Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:18:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ? част 2  (Прочетена 112966 пъти)
 
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #45 -: април 16, 2014, 14:31:48 »

аз лично не харесвам залата във В.Търново,никога не е променяна,няма къде да се паркира и отделно една камара просячета и музиканти те чакат отпред smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #46 -: юни 28, 2014, 23:12:34 »

Ние ще сме с изнесен ритуал, но покрай тези дъждове напоследък почвам да се тревожа да не завали. Ще отиде и изнесения ритуал и фотосесията.... sad
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #47 -: юли 01, 2014, 13:47:15 »

Ние ще сме с изнесен ритуал, но покрай тези дъждове напоследък почвам да се тревожа да не завали. Ще отиде и изнесения ритуал и фотосесията.... sad
Мила не се тревожи! Все ще има някоя веранда във вашия ресторант!  blush Според мен няма по-красива приказка от изнесения ритуал!
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 01, 2014, 13:48:14 »

И аз съм с изнесен ритуал,. но от 6 часа август месец арката е срещу слънцето.....Ще си пече, но какво от това... yahoo yahoo yahoo
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #49 -: юли 01, 2014, 13:52:24 »

И аз съм с изнесен ритуал,. но от 6 часа август месец арката е срещу слънцето.....Ще си пече, но какво от това... yahoo yahoo yahoo
само така! но мисля, че самия ритуал не е чак толкова дълъг?! около 30 мин?! май толкова - ще стискате зъби lol)) но съм сигурна, че от емоция младоженците няма да усетите нито жега, нито дъжд....хахахха нищо друго няма значение - само че това си е вашата сватба
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #50 -: юли 01, 2014, 14:37:43 »

И аз съм с изнесен ритуал,. но от 6 часа август месец арката е срещу слънцето.....Ще си пече, но какво от това... yahoo yahoo yahoo

да ама даваш ли си сметка че на всички снимки ще сте намусени? На една приятелка на сватбата наскоро беше така и тя днес ми се жалваше че на всички снимки е намусена  girl_impossible
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 01, 2014, 14:39:06 »

Има го и този момент, но вече е решено...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #52 -: юли 04, 2014, 08:21:14 »

Ей на това му викам изнесена церемония!!!
 funnytooth funnytooth funnytooth
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wLorLtTr9T0
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 04, 2014, 10:39:38 »

Доста груба шегичка  pleasantry На булката със сигурност не ѝ е било особено забавно. girl_impossible
Активен
venelinapeeva
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #54 -: юли 14, 2014, 21:10:42 »

Извинете. Не съм много наясно...в какво точно се състои изнесения ритуал? Подписва се предварително а самия ритуал се състои в ресторанта ли?  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #55 -: юли 14, 2014, 21:22:08 »

venelinapeeva За кой град питаш?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #56 -: юли 15, 2014, 10:23:12 »

При нас е така - първо се подписва и после фиктивно в ресторанта. Бих искала да имам изнесен ритуал, но не мога да приема, че ще съм подписала преди сватбата.  shok Губи се цялата емоция.  diablo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 15, 2014, 10:32:54 »

nadelina88 ние подписахме в същия ден, просто рано сутринта в 10:00, а в 18:30 ни беше изнесения ритуал.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 15, 2014, 11:47:37 »

И на мен това с подписването в друг ден ми е странно smile То все едно два пъти се омъжваш и нормално би било два пъти да почерпиш...
Била съм само на една сватба с изнесен ритуал и не ми хареса. Някак ми се губеше емоцията, която изпитвам, когато съм в зала. Ние ще сме с ритуална зала, не заради по-горе написаното от мен, защото въпросната сватба беше след като вече бяхме запазили залата, а основната причина е таксата. Освен, че тя е по-висока един изнесен ритуал води след себе си и наем на място, допълнително украса, за да има ефект и да е красиво, защото това е идеята на изнесения ритуал според мен - по-красиво е от естетическа гледна точка smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #59 -: юли 15, 2014, 12:27:44 »

 с риск пак да се повторя можете в един и същи ден да подпишете  Wink

Всеки си има своите предпочитания, едни си мечтаем за сватба на открито, други за ритуална зала. За мен предимствата на изнесения ритуал са :

-Обстановката, прекрасна градина, тате ме води към олтара
-Удобството! Не разкарваш всички гости от ритуална зала до ресторант
-Всички гости присъстват на изнесеният ритуал, тъй като в повечето случаи е в ресторанта,
-Не бързаш, няма засичане с други булки, не си Н-та на брой днес, особено в София има много сватби в известните ритуални зали, гостите не се лутат да си търсят булката и младоженеца
- не бързате с приемането на поздравления, снимате се на спокойствие с всички гости

минусите са :

- времето! винаги може да завали когато си поиска
- малко е по-скъпичко

ПС. Не считам за минус подписването по-рано. Това за мен не беше от значение! girl_wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines