Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:39:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 128449 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #450 -: ноември 19, 2013, 01:49:15 »

Криси, действай, не е рано. За колко човека ви е сватбата? Най-добре посети ресторанта да го видиш като обстановка. Лично на мен не ми хареса, че сепаратета са така отцепени. За мен нее подходящ за сватба, но ти си решаваш, провери на място smile                     
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #451 -: ноември 20, 2013, 21:47:05 »

Ами залата, която ми показаха беше доста хубава,  и ни казаха, че масите ние си ги разпределяме както искаме да бъдат. Сватбата ни е за 40 - 50 човека. Но иначе го резервирахме вчера, една задача отпадна smile
А за украсата ни казаха че може и сами да си украсим, там вече както ние си решим. Остава фотото и диджея и сме готови с по важните неща. Wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #452 -: декември 05, 2013, 08:11:26 »

Взехме си видеото от Цанев, доволна съм, заслужава си. Да кажа за DJ Дани(Данчо) сега пак като гледах сватбата и наистина той направи шоуто- имаче бъзици от негова страна, но не прекалени, музиката беше добра, вс танцуваха, ако нещо не ни харесаше, му казвахме. Преди някой каза, че си избирал на кои сватби да участва, на мен не ми направи такова впечатление, доста сериозен е от към работа.

Криски, браво, едно голямо задължение е минало smile
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: декември 05, 2013, 14:42:06 »

Много се радвам като чета добри отзиви за DJ Данчо, ние също сме си избрали него и с нетърпение очаквам сватбеният ден 06.09.2014 година.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #454 -: декември 05, 2013, 21:04:16 »

Аз до последно имах съмнения от към сериозността му, но буквално три дни преди сватбата се видяхме и от тогава ни допадна, голям майтап е :Д
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: декември 06, 2013, 11:34:44 »

Мен ме зареди с положителна енергия и от към страна на музиката нямам никакви съмнения, че ще е прекрасен купон!
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #456 -: декември 14, 2013, 18:15:31 »

И аз си получих видеото от Цанев. Чакахме 3 месеца, не съм на 100 % доволна. Речта на кума едвам се чува, а покрай гостите когато минаваме, там нищо съвсем не се чува, може би и музиката си беше силна, не знам и аз.. Мисля да му пиша мнението си и на него, искаше честно мнение. Иначе повреме на сватбата вс си беше супер, но звука не ми харесва особено. Иначе е хванал доста детайли. КАто цяло съм доволна от Рига (но не и от сватбената си торта, ако може си настоявайте да си вкарате ваша си от другаде), Стела амор фризьорката Стела, Кремена Христова, тъпанджиите, не им помня името. Тези хора бих ползвала отново. Танцовата формация Кукерите- не ми споменаха, че ще вземат функцията на свекървата да ни захранва. това не м и хареса, иначе добре танцуват. Цанев и жена му фотографката- добри са, но не на 100%, заслужават си ако искате да спестите пари излезе ни за двете 800 лв, правят намеление ако ползвате двамата, като имаме видео от 5 часа и половина, кратко 2 и половина, малък клип и 30 изкарани на хартия снимки, Нямат овъртайм, което също беше положителната част. Не искам да хваля или оплювам тук., просто да знаете и да внимавате с детайлите. Дежа ву- смесени чувства, бих ги ползвала, но бих си комуникирала само с Грозданка.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: декември 14, 2013, 22:42:55 »

Момичета, здравейте!
Съвсем прясна бъдеща булка съм и тепърва се захващам с организацията на мероприятието. Вече си запазихме църквата и имаме и потвърдена дата - 07.09.2014 г.
Видях няколко поста от булки, които си организират тържествата в ресторант Левента, но не видях в последствие никакви отзиви. Ако е имало такива и не съм ги видяла извинявам се за повторението, но можете ли да ме ориентирате дали сте доволни, как е храната, ориентировъчни цени на кувертите, общо взето каквото се сетите.
Благодаря ви!  smile
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #458 -: декември 16, 2013, 09:04:57 »

Хаха стваме 3 булки за септември, моята сватба е на 6.09.2014, ресторанта е готов, в общината е запазен часа, а за църквата ни казах че ще може през януари да запазим понеже вадят нов регистър или нещо такова. Запазихме си ресторант Киното.
Остана да си запазим видео и фото и видеозанемане но го оставихме за след празниците
А за Левента от изчетеното в темата видях само добри отзиви и кувертите споменаха че са около 30-35 лв ако не се лъжа.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #459 -: декември 16, 2013, 09:22:26 »

mina_, ако искаш погледни и тези 2 поста пише само за Левента:

http://forum.svatbata.bg/index.php?action=search2;topic=29448

http://forum.svatbata.bg/index.php?action=search2;topic=35338
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: декември 16, 2013, 09:48:27 »

Момичета, здравейте!
Съвсем прясна бъдеща булка съм и тепърва се захващам с организацията на мероприятието. Вече си запазихме църквата и имаме и потвърдена дата - 07.09.2014 г.
Видях няколко поста от булки, които си организират тържествата в ресторант Левента, но не видях в последствие никакви отзиви. Ако е имало такива и не съм ги видяла извинявам се за повторението, но можете ли да ме ориентирате дали сте доволни, как е храната, ориентировъчни цени на кувертите, общо взето каквото се сетите.
Благодаря ви!  smile

Здравейте и от една отминала булка smile Пиша по повод отзивите за Левента- много сме доволни от обслужването и храната. Много беше вкусно. Аз след сватбата бях написала, че всичко беше на ниво. В менюто имаше кебапче,кюфте, по половин пилешка и свинска пържола. Кебапчетата и кюфтетата бяха правени лично от тях по тяхна рецепта, пържолките бяха предварително овкусени (по наша молба),много сочни и крехки. За гарнитура- картофи соте. Куверта зависи лично от вас колко ще е. Нашия го нагласихме на 32 лв. според бюджета естествено. Можете да го направите и 40- 50 лв. ако искате.
Позволиха ни да си внесем алкохол- бира,вино,ракия,уискита, както и ядки. Но не разрешават да се внесат мезета- имали забрана. Тортата също си я внесохме (една приятелка е майсторката),но имайте в предвид, че ми направиха леко проблем, че нямам сертификат за тортата, но в крайна сметка я приеха.
Когато разчупихме питата (тази от която се разбира кой аджеба ще командва) и онази за захранването от свекито после ги разчупиха и ги наредиха по масите. Освен това, аз не бях наела агенция за украсата на масите, а само за украса на булчинската маса. Украсата по масите беше моя дейност, опаковах в кашончета всичко необходимо за всяка маса (сатенени ленти, вази с камъчета и орхидеи, table cards),номерирах ги, те трябваше само да ги подредят. Не са ми взели нито лев за това, въпреки,че не е тяхна работа. Наистина сме много доволни и ако трябваше пак да избирам ресторант пак бих избрала Левента. smile Ако някоя от вас има повече въпроси- нека ми пише на лични. Хубав ден и Весели празници smile  Christmas tree christmoose DEER
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #461 -: декември 16, 2013, 20:36:42 »

Здравейте отново, момичета!
Имам въпрос относно фотооператора, по принцип си мислех за видео Цанев и за фото и видео занемане, но от изчетеното във форума повечето казват, че те правят по стандартни снимки.
Ше може ли да ми препоръчате някакви фотографи, видях тука за Гого Кехайов, Александър Карчински и Явор седянков, някои използвал ли ги е за фотозанемането и а каква цена работят долу горе, понеже хем искам по-интересни снимки, но и трябва да се събера в бюджета.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: декември 16, 2013, 21:44:02 »

Много ви благодаря за отговорите. От Левента ми отговориха на e-mail-а, който им бях изпратила. Все още нямат примерни менюта, тъй като за тази година щели да изготвят нови, но ми казаха ориентировъчна цена от около 35лв. на човек. Другия месец ще се прибирам до България, тъй като живея в чужбина и ще ги посетя, за да мога да взема решения. Другият ресторант, който съм си харесала е Люляка. За там все хубави неща чета и явно ще трябва да решавам на място.
Относно фотото - аз говорих с Гого Кехайов, тъй като много харесвам работата му. Криси, на лично съобщение ще се опитам да ти изпратя офертата му, тъй като той предлага различни пакети.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #463 -: декември 18, 2013, 00:41:39 »

Криси, намери им телефоните и ги питай. На мен ми се върти около 600-800 лв, зависи колко часа снима.
Активен
kristi_79
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #464 -: декември 18, 2013, 20:22:55 »

Здравейте и от още една кандидатка да става булка през следващата година. Сега започвам да нареждам пъзела и мисля да черпя информация и съвети от Вас. Засега имам сигурна единствено дата - 17 май 2014г., поканите до 1-2 дни ще са ми почти готови и мисля с коледните картички да ги раздам и тях. Утре имам срещи с няколко фотографа и видеооператора и до края на тази седмица трябва да съм решила и капарирала. Все от някъде трябва да сложа началото на отмртнатите ангажименти, нали така smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines