Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:25:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139962 пъти)
 
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #285 -: юли 31, 2013, 22:26:07 »

И мен само сватбата ме интересува, даже ме заплашиха , че като съм луднала ще остана без младоженец. Сайтът е pinterest.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #286 -: юли 31, 2013, 23:22:15 »

хахха и аз съм така с този форум smile Но малко се успокоих, че по малко се нареждат нещата smile Мислих си, че дори и нещо да остане неорганизирано на 100%, сватба и брак ще има  tease така, че не да не шашкаме, още малко има  yahoo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 01, 2013, 06:38:49 »

спокойно де,шашнахте се,така ще е и 7 дни след сватбата,нон стоп ще сте в сайта,казвам го от опит,успокойте се и си наредете нещата поорганизацията,нормално да ви е напрегнато и кажете кога ще се видим,че вече искам да се запозная с вас  blum
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 01, 2013, 09:31:00 »

Цитат на: Bride  link=topic=35338.msg612964#msg612964 date=1375305735
хахха и аз съм така с този форум smile Но малко се успокоих, че по малко се нареждат нещата smile Мислих си, че дори и нещо да остане неорганизирано на 100%, сватба и брак ще има  tease така, че не да не шашкаме, още малко има  yahoo
И аз така, отначалото все за това мислех, форум и интернет нон стоп, и всеки път стресирах. Та сега реших каквото направя направя, пък като не е на 100%, голяма работа. По-добре споко и весела сватба, отколкото шашната и истерична булка, нали така  tease
Сега стресирам, че времето напредва, а още не съм получила украсата за дреболийките от китайчетата, та измислям резервни варианти.
П.С. И аз отначало гледах pinterest, ама спрях, да не си правя гадно, като знам, че няма да им стигна стандарта. Като знам, че тук във Франция една сватба излиза към 20000€, си викам по-добре по-семпло и по-весело, отколкото тежко и скучно. Yes
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: август 01, 2013, 10:00:44 »

Да споделя и тук, сайт със страхотни идеи за рисувани сватбени чаши. За тези които си изберат опция рисуване, можете да си изберете моделче тук

http://wanelo.com/gintabarisa/collections/wedding-glasses
« Последна редакция: август 01, 2013, 10:02:23 от megyto » Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 01, 2013, 18:27:28 »

Здравейте момичета! Почти не ми остава време да влизам във форума, не остана много време. Искам да ви попитам вие какво мислите за тези пликове за пари? Ще имате ли такива да давате на гостите ви? Много хора това ме питат няма ли да имаме. Аз по принцип съм против тези неща все едно им ги даваш да си просиш парите, а не е така. Никак не ми харесва това. Направо не знам какво да правя. Иначе мисля да си направя такава кутия за подаръци както й казват, но за тези пликове.... crazy Започва се лудницата вече бягане напред назад, това онова да се досвърши.... ужас  tease
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #291 -: август 01, 2013, 18:43:59 »

Татяна, според мен гостите, ако са решили да ви дават пари ще са си подготвили плик, в който да ги сложат. От опита , който имам гостите са подготвени и освен пари в плика има и поздравителна картичка.На теб ти остава много малко да Големия ден.Как се чувстваш?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 01, 2013, 20:30:39 »

Татяна и аз мисля като Тихомира , пликовете не са ваша грижа, те са си част от подаръка , още повече че вече се правят такива красоти и специални пликове точно за пари за сватба.
Аз като казах ,че мисля само за сватбата имах предвид , че си представям някакви моменти как искам да минат , какво искам да се случи , но не съм под напрежение , доста съм спокойна даже, аз имам и време .Постоянно си мисля как да стане по-весело и т.н.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 01, 2013, 20:31:38 »

Меги , много хубави предложения има в този сайт за чашите.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 01, 2013, 23:28:39 »

Тони и на мен мноо ми харесват, ама дали ММ ще се навие да сме с рисувани чаши shok, ще се пробвам пък..... Стискайте палци. Ако не, ми се иска да имат нещо като златен кант отгоре, всъшност незнам какво искам girl_impossible

Таня, аз за тези пликове за пръв път чувам Oh my ... Мисля да сложа кутия за картички, пък който иска да слага и пари, но предполагам хората ще са си подготвили в такъв случай плик. В никакъв случай не искам да ги карам да се чувстват задължени да дават нещо или да се вижда кой какво слага nea
« Последна редакция: август 01, 2013, 23:32:08 от megyto » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: август 02, 2013, 05:54:20 »

моите гости,в картичките ги бяха сложили,бяха написали пожелание и парите,и пак ги слагат в плик,който е решил пари,ще ти даде пари,който си е навил на масрафа да ти подарява ненужни кафени сервизи,ненужни килими от преди 30 години ще го направи
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 02, 2013, 07:35:27 »

Благодаря ви момичета и аз съм на същото мнение, но реших да попитам и вас. Аз не искам никой да задължавам по този начин да ми дава пари или нещо такова, но като ми казват как е било по други сватби, а аз от доста години не съм ходила, викам да не се е променило нещо. Мерси много на всички. А относно това как се чувствам, за сега съм спокойна, понякога ми е малко изнервено и напрегнато, когато не мога да намеря каквото търся, но иначе съм добре. Надявам се и до края да остана спокойна. Нищо че още не съм си намерила обувки  cray Днес съм на обиколка по магазините да си харесам и купя нещо, че да не съм боса булка  funnytooth
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #297 -: август 02, 2013, 08:44:01 »

Татяна, успех с обувките. Петя, с тези килими ме разсмя от сутринта.На теб да не са ти подарили някой старинна черга?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 02, 2013, 08:51:24 »

На мен ми направи впечатление като раздавахме поканите и абсолютно всички ни питаха пари ли искаме или имаме списък с подаръци . Та аз си казвах директно пари. да се надяваме , че няма да има кофти изненади с килими и сервизи ( освен ,ако не е от китайски порцелан , рисуван в час по трудово от малки китайчета ) lol
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 02, 2013, 11:36:03 »

Ха ха ха, ето за кого работят бедните китайчета funnytooth Майтапче, ама и това с килима е голям смяууууу Bravo Нправо си представям някой тръгнал на сватба с голям килим на рамо Bravo
Таня, късмет с обувките, само да не стане като мен, от 3 ,есеца си бях набелязала модела и като отидох да си ги купя (при това обявих на ММ, че отивам да си купувам обувки за сватбата) и се върнах с други, само дето бяха .............тъмносинииииии tease Е, какво да правиш, тия дето си бях набелязала не ми харесаха как ми стоят, а сините бяха толкова хубави и така добре ми стояха, пък и удобни, ми как да не ги вземе човек yahoo
Та да не сменям роклята ще карам с тия дето имам. blush

Момичета искам да ви питам дали в Русе мога да си купя отнякъде замозалепящи се перлички и камъчета. На магазина в Еваса или срещу Странджата някой виждал ли е такива?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines