Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:26:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ? част 2  (Прочетена 112121 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 01, 2013, 14:35:45 »

 Bravo blackisback - честито! Чувството е страхотно - спомням си ние като си записахме датата smile.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 01, 2013, 15:54:03 »

Мерсииии yahoo Опасявах се, че може да е зает часа, но наплива беше за месец юни, така че нямах проблеми.

Не ми отговориха много еднозначно дали нещо трябва да се превежда и легализира като кумът е чужденец, та не знам кого да питам.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #17 -: ноември 04, 2013, 15:24:28 »

Момичета, много съм щастлива! Записахме се! Запазихме си желаната ритуална зала в желания час!  yahoo Платихме за хор. Ох, много се вълнувам!

 Сватбаааа
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #18 -: ноември 04, 2013, 16:22:50 »

И аз да се похваля, записахмеее twohearts
Този път бяха много мили, за разлика от първият път когато отидохме през септември, но явно наистина тогава е било рано smile
Не сме плащали такса, защото не искахме хор, така че ще платим месец преди сватбата (така ни казаха)
Запазихме си точно залата и часа, които искахме  yahoo
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 04, 2013, 16:41:22 »

Честито на всички записали се smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 11, 2013, 21:30:48 »

Записахме се най-накрая и ние!  danceg Окончателно ще сме на 01.06.2014г.  
Искахме повече 7-ми,но било някаква голяма задушница тогава и предоставят само 2-3 часа възможни, в които можеш да сключваш брак и то само в една обредна зала,която ние не искахме така или иначе.
Но за добро или зло, първи ни беше другия вариант така че сме доволни.  good
Централното бюро за записване е на зала Оборище,по стълбите на втория етаж,вдясно- стая 105.
Само с лични карти и таксата беше 158лв.  smile
« Последна редакция: ноември 11, 2013, 21:34:15 от crazynelly » Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #21 -: ноември 12, 2013, 10:10:07 »

Честито,момичета! Bravo
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #22 -: ноември 14, 2013, 16:20:15 »

crazynelly ние също си бяхме избрали 07.06 -ти. Когато пратих половинката да ни запише му обясниха същото. Че е Черешова Задушница и има само една дежурна ритуална зала, която не е тази в Красно Село. Тъй като си бях решила да е в красно село, а датата също нямаше вариант да я сменим, наела съм фото, видео и диджей, останахме с изнесен ритуал последно. Изнесеният ритуал ще е на седми, а самото подписване ще е на шести в залата на Красно село.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 14, 2013, 22:56:40 »

crazynelly ние също си бяхме избрали 07.06 -ти. Когато пратих половинката да ни запише му обясниха същото. Че е Черешова Задушница и има само една дежурна ритуална зала, която не е тази в Красно Село. Тъй като си бях решила да е в красно село, а датата също нямаше вариант да я сменим, наела съм фото, видео и диджей, останахме с изнесен ритуал последно. Изнесеният ритуал ще е на седми, а самото подписване ще е на шести в залата на Красно село.
Ние няма как да имаме изнесен ритуал,защото ресторантът ни няма градина,а пък и мястото не го позволява. Пък и аз не искам изнесен ритуал. smile Първи ни устройва-доволни сме. smile
Активен
Daniela_St
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #24 -: януари 07, 2014, 10:28:01 »

Здравейте!

Аз не знам дали тук е подходящата тема, но все пак да си попитам - от София сме, искам да запазим дата и час за подписването. Казаха ми, че трябва да отидем в "Дом за радостни събития" първо, за да се запишем и след това в конкретната зала. В интернет виждам, че адресът е на ул. "Кра-кра", а пък моя позната ми каза, че първо трябва да се отиде на друго място, на ул. "Пиротска". Може ли някой да ме ориентира как точно стоят нещата и къде трябва да се отиде?

Мерси предварително! smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 07, 2014, 10:32:50 »

Да, на улица "Кракра" е. Ако ще я търсиш с gps или по карта, така е правилното изписване на улицата. На втори етаж е, точно срещу стълбите.
Активен
Daniela_St
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #26 -: януари 07, 2014, 11:18:18 »

Благодаря! smile

Аз знам къде е, сега остава и да има свободни часове, и всичко ще е перфектно. smile
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #27 -: януари 07, 2014, 14:35:43 »

  Ние още миналата година запазихме дата и записването наистина не беше на Пиротска.
  Копирам от информацията, която пращах след разговор по телефона -
  Здравейте,
само да потвърдя, че записването за ритуална зала вече се извършва на Кракра в Лиляна Димитрова. С двете лични карти и декларация. Записването за догодина започва от 1.11. Събота работят до обяд.
  Началото на ноември мъжът ми отиде и запази дата, като тези дни трябва да отиде и да заплати за изнесеният ритуал и да каже точен час. Самото подписване, ще е един ден по-рано в петък в залата на Красно Село.
« Последна редакция: януари 07, 2014, 14:44:29 от Aila » Активен
Daniela_St
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #28 -: януари 07, 2014, 16:28:06 »

А каква точно е тази Декларация?
 Много благодаря за уточнението!
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #29 -: януари 07, 2014, 16:33:30 »

  Мисля че на място му я бяха дали декларацията и не я е принтирал преди това. Аз му бях дала само личната карта. Довечера мога да попитам и да напиша по-точно, ако някои друг не се включи.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines