Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:25:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139669 пъти)
 
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 30, 2013, 14:05:04 »

Олеле Таня, много мъчно ми стана като прочетох. Както ти казаха момичетата прати някой по-нахакан близък да отиде да се разправя с подробен списък на това, което сте го договорили и което липсва и това, което не си искала, а са ти го сложили и искай или да ти го оправят така какато е било договорено, или да ти връщат пари. Ако не искай суровия материал и дай на някой който разбира да ти направи едно хубаво видео с ефекти и всичко, има доста програми за това. За снимките просто незнам какво да кажа, на мен приятелка ми ги прави, имам към 1300 само от нея и са си направо като професионални, е тя си има талант. Ама това 230 само и с 50, които нестават и то от така наречен професионалист направо незнам какво да кажа? Много лошо за репутацията им, проблема си е тяхен защото с още няколко такива мнения, и скоро ще кажат чао на сватбите. Ама ей туй българските фирми не могат да го разберат. Да си кажа честно и аз ги мислех за професионалисти.

Тише, честито на теб и ти пожелавам много любов, щастие и слънчеви семейни дни heart
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 01, 2013, 17:56:32 »

Благодаря ви момичета за съветите. Няма да се разбера с тях. Те ми казаха, че всичко е много красиво направено, че са професионалисти и т.н. Не ми се занимава повече с тях, тъй като не сме там на място да се оправяме. Ще си преработя видеото. Имам и други клипове. Намерих една програма с която ще се опитам да си направя това което искам. Даже вече започнах. А може другата година живот и здраве да отида да си потърся суровия материал и да дам на някой да ми го направи. Но ако мога и сама да се справя, а вече почнах да го правя, няма да се занимавам с тях. Днес разбрах от една позната, че и на нейна сватба е снимал. Каза, че дори искали да се откажат и те, но го капарирали. Още чакат видеото си. Надявам се тя е доволна като го изгледа. И наистина повече не бих искала дори да чувам имената им, не искам да ги виждам. Те не съществуват за мен.
И се извинявам, че се изписа толкова много тук по тази тема за хора, които не си заслужават, но дано помогне на бъдещи булки да стоят далеко от тях и да не си изпатят и те като нас. Темата може да се чете след време и от други и да знаят какво струват Силвена фото-едно голямо нищо!!!
Желая много щастие, успех и любов на всички бъдещи и вече семейни двойки!  girl_wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #422 -: октомври 01, 2013, 18:36:55 »

Татянче, радвам се, че си намерила решение. Обаче дали ще ти пазят суровия материал толкова време?

Аз да се похваля- имаме си снимки от фотогрофката ни, жената на Видео Цанев, Дони Цанева. Много съм доволна. По време на фотосесията ни даваше идеи и си е получило супер. По- обикновенни са, нямат много ефекти, но на мен ми харесват. Сега чакаме видеото. Бавно става, но ще е пет часа и няма как :-)
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #423 -: октомври 02, 2013, 08:32:09 »

Танче, хубавото е, че го приемаш спокойно, на мен не би ми минало, докато не отида да си кажа всичко, което ми е на сърцето. Не го възприемам като професионализъм един или няколко добре направени продукта, професионализъм е когато няма разочаровани булки, както в твоя случай. Не смятам, че ако настояваш за суровия материал биха ти го дали. Любопитно ми е какъв им е хонорара на тези хора.
За златната сватба препоръчвам Петър Петров, сигурна съм, че ще е все така енергичен до тогава.
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 02, 2013, 14:26:45 »

Здравейте момичета предстой ми сватба през 2014 година решили сме 30.08.2014 година или на 06.09.2014 година. Обсъдихме мястото да е Русенското Ханче, но аз се колебая. Моля Ви за съвет искам да е на открито... Честно каза ми се иска да е сред природата, но не се сещам за такова място в Русе и така Благодаря предварително и моля да ми препоръчате местенцата в Русе.
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: октомври 02, 2013, 20:59:23 »

Още преди сватбата ни, оператора каза, че се пазело много време този материал. Но сега не знам, след всичко което им написах дали няма да изтрият всичко. Lidsy не съм се примирила изобщо с това, но няма какво да направя от разстояние. Ако бях там щеше да е различно. Те спряха да ми отговарят на майлите и аз спрях да се занимавам с тях, тъй като ми стана ясно, че нищо няма да постигна от разстояние. Не са никакви професионалисти, само на думи са такива. Относно хонорара им дори и аз не знам как да ти отговоря, не че не искам, а просто не знам как ги смятат. По принцип в сайта им има обявени пакети с цени. Ние платихме 467лв. за 120мин филм и 230броя снимки. По принцип бяхме се разбрали за пакет от 595лв.Като в тези пари влизат 180мин филм, клипче с най-добрите моменти от сватбата плюс 500броя снимки, според пакета им е тази цена. плюс доплащане за наем на студиото им 50лв, което ме учуди, тъй като сме техни клиенти, защо трябва и това да заплащаме, но не сме го коментирали с тях изобщо. Не стига, че фоновете им са сигурно от 20г. вече става банално с тях, но отидохме да се снимаме и там. А такъв хубав център имаме, много красиво е станало с тези цветя там, а те в студиото, че в студиото. За 600-700лв. щяха да ни донесат фото и видео от София, а ние не ние си наехме професионалисти от Русе. Да сам знаела от сигурен  човек е препоръката и каза, че няма да съжаляваме да съм я послушала, ама на.... свърши вече. Не искам да чувам никога за тях. Ще видя какво ще измисля.
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 02, 2013, 21:05:51 »

rujdie нашата сватба беше на Русенското ханче. Мога да кажа, че беше много добре всичко. Много добре се държаха хората, внесохме си много неща, куверта ни беше 17,50лв. После всичко което остана си го взехме. Нямаше никакви проблеми с тях. Само едно недоразумение стана с самото начало, че басейна им работеше още като отидохме. И поне 2 часа имаше хора, около 10-тина човека сигурно. Не пречеха, но все пак не беше много на място. Управителя излезе с оправданието, че е говорил с нас да работи басейна до 16ч., а той на нас ни каза, че сигурно до 14ч. ще работи, той ще си го реши това. Но басейна работи сигурно до към 18часа. Нашата сватба беше обявена за 15.30ч. но това не беше кой знае какъв проблем. Като цяло всичко беше много добре и пак бих отишла там. Доволни сме и го препоръчвам.
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 03, 2013, 10:13:21 »

Да и аз съм пресъствала на сватби в Русенското Ханче, иска ми се там да е, но реших да питам и Вас весе пак имате опит в това. Надявам се при нас да не работи басеина ние искаме вечерна сватба smile А можеш ли да ми кажеш каква сума капаро се дава за резервация на мястото. Благодаря много smile
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 04, 2013, 13:09:22 »

50лв. бяхме платили да капарираме за деня ни. Записаха ни данните т.е. имената и датата и това беше. И вече една седмица преди сватбата отидохме да уточняваме менюто, броя на гостите и други подробности.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 04, 2013, 20:39:03 »

Rujdiе, ние бяхме на Левента. Там също е сред природата, мястото е много красиво. Дори си направихме малка сесия преди да влезем с изглед на целия град зад нас. Храната беше вкусна, екипът на ресторанта много отзивчив, никой не остана гладен или жаден, обстановката превъзходна. Останах много доволна.
За наоткрито и сред природата знам и мотел Рай, но там вече не съм ходила и няма как да кажа.
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 04, 2013, 21:48:16 »

Да и аз Левента си мислех, но е малко мястото, защото нашите гости ще са около 250 така, че едва ли ще се съберем. Днес ходихме да уговорим дата в Русенското Ханче и управителят е много готин човек и се уговорихме да отидем със сигурност да резервираме за 06.09.2014 година smile ще пиша после как вървят нещата. Благодаря Ви за помощта smile
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: октомври 06, 2013, 11:25:09 »

Здравейте и от мен, вече като госпожа smile Малко късно, но чак сега си откраднах малко време да споделя впечатленията си и емоциите. Всичко мина по план и по мед и масло с изключение на няколко дреболийки smile едното е , че ритуалната ми чаша се счупи (масите на Левента бяха от дъски, между които имаше празно място и отгоре като имаше покривки и не можеше да се прецени къде е празното, та мъжо като слагал чашите да са готови за ритуала по подписването и се наклонила чашката и се счупила.... нищо, здраве да е, даже някои казват че е на късмет, колкото парченца толкова момченца..  danceg другия гаф беше, че не си бях подготвила принтирани листи в папка, където само да се подпишем за ритуала по подписването (понеже беше фалшив ритуал, DJ-я го водеше, а ние се подписахме реално 2 дни преди сватбата). Но добре, че набързо се намери папка от сервитьрите и листи набързо се намериха biggrin някои гости дори не разбраха, никой освен правостоящите и снимащите не разбра, че се подписахме на празни листи  blush общо взето това бяха гафовете, за което съм страшно доволна и щастлива. Букета- при Галя, много хубав букет и за колата и моя ми направи. Иначе на Левента си изкарахме прекрасно, понеже аз си бях организирала украсата по масите всичко беше наредено както исках, само за булчинската маса и за арката използвах услугите на Deja Vu, всичко беше както желаехме. Обслужването на Левента беше на ниво, за парите нямахме проблеми,нямаше изненади накрая, колкото се бяхме разбрали толкова ни взеха, дори ни приспадна 2 куверта, защото в последния момент не дойдоха двама от гостите, които дори аз разбрах предния ден преди сватбата че няма да могат да дойдат. От 14:30 до към 21ч. стояхме, не ни е взел повече пари за това. Много съм доволна и от храната, гостите казаха, че е много вкусна smile тъй като аз не седнах през цялото време, дори половината от салатата си не изядох, но накрая дори ни дадоха пържоли, кюфтета...каквото беше останало недоизядено и след сватбата успях и аз да пробвам от всичко, наистина беше много вкусно. Бяхме ги помолили да мариноват пържолките (свински и пилешки), бяха си наистина мариновани и сочни. Кюфтенцата и кебапчетата бяха супер вкусни, те дори там си ги правели и овкусявали, не са готови купени. Фотографка- Емилия от студио Фотограф (след 2-3 седмици очаквам снимките й, още не мога да дам коментар, но докато ни прави сесията гледахме няколко снимки на апарата, бяха суперрр danceg оператор- наш роднина, който е от друг град, така, че не мога да дам съвет. Роклята издържа на всичките танци, всички бяха възхитени и от роклята и от воала, а на тези които казах, че е от китайски сайт не ми повярваха първоначално smile Грим и прическа- Гига и Кремена, изключително съм доволна и от двете, истински професионалистки, нито грима нито прическата мръднаха, на толкова танци и движение... слагам няколко снимки в Албума ми, за да видите за какво иде реч smile Между другото ако на някой му хареса украсата, която лично аз съм си направила- продавам я, също така приемам поръчки за украси на бутилки за шампанско, за свещите, за кутийки за пръстени, за кошници... както и за сватбени покани smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #432 -: октомври 07, 2013, 07:21:40 »

 Bravo Bravo Bravo Честито, пеперудке! Много да се обичате! И моята чаша се счупи малко отгоре- на късмет ще да е  good
Страхотни снимки и украса, мн си била хубава  give_rose
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 07, 2013, 18:16:28 »

Честито Пеперудке weddingday
Прекрасна булка си Bravo
Не се притеснявай за чашите, това си е късмет, защото както са ти казали ''Колкото парченца, толкова момченца '' good Wink
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 07, 2013, 19:24:53 »

Благодаря Вииии kiss2  danceg girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines