Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:34:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139955 пъти)
 
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 26, 2013, 11:38:15 »

Момичета доста сте напреднали Bravo Нямам търпение да се прибера и аз да започна с дреболийките. Тони, бутониерите ти са стахотни, а с една нежна органза ще станат и страхотни гривнички.
Тони, инфото за това магазинче за чашите и свещите е безценно, аз таман се чудех за тях. Но наистина питай за колко време ги правят.
А иначе, знаете ли някой магазин откъдето да си купя тюл и сатен?Майка е намерила един, ама той все бил затворен, за тюла говоря. А за сатена, аз знам само магазина срещу Хавана дето имаше платове едно време, ама незнам дали все още съществува nea
Както и дали някъде има от тези хартиените фенери на фигурки, където вътре се слага чаена свещичка? Ще бъде много романтично с тях, само незнам дали могат да се намерят в накой магазн или трябва да се поръчват по интернет shok

И последно, та първата среща за кога казвате да бъде - към 15 ли, аз иначе съм на линия след 5 август? Тихомира, ти кога си идваш?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 26, 2013, 14:04:08 »

Меги, мисля ,че знам за какви фенери говориш ,те са едни торбички на дупки ,изрязани под различни форми ( сърца, звездички и т.н.) има ги само по сайтовете , даже има един ,ако искаш ще ти го дам ,там има оферта за такива торбички + летящи фенери. И аз много се замислех да си взема точно такава оферта ,но после прецених ,че по масите ще сложим стъкленици с цветя и лампички . но си поръчах ( и днес тъкмо ги взех) фенери под формата на сърце. Относно чашите днес си занесох моите и попитах ,за колко време ги прави ,не ми даде конкретен отговор ,но каза че сега й е натоварено ,моите ще са готови за вторник ,което е по-малко от седмица ,така че споко  ,ще имате време.
Меги ,относно тюла не знам ,не съм търсила ,но има един много голям магазин за платове на центъра на ул.Муткурова в самото и начало  ,вече почти като си на главната там може и да има. В понеделник мога да мина и да питам.
Направих подобрение на бутониерата ,обаче се чудя дали да не махна златистата мрежа?


* 25072013757.jpg (73.45 KB, 800x600 - видяно 193 пъти.)
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 26, 2013, 14:33:37 »

Брайд, за такива свещи говорех ,има и една изрисувана стъкленица на заден план .


* 26072013760.jpg (70.97 KB, 640x480 - видяно 186 пъти.)
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 26, 2013, 15:37:35 »

Мерси Тони, точно за такива фенери говоря, прати ми сайта ще ми е от полза. И аз сам гледала оферти за летящите, но не се наемам, че в тия жеги да не падне на някоя поляна та да подпали нещо, то по принцип би трябвало свещичката да е изгоряла, ама. Гледала съм и с формата на лилии, които се пускат по вода и те са много красиви.
Срока за чашите е повече от добре, ще станат бързо, а иначе за свещите, мен ще ми е жал да ги горя такива, много са красиви.
Коя е Муткурова, аз много имената на улиите не ги знам, дай някой ориентир.
За бутониерата, завици какви са ти цветовете на сватбата, на мен златното ми харесва, но розовата панделка не ми се връзва и ми идва в повече. Но всичко зависи от цветовата гама на останалото
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #259 -: юли 26, 2013, 18:19:57 »

Антония, мерси много за снимката  give_rose. В заден план се виждат сътлените неща, мн красиви наистина. ще посетя магазина. Къде каза че е точно? Свещите не ми се виждат подходящи за сватба, вцичките ли са такива или си има други форми, по-подходящи за сватба?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 26, 2013, 19:02:17 »

Меги, ето ти сайта ,от който си ги поръчахме ,виж на промоции за сватба http://xn----itbbamdpu2aoy1d6d.com/index.php/2012-08-14-22-32-18
Брайд, магазина се намира от страната на Съда , в уличката на бившото кино Интим .Тръгваш по нея в посока Рига и от лявата ти страна ,точно срещу Здравната каса.Те наистина не са много подходящи ,но може да я питаш дали ще може да ти направи такива каквито искаш ,то вътре има и други форми и по-малки има ,днес като ходих забелязах ,че има и нови модели на свещи.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 26, 2013, 19:53:34 »

Мерси Тони, ще разгледам
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #262 -: юли 26, 2013, 20:07:42 »

megyto, аз се прибирам на 13 август.И тогава ще се заема с чашите, цветята, а за свещите трябвало задължително да си ги купя от църквата.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 26, 2013, 20:25:05 »

Защо от църквата? А и там продават ли такива? Или имаш впредвид католическата?
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #264 -: юли 26, 2013, 20:38:46 »

Не е католическа църквата. Така са казали на майка ми, че те си ги правели и така нататък ... На мен не ми пречи , за ще им сложа по една панделка и пак ще са хубави. Аз не мисля да обръщам голямо внимание на свещите и чашите.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #265 -: юли 27, 2013, 17:05:08 »

MЕги, за колко време стават рисуваните чаши? моля те ако е удобно като ходиш да си вземаш твоите, да питаш дали за една седмица ще може да се направят. мерси предварително smile
 а те в събота работят ли?
« Последна редакция: юли 27, 2013, 17:07:02 от Bride » Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 27, 2013, 21:56:46 »

Това за свещите съм го виждала написано на повечето църкви , че в съответната църква се палят свещи закупени само от там .
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 28, 2013, 08:03:00 »

не е вярно,това за свещите,нашите ,като бяха от сватбени магазини,да не би някой да ми е казал не може,няма такова нещо , попа си ги опя,чете,и всичко по реда си,това са ритуални свеши,а не свещи от 0,20 лева за палене в свещниците,не се подлъгвайте
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #268 -: юли 28, 2013, 08:34:16 »

В различните църкви е различно. На мен не ми пречи да са от там. Пък и не са от тези тънките,майка ми ми ги описа. Както вече казах аз не държа толкова на тях. Пък ми прави лошо впечатление като гледам снимки, на които младоженците са с бели, украсени свещи , а кумовете с жълти без панделки и т. н. . За мен е по- добре свещите да са еднакви.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 29, 2013, 17:57:04 »

Това за свещите е верно, не се бях замисляла досега. Като се купуват е по-добре да са 4 еднакви на кумуве и младоженци, а на младоженците може да се сложи идопълнително панделка или нещо. Всъшност да попитам, като гледам снимки на свещи младоженските са вързани една за друга с панделка. Така ли трябва да е?
Брайд, Тони ти е отговорила, явно могат да станат за седмица. Аз като се върна ще мина през там и аз ще питам щото чашите май ще ги избирам сама, ако не може.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines