Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:36:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139858 пъти)
 
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: август 02, 2013, 16:27:55 »

Най-сетне, купих си днес обувки, много съм щастлива и доволна  yahoo Направо като ги обух и ми заспаха, толкова ми бяха удобни, че си казах - ТЕ СА! Не са нищо особено, отворени сандалки с малко токче, но удобни. Отметнах тази задача. И още нещо полезно свърших - поръчах си тортата на 3 етажа за 120лв. Като видях цената паднах. Сметанова е отвън с лилави рози и малко лилави ивички. Препоръчаха ми да отида там да проверя и само там отидох и направо я поръчах. Купих си доста неща за опаковане дреболийки и наистина в Евас и магазина срещу Странджата на двата етажа има страшно много неща дребни.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 02, 2013, 20:50:58 »

Таня, а видя ли там самоалепящи се перлички и камъчета?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 03, 2013, 06:29:14 »

да имам килим,дядо ми още като съм се родила купил персийски килим,казах му че не го искам,а той го донесе и искаше певицата да обяви какво дава той,хубаво,че мъжа ми го привика при себе си взе килима и нещатъа се разминаха
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 03, 2013, 09:30:47 »

Не съм обърнала внимание Меги, то има наистина страшно много нещо. Аз си харесвам едно уж ще го взема, после намирам друго което ми харесва, но откривам трето и т.н. Има много избор. Но днес мисля, че ще имам път около този магазин в тази част на града и не ме бърка изобщо да проверя и да ти пиша после за да знаеш.
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 04, 2013, 08:47:01 »

Имам един спешен въпрос към вас, някоя от вас дали знае къде мога да си намеря обръч за рокля под наем? Минах през няколко сватбени магазина, но ми казаха, че нямат. Оказва се, че много ми се оплита роклята в краката, въпреки, че си има обем, но без обръч ще ми е трудно да ходя. И за това искам да питам някоя от вас ако знае къде мога да си намеря.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: август 04, 2013, 08:59:23 »

Таня, за съжаление незнам къде можеш да намериш това, но защо не попиташ в магазините за платове. Там може би ще ти дадат нещо, което може да ти оправи проблема или поне най-малкото ще те посъветват нещо.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #306 -: август 04, 2013, 11:53:43 »

Татяна, кога ти е сватбата ? Ако е след 7.9 мога да ти дам моя- два обръча е.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #307 -: август 04, 2013, 19:17:43 »

Момичетаа, ето моите свещи, успях сама да направя панделата с двете леви  Girl_hide, закрепих всичко с тиксо. Под свеща ще сложа огледало за свещи smile Много се радвам, че най- сетне и това отпадна   danceg Не стигна лентата, та ще взема още за другата пандела хахах


* 1.png (61.6 KB, 143x178 - видяно 2338 пъти.)
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 04, 2013, 19:46:54 »

Bride, супер си се справила .Много нежни изглеждат свещите.Справила си се страхотно.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #309 -: август 04, 2013, 22:30:24 »

Bride, свещите ви са много хубави. Не се подценявай. Аз сега се чудя да имаме ли изнесен ритуал или не. Вие какво мислите? Кои от вас ще имат?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #310 -: август 05, 2013, 00:42:12 »

Мерси много :-)
Аз с изнесен,ще стане романтично :-) Аз съм за :-)
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #311 -: август 05, 2013, 08:16:39 »

Имам един спешен въпрос към вас, някоя от вас дали знае къде мога да си намеря обръч за рокля под наем? Минах през няколко сватбени магазина, но ми казаха, че нямат. Оказва се, че много ми се оплита роклята в краката, въпреки, че си има обем, но без обръч ще ми е трудно да ходя. И за това искам да питам някоя от вас ако знае къде мога да си намеря.

Потърси в магазините, където продават шивашки консумативи, първото, което ми идва на ум е "Ина Трейдинг", на ул. "Мария Луиза" от ляво, посока към спирка "Чайка". От там можеш евентуално нов да си вземеш, не вяврам да е скъп. Сайт: http://www.inatrading.com/?cid=3
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 05, 2013, 09:50:55 »

Аз също ще бъда с изнесен ритуал ,определено е много по-романтично и красиво ,отколкото в Обредният дом. От години не бях стъпвала там някъде , но май месец като кумувахме , церемонията беше там и не бях никак очарована. Една жена свири на синтезатор 20 секунди ,за което ти вземат мисля 60-80 лв. Първо начално на младоженците им бяха казали една цена , но после при плащането се оказа , че понеже церемонията е в събота и след 15 часа излезе двойно.Ако имате възможност да е на открито според мен не се колебай изобщо.
Относно обръча идея си нямам откъде може да се вземе
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 05, 2013, 09:56:02 »

Благодаря ти Bride за предложението, но сватбата ми е на 18.08. Много мило от твоя страна.
Ще потърся в този магазин на Ина Трейдинг, ако има. Казаха ми и за един магазин Пчела се казва около Арда. Дано намеря нещо, че не знам какво ще правя. Нямам време да си поръчвам от китайчетата, късно е вече. Те ме подведоха и ми казаха, че не трябва обръч, а можеше направо от тях да си поръчам. Както и да е. Надявам се да намеря нещо. smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #314 -: август 05, 2013, 11:10:06 »

Татяна, успех с обръча,че наближил големият ден. Антиния, Брайд - кой ще ви види ритуалите, жена от общината или водещ. Колко ще ви струва?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines