август 08, 2013, 20:26:33 »

Ох момичета, да не направите срещата без мен cray Аз от вторник съм си вече тук и мислех, че за 3 седмици всичко ще свърша, но едната вече мина и аз съм доникъде angry Сериозно се съмнявам, че ще успея. В голям стрес съм girl_impossible
Ако искате за срещата да е от 19-25, аз мога само на 19-ти до 17часа, после ще ходя да посрещам ММ и няма да имам друго време, че на 25-ти е сватбата. А иначе преди това съм свободна.
Bride, много съжалявам, че с теб няма да можем да се засечем, но се надявам догодина да можем.
Тони, обясни за тюла, аз даже мисля утре да ходя да търся. А там има ли дантела и панделки на ролки?
А иначе, вие свещи и бокал откъде взехте, от агенцията?
И искам да питам, за булото, откъде си купихте, че аз ще трябва да си търся от Русе май, и дали в булченските магазини въпреки, че не съм купила оттях роклята може да си купя само було?
Аз направо ви затрупах с въпроси.....Съжалявам, ама така, като се прави всичко в последния момент, а си мислех, че като ми остават само дреболийките ще е лесно, а те отнемат най-много време, като си помисля, че още не съм си раздала поканите Oh my ...
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #332 -: август 08, 2013, 20:45:32 »

megyto, поста ти е доста плашещ. И аз се надяваХ да свърша дребните работи за 3 седмици.
За срещата само 2 - 3 булки пишат. Аз предлагам 16.08.2013г.  след 17 часа на Часовника.Съгласни?
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: август 08, 2013, 20:51:20 »

Здравей, и аз съм сега на вълна чаши,свещи,бокал и т.н. Във всички сватбени магазини предлагат и чаши, бокали, свещи... не само в сватбените агенции. Разбира се,че можеш да си купиш само воал, въпреки, че роклята не е закупена от конкретния сватбен магазин. Относно цени- зависи какъв искаш, колко дълъг, какъв вид окрайчване,каква материя..... не мога да дам коментар, моя воал дойде с роклята ми. Но една приятелка питаше за нейната сватба в магазина над БИЛА на центъра до банка ДСК, за около 2 метра воал, от шифон, само покрайчен с лента отстрани й казаха около 60-70 лв  Oh my ...  В същия сватбен магазин има доста чаши и няколко вида бокали. В Грънчарови и Син също има няколко вида. Бокалите са от 20 лв. нагоре. По принцип има едни, които са много красиви за църковната церемония, или поне на мен много ми харесват, не знам на теб дали биха ти допаднали smile
ето линк:
http://www.wed.bg/shop/%D0%A0%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BB-%D1%81-%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0.html
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=670085196342275&set=a.299011730116292.96110.203276023023197&type=3&theater

И само спокойно, всичко ще свършиш, не се бой. Вярно е, че дреболиите отнемат най-много време,но ако знаеш какво искаш лесно ще се справиш с всички задачки smile Аз дори си принтирах списък с всички неща, които трябва да купя и сега само отмятам, че и аз се ошашквам напоследък,че още почти нищо не съм свършила.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #334 -: август 08, 2013, 22:44:32 »

И аз ще кажа за среща като наближи smile Жалко, че няма да се видим всички на куп, но няма как.
За булото да ви кажа честно 60-70 лв е добре, това ми е тавана на мен. Но пък и това е важна част от тоалета, най-мног се набива на очи и трябва да ти отива, та се надявам да избера на добра цена.
Меги, бъди по-нахална и не се притеснявай, все пак си клиент, нищо че не си си купила рокля от тях, Моя приятелка си взе роклятя и булото от различни магазини.

Относно нестигащото ни време- аз за това предпочетох да имам една седмица само, за да не изпадам в излишна паника две седмици, а да се мобилизираме с мъжлето и без много паника, да минава и после една седмица да се видя с роднини и приятели smile
Малко  Offtopic Няма да има време за меден месец, ама ще исмислим медени дни през октомври smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #335 -: август 08, 2013, 22:59:53 »

Забравих да ви се похваля, една приятелка ще ми украси чашите  Bravo Отдава й се, украсява си нейните и на още едно момиче, та най-много ми харесва нейния стил smile Ще покажа снимки като станат smile

Моля ви, като си намерите було, да кажете къде да се ориентираме smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: август 09, 2013, 06:39:42 »

аз мога да се  видя с вас,когато кажете,но след 17:30ч, защото до 17ч съм на работа,когато и да кажете аз съм "за"
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 09, 2013, 11:17:36 »

Тише, не се притеснявай, на мен ми се насъбраха и други работи, не е само сватбата, та все тичам и все списъка не намалява.. Пък и аз съм всичко сама правя, мъжо идва след една седмица пък и не може да ми е много от помощ, щото за него му са непознати наште работи, абе те чаши и шампанско нямат, пък камо ли другото tease. Че и на него трябва всичко да обяснявам, че иначе няма да знае какво става и к'во да прави girl_impossible
А за булото, мерси ще проверя, в сряда ще ходя да си вземам роклята yahoo и ще питам там какво ще могат да ми предложат, че не е бяла, а шампанско и ще ми трябва було същия цвят. Аз искам по принцип такова само за косата, да не е до долу, мислех и без него, защото по принцип ще имам цветя в косата, та незнам още.

И наче за срещата, аз съм ок за 16-ти, може и в 18ч, щом Петя си до 17ч30.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 09, 2013, 17:19:28 »

Аз също съм свободна за 16 и часът ме устройва ,така че съм "За".Меги, магазина , за който говорих се намира като вървиш по главната в посока Съда - Халите от дясно пресечката ,която е преди да пресечеш улицата за Халите , на ъгъла на сградата има магазин за обувки Мартини , до него ( вече в пресечката ) има тото и след тото е въпросния магазин за платове.Май малко объркано го обясних ,дано си ме разбрала.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 09, 2013, 22:44:31 »

Мерси Тони,
точно там си намерих днес страхотен тюл yahoo Работилничката започва с пълна сила. Надявам се до срещата все нещо да съм изработила, че да се похваля. Чудесно, че ще можем да се съберем, та значи засега сме 4, надявам се и други булки да се престаршат blush
Butterfly, благодаря за линка.  Bravo Както винаги ми даваш чудесни идеи good
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 10, 2013, 20:20:06 »

Меги,каква е цената на метър на тюла?Може да ми дойде вдъхновение да си направя сама късметчетата за хвърляне , не ми се струва да е сложно.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #341 -: август 11, 2013, 18:10:15 »

Имам едно малко въпросче. На 14 ще обикаля магазини за рокли и се сещам за тези: Грънчаров и син, Менделсон в Евас, Студио, то май е бутик, от сватбените агенции Елиза, Дежа Вю май тези знам . Има ли други места ,които си заслужават? Не искам да пропусна някой магазин.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 11, 2013, 18:30:05 »

В общи линии аз не знам дали има други магазини освен изброените от теб в Евас има на 2 етаж има още един магазин , в к-с Дунав също на 2 етаж може да минеш да погледнеш .Има още един магазин , в който има булчински и официални рокли , намира се като вървиш по Главната и завиеш по Цар Освободител покрай кафето Фреш ( Софа се казва сега ) в посока към Папагала ( сега май се казва Капучино ).
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #343 -: август 11, 2013, 23:00:10 »

Някой беше предложил някакво евтино и хубаво шампанско, ама в тази тем ли беше не помня, сега и не мога да го намеря. Моля да ми кажете какво и от къде да си го вземем smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 12, 2013, 05:57:04 »

брайд , ако си в обредния=то си влиза в цената,а иначе купи си искра и си реши проблема smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines