Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:30:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ? част 2  (Прочетена 112123 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #210 -: ноември 22, 2016, 23:12:31 »

biskvitkatata Съществува само сградата или функционира като ритуална зала? Много ремонти и преустройства претърпя площад Лъвов мост и по тази причина се чудя...
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #211 -: ноември 23, 2016, 14:09:05 »

biskvitkatata Съществува само сградата или функционира като ритуална зала? Много ремонти и преустройства претърпя площад Лъвов мост и по тази причина се чудя...

Трябва да съществува като ритуална зала, защото за нашата сватба, тя е дежурна и се записахме за нея.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #212 -: ноември 25, 2016, 19:06:34 »

И моето подписване беше там  smile
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #213 -: ноември 28, 2016, 13:43:54 »

Как ти се стори там? Чувам, че била доста тясна. Има ли естествена светлина?
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #214 -: ноември 29, 2016, 23:00:21 »

Да ти кажа нямам представа.  smile
Много е за разказване, но ще пробвам накратко.
Ние със съпругата ми се оженихме в един манастир. Въпреки че не беше много редно защото там все пак живеят монаси. Отчето ми беше много близък, тъй като често през уикендите ходихме с приятели да помагаме. За градините, дърва за огрев и т.н. Имаше много причини, за да не можем да подпишем същия ден. После отлагахме поради най-различни причини. Така времето си течеше и мина почти година. Един ден просто отидох и записах ден и час. След това звъннах на кумовете и си уговорихме среща, след работа, пред залата. Беше Сряда.
 Аз бях уговорил всичко предварително. Бяха приготвили книгата в предверието и там се подписахме. Въобще не сме влизали вътре. Даже и пари не ни взеха. Казаха - подписа е безплатен, след като не желаете церемония. Кой знае какво са си мислели като ни гледат, с ежедневни дрехи, жена ми бременна, около 4ти месец, малко и личеше. Сигурно са си мислели, че се женим тайно. Въобще беше купон. Много странно ни гледаха, но какво да им обяснявам, че сватбата ни е минала вече и т.н. Вече бях обяснил това когато уговарях деня и часа, защо не искаме церемония и шампанско, и по тази причина не ми се повтаряше всичко от начало. Въпреки всичко беше много забавно. После отидохме, с кумовете, отсреща в KFC-то да се почерпим и това беше. yahoo
« Последна редакция: ноември 29, 2016, 23:45:48 от AIVEN » Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 02, 2016, 08:21:58 »

Много яка история, сега си имате две годишнини от сватбата smile
И нашата сватба беше малко турски/индийски сериал с три дни яли пили и се веселили ахаха.

По темата, някой каза, че ще събарят сградата на ритуалната зала на ул. Кра Кра? Това истина ли е? Сградата изглежда като че няма кой по никакъв повод да я пипне...
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #216 -: декември 05, 2016, 15:37:57 »

Много интересно е било.
Покрай цялата организация и аз вече се замислям за варианта " с кумовете и в KFC"smile

Аз казах за Кракра. Така ни уведомиха, ние искахме първо нея да запазим за юни, но уви...
Активен
barni
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #217 -: май 24, 2017, 21:56:26 »

Може би не е най-подходящата тема, но на първо четене не намирам друга. Каква е точно процедурата с ваденето на медицинско?  scratch one-s head Става въпрос за София. В интернет попаднах на много места на мнения, че най-бързо и с най-малко обикаляне става в медицинския център на Пиротска 10. Коментарите обаче са от преди няколко години. Някой знае ли дали въпросният център още съществува?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines