Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:46:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 128450 пъти)
 
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #465 -: декември 20, 2013, 15:51:27 »

Здравейте, момичета!
Абе да сте чували за фотограф Иван Неделчев, в сайта му пише че студиото му е зад Обредния дом?
Ако знаете нещо за него и работата му - ще ми е от полза.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #466 -: декември 20, 2013, 16:17:24 »

Ето това е сйта му:
http://denoncolor.com/blog/foto-i-video-uslugi.html
Активен
kristi_79
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #467 -: декември 20, 2013, 23:54:29 »

Та да се похваля и аз с работата която успях да свърша около сватбата си в синхрон с бягането за коледни подаръци и т.н. Срещнах се с няколко фотографа и видеоопераатора, а с тези които не успях да се видя се намерих с тях по интернет. Някои от тях наистина са се взели много насериозно и са си направили такива ценоразписи, че ум да ти зайде. Лошо няма, но и с тези една камара ограничения и ситни шрифтове отдолу - Хмммм, не са за мен и моят бюджет.
Моите извинения към съфорумките, които по-горе са писали за снимките на Цанев, че били доста стандартни и прочие, но се срещнах с него и жена му фотографката днес и след като разгледах на таблета им снимки от няколко техни цели сватби и след внимателно разпитване за всички подробности, установих, че те са моите хора и ги капарирах без въобще да умувам много. Условията които предлагат и най-важното цените ме устройват напълно и са точно в рамките на бюджета, който си бях отделила за тези две доста важни неща поне за мен. Разбира се, че съм виждала и по изумителни фотографии, но да бъдем реалисти все пак - за тези пари са си супер снимките, които правят.
Истината поне за мен мили съфорумки е една - няма как да си купиш да речем голф и после да мрънкаш, защо по дяволите не вози като С класа.
Който има излишни 700-800 лв само за фотограф нека се ориентира на друго място, но аз с моят бюджет ще си взема за тази сума фото и видео и ми е напълно достатъчно. Все пак баща ми не е шеф на Мтел, а и аз не се смятам за принцесата на Монако smile
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #468 -: декември 23, 2013, 22:58:13 »

Здравейте дами, записвам се като още една лятна булка. Казвам се Боряна и датата ни ще е 30.08.2013г. Гостите около 90 ги смятаме. Бяхме се засили днес да резервираме Ханчето, обаче ударихме на камък, някой ни е изпреварил... Мислех си, че е рано още за сериозна организация, но се оказа, че има и доста по-подранили от нас. Сега сме малко в шах, къде да ни е сватбата... Бюджета ни няма да е безграничен и ни се искаше да сме някъде, където цените са по-разумни. Бяхме ходили на Левента, наистина е много красиво, обаче куверта от мининум 33 лв не ни е по джоба. Мотел Рай също е зает за 30-ти. Искаше ни се да е сватба навън, в градина, нещо от сорта, а сега не знам вече къде да търся.  huhhuh.gif Бихте ли ми дали предложения за подобни ресторанти из града с градина и възможност за тържество навън? Там е работата, че от 5-6 години живеем с милото във Варна и сме се откъснали от заведенията из Русе.
Да използвам момента да ви пожелая весели празници! Лека вечер!
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #469 -: декември 24, 2013, 19:34:27 »

Здравейте, момичета!
Да се похваля - свързах се с видео Цанев и се оказа че нашата дата е свободна и се уговорихме да се видим след празниците с тях.
Още една задача отпадна. Остава диджея, видях няколко имена в интернет за Русе, но не знам кой да е диджея. Ако някой може да ми предложи диджей - много ще съм благодарна (диджей Данчо е зает вече).
Еstell, за заведения подходящи за сватба съм чувала следните - хотел Европа, Рига (и там е малко скъпо), хотел Кристал, ресторант Триада, ресторанта на "Бистра и Галина" също е хубав, мотел Рай; "Люляка", под хижа Приста знам, че е на открито; в Космополитан имат лятна градина; моята сватба на 06.09 ще е в ресторант Киното, но сме 40 - 45 човека.
Дано да съм помогнала Wink
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: декември 26, 2013, 13:19:51 »

Да диджей Данчо е ангажиран за нашата сватба, която съвпада с вашата дата 06.09. За ресторант на " Люляка" е много хубаво, нашата сватба ще е по-големичка около 240 човека, но родът голям какво да се прави. Други ресторанти на Басейн Норд имат ресторант и другото, което мога да ти предложа е има една хижа с ресторант в Образцов чифлик, но не знам дали организират сватби.
http://www.portal-ruse.info/objectsview.php?object=163#
тук може да разгледащ Комплекс Норд Бийч Русе нямам представа за цени, но все пак отговаря на това да е навън.
Приятно прекарване на новогодишния празник на всички! DEER
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #471 -: декември 26, 2013, 19:49:02 »

Здравейте отново, момичета! След много чудене и обикаляне, в крайна сметка преработихме бюджета и запазихме Левента! Мотел Рай, Ханчето, Люляка - всички, които имахме за вариант вече бяха заети. Ходихме и до това заведение в Образцов чифлик, което също е прекрасно, но ни притесни това, че е съвсем открито, на поляната, а в закритата част няма да се съберем. При едно лошо време не е вариант.
Много ви благодаря за предложенията! Радвам се много, че тази така важна задача ни отпадна. Запазихме си също диджей Данчо и видео Цанев(фото и камера) за наш късмет и двамата бяха свободни за 30 август!
Относно други диджеи, това лято бяхме кумове на сватба и диджей беше Илиян (разбрах че Данчо го предлагал ако той е зает). Добре се справи момчето, млад е, съобразява се с исканата музика от младоженците, водеше добре игрите, купона продължи до 3 часа. Ако се интересувате ще помоля моите хора за телефона му.

Това е засега, остават ми сладките занимания - украса, рокля и т.н.
Хубаво посрещане на новата година!
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #472 -: декември 26, 2013, 21:15:36 »

rujdie, да, и аз от форума знам за диджей Данчо, че вие отдавна го бяхте заели, аз тогава още не знаех нашата дата biggrin
estell, ще съм ти благодарна ако можеш да ми дадеш номера на диджей Илиан, наскоро попаднах на клип от сватба която е водил и наистина се справя добре. Попаднах и на негов сайт, но не знам дали номера там е актуален
а да сте чували за диджей Тошко, когато резервирах ресторанта управителката на ресторанта ми препоръча него и ми даде телефон
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #473 -: декември 27, 2013, 22:02:18 »

krisy112, утре като се чуя с приятелката ми ще я питам и ще пиша, предполагам го пази номера на Илиян.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #474 -: декември 29, 2013, 16:51:39 »

Браво на дейните булки smile
За DJ Данчо- по принцип е най- добре него да наемете, но аз знам, че той има свои момчета, които най-вероятно той е обучил. Питайте го, те дори вземат малко по-малко от него.
За Цаневи да уточня- хората са честни, съвестни, няма да ви излъжат. Знам, че цените са им супер и се вписват във вс бюджет. Аз тогава също мислех, че е безумно да се дадат 800 лв само за фотото само. Но сега съм на др мнение- доволна съм от Цаневи като отношение и работа, може на моето видео да не се чува добре заради музиката, може и заради микрофона на камерата. Не знам. Само споделям крайния резултат при мен. Снимките са страхотни също, но имайте и вие идеи. Аз разчитах на Цанева- мн готина и ни предразположи, но снимките са със страндартните идеи и аз така и не потърсих за себе си повечко идеи да й предложа, като си мислех че тя ще ми даде нестрандартни идеи. Вината може и да е в мен. Като цяло- доволна съм, но не на 100%, 90 примерно. Сега като мина вс и си избихме парите, си казвам ама това можеше да е друго и т.н. Не искам да давам негативни мнения за Цаневи- готини си, честни, но изисквайте една идея повече е моят съвет. И цените са им реални както уточнихме, още един плюс. Ако се вписват в бюджета ви, наемайте ги, но бъдете и вие дейни Wink
« Последна редакция: декември 29, 2013, 16:53:44 от Bride » Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #475 -: декември 29, 2013, 17:57:24 »

За сватбите на открито- не знам дали ще се съберат 90 човека в градината на Рига. Аз само за там мога да дам мнение sad
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: декември 29, 2013, 21:22:22 »

Здравейте булки,

Имам питане - някоя от вас да е организирала или да е присъствала на "международна" сватба? На нашата сватба ще има много гости от чужбина, както и младоженецът и семейството му и никой не разбира български език. Та в този ред на мисли някоя от вас да се е "сблъсквала" с dj, който води тържеството на английски език?
Ще съм ви много благодарна за инфо в тази насока, защото този въпрос много ме притеснява..  smile
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: декември 30, 2013, 10:41:09 »

На нашата сватба Dj Dancho ще е лично с едно от неговите момчета, което знае турски език, защото ще имаме гости от Турция. За английски не знам, някои от другите булки може да даде съвет.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #478 -: декември 30, 2013, 16:51:18 »

Наистина по-добре е да питаш направо диджея който и да е той, дали знае добре английски и дали ще може да я води на този език.
А аз да се похваля, днес най - накрая се видях с видеооператора - Цанев, поговорихме, изяснихме се и го капарирахме, най-накрая и тази задача е свършена, даже ме посъветва да го добавя във Фейсбук за да може да кореспондираме.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #479 -: декември 31, 2013, 18:05:23 »

Здравейте, момичета!
Този път имам въпрос за булченската рокля. Обиколих няколко магазина тук в Русе, но не видях модела, който искам, а в Радина Мария ми казаха че там шият. И исках да попитам някой да има впечатления за този бутик, или да е чувал нещо или да си е шил роклята там?
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines