Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:26:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ? част 2  (Прочетена 112101 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 28, 2016, 21:34:16 »

Много ви благодаря за съпричастността  Ashamed Няма да ги мисля толкова нещата, аз съм винаги така, предварително много се притеснявам...
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #196 -: януари 29, 2016, 17:32:20 »

bube, направи това, което ти си представяш, че ще е най-добро за твоя сватбен ден. Ние сключихме брак в общината в четвъртък, само ние и кумувете, а в събота на самия сватбен ден имахме изнесен ритуал, който беше воден от водеща, наета от нашата сватбена агенция. Просто имахме определени представи за изнесената церемония и леличките от общината не можаха да отговорят на тях, защото не са гъвкави. Църковен брак нямахме, защото не искахме. Не съобразявай с мнението на гостите ви, те са там заради вас и ако имаш 100 гости, ще чуеш 100 различни мнения smile
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #197 -: февруари 19, 2016, 15:37:52 »

Ние ще имаме и двете в програмата! Сутринта ще направим подписване в Триадица с кумове и родители, а след църквата и пред иресторант в градината на Макси ще направим един фалшив за пред гостите.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 17, 2016, 16:43:57 »

В моя роден град, там където ще правим сватбата нямаме ритуална зала. Преди много години имахме, но вече всичко е с изнесен ритуал. Подписите се полагат там където ще е празненството. Лятото навън, зимата вътре в ресторантите и подписите са напълно и изцяло легитимни.

Честно казано аз нямам претенции дали изнесен или внесен  blum

Важното е всичко да мине добре и да е красиво. Въпреки, че има доста красиви ритуални зали и е много тържествено.
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #199 -: март 20, 2016, 23:58:13 »

Ние ще имаме и двете в програмата! Сутринта ще направим подписване в Триадица с кумове и родители, а след църквата и пред иресторант в градината на Макси ще направим един фалшив за пред гостите.

 Интересно ми е защо сте решили истинското и фалшивото подписване да са в  един ден ? Не се заяждам , просто питам . smile
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #200 -: април 13, 2016, 09:21:54 »

Привет!
Някой има ли информация до кога няма да работи ритуална зала Красно село ?
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #201 -: април 14, 2016, 19:27:14 »

Привет!
Някой има ли информация до кога няма да работи ритуална зала Красно село ?

Илонка, за цялата 2016 до колкото знам.
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #202 -: април 15, 2016, 09:50:13 »

Илонка, за цялата 2016 до колкото знам.

Благодаря! smile Така е да, моя приятелка е звъннала вчера в залата на ул. Кракра и са и казали точно същото, че до края на годината няма да работи, за съжаление.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #203 -: април 15, 2016, 10:00:11 »

Ех, много жалко, сигурно после ще е още по-хубава  heart
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #204 -: април 15, 2016, 10:04:08 »

Да, много ме е яд, на толкова сватби съм била там и толкова съм искала и моята да е там някой ден, а то какво се получи.. 
Сега ще мислим, коя друга да изберем.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #205 -: април 15, 2016, 10:27:17 »

Възраждане е другата, която е по не соц, както и Средец, според мен Wink Ето тук ги има всички: http://www.svatbata.com/ritehouse smile Не се ядосвайте, това да ви е проблемът за сватбата  give_rose
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #206 -: април 15, 2016, 19:07:16 »

Днес сутринта бях първата в офиса на Кракра и да отбележа- загубих се, защото не е на Кракра 2!! Уж бях чела по въпроса как да го намеря. Така де, полутах се и после видях някакъв закачен лист на едната стена, да вървя направо след светофара  pardon

Та, записахме се за 9.06, ще минем през Леге. За мое голямо учудване, имаха свбодни дами и за изнесената церемония на 11ти. Мислех си, че това ще ми е най-трудното, предвид кога отидох...
Нооо това следващият сезон булки като дойдат и питат за Елин Пелин, ще мога да им разказвам.

Готови смееее.
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #207 -: ноември 09, 2016, 14:06:34 »

Момичета,
не убивайте вестоносеца!
С още една ритуална зала по-малко в София сме.
Зала Оборище - тази на Кракра, също няма да работи от Април 2017 нататък - щели да срутват сградата.
 cray cray cray

Ние искахме да се венчаем там, но уви...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #208 -: ноември 10, 2016, 01:20:32 »

Случайно някой да знае ритуалната зала на Лъвов мост, дали съществува все още? smile
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #209 -: ноември 21, 2016, 10:06:05 »

Случайно някой да знае ритуалната зала на Лъвов мост, дали съществува все още? smile

Да, съществува.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines