Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:36:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 140075 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 04, 2013, 18:19:07 »

да дам отчет, взех си роклята и други нещица,вече са в кумата,на сигурно,днес се срещнахме с момичето от дежа вю,поговорихме за сватбената маса, за цветовете,за цената,скоро ми предстои избор на торта и поръчка на халки и дреболийки които ще са готови преди сватбата,като печатане на тейбълки,уточняване на бройка гости и уточнение на меню и май май ще е това
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #16 -: юни 05, 2013, 09:05:34 »

Petq , molq te kaji kakvi cvetq shte imash i ot deja vu li shte gi porychvash? na men mi se vijdat skypo tehnite i mislq da govorq s cvetar no pak opiram do deja vu za ukrasata na cvtqta i se chudq dali e nahalno da si platq na cvetarq za estestveni cvetq i da pomolq dejavu da mi gi slojat. shemata e golqma :-D

Кирилица!?
« Последна редакция: юни 12, 2013, 08:42:40 от Teo » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 05, 2013, 20:17:57 »

ами,моята цветарка е галя,до операта,там ще ми е букета,от орхидеи,калии и рози нещо такова го виждам,ако си поръчаш икебанка на цветар няма проблем той да ви я закрепи на колата и после да си я преместите на масата,не се доверявай на дежа вю за цветята,понеже си слагат надценка,на мен ще ми украсят само сватбената маса,другата ми украса ще е от балони във форми,моите приятелки ще я направят и ще имам стъкленици с 1 орхидейка и малка чаена свещичка
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #18 -: юни 06, 2013, 08:35:37 »

Da, taka shte napravq za cvetqta i  az mislq. samo che nashiqt ritual shte e v lqtnata gradina i tam shte trqbva ukrasa. no zadyljitelno shte se konsultiram s cvetar. Az iskam buketa mi da e ot beli rozi dano da ima septemvri. Drugite cvetq po masite kakvi moje da sa spored vas ?

Кирилица!?
« Последна редакция: юни 12, 2013, 08:42:17 от Teo » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 06, 2013, 18:42:56 »

аз няма да имам икебанки по масите,но ако искаш купи си пиефлора ли как се казваше губата за цветя,напои я хубаво няколко часа във вода,после си я разрежи,забучи си няколко цветенце,увий във фолио за цветя завържи с панделка за цветя,това е вариант,но аз не желая да правя икебанки,ще ми дойде много,а и ще имам букети,ще сложим вази и букетите,иначе не ми харесва варианта да ги държа в кофи и накрая да не мога да си ги прибера,поне да са ми по масите
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #20 -: юни 06, 2013, 20:17:58 »

Това с цветята е много добра идея. Може ли да ми кажеш тази Галя номер на павлиона има ли, текефон, фамилия, каквото имаш като инфо. Аз искам нещо семпло като цветя, може и воден съд с цветя както му казват. Свекървата ще я разпита Галя. А тя има ли каталог или каквото си харесаш?
Бутониери ще имаш ли?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 07, 2013, 06:09:36 »

бутониерите ми не са от цветя,подобни са на тези цветенца за гостите,само че по-големи,по-кичести и по-скъпи,галя е много добра цветарка,има мн идеи и фантазия,кадето са павилионите,тези които гледат към траурната агенция,да попита,телефон нянмам,все на място ходя при нея,там цветарките всички я знаят,ще я упътят
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #22 -: юни 08, 2013, 19:58:21 »

Момичета аз сега съм на тема халки. И понеже не може да се коментира в определената тема , ще питам тук. Вие поръчахте ли си ги вече? И колко време беше необходимо да ви ги изработят?И още 1 не мога ли направо да си купя халка или се налагат винаги корекции.  give_rose
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 09, 2013, 06:52:10 »

тихомира,как така в темата за халки не може да се коментира,че тя  за какво е направена,кой го изцепи това нещо?на мен ми казаха 2 седмици,тези дни ще поръчвам халки....ами то примерно има изработени модели но от модел 1 може дамската да ти стане,а мъжката да е малка,от модел 2 може мъжката да е добре,а дамската не знам си какво,корекции се правят (стестяване-разширяване) до 1 мярка максимум,това имам аз като инфо
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #24 -: юни 09, 2013, 14:42:42 »

5 мин  след като писах тук темата с халките се оправи.Нещо се беше бъгнала. Мерси за помощта.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 10, 2013, 17:28:45 »

Здравейте момичета,
аз само една седмица отсъствах, а то в темата толкова се е изписало!!! Браво Петя, ти си почти готова, непременно да качиш снимки, направо я чакам с нетърпение тая твойта сватба yahoo.
Аз също мисля моята украса да е с орхидеи и да си ги поръчам при цветарка, и отначало мислех агенцията да ги сложи, но те ми споменаха нещо за доплащане, така че може да пратя някой да ми ги сложи и да ми направи масите както искам. А като гледам украси в интернета има много и не скъпи, пък после ще ги пазя за следващите близки дето ще стават булки.
Малко ме притеснява, това че халките са ви казали само 20 дена преди сватбата, ама то в Бг работят бързо. Нашите то беше цял сериал, въпреки че не сме го поръчвали, а направо си ги взехме от магазина. Накратко, първо милото реши, че иска специален мъжки модел, и добре че имахме месец за проба и мислене, щото после се оказа, че номера му е малък. После беше дебел и неудобен, та накря пробва моя и му хареса, но отне поне няколко седмици да му доставят точния номер. След това само за гравирането ще отнеме 2 седмици, та накрая се оказа, че халките ги взехме края на април, та докато ги натъкмим и гравираме, ще са готови средата на юни - месец и половина!!!
И накрая и аз да се похваля, харесах си рокля още в първия магазин и първия модел, който пробвах!!!! Чак да не очакваш! Но ми падна камък от сърцето, роклята е поръчана, само дето ще трябва да се ходи още веднъж до София, но каквото такова.
 
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #26 -: юни 11, 2013, 23:38:41 »

Да докладвам- готови сме с резервацията на Рига част от гостите ще спят там. Жените от Рига- Петрова и Теодора, май беше Жекова, са много отзивчиви, и особено последната- напоследък с нея си пиша- отговаря ми бързо и на всички въпроси (аз имам много biggrin ) Даже и примерен план на масите ми прати. Остана номерата на масите да направя.
Поканите ги пратихме до БГ вече, до края на месеца ще имаме точната бройка кой ще идва.
Сега остава да потвърдя каква ще е украсата на лятната градина и ресторанта.

Петя,
цветарката била в болница, свекървата ми е намерила павлиона иначе, та и тва отметнахме. Ооо и обувки имам. ПОчти съм готова smile  Bravo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 12, 2013, 06:43:01 »

момичета в понеделник бях на пробна прическа остава да кача снимки, не влизам много често че уча за държавния,но след седмица поръчваме халките,плащаме тортата,получаваме финални отговори от хората и започваме да си действаме по менюто, по изследванията и плащанията
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 12, 2013, 12:09:59 »

Браво Bride, направо ти се възхищавам. Аз всички тези работи мислех, че не могат да се правят от разстояние особено за масите, и мислех всичко на място да правя, нали ще имам 3 седмици все пак. Какво питаш за ресторанта, дай някоя идейка. Аз все не ми идва какво да питам и все след това, се сещам, че не съм питала girl_impossible
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #29 -: юни 12, 2013, 15:05:56 »

 :)Меги, аз накарах свекъра да направи клипче и снимки на ресторанта понеже не съм и го виждала :-D та оттам добих представа как да стои масата ни. Ще искам да е близо до дансинга, за да може и ние да поседнем и да гледаме. Искам масите така да са разположени, че да няма хора с гръб към дансинга. Питах и ако вали какво става понежи ритеала ни е в лятната градина. Ааа и понеже искам сестрите ни да сложат цветя по масите та питах дали може да влязат по- рано преди нас.
Уговорих си среща като се приберем да се видим с тези жени в Рига и да уточним менюто.
За самите стаи и нощувки питах доста.
Аз имам една седмица и гледам с който мога да се уговоря предварително.Даже и тетрадка имам вече и си записвам :-)
Искам и номерата на масите и хората да разпределя от тук, нз дали ще успея и с това :-D
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines